Ar normalu, kad tavo draugė tave muša (piktnaudžiavimas)

Ar normalu, kad tavo draugė tave muša (piktnaudžiavimas)
Elmer Harper

Jei jus arba ką nors iš jūsų pažįstamų sumušė jų draugė, galbūt jums kyla klausimas, ar tai normalus elgesys. Šiame pranešime nagrinėjame šią temą ir pateikiame keletą pasiūlymų, ką su tuo daryti.

Negerai, kad jūsų mergina jus muša. Jei ji jus muša, tai laikoma prievarta arba smurtu šeimoje. Prievarta gali pasitaikyti bet kokiuose intymiuose santykiuose, ne tik romantiškuose. Geriausias mūsų patarimas būtų kuo greičiau pasitraukti iš santykių. Jei kas nors smurtavo prieš jus, jis peržengė ribą ir greičiausiai tai padarys dar kartą, gali būtitai nepateisinama jokiame santykyje.

Ncadv.org duomenimis, vienas iš devynių vyrų kada nors gyvenime patirs partnerės smurtą. Tai reiškia, kad smurto šeimoje aukomis gali tapti tiek pat vyrų, kiek ir moterų. Tačiau kadangi moterys dažnai yra fiziškai silpnesnės už vyrus, vyrai dažniau nesugeba apsiginti.

Toliau apžvelgsime, ką turėtumėte daryti, kai jūsų mergina jus muša.

Taip pat žr: Ką reiškia būti dviejų veidų (paaiškinta)

6 dalykai, kuriuos turėtumėte daryti, kai jūsų draugė jus muša.

  1. Palikite ją.
  2. Pasikalbėkite su ja apie tai, kodėl tai neteisinga.
  3. Kreipkitės pagalbos į terapeutą ar konsultantą.
  4. Nustatykite jai ribas ir jų laikykitės.
  5. Išsikraustykite iš jos namų, buto ar būsto.
  6. Gaukite teismo įsakymą dėl apribojimo.

Palikite ją.

Nenormalu, kad jūsų mergina jus muša, o jei taip daro, turėtumėte ją palikti. Niekas nenusipelno, kad su jumis taip elgtųsi, o jūs nusipelnėte geresnio. Jūroje yra daug kitų žuvų, todėl nešvaistykite laiko su žmogumi, kuris jūsų nevertina ir negerbia.

Pasikalbėkite su ja apie tai, kodėl tai neteisinga.

Nenormalu ir nesveika, kad jūsų mergina jus muša. Jei ji jus muša, tai ženklas, kad jūsų santykiuose kažkas negerai. Pasikalbėkite su ja apie tai, kodėl negerai jus mušti ir kaip dėl to jaučiatės. Pasidomėkite, ar galite padėti jai susitvarkyti su tuo, kas ją verčia taip elgtis. Ji gali nenorėti apie tai kalbėti, tačiau svarbu, kad ji susitaikytų su skausmu, kurį sukėlė, ir dėlsuprasti, kas lemia tokį elgesį.

Kreipkitės pagalbos į terapeutą ar konsultantą.

Jei jaučiate, kad jūsų mergina jus muša labiau iš pykčio, svarbu kreiptis pagalbos. Terapeutas ar konsultantas gali suteikti jums paramą ir patarimus, kurių reikia, kad galėtumėte išgyventi šį sunkų laikotarpį. Jie taip pat gali padėti išsiaiškinti, ar yra kokių nors esminių problemų, kurias reikia spręsti. Nedvejodami kreipkitės pagalbos, jei jaučiatės prislėgti arišsigandęs. Yra daugybė svetainių, kurios gali jums padėti, patikrinkite www.verywellmind.com, kur rasite daugiau konsultacijų rūšių.

Nustatykite jai ribas ir jų laikykitės.

Normalu, kad norite nustatyti ribas savo merginai, ypač jei ji jus muša. Tačiau svarbu šių ribų laikytis, net jei tai reiškia, kad reikia su ja išsiskirti. Atminkite, kad nusipelnėte, jog su jumis būtų elgiamasi pagarbiai, ir jei ji negali to suteikti, vadinasi, ji neverta jūsų laiko.

Išsikraustykite iš jos namų, buto ar būsto.

Jei ji jus muša, tai tikriausiai yra ženklas, kad ji jūsų negerbia ir nevertina jūsų santykių. Turėtumėte apsvarstyti galimybę išsikraustyti iš jos namų / buto / būsto.

Gaukite teismo įsakymą dėl apribojimo.

Nėra normalu, kad jūsų mergina jus muša, ir jei ji tai daro, galbūt norėtumėte apsvarstyti galimybę gauti teismo draudimą. Jei jums gresia tiesioginis pavojus, skambinkite pagalbos telefonu 911. Jei jums negresia tiesioginis pavojus, bet manote, kad jums reikia apsaugos nuo merginos, galite pateikti prašymą dėl teismo draudimo. Norėdami tai padaryti, turėsite nuvykti į vietos teismą ir užpildyti reikiamus dokumentus. Teismastada nuspręsti, ar išduoti jums apribojimo orderį, ar ne. Kaip tai padaryti tinkamai, sužinokite www.wikihow.legal.com.

