Burnos uždengimas suknele Kūno kalba (suprasti gestą)

Burnos uždengimas suknele Kūno kalba (suprasti gestą)
Elmer Harper

Tai, ką perduodame kitiems, darome to net nesuvokdami. Kūno kalba yra vienas iš to pavyzdžių. Viena iš tokių kūno kalbos formų, kurią apžvelgsime šiame įraše, yra burnos uždengimas suknele. Tada apžvelgsime 4 svarbiausias priežastis, kodėl moteris galbūt taip elgiasi.

Jei kada nors matėte mažą vaiką, kuris meluoja, tikriausiai pastebėjote, kad jis dažnai užsidengia burną rankomis. Taip jis pasąmoningai tiki, kad tai, ką sako, yra tiesa, nors iš tikrųjų tai yra melas!

Burnos užčiaupimas yra kūno kalbos signalas, kuris pasireiškia, kai žmogus jaučiasi nustebęs, sugėdintas arba meluoja. Tai gali nutikti įvairaus amžiaus žmonėms, įskaitant vaikus. Kai žmogus jaučia bet kurią iš šių emocijų, jis paprastai užčiaupia burną.

Šis neverbalinis elgesys, jei pavyksta vaikystėje, gali būti perkeltas į suaugusiųjų amžių. Žmonės taip pat gali turėti veido išraišką ar tiesioginį akių kontaktą prieš užsidengdami burną suknele.

Taip pat žr: Požymiai, kad moteris jūsų bijo (aiškūs ženklai)

Kartais vienas geriausių būdų susidoroti su kažkuo nemaloniu yra iš tiesų jį užblokuoti. Uždengę burną suknele, šiuo būdu užblokuosite kažką, taip pat galite pamatyti, kaip lūpos susispaudžia į vidų ir išnyksta, ir jos atrodys labai nepatogiai.

Visa tai priklauso nuo konteksto. Kad geriau suprastumėte, kodėl kas nors užsidengia burną suknele, turite suprasti kontekstą. Taigi kitas klausimas - kas yra kontekstas?

Koks yra kūno kalbos ženklų kontekstas?

Stebėdami kitų žmonių kūno kalbą ir savo kūno kalbą galite pastebėti signalus, kurie rodo diskomfortą, nepasitikėjimą arba apgaulę. Pavyzdžiui, kai pastebite, kad kas nors užmerkia akis ir užsitraukia suknelę ant burnos. Tai aiškus ženklas, kad jis bando kažką užblokuoti.

Kai galvojame apie kontekstą, turime atsižvelgti į visus šiuos dalykus: asmens buvimo vietą, ką jis daro, dienos ar nakties metą, su kuo jis yra ir pokalbio temą. Prieš susidarydami nuomonę apie kieno nors kūno kalbos ženklus, turime atsižvelgti į visus šiuos veiksnius.

Toliau apžvelgsime 4 svarbiausias priežastis, kodėl žmogus gali prisidengti burną suknele.

4 priežastys, kodėl kas nors prisidengia burną suknele.

  1. Asmuo yra drovus.
  2. Asmuo yra sutrikęs.
  3. Žmogus yra šaltas.
  4. Asmuo saugosi nuo blogo kvapo.

Asmuo yra drovus.

Suaugusieji paprastai taip nesielgia, nes jie jau išmoko, kad suknelės užsitraukimas per burną gali atskleisti jų intymias vietas. Tačiau vaikas gali to nežinoti ir užsitraukti suknelę per burną, nes pasakė kažką, ko neturėjo sakyti. Tai gali jį sugėdinti ir priversti pasijusti nejaukiai.

Asmuo yra sutrikęs.

Kai žmogus sutrinka, jis gali užsidengti akis arba paslėpti veidą. Taip yra todėl, kad jam sunku susitaikyti su tuo, kas įvyko, ir jam reikia kelių akimirkų privatumo, kad galėtų susikaupti.

Žmogus yra šaltas.

Jei žmogui šalta ir jis neturi kuo užsidengti burnos, jis gali nuspręsti užsidengti ją suknelės kampu.

Žmogus saugosi nuo blogo kvapo.

Ar kada nors patyrėte baisų kvapą, dėl kurio norėjote kuo greičiau pasišalinti? Galbūt natūralu, kad tas žmogus užsidengė burną ir nosį suknelės kampu ar šaliku, kad užspaustų kvapą.

Visos šios priežastys gali priklausyti nuo konteksto, t. y. jos gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo to, kada jas perskaitėte. Todėl stebint kitų žmonių kūno kalbą verta į tai atsižvelgti.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas jus vadina meile?

Dažnai užduodami klausimai.

Kaip manote, ar burnos uždengimas suknele yra teigiamas, ar neigiamas kūno kalbos signalas?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai gali būti interpretuojama įvairiai. Pavyzdžiui, vieni žmonės tai gali vertinti kaip teigiamą drovumo ar gėdos ženklą, o kiti - kaip neigiamą nesaugumo ar nepasitikėjimo savimi požymį. Galiausiai tai priklauso nuo individualios interpretacijos ir situacijos konteksto.

Kaip manote, ar gera mintis kalbant viešai užsidengti burną suknele?

Tai tikrai nėra gera idėja; tai užgoš jūsų balsą ir užgoš veidą, be to, tai vertinama kaip silpna kūno kalbos užuomina ar signalas kitiems. Jei turite kalbėti viešai, rekomenduojame sukioti kojų pirštus į batus, kad suvaldytumėte savo emocijas ir jausmus.

Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės kalbėdami gali užsidengti burną?

Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės kalbėdami prisidengia burną, yra ta, kad jie gėdijasi ko nors, pavyzdžiui, savo dantų ar blogo burnos kvapo.

Be to, kalbėdami žmonės gali prisidengti burną, kad apsaugotų nuo mikrobų plitimo arba neįkvėptų ore esančių dalelių.

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie burnos uždengimą suknele kūno kalba, šią užuominą paprastai daro vaikas dėl gėdos. Jei matote šią neverbalinę užuominą, ji gali būti perkeliama ir į suaugusiųjų amžių. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą, o jei patiko, jums taip pat gali patikti skaityti Kūno kalba burna (išsamus vadovas)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.