Akių vartymas Kūno kalba Tikroji reikšmė (ar esate įžeistas?)

Akių vartymas Kūno kalba Tikroji reikšmė (ar esate įžeistas?)
Elmer Harper

Akių vartymas yra galinga bendravimo forma ir dažnai gali pasakyti, ką žmogus galvoja. Čia aptarsime įvairias reikšmes, kurias galite rasti matydami akių vartymą.

Taip pat žr: 100 neigiamų žodžių, prasidedančių W (su apibrėžtimis)

Akių vartymas - tai gestas, kuriuo išreiškiamas nuobodulys, netikėjimas arba panieka. Akių vartymas laikomas nemandagiu ir nepagarbiu veiksmu, nes susidaro įspūdis, kad į žmogų, į kurį vartoji akis, žiūrima iš aukšto.

Prieš iš tiesų suprasdami akių vartymo reikšmę, turime atsižvelgti į kontekstą, kuriame matome šį veiksmą. Ką veikėte, kai tai matėte?

Pokalbyje paprastai pastebėsite akių vartymą, kai kas nors pasakė ką nors negatyvaus asmeniui arba kai jis netiki pasakytu teiginiu.

Atkreipkite dėmesį į tai, ką darėte arba apie ką kalbėjotės, kad galėtumėte suprasti, ką iš tikrųjų reiškia akių vartymas.

Ką rodo ritininės akys

Akių vartymas - tai gestas, kuriuo parodomas nesutikimas, susierzinimas, pasišaipymas, nusivylimas, pyktis, netikėjimas arba susidomėjimo stoka.

Tai neverbalinis gestas, kuris yra lengviau pastebimas nei kiti kūno kalbos ženklai ir gali sukelti emocinę kitų žmonių reakciją, jei yra neteisingai interpretuojamas.

Kodėl akių vartymas yra nepagarbus

Akių vartymas laikomas nepagarbiu elgesiu su žmogumi.

Taip yra todėl, kad tai darantis asmuo paprastai nesutinka su tuo, ką sako kitas asmuo, arba mano, kad tai, ką jis sako, yra netiesa.

Akių vartymas yra aiškus ženklas, kad žmogui nuobodu arba jis turi neigiamų minčių. Atkreipkite dėmesį, kai pokalbio metu pastebėsite tai vykstant.

Ar moterys dažniau varto akis nei vyrai

Atsakymas į šį klausimą - ne. Nėra jokių įrodymų, patvirtinančių mintį, kad moterys dažniau varto akis nei vyrai. Atrodo, kad tyrimai buvo grindžiami asmeniniais pastebėjimais, o ne duomenimis.

Emocijos yra svarbi gyvenimo dalis, tačiau tyrėjams sunku gauti tikslią informaciją apie jas. Taip yra todėl, kad emocijos dažnai būna paslėptos arba išreiškiamos subtiliais būdais, kuriuos kiti gali neteisingai interpretuoti arba nepastebėti. Vieno tyrimo metu nustatyta, kad, kai žmonių buvo paprašyta apibūdinti savo nuotaiką, du trečdaliai jų nurodė, kad jaučiasi laimingi, patenkinti arba patenkinti gyvenimu, tačiau kai buvo paklausta, kaip jie jaučiasi.jautėsi per praėjusią savaitę, beveik pusė teigė, kad dažniausiai jautėsi liūdni, neramūs ar nusivylę.

Kai kurios moterys, norėdamos nuslopinti savo tikruosius jausmus, užmerkia akis. Tai tampa vidiniu būdu susidoroti su pykčiu ar nepasitenkinimu dėl to, ką kas nors joms pasakė ar padarė.

Ar akių vartymas yra išmoktas elgesys

Akių vartymas yra išmoktas elgesys. Kūno kalbos įpročių paprastai išmokstama jaunystėje iš žmonių, su kuriais dažniausiai bendraujame. Dabar matome, kad vaikai, kurie žiūri "YouTube", iš dažniausiai žiūrimų kanalų perima tokius kūno kalbos įpročius, kaip akių vartymas, šnervių pliaukštelėjimas, laimės ar pykčio išraiška.

Ar turėtume pokalbiuose naudoti akių vartymą

Ne, jei galime padėti. Akių vartymą kiti paprastai greitai supranta kaip neigiamą ženklą, kuris gali būti neteisingai interpretuojamas ir reikšti ką nors kita.

Bendraudami turime žinoti, kaip naudojame savo kūno kalbą, o akių vartymas yra neigiamas kūno kalbos ženklas.

Taigi nenaudokite jo, nebent norite išreikšti savo nuomonę ir jums nerūpi, ką kitas asmuo iš tikrųjų apie jus galvoja.