Niekas nenusipelno būti mušamas ar žalojamas, ypač intymiuose santykiuose. Nesvarbu, koks būtų pasiteisinimas, smurtas niekada nėra gerai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip priversti merginą nustoti jus mušti?

Gali būti sunku priversti draugę nustoti jus mušti, ypač jei ji tai daro jau kurį laiką. Smurtas gali pasireikšti įvairiomis formomis, įskaitant fizinį, emocinį ir finansinį smurtą. Jei norite, kad ji liautųsi, turite būti griežtas ir įtikinamas. Jums taip pat gali tekti kreiptis pagalbos iš išorės, pavyzdžiui, į konsultantą arba smurto artimoje aplinkoje karštąją liniją.

Kodėl mano mergina taip lengvai supyksta?

Mano mergina labai lengvai supyksta, nes turi problemų su pykčiu. Kai ją kas nors įskaudina, ji negali padėti, bet pyksta. Tai nėra sveikas būdas susidoroti su savo emocijomis, todėl dažnai kyla ginčai ir net smurtas.

Mano mergina taip lengvai supyksta, nes turi problemų su pykčiu. Jai nesveika nuolat taip pykti, ir tai net gali sukelti piktnaudžiavimą.

Mano mergina labai lengvai supyksta, ir tai labai vargina. Stengiuosi būti supratingas, bet atrodo, kad ji turi daug problemų dėl pykčio. Nenoriu jos skaudinti, bet atrodo, kad vienintelis būdas išvengti jos pykčio - niekada nedaryti nieko, kas galėtų ją įskaudinti. Nesu tikras, ar tai sveikas būdas spręsti problemas. Nerimauju, kad jos pyktis gali peraugti į prievartą.

Kodėl tavo mergina tave muša?

Gali būti įvairių priežasčių, kodėl jūsų mergina jus muša. Galbūt ji nori parodyti, kad yra stipresnė už jus, arba bando įtvirtinti savo dominavimą santykiuose. Taip pat gali būti, kad ji elgiasi iš nusivylimo ar pykčio ir mušdama jus išlieja savo įtūžį ant jūsų. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu pabandyti išsiaiškinti, kodėl ji taip elgiasi, kad galėtumėtespręsti problemą ir, tikiuosi, ją išspręsti.

Ką daryti, jei mano mergina mane muša?

Jei jūsų draugė jus muša, svarbu išlikti ramiam ir pabandyti su ja pasikalbėti apie tai, kas vyksta. Gali būti, kad ji taip elgiasi iš pykčio ar nusivylimo, ir jei pavyks su ja apie tai pasikalbėti, galbūt pavyks išspręsti problemą. Tačiau jei ji ir toliau jus muša arba jei ima smurtauti, gali tekti nutraukti santykius.

Taip pat žr: Kas yra išsiaiškinimo metodai (lengvai gaukite reikiamą informaciją!)

Kokios pasekmės gali kilti, jei mano mergina mane muša?

Jei jūsų draugė jus muša, svarbu imtis veiksmų. Tai nėra tik jos smurto atvejis; jei jūsų draugė jus muša, tai reiškia, kad jūsų santykiai yra smurtiniai. Turite imtis veiksmų, kad apsisaugotumėte ir išeitumėte iš šios situacijos.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, jei jūsų mergina jus muša. Pirmiausia turite pasakyti jai, kad liautųsi. Tai svarbu ir dėl jūsų saugumo, ir dėl ribų nustatymo. Jei ji nesiliauja, gali tekti smogti jai atgal arba suduoti smūgį. Tačiau smurtas niekada nėra išeitis ir turėtų būti naudojamas tik kraštutiniu atveju.

Taip pat yra šaltinių, kuriais galima pasinaudoti, jei esate smurtaujančiuose santykiuose. Neprivalote kentėti tyliai. Yra karštosios linijos ir prieglaudos, galinčios padėti jums išeiti iš situacijos ir patekti į saugią vietą. Nebijokite kreiptis pagalbos; tai gali išgelbėti jūsų gyvybę.

Kaip pasakyti savo merginai, kad nustotų mane mušti?

Nelengva pasakyti savo merginai, kad ji nustotų jus mušti. Galbūt ją mylite, bet tai nesuteikia jai teisės jūsų mušti. Jei ji jus muša, svarbu jai pasakyti, kad liautųsi. Tai galite padaryti ramiai pasakydami, kad jums nepatinka, kai ji jus muša, ir kad norite, jog ji liautųsi. Jei ji neklauso arba ir toliau jus muša, gali tekti nutraukti santykius.

Galutinės mintys.

Galiausiai, nėra normalu, kad jūsų mergina jus muša. Galite bandyti pateisinti tai sau arba jūsų mergina gali bandyti jums pasakyti, kad daugiau taip nedarys, bet galiausiai tai neturėtų būti toleruojama santykiuose.

Jei jūsų draugė jus muša, svarbu nedelsiant spręsti šią problemą ir išsiaiškinti, kodėl ji jaučia poreikį smurtauti.

Jei ji negali arba nenori pasiaiškinti, išsiskyrimas gali būti geriausias sprendimas jums abiem. Tikimės, kad radote atsakymus į savo klausimus, iki kito karto sakome saugiai.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.