Išsigandusi kūno kalba (baimės veido išraiška)

Išsigandusi kūno kalba (baimės veido išraiška)
Elmer Harper

Kai esame išsigandę, mūsų laikysena pasikeičia. Esame linkę susikūprinti, o kūno kalba tampa įtempta. Pasikeičia ir mūsų veido išraiška. Atrodome nesaugūs ir nervingi.

Paprasčiausia apie tai galvoti taip: kai jaučiame baimę ar esame išsigandę, galime stengtis atrodyti mažesni, suraukdami pečius, sukryžiuodami rankas ar pakeldami smakrą.

Yra daug neverbalinių ženklų, kuriuos automatiškai naudojame, kai išsigąstame, toliau apžvelgsime 15 dažniausiai pasitaikančių kūno kalbos ženklų, kai išsigąstame. Pirmiausia turime suprasti, kas yra kūno kalba ir kodėl ji tokia svarbi.

Kas yra kūno kalba?

Kūno kalba - tai nežodinio bendravimo rūšis, kai pranešimams perduoti naudojamas fizinis elgesys, pavyzdžiui, veido išraiška, gestai ir laikysena. Tai gali būti ir tokie signalai kaip akių kontaktas, prisilietimas ir balso tonas. Veido išraiška yra pagrindinė kūno kalbos dalis, kuria galima perteikti įvairias emocijas. Kita svarbi kūno kalbos forma - gestai, kuriais galima perteikti įvairias emocijas.Laikysena taip pat gali perteikti daug informacijos ir yra svarbi kūno kalbos dalis. Nežodinis bendravimas dažnai laikomas kūno kalba, tačiau jis taip pat apima ir kitus signalus, pavyzdžiui, akių kontaktą, prisilietimą ir balso toną.

Kodėl svarbu suprasti kūno kalbą?

Kūno kalbos supratimas gali būti svarbus įvairiose situacijose, pavyzdžiui, kai bandote suprasti kieno nors emocijas, kai bandote nustatyti, ar žmogus domisi tuo, ką sakote, arba kai bandote nustatyti pokalbio toną ar net tai, ar jis išsigandęs.

Skaitydami kūno kalbos ženklus turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, svarbu prisiminti, kad žmonės, norėdami perduoti savo žinią, dažnai naudoja žodinių ir nežodinių ženklų derinį, todėl niekada neturėtumėte pasikliauti tik vienu ženklu. Antra, taip pat svarbu žinoti, kad kai kuriuos ženklus galima lengvai neteisingai suprasti. Pavyzdžiui, žmogus, kuris sukryžiuoja rankas, gali atrodyti užsidaręs.išjungti ar nesuinteresuoti, nors iš tikrųjų jiems tiesiog šalta ar nepatogu.

Galiausiai svarbu nepamiršti pirmiausia perskaityti kontekstą, kad sužinotumėte, kas vyksta aplink analizuojamą asmenį. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip skaityti kūno kalbą, turite perskaityti Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas) kad geriau suprastumėte.

Toliau apžvelgsime 15 dažniausių ženklų, rodančių, kad žmogus yra išsigandęs.

15 kūno kalbos ženklų, kai žmogus yra išsigandęs.

Kai žmogus išsigąsta, jis gali rodyti tam tikrus kūno kalbos ženklus. Štai 15 iš jų:

 1. Veido slėpimas .
 2. Pečių suglaudimas .
 3. Susisukimas į kamuoliuką .
 4. Drebantis .
 5. Prakaitavimas .
 6. Pacing .
 7. Kramtymas ant nagų .
 8. Šmaikščios akys .
 9. Vengimas užmegzti akių kontaktą .
 10. Išsiplėtę vyzdžiai .
 11. Prakaituojantys delnai .
 12. Sugniaužti kumščiai .
 13. Seklus kvėpavimas .
 14. Padidėjęs širdies susitraukimų dažnis .
 15. Burnos džiūvimas .

Veido slėpimas.

Veido slėpimas yra išsigandusio žmogaus kūno kalba. Kai žmonės išsigąsta, jie dažnai stengiasi slėpti veidą, ypač akis. Taip yra todėl, kad akys gali išduoti daug informacijos apie tai, ką žmogus jaučia. Kai žmogus yra išsigandęs, jo akys gali atrodyti plačios ir išsigandusios arba jis gali daug mirksėti.

Taip pat žr: Požymiai, kad vyras yra emociškai sužeistas (aiškus ženklas)

Pečių suglaudimas.

Pečių gūžimasis yra įprastas kūno kalbos ženklas, kuris signalizuoja apie baimę ar nerimą. Kai žmogus jaučiasi išsigandęs, jis gali instinktyviai gūžtis pečiais, norėdamas atrodyti mažesnis ir mažiau pastebimas. Šį neverbalinį elgesį lengvai pastebi kiti žmonės, be to, jį gali lydėti ir kiti baimės ženklai, pavyzdžiui, nukreiptas akių kontaktas, įtempti raumenys ir paviršutiniškas kvėpavimas.

Susisukęs į kamuoliuką.

