Blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai?

Blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai?
Elmer Harper

Yra daugybė dalykų, kuriuos vyrai gali pasakyti savo žmonoms, kad jas įskaudintų. Taip yra todėl, kad jie pažįsta jų silpnybes ir stiprybes, žino, kaip jos jaučiasi, ir supranta jas gilesniu lygmeniu. Žiaurus dalykas - norėti ką nors įskaudinti, juolab savo žmoną, kurią vedėte gera valia. Tačiau norėdami aprėpti šią temą, parašėme 27 dalykų, kuriuos galite pasakyti savo žmonai, kad įskaudintumėte, sąrašą.jos jausmus.

Vienas blogiausių dalykų, kuriuos vyras gali pasakyti žmonai, yra lyginti ją su kita moterimi. Tai neįtikėtinai skaudu ir nepagarbu, o žmona dėl to dažnai jaučiasi nesaugi ir neverta. Jei santuokoje kyla problemų ir jaučiate poreikį sakyti skaudžius dalykus, verčiau kreipkitės į santuokos konsultantą.

Toliau apžvelgsime 26 blogiausius dalykus, kuriuos vyras gali pasakyti savo žmonai.

27 dalykai, kurių vyras niekada neturėtų sakyti savo žmonai.

 1. "Tu ne tokia graži kaip anksčiau."
 2. "Aš tau sakiau."
 3. "Norėčiau, kad tiesiog išklausytum mane."
 4. "Tu perdėtai reaguoji."
 5. "Nusiraminkite."
 6. "Tu elgiesi neracionaliai."
 7. "Tu per daug apie tai galvoji."
 8. "Tiesiog leiskite man tai padaryti."
 9. "Pasitikėk manimi."
 10. "Tai nėra toks didelis dalykas"
 11. "Neturiu nuotaikos."
 12. "Tu man nebeatrodai patraukli."
 13. "Tu nesi pakankamai geras lovoje."
 14. "Aš tave palieku."
 15. "Turiu romaną".
 16. "Tu manęs nebetraukia"
 17. "Noriu skyrybų"
 18. "Tu nesi pakankamai geras"
 19. "Norėčiau, kad būtum panašesnis į ____"
 20. "Jūs nepakankamai stengiatės"
 21. "Man nerūpi tavo nuomonė"
 22. "Tu nesi tokia graži, kokia buvai anksčiau"
 23. "Tu nesi geras lovoje"
 24. "Aš tavęs nemyliu"
 25. "Niekada tavęs nemylėjau"
 26. "Jūsų naudotas dviratis"
 27. "Aš tave išaugau"

"Tu ne tokia graži kaip anksčiau."

Niekas neneigia, kad išvaizda yra svarbi daugeliui žmonių - tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau kai vyras tai sako savo žmonai, tai gali būti neįtikėtinai skaudu. Jis ne tik užsimena, kad ji prarado savo išvaizdą ir nebėra patraukli, bet ir teigia, kad anksčiau ji buvo patrauklesnė. Dėl to moteris gali jaustis taip, tarsi ji kažkuo žlugo arba kad nebėra pakankamai gera savovyras.

"Aš tau sakiau."

Nėra nieko blogiau už pasipūtusį vyrą, kuris žmonai suklydus sako: "Aš tau sakiau". Tai didžiausias nuolaidžiavimas, dėl kurio net ir pati sąmoningiausia moteris gali pasijusti lyg išprotėjusi. Jei jūsų vyras turi įprotį taip jums sakyti, laikas rimtai pasikalbėti apie tai, kodėl tai taip skaudina. Priešingu atveju galite pradėti jaustis taip, tarsi nieko negalėtumėte padaryti.tiesiai jam į akis.

"Norėčiau, kad tiesiog išklausytum mane."

Tai bene blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai. Tai rodo, kad ji negerbia ir nesupranta to, ką sako, ir sukuria nepasitikėjimo aplinką. Galų gale, kodėl ji turėtų jo klausytis, jei jis jos neklauso?

"Tu perdėtai reaguoji."

