I Appreciate You Meaning. (Kiti būdai tai pasakyti)

I Appreciate You Meaning. (Kiti būdai tai pasakyti)
Elmer Harper

Taigi kažkas pasakė "aš tave vertinu" ir jūs norite išsiaiškinti, ką tai reiškia. Jei taip yra, pataikėte į tinkamą vietą.

"Aš tave vertinu" turi kelias skirtingas reikšmes, priklausomai nuo asmens, kuris sako šiuos žodžius, ir nuo konteksto, kuriame jie sakomi. "Aš tave vertinu" - tai frazė, kuria išreiškiamas dėkingumas arba dėkingumas.

Šis žodis dažnai vartojamas norint išreikšti pripažinimą už ką nors gero, ką žmogus padarė. Kai kas nors sako "Aš tave vertinu", paprastai dėkoja kitam asmeniui už ką nors, ką jis padarė ir kas nusipelno pripažinimo.

Asmuo, sakydamas "aš tave vertinu", nieko nesitiki mainais ir paprasčiausiai išreiškia dėkingumą už kito asmens indėlį į jo gyvenimą. Būti dėkingam yra puikus būdas parodyti padėką už tai, ką kiti dėl mūsų daro.

Jei jie tai sako visiems, tai tikriausiai neturi didelės reikšmės, bet jei jie tai vartoja retai, tai tikriausiai reiškia tai, kas išdėstyta pirmiau.

Toliau apžvelgsime 20 skirtingų žodžių I appreciate you reikšmių.

20 skirtingų I Appreciate You & amp; būdų tai pasakyti.

 1. Tu esi geriausias.
 2. Jūs esate nuostabus.
 3. Jūs esate nuostabus.
 4. Jūs esate puikus.
 5. Jūs esate nuostabus.
 6. Jūs esate fantastiškas.
 7. Esate mielas.
 8. Jūs esate nuostabus.
 9. Esate nuostabus.
 10. Jūs esate super.
 11. Jūs esate malonus.
 12. Jūs esate naudingas.
 13. Esate geras draugas.
 14. Jūs visada esate šalia manęs.
 15. Dėl tavęs jaučiuosi ypatinga.
 16. Esate puikus klausytojas.
 17. Tu visada turi laiko man.
 18. Esate puikus žmogus, su kuriuo galima pasikalbėti.
 19. Esate puikus patarimų teikėjas.
 20. Tavimi visada galiu pasikliauti.

Tu esi geriausias.

Tu esi geriausias! Vertinu tave, tai reiškia, kad esi man vertingiausias žmogus, ir esu dėkingas už tavo buvimą mano gyvenime.

Jūs esate nuostabus.

Jūs man padėjote daugybe būdų ir žinau, kad padėsite man ir ateityje. Ačiū, kad esate toks puikus žmogus.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors peržiūri jūsų telefoną

Jūs esate nuostabus.

Jūs esate puikus žmogus ir džiaugiuosi, kad esame draugai.

Jūs esate puikus.

Jūs esate puikus, ačiū, kad skyrėte man laiko.

Jūs esate nuostabus.

Tu visada esi tokia maloni ir palaikanti, ir aš jaučiuosi laiminga turėdama tave savo gyvenime. Ačiū, kad esi tokia, kokia esi - esi nuostabi!

Jūs esate fantastiškas.

Jūs turite didelę įtaką mano gyvenimui ir noriu padėkoti, kad esate čia dėl manęs. Jūs esate didelė dalis to, kodėl man taip gerai sekasi, ir aš tiesiog norėjau, kad žinotumėte, kaip labai jus vertinu. Ačiū už viską, esate fantastiškas.

Esate mielas.

Jūs esate mielas. Turite gerą širdį ir sielą. Taip pat esate labai gražus. Džiaugiuosi, kad susitikome.

Jūs esate nuostabus.

Tu esi nuostabus! Puikiai moki kalbėti ir visada esi toks pozityvus. Man labai pasisekė, kad turiu tave kaip draugą.

Esate nuostabus.

Jūs esate nuostabus. Jūs labai prisidedate prie pasaulio kūrimo ir esu dėkingas už jūsų pastangas. Ačiū už viską, ką darote.

Jūs esate super.

Tu esi puikus žmogus ir man patinka būti šalia tavęs. Tu visada toks pozityvus ir geros nuotaikos, tai užkrečiama! Dėl tavęs jaučiuosi gerai ir žinau, kad visada galiu tikėtis, jog būsi puikus draugas.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors žiūri į jūsų kaktą.

Jūs esate malonus.

Jūs esate malonus. Vertinu tai, kad gerai galvojate ir esate dėmesingas kitiems. Jūsų rūpestingumas gaivina ir verčia mane jaustis gerai. Ačiū, kad esate toks žmogus, kuriam rūpi kiti.

Jūs esate naudingas.

Jūs visada labai padedate ir aš tai labai vertinu. Jūs visada stengiatės padėti man ir kitiems, ir tai tikrai daug reiškia. Ačiū, kad visada esate šalia manęs ir visiems kitiems. Mes tai labai vertiname.

Esate geras draugas.

Esi geras draugas. Vertinu, kad tai, ką sakai, supranti rimtai ir esi šalia manęs, kai man tavęs reikia. Visada esi sąžiningas su manimi ir žinau, kad galiu tavimi pasitikėti. Džiaugiuosi, kad esame draugai.

