29 neigiami žodžiai, prasidedantys X (su apibrėžtimis)

29 neigiami žodžiai, prasidedantys X (su apibrėžtimis)
Elmer Harper

Ar ieškote neigiamo žodžio, kuris prasideda raide x? Jei taip, jūs pataikėte į tinkamą vietą, kad tai išsiaiškintumėte. Šiame neigiamų žodžių sąraše pateikėme keletą geriausių pavyzdžių.

X nėra dažnai vartojama raidė anglų kalboje, todėl sunku rasti neigiamų žodžių, prasidedančių X. Tačiau vis dėlto yra žodžių, kuriais galima išreikšti neigiamus jausmus ar situacijas. Štai 29 neigiami žodžiai, prasidedantys X, ir jų apibrėžimai:

Taip pat žr: Kaip reaguoti į tai, kas gera? (Geriausi reagavimo būdai)

Nors šie žodžiai kasdienėje kalboje nėra dažnai vartojami, visada naudinga plėsti savo žodyną ir anglų kalbos žinias. Tačiau labai svarbu šiuos žodžius vartoti atsargiai ir tinkamai, nes neigiamos kalbos vartojimas gali paveikti mūsų santykius su kitais žmonėmis.

Taip pat žr: Ką reiškia ilgi vaikinų apkabinimai?

29 neigiami žodžiai, prasidedantys X (būdvardis)

Xanthous - geltonas arba gelsvai rudas; gali būti vartojamas neigiamai, norint apibūdinti ligotą arba geltoną daiktą.
Ksenofobija - užsieniečių arba svetimšalių baimė ar neapykanta.
Ksenofobas - nemėgstantis arba rodantis išankstinį nusistatymą prieš žmones iš kitų šalių.
Kserofagija - sauso maisto valgymas, ypač dėl religinių priežasčių; gali būti vartojamas neigiamai, reiškiant skurdą ar nepriteklių.
Kserofilinis - prisitaikęs gyventi sausoje aplinkoje; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ką nors kaip negyvą ar negyvybingą.
Xerotic - pernelyg sausas; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti sausą ir pleiskanojančią odą.
X-rated - netinkamas vaikams; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ką nors nepadoraus ar pornografinio.
Ksilofagas - mintantis mediena; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ką nors kaip destruktyvų ar žalingą.
Ksilofonas - muzikos instrumentas, sudarytas iš medinių strypų, į kuriuos smūgiuojama plaktukėliais; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti šaižiam ar erzinančiam garsui.
Ksilotomija - medienos struktūros tyrimas; gali būti vartojama neigiamai, norint apibūdinti sausą ar nuobodų dalyką.
Xerox - kopijavimo aparato prekės ženklas; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti kažką kaip neoriginalų ar nukopijuotą.
Xeriscaping - kraštovaizdžio formavimas, skirtas vandeniui taupyti; gali būti vartojamas neigiamai, norint apibūdinti nepatrauklų ar nevaisingą objektą.
Ksilografija - graviravimo ant medžio menas; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti pasenusį ar atgyvenusį daiktą.
Ksenogenezė - numanomas palikuonių, kurie labai skiriasi nuo abiejų tėvų, atsiradimas; gali būti vartojama neigiamai, norint apibūdinti ką nors nenatūralaus ar neįprasto.
Ksantipė - baranti ar blogai nusiteikusi moteris; gali būti vartojama neigiamai apibūdinti įkyrų ar nemalonų žmogų.
Ksilofoninis - susijęs su ksilofonu arba panašus į jį; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti kažką, kas skamba ar erzina.
Xyloid - panašus į medieną; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinant dirbtinį ar netikrą daiktą.
Xerotes - sausumas arba sausringumas; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ką nors kaip negyvą arba apleistą.
Ksenodiagnozė - diagnostinė procedūra, kurios metu naudojami kraują siurbiantys vabzdžiai; gali būti vartojama neigiamai, norint apibūdinti invazinį ar nemalonų dalyką.
Xerografija - fotokopijavimo procesas; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ką nors kasdienišką ar įprastą.
Xiphoid - panašus į kalaviją; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti aštrų ar pavojingą daiktą.
Ksilografija - medžio raižinys arba medžio graviūra; gali būti vartojamas neigiamai, norint apibūdinti ką nors kaip pasenusį ar senamadišką.
Ksilofoninis - susijęs su ksilofonu arba panašus į jį; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti kažką, kas skamba ar erzina.
Ksilofilinis - mėgstantis miškus arba juose klestintis; gali būti vartojamas neigiamai, norint apibūdinti nepatrauklų ar niūrų daiktą.
Ksantochroidas - turintis gelsvai baltą odą ir šviesius plaukus; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ligotą ar nepatrauklų žmogų.
Ksenobiotikas - organizmui svetima medžiaga; gali būti vartojamas neigiamai apibūdinti ką nors toksiško ar kenksmingo.
Xylographical - susijęs su medžio raižiniais ar graviūromis arba susijęs su jų kūrimu; gali būti vartojamas neigiamai, norint apibūdinti ką nors kaip nuobodų ar neįdomų.
Xeroderminis - susijęs su sausa oda arba turintis įtakos sausai odai; gali būti vartojamas neigiamai, norint apibūdinti ką nors kaip negražų ar nepatrauklų.
Xerinis - būdvardis, kuriuo apibūdinamas su sausa arba sausa aplinka susijęs arba prie jos prisitaikęs daiktas.

Galutinės mintys

Sudarėme neigiamų žodžių, prasidedančių X, sąrašą, kad jums to daryti nereikėtų. Yra daug neigiamų žodžių, prasidedančių skirtingomis raidėmis, ir būdvardžių, prasidedančių x. Šiame įraše išvardijome keletą dažniausiai vartojamų. Iki kito karto ačiū, kad skyrėte laiko skaitymui.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.