Dažnai tai yra blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai, nes taip nuvertinami jos jausmai ir išgyvenimai. Tai yra būdas ją apšviesti ir priversti jaustis taip, tarsi ji išprotėtų. Jei žmona jaučiasi sutrikusi, pasistenkite būti supratingas ir patvirtinkite jos jausmus, užuot sakęs, kad ji perdėtai reaguoja.

"Nusiraminkite."

Yra daugybė dalykų, kuriuos vyras gali pasakyti žmonai ir kurie būtų laikomi blogais, bet "nusiramink" tikrai yra vienas iš blogiausių. Ši frazė dažnai vartojama paniekinamai arba žeminančiai, tarsi žmona būtų perdėtai reagavusi arba elgtųsi neracionaliai. Ji reiškia, kad ji savęs nekontroliuoja ir turi nusiraminti, kad galėtų tinkamai mąstyti.dar labiau įskaudinti žmoną. Jei žmona dėl ko nors nusiminusi, paskutinis dalykas, kurį turėtumėte daryti, tai liepti jai nusiraminti. Vietoj to pasistenkite ją išklausyti ir suprasti, kodėl ji nusiminusi. Tik tada galėsite pradėti spręsti problemą.

"Tu elgiesi neracionaliai."

Nieko nėra blogiau, nei jaustis taip, lyg partneris sakytų, kad elgiatės neracionaliai. Dėl to galite jaustis neišklausytas ar nesuprastas ir tai gali sukelti didelę įtampą santykiuose. Jei vyras kada nors jums tai pasakys, svarbu pasistengti išlikti ramiai ir paaiškinti, kodėl jaučiatės taip, kaip jaučiatės. Tikėkimės, kad jis išklausys ir pabandys pažvelgti į viską iš jūsų perspektyvos.

"Tu per daug apie tai galvoji."

Ką blogiausio vyras gali pasakyti žmonai? Kai ji aiškiai dėl ko nors nusiminusi, o jis atmeta jos jausmus šia fraze, jis paneigia jos patirtį ir sako, kad jos mintys ir emocijos negalioja. Tai gali būti neįtikėtinai skaudu ir priversti ją jaustis neišklausytą ar nesuprastą.

"Tiesiog leiskite man tai padaryti."

Ši frazė rodo, kad vyras nepasitiki ja ir jos gebėjimu spręsti situaciją, todėl žmona gali jaustis ne kaip lygiavertė santykių partnerė. Tai taip pat gali būti ženklas, kad vyras bando kontroliuoti situaciją ir neleisti jai dalyvauti.reguliariai sako, kad "tiesiog leiskite jam tvarkytis", galbūt laikas rimtai pasikalbėti apie tai, kaip jūs abu norite priimti sprendimus ir spręsti konfliktus santuokoje.

"Pasitikėk manimi."

Blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai, yra "pasitikėk manimi". Šią frazę dažnai vartoja vyrai, kurie bando ką nors nuslėpti nuo žmonos arba kitais būdais elgiasi nepatikimai. Jei vyras jums tai sako, svarbu žinoti galimas pasekmes ir imtis priemonių, kad apsisaugotumėte.

"Tai nėra toks didelis dalykas"

Žinoma, gali būti, kad šiek tiek skaudu išgirsti savo vyrą sakant šiuos žodžius, bet tai nėra pasaulio pabaiga. Tiesą sakant, iš tikrųjų vyrai gana dažnai sako tokius dalykus savo žmonoms. Galbūt jis jaučiasi prislėgtas ir nenori užkrauti jums savo problemų. O gal jis tiesiog bando sumenkinti kažko, kas, kaip jis žino, yra svarbu, svarbą.tau. Bet kuriuo atveju tai nėra blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai. Yra daug blogesnių dalykų.

"Neturiu nuotaikos."

