Drovus žmogus Kūno kalba (išsamūs faktai)

Drovus žmogus Kūno kalba (išsamūs faktai)
Elmer Harper

Yra daugybė kūno kalbos ženklų, rodančių, kad žmogus yra drovus. Kaip juos perskaityti ir kaip padaryti, kad žmogus jaustųsi pakankamai patogiai, kad su mumis kalbėtųsi? Ką galime padaryti su savo kūno kalba, kad žmogus taptų atviresnis ir imlesnis mums?

Drovūs žmonės yra labiau intravertiški ir nemėgsta būti dėmesio centre. Jie gali raudonuoti, kai jaučiasi sutrikę ar nepatogiai. Jiems sunku užmegzti akių kontaktą, jie atrodo neramūs, neramūs ar susikabinę rankomis. Jie taip pat gali vengti grupinės veiklos arba grupėje kalbėti paskutiniai. Atminkite, kad drovus žmogus greičiausiai jaučiasi nepatogiai ir nenori pritraukti dėmesio.dėmesį į save.

Yra daugybė būdų, kaip kūno kalbos ženklais padėti droviems žmonėms geriau jaustis. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip šis žmogus jaučiasi, ir prireikus pasiūlykite pagalbą.

7 kūno kalbos ženklai, kad drovus žmogus jus mėgsta.

1.Pastebėsite jį žiūrintį į jus, kai būsite atsisukę nugara.

Jei droviam žmogui patinkate, jis gali vos pastebėti jūsų buvimą. Jei jam pasitaiko paganyti akis daugiau nei kartą per dieną, galima manyti, kad jis galvoja apie jus!

2.Jie atrodo nepatogiai ir nepatogiai šalia jūsų.

Kartais jis atrodys nejaukiai šalia jūsų ir darys kvailus dalykus, pavyzdžiui, vaikščios į daiktus ar duris. Jis darys neįprastus dalykus ne tam, kad atkreiptų jūsų dėmesį, o todėl, kad labai nervinasi.

3.Jie gali suteikti jums kokybišką dėmesį ir priežiūrą, kurios nusipelnėte.

Jei kažkam patinkate, drovus žmogus skirs jums visą savo dėmesį. Kad sužinotumėte, ar jam patinkate, ar kalbėdamas jis žiūri į jūsų burną?

Taip pat žr: Kaip prieiti prie vaikino teksto pokalbio metu (flirtuojantis)

4.Paslėptas pyktis, kai kalbate apie kitą žmogų.

Drovūs žmonės dažnai rodo diskomforto ženklus, kai kalbate apie kitą žmogų, kuris jiems patinka. Taip gali būti dėl to, kad drovus žmogus bijo jūsų nuomonės arba kad jums patinka kitas žmogus.

Drovūs žmonės taip pat gali būti nesmagūs, nes jiems gėda prisipažinti, kad jiems patinkate, todėl jie darys viską, kad tik išvengtų šios temos.

Kai paminėsite jų vardą, jie gali sugriebti ranką, patrinti kaklą, suspausti žandikaulį arba užmerkti akis.

5.Pays attention to Details.

Drovių žmonių gebėjimas pastebėti smulkias pokalbio detales yra viena iš žaviausių jų savybių. Jie žino, kaip priversti jus jaustis laisvai, žino, kaip mėgstate kavą, ir žino, kas jus palaiko. Jei tai pastebėsite pokalbyje su jais, galite lažintis, kad jiems tikrai patinkate.

Prisimindami dalykus apie save galite parodyti, kad droviam žmogui patinkate, neišlįsdami iš savo kiauto.

6.Jie bus čia, kai jums jų prireiks.

Drovus žmogus visada bus šalia, kai jo labiausiai reikės. Jis niekada nebus per toli, kad padėtų jums, kai to reikės. Jis pasirodys, kai suges jūsų automobilis arba jei jus ištiks bėda, jis palaikys jus, kad ir kas nutiktų.

7.Drovus žmogus visada šypsosi.

Asmuo, kuris nuolat šypsosi, gali atrodyti, kad jis drąsiai šypsosi, norėdamas užmaskuoti savo drovumą. Toks elgesys vadinamas "drovia šypsena" ir dažnai yra gynybinis mechanizmas tiems, kurie jaučiasi nepatogiai socialinėje aplinkoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip neverbaliai galima padėti droviam žmogui jaustis patogiau?

Yra daug būdų, kaip droviam žmogui padėti jaustis patogiau. Vienas svarbiausių - nebūti pernelyg įkyriam. Drovūs žmonės nori, kad būtų gerbiamos jų ribos, todėl jiems reikia laiko, kad jie galėtų atsiskleisti.

Pirmą kartą su jais susitikę neskubėkite ir klausinėkite apie jų pomėgius. Tai padės jiems atsiverti ir jaustis laisviau su jumis. Kalbėdami su jais stenkitės, kad pokalbis vyktų ne labai oficialioje aplinkoje. Geriausia, jei aplinka bus laisva ir neįpareigojanti, kad jie jaustųsi taip, lyg kalbėtųsi su žmogumi, kuris yra jų lygio, o ne su žmogumi, kuris yra viršesnis ar gąsdinantis.

Daugiau šypsokitės.