Akių vartymo sustabdymas arba naudojimo apribojimas

Dauguma žmonių akių vartymą supranta kaip neigiamą gestą, todėl svarbu, kad išsiugdžius įprotį riboti, kur ir kada jį naudojame.

Kad nustotume naudoti šį gestą, turime įsisąmoninti savo kūno kalbą ir tai, kaip bendraujame neverbaliai.

Kai suvoksime, kaip bendrauti, galėsime tiesiog nuspręsti nesukti akių. Tai bus sunku, tačiau laikui bėgant turėtume sugebėti kontroliuoti savo neverbalinius ženklus tiek, kad galėtume sustabdyti automatinę reakciją ir pakeisti ją pozityvesne.

Iš esmės, prieš pradėdami tai daryti, pagalvokite, ką darome ir sakome.

Kai santykiuose pastebite akių vartymą

Priklausomai nuo konteksto, kai matote, kad kas nors varto akis, galime tai suprasti kaip neigiamą nesutikimo ar nepritarimo signalą.

Kartais asmuo, kuris nenori ginčytis, renkasi akių vartymo būdą, nes taip galima išreikšti nesutikimą nieko nesakant.

Taip pat žr: Kaip nustoti tikrinti telefoną po išsiskyrimo su buvusiuoju.

Jis taip pat gali būti naudojamas kaip būdas pasakyti: "Aš su tavimi nesutinku, bet neketinu dėl to ginčytis."

Jei pastebėsite, kad akys krypsta kelis kartus arba grupelėmis, tai gali būti ženklas, kad kilo problemų. Kai pora išeis iš akių, bus aptarta, kas vyko.

Kodėl kas nors į jus žiūri pro pirštus

Akių atmerkimas - tai gestas, kurio reikšmė priklauso nuo konteksto.

Dažniausiai tai reiškia, kad jiems neįdomu, apie ką kalbate.

Kartu su šiomis reikšmėmis akių vartymas taip pat gali reikšti nepritarimą ar nesutikimą su tuo, ką pasakėte. Kitas galimas akių vartymo aiškinimas - parodyti kitam žmogui, kad jis klysta dėl to, kad kažką galvoja.

Tokį elgesį lemia daugybė priežasčių, tačiau dažniausiai tai susiję su nepasitikėjimu ir nemeile asmeniui, kuris į juos nukreipė akis.

Atminkite, kad prieš spręsdami turite atsižvelgti į kontekstą ir pokalbį, kuriame matote šią užuominą. Tai svarbiausia kūno kalbos skaitymo dalis.

Jei norite sužinoti daugiau apie kūno kalbos skaitymą, skaitykite šį įrašą.

Ką turėtume daryti, kai kas nors į mus žiūri pro pirštus

Kai į jus kas nors nusuka akis, gali būti labai sunku žinoti, ką daryti. Yra keletas žingsnių, kurie gali padėti suprasti, kas vyksta ir kaip reaguoti.

Pirmiausia apsvarstykite situaciją. Ar jie galėjo atmerkti akis, nes juos supykdė tai, ką padarėte? Jei taip, atsiprašykite už tai, kad sukėlėte jų susierzinimą.

Galbūt jie varto akis, nes yra pavargę arba nusivylę kažkuo, kas su jumis nesusiję.

Galbūt verta palaukti, kol atsiras galimybė paklausti, ar jiems kas nors negerai, arba tiesiog palikti juos ramybėje, jei nuojauta jums sako, kad taip nėra.

Nesvarbu, kokia situacija, stenkitės nepriimti to asmeniškai, nebent prieš tai, kai į jus nukreipė akis, buvo užmegztas koks nors akių kontaktas ir pokalbis buvo nukreiptas į jus.

Visada nepamirškite surinkti daugiau duomenų apie situaciją, prieš priimdami sprendimą. Tai ilgainiui gali jums sutaupyti daug skausmo.

Santrauka

Akių vartymas yra stiprus neverbalinis signalas, kurio negalime ignoruoti, kai pamatome jį pokalbyje. Turime tai priimti kaip neigiamą signalą ir dirbti atgal, bandydami išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta kieno nors galvoje. Jis praneša, ką asmuo galvoja, nepasakydamas to garsiai.

Akių vartymas gali būti svarbi neverbalinio bendravimo forma, kuria išreiškiamas mūsų požiūris į tai, ką kas nors pasakė ar padarė.

Dėkojame, kad skyrėte laiko šiam tinklaraščio įrašui perskaityti. Tikimės, kad ir kiti mūsų tinklaraščio įrašai apie kūno kalbą jums pasirodys įdomūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.