Tai turbūt blogiausia, ką vyras gali pasakyti savo žmonai. Tai reiškia, kad jis ja nesidomi, nenori ar net negerbia. Tikėtina, kad dėl to kils ginčas ar bent jau bus įžeisti jausmai. Jei vyras jums tai sako, svarbu pabandyti suprasti, ką jis iš tikrųjų sako ir kodėl. Gali būti, kad jis tiesiog blogai jaučiasi arba patiria daug streso.ženklas, kad jūsų santykiuose kažkas negerai. Jei tai dažna problema, verta apie tai pasikalbėti su vyru ir išsiaiškinti, ar galite pagerinti padėtį.

"Tu man nebeatrodai patraukli."

Tai gali būti blogiausias dalykas, kurį vyras gali pasakyti žmonai. Tai reiškia ne tik fizinės traukos, bet ir emocinės bei protinės traukos stoką. Tai gali sužlugdyti žmonos savigarbą ir vertės jausmą.

"Tu nesi pakankamai geras lovoje."

Yra daugybė dalykų, kuriuos vyras gali pasakyti savo žmonai ir kurie ją įskaudintų, tačiau vienas iš blogiausių dalykų, kuriuos jis gali pasakyti, yra: "Tu nepakankamai gera lovoje." Šis teiginys ne tik įskaudintų, bet ir neįtikėtinai pakenktų žmonos savigarbai. Ji ne tik jaustųsi taip, tarsi nuviltų savo vyrą viename iš svarbiausių jų santuokos aspektų, bet irjaustis nepakankama ir neverta vyro meilės bei pagarbos. Tokio teiginio vyras niekada neturėtų ištarti savo žmonai, kad ir kokios būtų aplinkybės.

"Aš tave palieku."

Mažai kas yra skaudžiau nei išgirsti šiuos žodžius iš mylimo žmogaus. Tai gali būti tarsi dūris dilbiu į širdį, ypač jei šis pareiškimas jus užklupo netikėtai. Jei vyras jums pasakė šiuos žodžius, svarbu suprasti, kodėl jis juos sako ir ką galite padaryti, kad išsaugotumėte savo santuoką.

"Turiu romaną".

Nedaug kas žmoną taip sugniuždo, kaip išgirsti vyrą sakant, kad jis turi romaną. Tai giliausia išdavystė, galinti sugriauti santuoką. Jei vyras apgaudinėja žmoną, svarbu stengtis atitaisyti padarytą žalą ir išgelbėti santykius. Tačiau pasitikėjimui atkurti prireiks laiko, kantrybės ir pastangų.

Taip pat žr: Kūno kalba Pečių gūžčiojimas pečiais (atsiprašymo ženklas?)

"Tu manęs nebetraukia"

Tai blogiausia, ką vyras gali pasakyti savo žmonai, nes taip jis iš tikrųjų praneša, kad ji jam nebeatrodo patraukli ar geidžiama. Tai gali būti nepaprastai skaudus dalykas, kuris gali sukelti daug skausmo ir nesaugumo jausmo santykiuose. Jei vyras jums tai pasakė, svarbu pabandyti suprasti, kodėl jis taip jaučiasi, ir ar galite ką nors padaryti, kad tai padarytumėte.Tačiau taip pat svarbu prisiminti, kad nusipelnėte būti su žmogumi, kuris jus laiko patrauklia ir geidžiama, ir jei jūsų vyras taip nebesijaučia, gali būti, kad atėjo laikas pagalvoti apie tai, kad reikia gyventi toliau.

"Noriu skyrybų"

Šie keturi žodžiai gali akimirksniu sukelti baimės, skausmo ir išdavystės jausmus net ir tvirčiausiose santuokose. Jei vyras jums tai sako, svarbu pasistengti išlikti ramiai ir šaltai. Skirkite šiek tiek laiko atsikvėpti, o tada pasikalbėkite apie tai, kodėl jis taip jaučiasi. Gali būti, kad yra esminių problemų, kurias reikia spręsti, ir skyrybos gali būti ne vienintelė išeitis.Tačiau jei jūsų vyras tvirtai nori skyrybų, gali būti, kad laikas pradėti svarstyti savo galimybes. Pasikalbėkite su teisininku, patarėju ar artimu draugu, kad padėtų jums išgyventi šį sunkų laikotarpį.