Bendraudami su jais šypsokitės ir leiskite jiems suprasti, kad jums patinka jų draugija.

Geras akių kontaktas.

Kalbėdami su jais palaikykite gerą akių kontaktą. Esame parašę straipsnį apie akių kontaktą ir tinkamą laiką, per kurį reikia žiūrėti į žmogų. Jį galite rasti čia.

Veidrodis & amp; rungtyniauti.

Atspindėkite kalbančiojo kūno kalbą, kad jis jaustųsi laisviau.

Atspindėjimas - tai kai kas nors subtiliai kopijuoja kito asmens kūno judesius, pavyzdžiui, sukryžiuoja kojas arba žiūri į šoną. Atitikimas - kai kas nors kartoja žodžius, pavyzdžiui, sako "mm-hmm". Tai galima daryti linktelėjus galva pagal signalą arba pakartojus jo vartojamus žodžius.

Galvokite, kad kopijuojate jų kūno kalbą ir kalbėseną - ne per daug, tik tiek, kad jie žinotų, jog esate tame pačiame lygyje kaip ir jie.

Supraskite jų kalbą.

Kaip jie bendrauja? Yra penki pagrindiniai mūsų bendravimo būdai: vizualinis, klausos, kinestetinis, uoslės ir skonio. Tai, kaip drovus žmogus mato pasaulį, labai pravartu žinoti. Galite tai suprasti klausydamiesi, kokią kalbą jis vartoja, ir pradėti jam tai kartoti.

Jei jie sako tokius žodžius kaip "klausykitės" arba "aš jus girdžiu", žinokite, kad jų bendravimo stilius yra labiau girdimas.

Kitas pavyzdys: "Aš matau, ką jūs sakote" arba "man tai atrodo gerai".

Kodėl nedrąsius žmones sunku perskaityti?

Drovių žmonių kūno kalbą dažnai sunku suprasti, nes jie dažnai stengiasi vengti akių kontakto ir stengiasi atrodyti kuo mažesni. Tačiau yra keletas bendrų požymių, kuriais gali pasižymėti drovus žmogus. Jis gali būti nuleidęs galvą, nerimauti arba sukryžiavęs rankas.

Jie taip pat gali vengti būti grupėje arba kalbėti paskutiniai. Jei bandote suprasti drovaus žmogaus kūno kalbą, svarbu nepamiršti, kad jis greičiausiai jaučiasi nepatogiai ir nenori būti pastebėtas.

Kokius įprastus kūno kalbos ženklus gali rodyti drovus žmogus?

Kai kurie įprasti kūno kalbos požymiai, kuriais gali pasižymėti drovus žmogus, yra vengimas užmegzti akių kontaktą, susikūprinimas ir kūno susilpninimas.

Kaip suprasti drovaus vaikino kūno kalbą?

Bandydami suprasti drovaus vaikino kūno kalbą, atkreipkite dėmesį į keletą dalykų.

Pirma, jie gali vengti akių kontakto arba jiems gali būti sunku užmegzti ir (arba) išlaikyti akių kontaktą.

Antra, jie gali nerimauti arba nervingai kalbėti savo kūnu, pavyzdžiui, mosikuoti rankomis, baksnoti kojomis ar net sukryžiuoti rankas, kad atrodytų mažesni.

Galiausiai, būnant šalia susidomėjusio asmens, jų veidas gali raudonuoti arba būti paraudęs.

Taip pat žr: Geri pasiteisinimai dėl ankstyvo išėjimo iš darbo (priežastys išeiti iš darbo)

Kaip galite naudoti kūno kalbą, kad drovus žmogus jaustųsi patogiau?

Vienas iš būdų, kaip pasitelkti kūno kalbą, kad drovus žmogus jaustųsi patogiau, yra atspindėti jo kūno kalbą. Tai reiškia, kad reikia priderinti jo laikyseną, gestus ir veido išraišką. Taip drovus žmogus jausis suprastas ir galės jaustis patogiau.

Kitas būdas, kaip kūno kalba padėti droviam žmogui jaustis patogiau, - užmegzti akių kontaktą. Taip parodysite droviam žmogui, kad juo domitės ir norite išklausyti, ką jis nori pasakyti.

Ko turėtumėte vengti, jei nenorite, kad drovus žmogus jaustųsi nepatogiai?

Jei nenorite, kad drovus žmogus jaustųsi nepatogiai, venkite kelių dalykų. Pirma, venkite užmegzti akių kontaktą, nes dėl to jis gali pasijusti nesmagiai. Antra, stenkitės neužduoti jam per daug klausimų, nes jis gali pasijusti tarsi tardomas. Galiausiai nebandykite priversti jo bendrauti, nes dėl to jis jausis dar blogiau.

Galutinės mintys

Dažnai manome, kad drovūs žmonės yra intravertai, kurie nenori bendrauti su žmonėmis. Tačiau taip nėra. Tiesa ta, kad jie tiesiog labai atsargiai ir selektyviai renkasi, su kuo bendrauti ir ką jiems sakyti. Drovūs žmonės taip pat pasižymi giliu empatijos jausmu, todėl jiems taip gerai sekasi išklausyti ir suprasti kitų žmonių jausmus ir poreikius.daugiau straipsnių apie kūno kalbą rasite čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.