5 meilės kalbų sąrašas (sužinokite, kaip geriau mylėti!)

5 meilės kalbų sąrašas (sužinokite, kaip geriau mylėti!)
Elmer Harper

Visi turime meilės kalbą. Tai būdas, kuriuo geriausiai priimame meilę iš kitų. Pažinti kito žmogaus meilės kalbą padės tuen in ir kurti sveikus ir tvirtus santykius. Tai tikrai nėra taip sunku, jei pradėsite klausytis, atversite akis ir priimsite duomenis. Netrukus kalbėsite savo partnerio meilės kalba.

Yra penkios meilės kalbos: patvirtinimo žodžiai, kokybiškas laikas, dovanų gavimas, tarnystė ir fizinis prisilietimas. Šiame straipsnyje gilinsimės į jas visas.

5 meilės kalbų sąrašas.

Patvirtinimas.

Patvirtinimas - tai meilės, pagyrimo ir padrąsinimo pareiškimas. Jis gali būti žodinis arba rašytinis ir yra viena iš penkių meilės kalbų, kurias daktaras Gary Chapmanas aptaria savo knygoje "5 meilės kalbos: ilgalaikės meilės paslaptis".

Dovanų gavimas.

Dovanų teikimas ar gavimas, kad ir kokios didelės ar mažos jos būtų, kai kuriems gali būti per didelis, tačiau taip gali būti ir nebūtinai. Tai gali būti kažkieno meilės išraiškos būdas. Dovanos teikėjas džiaugsis matydamas, kaip jo partneris atidaro dovaną, ir džiaugsis jos teikiamu džiaugsmu. Dovanos gavėjas brangins savo dovaną ir žinos, kad yra mylimas.

Tarnybos aktas.

Kai kurie žmonės paslaugą laiko savo meilės kalba, jie dažnai už savo partnerius tvarko reikalus, ruošia jiems drabužius, ruošia vakarienę, padeda atlikti užduotis ir teikia daugybę kitų paslaugų. Jei kas nors visada ką nors daro už jus ir niekada neprašo ar nesipriešina, tai yra jų būdas parodyti meilę jums.

Fizinis prisilietimas.

Prisilietimas yra universalus santykiams, tačiau kitiems jis gali reikšti daugiau - tai ne tik seksas, bet ir apkabinimas, laikymasis už rankų, fizinis artumas. Jei jūsų partneris visada jus liečia arba bando laikyti už rankos, jo meilės kalba yra fizinė.

Kokybiškai praleistas laikas.

Kokybiškas laikas yra tikrai svarbus visuose santykiuose ir mes visada turėtume norėti dalytis akimirkomis su savo mylimaisiais ar partneriais. Tačiau kai kurie žmonės mėgsta kokybišką laiką labiau nei dauguma. Tai gali būti paprasčiausias pasakymas: "Šiandien ryte eisime išgerti kavos, tik aš ir tu", "eisime trumpam pasivaikščioti" arba "išvažiuosime savaitgaliui". Jei jūsų partneris nuolat prašo, kad praleistumėte laikokartu, atkreipkite dėmesį. Tai gali būti jų meilės kalba.

Kaip išsiaiškinti partnerio meilės kalbą.

Penkios meilės kalbos - tai kokybiškas laikas, patvirtinimo žodžiai, fizinis prisilietimas, tarnystė ir dovanos. Norėdami sužinoti savo partnerio meilės kalbą, atkreipkite dėmesį į tai, dėl ko jis dažniausiai skundžiasi.

Pavyzdžiui, jei jūsų partneris nuolat skundžiasi, kad su juo praleidžiate per mažai laiko, jo meilės kalba tikriausiai yra kokybiškas laikas.

Dar vienas būdas sužinoti partnerio meilės kalbą - paklausti jo tiesiogiai. Tik būkite pasirengę išklausyti jo atsakymą ir būkite pasirengę keisti savo elgesį.

Jei norite pagerinti savo santykius, turite pradėti kalbėti savo partnerio meilės kalba. Galite pasitelkti kritinį mąstymą, kad išsiaiškintumėte, kas iš tikrųjų vyksta su jūsų partneriu.

Kaip rasti savo meilės kalbą.

Kaip nustatyti savo meilės kalbą? Tai labai paprasta. Pagalvokite apie penkis dalykus, kurie jums labiausiai patinka, ir juos išvardykite. Gali būti, kad jums patinka visi penki dalykai, o gali būti, kad du ar trys patinka vienodai, ir tai yra gerai, nes čia nėra griežtų taisyklių. Man patinka fizinis prisilietimas, mėgstu būti apkabintas, laikyti rankas ir mylėtis - tai mano pagrindinis dalykas. Mano žmonos meilės kalba yra šie veiksmai.paslaugą, ji visada gamina man pietus, valo, išveža vaikus ir pan.

Mano meilės kalbų sąrašas yra toks:

  1. Fizinis
  2. Tarnybos aktas
  3. Kokybiškas laikas
  4. Dovanų gavimas.
  5. Patvirtinimas.

Kaip naudotis 5 meilės kalbomis ir pagerinti savo santykius.

Visi norime jaustis mylimi, tačiau kartais sunku išreikšti, ko mums reikia iš partnerio. Čia praverčia 5 meilės kalbos - jos gali padėti pagerinti bendravimą ir užtikrinti, kad abu partneriai gautų tai, ko jiems reikia.

Kaip naudoti 5 meilės kalbų sąrašą kasdieniame gyvenime.

Jei esate kaip dauguma žmonių, tikriausiai manote, kad meilė - tai jausmas. Nors meilė iš tiesų yra susijusi su jausmais, ji yra kur kas daugiau. Norėdami iš tiesų mylėti žmogų, turite suprasti ir įvertinti jo meilės kalbą.

5 meilės kalbas galime naudoti įvairiais būdais. įsisavinę partnerio meilės kalbas, galite pradėti dėl jo ką nors daryti. pavyzdžiui, sutvarkyti namus, pagaminti jam valgyti, suteikti jam laisvą nuo darbų dieną arba paklausti, ar galite atlikti kokią nors užduotį. galite nustebti.

Taip pat žr: Kaip išvengti įkyrumo su draugais (nustokite įkyrėti)

Kas yra 5 meilės kalbų sąrašas?

5 meilės kalbos:

1. Patvirtinimo žodžiai

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide K (su apibrėžimais)

2. Kokybiškas laikas

3. Dovanų gavimas

4. Tarnavimo veiksmai

5. Fizinis prisilietimas

Santrauka

5 meilės kalbų sąrašas - tai priemonė, kurią galima naudoti siekiant pagerinti santykius su partneriu. Ji gali padėti geriau suprasti jo poreikius ir kaip juos patenkinti. Taip pat tai būdas išreikšti savo meilės kalbą, kad partneris geriau jus suprastų. Galiausiai 5 meilės kalbų naudojimas gali padėti pagerinti bendravimą ir sustiprinti jūsų santykius.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.