"Tu nesi pakankamai geras"

Šie keturi žodžiai gali giliai įsirėžti ir padaryti ilgalaikę žalą santykiams. Jei vyras taip sako žmonai, tai gali pakirsti jos savigarbą ir priversti ją jaustis, kad ji jam nepakankamai gera. Tai gali sukelti apmaudą, nesaugumo jausmą ir net skyrybas. Jei vyras jums taip sako, svarbu su juo pasikalbėti apie tai, kaip dėl to jaučiatės ir kodėl tai skaudina.konsultacijos ar terapija, kad padėtų užgydyti žaizdas, kurias gali sukelti ši frazė.

"Norėčiau, kad būtum panašesnis į ____"

"Norėčiau, kad būtum panašesnė į ____" yra blogiausia, ką vyras gali pasakyti žmonai. Tai reiškia, kad vyras mano, jog jo žmona nėra pakankamai gera tokia, kokia yra, ir nori, kad ji pasikeistų, kad būtų panašesnė į ką nors kitą. Tai nepaprastai skaudu ir greičiausiai sugadins santykius nepataisomai.

"Jūs nepakankamai stengiatės"

Ši frazė reiškia netikėjimą partnerio gebėjimu pasiekti sėkmę. Tai kritika, kuri gali sukelti netinkamumo ir nesaugumo jausmą. Jei vyras jums tai sako, svarbu aptarti, ko, jo manymu, jam trūksta. Priešingu atveju ši frazė gali pakenkti jūsų santykiams ir apsunkinti bendrą judėjimą į priekį.

"Man nerūpi tavo nuomonė"

Ši frazė yra puikus būdas užbaigti ginčą arba leisti žmonai suprasti, kad, jūsų nuomone, jos nuomonė yra bevertė. Tai žiaurus pasakymas, kuris tik įskaudins ir supykdys jūsų žmoną. Jei jums iš tiesų nerūpi jos nuomonė, tuomet laikas pradėti klausytis, ką ji sako, ir pabandyti suprasti, iš kur ji kyla. Priešingu atveju, jūs tik įvarysite pleištą tarpjus ir sukelti daugiau problemų jūsų santykiuose.

"Tu nesi tokia graži, kokia buvai anksčiau"

"Tu ne tokia graži kaip anksčiau" - tai blogiausia, ką vyras gali pasakyti savo žmonai. Tai skaudus komentaras, galintis labai pakenkti santykiams. Svarbu prisiminti, kad fizinis grožis nėra svarbiausias dalykas santykiuose. Svarbiau yra dviejų žmonių ryšys ir jų tarpusavio meilė.

"Tu nesi geras lovoje"

Tai blogiausia, ką vyras gali pasakyti savo žmonai. Tai tiesioginis išpuolis prieš jos seksualinį pajėgumą ir netiesioginis išpuolis prieš jos moteriškumą. Tai žiaurus dalykas, kuris gali labai pakenkti santykiams.

"Aš tavęs nemyliu"

"Aš tavęs nemyliu" - tai turbūt skaudžiausias dalykas, kurį vyras kada nors galėtų pasakyti žmonai. Tai būtų tarsi peilio dūris į širdį. Išgirsti šiuos žodžius iš žmogaus, kuriam ji pažadėjo savo gyvenimą, būtų žlugdantis dalykas. Sunku įsivaizduoti, kaip ji galėtų atsigauti po tokio smūgio.

"Niekada tavęs nemylėjau"

Mažai kas yra blogiau nei išgirsti vyrą sakant: "Aš niekada tavęs nemylėjau." Tai gniuždantis smūgis, dėl kurio galite jaustis palūžusi, vieniša ir nemylima. Jei vyras jums taip pasakė, svarbu prisiminti, kad tai nereiškia, jog su jumis kažkas negerai. Tai gali būti tiesiog ženklas, kad jūsų vyras kovoja su savo problemomis ir emocijomis. Jei galite, pabandykite pasikalbėti.pasikalbėkite su vyru apie tai, kodėl jis taip jaučiasi. Jei jis tam pasirengęs, konsultacijos gali būti puikus būdas padėti jam išgyventi savo jausmus. Kad ir kas nutiktų, žinokite, kad nesate viena ir kad su jumis nėra nieko blogo.

