Aštuoni geriausi kūno kalbos ekspertai

Aštuoni geriausi kūno kalbos ekspertai
Elmer Harper

Kūno kalbos ekspertai dirba nuo XX a. septintojo dešimtmečio pradžios. Kūno kalba kartais vadinama kinezika arba neverbaliniu bendravimu. Nuo to laiko į juos žiūrima kaip į vienintelę patikimą neverbalinio bendravimo formą.

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime geriausiems kūno kalbos ekspertams. Atrinkome aštuonis iš jų, iš kurių galite mokytis arba geriau suprasti kūno kalbos mokslą.

 1. Joe Navarro
 2. Paulas Ekumanas
 3. Desmondas Morisas
 4. Julius Fast
 5. Chase Hughes
 6. Greg Hartely
 7. Maryann Karinch
 8. Markas Bowdenas

Aštuoni geriausi kūno kalbos ekspertai

Joe Navarro

Džo yra kūno kalbos krikštatėvis, dirbęs FTB agentu kontržvalgybos ir terorizmo srityje. Džo yra tarptautinio bestselerio "Ką sako kiekvienas kūnas", išversto į 29 kalbas, ir knygos "Garsiau nei žodžiai", kurią "The Wall Street Journal" įvertino kaip "vieną iš šešių geriausių verslo knygų, kurias reikia perskaityti savo karjerai 2010 m.", autorius.norėdami sužinoti daugiau apie Joe Navarro, labai rekomenduojame peržiūrėti jo knygas arba peržiūrėti žemiau pateiktus vaizdo įrašus.

Paulas Ekmanas

Taip pat žr: Kodėl žmonės nešiojasi du telefonus ir ar tai patogu?

Paulas Ekmanas - amerikiečių psichologas, pirmasis pradėjęs tyrinėti emocijas ir veido išraiškas. Jis parašė daug knygų šia tema, iš kurių žinomiausia "Telling Lies: Clues to Deceit in the Marketplace, Politics, and Marriage". Ši knyga įkvėpė "Fox" televizijos serialus "Lie to Me" ir "Unmasking The Face". Sakoma, kad kūno kalbos pasaulyje stovime ant milžinų pečių.tikrai taip.

Desmondas Morisas

Daugelis žmonių nesutiks su mūsų trečiuoju kūno kalbos eksperto pasirinkimu, tačiau mes manome, kad Desmondas yra tikras kūno kalbos srities pradininkas. 1979 m. daugiau nei trisdešimt šešiose šalyse išleista novatoriška knyga "Žmogaus stebėjimas" (ManWatching). 1979 m. D. Morrisas parašė novatorišką knygą apie žmogaus elgesį, o vėliau parašė dar keliolika knygų apie žmogaus elgesį, iš kurių svarbiausia - "Žmogaus zoologijos sodas" (The Human Zoo) ir daugelis kitų.

Julius Fast

Kitas fantastiškas kūno kalbos ekspertas yra Julius Fastas, parašęs vieną pirmųjų knygų apie kūno kalbą, pavadintą Kūno kalba 1982 m. išleista knyga taip pat verta dėmesio.

Chase Hughes

Chase'as yra pirmaujantis elgsenos ekspertas ir vienas iš laidos Elgesio grupė geriausiai parduodamo "Ellipsis" vadovo autorius Jis yra labai paklausus tiek įmonių, tiek akademinėje rinkoje.

Gregas Hartley

Gregas buvo laidos Elgesio grupė ir 20 metų tarptautinėse konferencijose dalyvaujantis ekspertas. Jo knygos apie kūno kalbą apima įvairias temas ir jas verta perskaityti.

Maryann Karinch

Maryann Karinch kartu su Gregory Hartely parašė devynias knygas apie kūno kalbą, kaip skaityti žmones naudojant kūno kalbą ir kitas taktikas. Atėjusi iš teisėsaugos institucijų ir pasitelkusi koučingo įgūdžius, ji tapo pagrindiniu autoritetu, padedančiu aptikti apgaulę ar sušvelninti neigiamas situacijas. Jei norite atidžiau susipažinti su Maryann Karinch gyvenimu, verta skirti laiko tolesniems tyrimams.į ją.

Markas Bowdenas

Markas Bowdenas

Markas Bowdenas yra kūno kalbos ekspertas, turintis vieno iš pirmaujančių pasaulio autoritetų reputaciją. Jis keliauja po visą pasaulį, kad apmokytų grupes ir pasakytų pagrindines kalbas apie kūno kalbą.

