Ausų kūno kalba (Jūsų ausys niekada nemeluoja)

Ausų kūno kalba (Jūsų ausys niekada nemeluoja)
Elmer Harper

Ausys būna įvairių formų ir dydžių: vienos yra mažos, kitos didelės, vienos kyšo, kitos plonos.

Nepriklausomai nuo ausies formos ar dydžio, jas vis tiek verta tyrinėti kūno kalbos požiūriu. Įsiklausykite! Ausys daro kur kas daugiau, nei žinome, ir tokiais būdais, apie kuriuos niekada nesusimąstėte.

Kūno kalba Ausys Turinys

 • Pirmiausia supraskite kontekstą
  • Kokie yra tikslai suprasti ausų kūno kalbą
  • Kokia yra kūno kalbos nauda
  • Kokie yra skirtingi kūno kalbos tipai
  • Kas paprastai gerai supranta kūno kalbą
  • Kaip pagerinti gebėjimą skaityti žmonių kūno kalbą
 • Kūno dalis
  • Kur yra ausis
  • Kaip galiu naudoti kūno langelius, kad suprasčiau ausis
  • Kokie yra šio įrankio naudojimo privalumai
  • Kokie yra kūno kalbos ausyse pastebėjimo privalumai
 • Ausų formų supratimas
 • Ausų kūno kalba
  • Ausų žiedai
  • Raudonos ausys arba ausų paraudimas
  • Klausymosi ausis
  • Kinų veido skaitymas ir ausys
 • Santrauka

Pirmiausia supraskite kontekstą

Tyrinėdami kūno kalbą pirmiausia turime galvoti apie kontekstą, kodėl norime suprasti, ką kitas asmuo galvoja ar jaučia.

Kontekstas gali suteikti mums daugiau užuominų, idėjų ir padėti geriau suprasti analizuojamą asmenį ar žmones. Taigi kas yra kontekstas?

Kūno kalbos požiūriu kontekstas yra raktas į tai, kas iš tikrųjų vyksta su stebimu asmeniu.

Kontekstas yra naudingas norint išsiaiškinti, ką reiškia kieno nors elgesys. Taip yra todėl, kad skirtingose aplinkose elgesys reikš skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, greitas rankos judesys gali reikšti paniką, bet taip pat gali būti naudojamas drabužiams koreguoti, todėl aiškindami kūno kalbą turime atsižvelgti į kontekstą.

Kokie yra tikslai suprasti ausų kūno kalbą

Ausys yra puikus rodiklis, parodantis, kur žmogus sutelkia savo dėmesį, kuo domisi ir net ką nori išgirsti. Jie gali jums kažką pasakyti patys to nežinodami.

Svarbu suprasti ausų kūno kalbą, nes jei žinote, ką sako žmogaus ausys, galite geriau suprasti jį kaip žmogų.

Šiame skyriuje kalbėsime apie kai kuriuos būdus, kuriais žmonės naudoja ausis bendraudami su kitais.

Kokia yra kūno kalbos nauda

Kūno kalba - tai neverbalinis asmens emocijų ir požiūrio perteikimas. Ji gali būti įvairių formų, pavyzdžiui, veido išraiška, akių kontaktas, gestai, prisilietimai ir laikysena.

Kūno kalba yra viena galingiausių neverbalinio bendravimo formų. Tai bendravimo forma, kuriai nereikia žodžių.

Kūno kalba turi daug privalumų - ji gali parodyti, ar žmogus yra laimingas, liūdnas, pasitikintis savimi, ar nesaugus. Ji taip pat gali padėti suprasti, ką žmogus galvoja ar jaučia, nors jam nereikia nieko sakyti.

Kokie yra skirtingi kūno kalbos tipai

Kūno kalba gali būti įvairių tipų. Gestai gali būti atliekami rankomis arba kojomis; veido išraiškos gali būti raukšlėtos arba šypsenos; laikysena - tai sėdėjimas tiesiai arba sėdėjimas ant kėdės; akių kontaktas - kai žmogus žiūri jums į akis.

Šiame straipsnyje gilinsimės į ausų kūno kalbą.

Kas paprastai gerai supranta kūno kalbą

Tyrimų duomenimis, gebėjimas suprasti kūno kalbą paprastai būdingesnis moterims nei vyrams. Taip gali būti dėl to, kad moterys praeityje dažniau buvo socializuotos atkreipti dėmesį į kitų žmonių jausmus ir poreikius.

Taip pat žr: Kaip pasakyti vaikinui, kad jį myli (nuoširdūs būdai jam pasakyti)

Geriausias kada nors gyvenęs kūno kalbos ekspertas buvo Miltonas Ericksonas, kuris nuo mažens sirgo poliomielitu ir buvo paralyžiuotas nuo kaklo žemyn. Vienintelis dalykas, kurį Miltonas galėjo daryti, buvo stebėti žmones ir jų nuotaikas.

Kaip pagerinti gebėjimą skaityti žmonių kūno kalbą

Žmonių kūno kalbos skaitymas yra įgūdis, kuriam įvaldyti reikia laiko ir patirties. Kuo daugiau praktikuositės, tuo geriau seksis. Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti.

Galite išmokti skaityti žmonių kūno kalbą stebėdami, ką jie daro ir kaip juda. Taip pat galite pasitelkti intuiciją ir vaizduotę, kad atspėtumėte jų emocijas ir mintis, tačiau tai ne visada patikima. Yra pilnas kursas, kurį rekomenduojame rasti "Udemy".

Kūno dalis

EAR'S

Kur yra ausis

Ausys yra galvos šone.

Kaip galiu naudoti kūno langelius, kad suprasčiau ausis

Ar kas nors jaučiasi sutrikęs, ar kaltas, galite pasakyti atkreipę dėmesį į jo ausis, ar jam paprasčiausiai šalta arba šilta, taip pat turite atkreipti dėmesį į kambario kontekstą.