"Jūsų naudotas dviratis"

Yra daugybė dalykų, kuriuos vyras gali pasakyti žmonai ir kurie gali būti laikomi įžeidžiančiais, tačiau "tu esi naudotas dviratis" yra vienas blogiausių. Ši frazė reiškia, kad žmona nebėra nauja ar įdomi, todėl nėra verta tiek daug, kiek buvo anksčiau. Tai labai nepagarbus pasakymas, kuris tikrai sukels daug skaudžių jausmų.

"Aš tave peraugau"

Tai blogiausia, ką vyras gali pasakyti savo žmonai dėl kelių priežasčių. Pirma, tai reiškia, kad jis negerbia ir nevertina jos kaip asmenybės. Antra, tai rodo, kad ji jam nebeatrodo patraukli ar geidžiama, o tai gali būti nepaprastai skaudu. Galiausiai tai rodo, kad jis nebėra laimingas santykiuose ir galbūt svarsto galimybę išeiti.vyrui, jei jis jums sako tokius dalykus.

Jei jis paprasčiausiai peraugo meilę jums, tuomet nelabai ką galite padaryti, kad tai pakeistumėte. Tačiau jei jis nori dirbti prie santykių, tuomet galbūt galėsite viską išgelbėti.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Koks yra blogiausias nepagarbos žmonai būdas?

Blogiausias būdas, kuriuo galite parodyti nepagarbą savo žmonai, yra ją apgaudinėti. Tai yra visiška jos pasitikėjimo ir meilės išdavystė, kuri padarys didžiulę žalą jūsų santykiams. Be to, tikėtina, kad tai sukels daug skausmo ir sielvarto jūsų žmonai. Jei apgaudinėjate savo žmoną, iš esmės sakote jai, kad ji jums nepakankamai gera, kad jos nevertinate ir negerbiate.yra nepaprastai nepagarbus ir beveik neabejotinai sugriaus jūsų santuoką.

Ar tyčia sakote žmonai skaudžius dalykus?

Ar tyčia sakote žmonai skaudžius dalykus? Jei taip, kodėl? Skaudūs žodžiai gali pakenkti jūsų santykiams ir priversti žmoną jaustis, kad ji jums nesvarbi. Jei nesate atsargus, jūsų žodžiai taip pat gali priversti ją jaustis neverta jūsų laiko ir pastangų. Įsitikinkite, kad bendraujate su žmona taip, kad parodytumėte jai, kaip ji jums rūpi.

Taip pat žr: Kodėl vaikinai nenori įsikurti? (Spaudimas)

Kaip sutvarkyti santykius tarp jūsų ir žmonos, kai įskaudinote ją savo žodžiais?

Jei savo žodžiais įskaudinote žmoną, geriausia, ką galite padaryti, tai atsiprašyti ir pasistengti viską ištaisyti. Pasikalbėkite su ja apie tai, kas atsitiko ir kodėl taip atsitiko, ir pabandykite sugalvoti planą, kaip užtikrinti, kad tai nepasikartotų. Jei galėsite parodyti, kad tikrai atsiprašote ir norite viską ištaisyti, ji greičiausiai bus pasiruošusi jums atleisti. Jei suklydau, pasakysiu tai ir nupirksiu jaigėlių, nusiveskite ją į pasimatymą arba nupirkite drabužių.

Galutinės mintys

Yra daugybė būdų, kaip pasakyti blogiausius dalykus, kuriuos vyras gali pasakyti savo žmonai. Jei tai skaitote kaip vyras, rekomenduojame nustoti sakyti tokius dalykus. Žodžiai turi prasmę, o būti maloniam savo žmonai yra svarbiau nei bet kas kitas. Ačiū, kad skaitote iki kito karto. Taip pat galite perskaityti: Kaip sužinoti, ar jūsų vyras apgaudinėja (neverbaliniai signalai)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.