Jis padėjo vadovaujantiems verslininkams, komandoms ir politikams. Jis taip pat padeda Didžiojo aštuoneto šalių politiniams patarėjams lavinti neverbalinius įgūdžius.

Ar kūno kalbos ekspertai yra patikimi

Ar kūno kalbos ekspertai yra patikimi? Kai kurie žmonės nėra įsitikinę, kad šie ekspertai yra patikimi. Jie mano, kad jų prielaidos gali būti klaidingos, nes jie negali pamatyti visų kūno kalbos signalų tuo momentu. Tačiau jei jie turi vaizdo įrašų, jie gali tapti labai vertingu patarėju.

Tinkamai išvystyti įgūdžiai gali būti lygiai taip pat tikslūs prognozuojant asmenybės bruožus, atsižvelgiant į asmens turimą patirtį ir žinias toje srityje.

Atsižvelgdami į tai, turime atsižvelgti į ekspertą supančius įtakojančius veiksnius ir išankstinius nusistatymus. Šie veiksniai visada turės įtakos rezultatams, gautiems skaitant kūno kalbą. Kai kurie įtakojantys veiksniai yra kambario temperatūra, paros laikas, cukraus kiekis kraujyje, rasė ir lytis, negalia, bendra emocinė būsena, kitų žmonių buvimas ir daugelis kitų.

Nėra lengva skaityti žmones, net jei esate ekspertas. Tačiau jie turės pranašumą, nes supras, kas vyksta tuo metu, ir gebės skaityti patalpą, kad geriausiai aptarnautų savo klientą.

Kur dirba kūno kalbos specialistai

Kūno kalbos ekspertai - tai specialistai, analizuojantys, ką žmogus perduoda savo kūnu. Kūno kalbos ekspertai dažniausiai dirba filmuose, televizijos laidose, kitose žiniasklaidos priemonėse. Vis dažniau jie kviečiami kaip teismo ekspertai arba apklausiami teisme.

Taip pat žr: Kaip elgtis su valdinga vyresniąja seserimi

Jie padeda išversti žmonių ženklus, kad žiuri suprastų, ką jie nori pasakyti be žodžių.

Kūno kalbos specialistai taip pat moko žmones skaityti kitų žmonių ženklus. Kūno kalba gali daug ką atskleisti apie žmogaus asmenybę, nuotaiką ir ketinimus.

Pavyzdžiui, jei žmogus sukryžiavo rankas, tai gali reikšti, kad jis jaučiasi užsidaręs, gynybiškai nusiteikęs arba šaltas. Kūno kalbos ekspertas patartų nenaudoti tokio momento teisme, nes visuomenė gali susidaryti išankstinę neigiamą nuomonę apie tokią kūno kalbą, kuri yra visiškai neteisinga.

Kiek uždirba kūno kalbos ekspertai

Kūno kalbos ekspertų kainos paprastai svyruoja nuo 50 iki 300 JAV dolerių už valandą. Nors numatoma kūno kalbos eksperto kaina gali būti nuo 400 iki 600 JAV dolerių, kainai įtakos gali turėti daug veiksnių, pavyzdžiui, geografinė padėtis arba specializuota darbo sritis.

Kaip vadinami kūno kalbos ekspertai

Kūno kalbos ekspertai paprastai vadinami kūno kalbos specialistais, neverbalinės komunikacijos analitikais arba elgesio analitikais.

Šie specialistai specializuojasi suprasti neverbalinių signalų, t. y. elgesio, kurį žmonės demonstruoja nekalbėdami, reikšmę.

Kūno kalba Ted Talks

Kūno kalba "YouTube" kanalai

 1. Elgesio grupė
 2. Stebėkite
 3. Tikintis Bruce'as
 4. Kūno kalbos vaikinas

Santrauka

Kūno kalbos ekspertai geba skaityti žmonių gestus ir judesius ir juos interpretuoti, kad sužinotų, ką jie galvoja.

Žmogaus kūnas - tai aukso kasyklos, kuriose galima rasti informacijos apie tai, kaip jaučiamės, kaip mąstome ir ko norime. Kalbame rankomis, pečiais, kojomis ir akimis. Mokytis iš ekspertų - geriausias būdas patiems įgyti šių įgūdžių.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.