Taip pat galite pakreipti galvą į šoną, jei norite, kad jie žinotų, jog klausotės, kitaip tariant, leiskite suprasti, kad jums įdomu, ką jie sako.

Kokie yra šio įrankio naudojimo privalumai

Kai pastebite, kad žmogaus ausų spalva pasikeičia, tai yra aiškus ženklas, kad jis išgyvena emocinį pokytį.

Tai galima išnaudoti savo naudai - pagalvokite, apie ką kalbama ir kokie klausimai buvo užduoti prieš tai, kai ausys pakeitė spalvą.

Kokie yra kūno kalbos ausyse pastebėjimo privalumai

Pagrindinis privalumas pastebint ausų spalvos pasikeitimą yra tas, kad tai yra automatinė reakcija. Kitaip tariant, mes negalime kontroliuoti ar reguliuoti, kada ausys pakeičia spalvą.

Ausų formų supratimas

Ausis yra jautrus organas, galintis daug ką atskleisti apie žmogaus nuotaiką ir asmenybę. Nors tai nėra moksliškai įrodyta, verta tai paminėti, nes manau, kad ausų forma yra svarbi.

Kai kurios iš dažniausiai pasitaikančių ausų formų yra šios:

 • Šių žmonių ausys gali atrodyti tarsi nukritusios į žemę. Paprastai jos būna didelės ir atlėpusios. Šių žmonių asmenybė yra rami, intravertiška, tačiau jie taip pat turi ir meniškų bruožų.
 • Suapvalintos ausys: šio tipo ausys iš priekio būna suapvalintos, o gale susiaurėja iki smailaus taško. Šie žmonės dažnai būna bendraujantys ir stipriai susiję su kūrybiškumu, humoro jausmu arba ir vienu, ir kitu.
 • Smailėjančios ausys: šio tipo ausys iš priekio būna plačios, o gale susiaurėja iki aštraus smaigalio - šie žmonės paprastai būna atviri ir energingi.
 • Didesnės ausys, nukreiptos į išorę: šių žmonių ausys yra atsuktos nuo galvos ir beveik kyšo į išorę - jie yra puikūs klausytojai ir gerai girdi aplinkinius garsus.

Ausų kūno kalba

Prisilietimas prie ausų

Čia išsamiau nenagrinėsime, nes man atrodė, kad šią temą apie ausies lietimą reikia labiau išplėsti. Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite "Touching The Ear, A Better Understanding".

Ausų žiedai

Ausys gali būti įvairiai modifikuojamos, įskaitant papuošimus, auskarus, auskarus su auskarais, dažymą, kištukus ir kt. Šie pakeitimai dažnai atitinka regiono ar etninės grupės kultūrines normas.

Ausų ornamentika paprastai būdinga tam tikrai kultūrai ir padeda pranešti apie žmogaus socialinį statusą arba jo prieinamumą pasimatymams. Dažnai ji mums suteikia labai tikslios informacijos apie asmens istoriją, profesiją ir asmenybę.

Raudonos ausys arba ausų paraudimas

Puikus būdas pasakyti, ką žmogus jaučia, yra pažvelgti į jo ausis. Ausies oda taip pat gali paraudonuoti, kai jaučiamas pyktis, gėda ar nerimas.

Taip pat žr: Geri pasiteisinimai dėl ankstyvo išėjimo iš darbo (priežastys išeiti iš darbo)

Oda taps rausva arba raudona. Palietus odą taip pat gali būti karšta. Dauguma žmonių to nekontroliuoja, tačiau kai kurie gali priversti žmogų raudonuoti apie tai užsimindami. Geriausias būdas su tuo elgtis - nekreipti dėmesio ir eiti toliau.

Klausymosi ausis

Įprastas būdas pranešti, kad klausotės, yra pakreipti galvą į kitą asmenį, taip parodant, kad klausotės. Jei pakreipiate galvą ir šiek tiek parodote ausį, tai leidžia kitam asmeniui suprasti, kad ketinate giliai klausytis.

Ausies rodymas klausantis tikrai padeda užmegzti ryšį ir užmegzti kontaktą su žmogumi. Jei su žmogumi susitinkate pirmą kartą, išbandykite tai.

Kinų veido skaitymas ir ausys

Skaitymas iš veido - tai senovės kinų menas, kuriuo remiantis galima nuspėti žmogaus likimą nuo vaikystės iki ateities įvykių.

Kitaip tariant, jis gali daug ką atskleisti apie asmenį nuo vaikystės iki ateities įvykių.

Pagal ausis skaitant kinų veidą taip pat galima sužinoti daug informacijos apie žmogų. Taip yra todėl, kad ausų forma ir dydis dažnai atspindi, kokia asmenybė yra žmogus, kaip jis elgiasi ir koks bus jo gyvenimas.

Paminėjau tai čia, nes studijuojant kūno kalbą verta suprasti, kad ausys yra puikus informacijos šaltinis skaitant kinų veidą.

Vaizdo įrašas

Santrauka

Yra daug įvairių neverbalinių ženklų, kai reikia suprasti ausų kūno kalbą. Tyrimai parodė, kad žmonės pagal ausų padėtį ir judesius gali nustatyti, kaip žmogus gali jaustis.

Pavyzdžiui, jei kas nors yra pasilenkęs ir jo ausis nukreipta į jus, gali būti, kad jam įdomu, ką norite pasakyti. Jei kieno nors ausys nukreiptos nuo jūsų ir jis neužmezga akių kontakto, tai gali reikšti, kad jis nenori su jumis kalbėtis arba kad jis nusivylęs pokalbiu.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.