Jūs visada esate šalia manęs.

Tu visada esi šalia manęs ir aš tai vertinu. Tu man daug ką reiškia ir esu dėkinga už tavo palaikymą. Ačiū, kad esi mano draugė.

Dėl tavęs jaučiuosi ypatinga.

Vertinu tai, kad tai, ką sakai, supranti rimtai ir darai dalykus, kuriais parodai, kad tau rūpi. Daug reiškia žinoti, kad esu ne tik dar vienas žmogus tavo gyvenime, bet ir žmogus, kuris tau rūpi ir kurį nori padaryti laimingą. Žinojimas, kad esu tau svarbi, yra didžiausias skirtumas pasaulyje.

Esate puikus klausytojas.

Jūs esate puikus klausytojas. Vertinu tai, kad prasmingai įsiklausote į tai, ką sakau, ir esate kantrus, kai perteikiate mano mintis ir jausmus. Man gali būti sunku atsiverti, bet su Jumis jaučiuosi saugiai ir patogiai. Ačiū, kad esate toks palaikantis ir supratingas draugas.

Tu visada turi laiko man.

Tu visada turi laiko man, ir aš tai vertinu. Tu išklausai mane ir padedi išspręsti mano problemas, net kai žinau, kad esi užsiėmęs. Tu esi puikus draugas, ir aš dėkinga, kad turiu tave savo gyvenime. Ačiū, kad visada esi šalia manęs.

Esate puikus žmogus, su kuriuo galima pasikalbėti.

Su tavimi visada labai lengva kalbėtis, ir aš tai labai vertinu. Tu visada padedi man jaustis išklausytai ir suprastai, ir aš žinau, kad visada galiu pasikliauti tavimi kaip puikia patarėja. Aš labai branginu mūsų draugystę ir esu labai dėkinga, kad turiu tave savo gyvenime!

Esate puikus patarimų teikėjas.

Esate puikus patarimų teikėjas. Vertinu, kad gerai suprantate ir visada esate šalia, kai man jūsų reikia. Padėjote man išgyventi sunkius laikus ir esu dėkingas, kad turiu jus kaip draugą.

Tavimi visada galiu pasikliauti.

Tu esi žmogus, kuriuo visada galiu pasikliauti. Vertinu tave, turėdamas omenyje, kad galiu pasikliauti tavimi dėl paramos, pagalbos ir draugystės. Tu esi žmogus, kuriuo galiu pasitikėti ir kuriam galiu drąsiai pasitikėti. Tu esi puikus draugas, ir aš branginu tavo draugystę.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

faqs

Kaip pasakyti žmogui, kad jį vertinate.

Pasakyti žmogui, kad jį vertinate, gali būti sunku, tačiau verta tai padaryti. Pasakydami žmogui, kad jį vertinate, galite padėti jam pasijusti vertinamam ir įvertintam, taip pat galite priversti jį gerai jaustis. Sakydami žmogui, kad jį vertinate, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, būkite nuoširdūs ir sąžiningi. Antra, pasistenkite pasakyti, ką vertinate.Galiausiai skirkite laiko išklausyti, ką asmuo atsako, užuot tiesiog pasakęs "Aš jus vertinu".

Ar "Vertinu tave" reiškia "Myliu tave"?

Vertinti taip pat gali reikšti būti už ką nors dėkingas. Taigi sakydami "Vertinu tave" sakote, kad esate dėkingi tam žmogui. Tai dar vienas būdas išreikšti savo meilę ir dėkingumą žmogui.

Kaip parodyti dėkingumą?

Vienas iš būdų parodyti dėkingumą - keisti dėkingumo žodžius. "Ačiū" visada vertinamas, tačiau kartais kitos frazės, pavyzdžiui, "Esu dėkingas už jūsų pagalbą" arba "Vertinu jūsų rūpestingumą", gali reikšti dar daugiau. Kitas būdas parodyti, kaip jums rūpi, yra maži gestai. Tokie paprasti dalykai kaip apkabinimas, ranka rašytas raštelis ar namuose pagamintas maistas gali tikrai praskaidrinti žmogaus dieną.begalė būdų, kaip parodyti dėkingumą, o geriausias būdas priklauso nuo asmens, kuriam norite padėkoti. Tiesiog pagalvokite, kas padėtų jam pasijusti įvertintam, ir imkitės veiksmų!

Ar vertinti yra tas pats, kas mylėti?

Įvertinimas ir meilė yra du skirtingi dalykai. Įvertinimas - tai dėkingumas už ką nors, o meilė - gilus prieraišumo jausmas. Žmogui, kuris jums rūpi, galite pasakyti "aš tave vertinu", bet tai neturi tokios pat reikšmės kaip "aš tave myliu".

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie dėkingumo išreiškimą, yra keletas būdų, kuriais galime išreikšti savo jausmus, ir visi jie turi skirtingas reikšmes, priklausomai nuo konteksto. Tačiau, nepriklausomai nuo tikrosios išraiškos, manome, kad tai yra teigiamas dalykas, kuriuo turėtumėte didžiuotis. Jums taip pat gali būti įdomu I Appreciate You Meaning From a Guy (Find Out Today) Iki kito karto ačiū, kad skyrėte laiko skaityti
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.