Kai žmonės jaučia baimę, jie dažnai susisuka į kamuoliuką. Tai natūralus gynybinis refleksas, padedantis apsaugoti gyvybiškai svarbius organus. Be to, žmogus atrodo mažesnis ir ne toks grėsmingas tam, kas kelia baimę. Šią kūno kalbą paprastai lydi kiti baimės požymiai, pavyzdžiui, drebulys, prakaitavimas ir išplėstos akys.

Kaip atrodo drebanti išsigandusi kūno kalba?

Drebėjimas - tai išsigandusi kūno kalba, primenanti nekontroliuojamą drebėjimą. Taip paprastai nutinka, kai žmogus yra labai išsigandęs arba nervingas.

Prakaitavimas.

Kai prakaituojame, mūsų kūnas bando atvėsti. Taip atsitinka, kai mums karšta, kai sportuojame arba kai patiriame stresą. Kai išsigąstame, mūsų organizmas išskiria hormoną, vadinamą adrenalinu. Dėl to padažnėja širdies ritmas ir kūnas prakaituoja daugiau. Kartais tai vadinama kovos arba bėgimo reakcija.

Tempas.

Kūno kalba, kurią apibūdina žingsniavimas, primena, kad žmogus bando išlaikyti ramybę judėdamas. Jis gali žingsniuoti pirmyn ir atgal arba tiesiog daug judinti savo kūną. Taip elgiamasi todėl, kad bandoma išlaisvinti jaučiamą įtampą.

Nagų kramtymas.

Kai žmogus išsigąsta, jo kūno kalba dažnai jį išduoda. Jis gali pradėti prakaituoti, padažnėti jo širdies ritmas, jis gali pradėti maivytis ar maigyti savo drabužius. Kai kurie žmonės išsigandę yra linkę kramtyti nagus, o tai gali būti įspėjamasis ženklas, kad kažkas negerai.

Žvilgančios akys.

Kai žmogus išsigandęs, jo akys linkusios blaškytis aplink, bandydamos suvokti viską aplinkui. Kūno kalba gali būti įtempta, o išvaizda - tokia, tarsi jis būtų pasiruošęs bet kurią akimirką pabėgti.

Vengti akių.

Kai žmogus yra išsigandęs, jis gali vengti užmegzti akių kontaktą. Jo kūno kalba gali būti įsitempusi ir gali atrodyti, kad jis pasiruošęs bėgti. Kad visapusiškai suprastumėte, kas su juo vyksta, turite mąstyti informacijos grupėmis.

Mokinių vyzdžiai išsiplėtę.

Kai žmogus išsigąsta, jo akių vyzdžiai dažnai išsiplečia. Taip yra todėl, kad organizmas ruošiasi kovai arba bėgimui, todėl reikia daugiau šviesos, kad pamatytų galimas grėsmes. Kiti baimės požymiai gali būti drebulys, prakaitavimas ir padažnėjęs širdies ritmas.

Prakaituojantys delnai.

Prakaituojantys delnai ir išsigandusio žmogaus kūno kalba dažnai eina koja kojon. Kai žmogus yra išsigandęs, jo delnai gali prakaituoti dėl kovos arba bėgimo reakcijos. Ši reakcija yra natūrali reakcija, atsirandanti, kai jaučiame grėsmę arba nerimą. Organizme išsiskiria adrenalinas ir kiti hormonai, kurie gali sukelti prakaitavimą. Be prakaituojančių delnų, kiti išsigandusio žmogaus kūno kalbos požymiai gali būti drebulys,plačios akys ir padažnėjęs širdies ritmas.

Sugniaužti kumščiai.

Kai žmogus išsigąsta, jis gali sugniaužti kumščius, kad apsigintų. Tai natūrali reakcija, nes tuo metu jam gali prireikti apsiginti. Žmogus taip pat gali turėti kitų baimės požymių, pavyzdžiui, pagreitėjusią širdies veiklą, prakaitavimą ir drebėjimą. Tokia kūno kalba gali išduoti, kad žmogus jaučiasi išsigandęs arba jam gresia pavojus.

Negilus kvėpavimas.

Negilus kvėpavimas ir išsigandusio žmogaus kūno kalba dažnai eina koja kojon. Kai žmogus išsigąsta, jo kūnas instinktyviai reaguoja į tai, bandydamas nusiraminti, ir ima negiliai kvėpuoti. Tai paprastai lemia matomus kūno kalbos pokyčius, nes žmogus gali susikūprinti arba susiraukti į apsauginę padėtį.

Padidėjęs širdies susitraukimų dažnis.

Kai bijome, mūsų kūno kalba dažnai mus išduoda. Mūsų širdies ritmas padažnėja, galime pradėti prakaituoti arba drebėti. Galime bandyti pasidaryti mažesni arba pasislėpti už ko nors kito. Mūsų akys gali išsiplėsti ir mums gali būti sunku kvėpuoti. Visos šios fizinės reakcijos yra natūrali baimės reakcija ir gali mus išduoti, jei nebūsime atsargūs.

Burnos džiūvimas.

Kai bijome, mūsų burna išdžiūsta, kartais tai galima išgirsti "Ted Talks" pokalbiuose, kai žmonės kalbėdami tampa nervingi. Taip yra todėl, kad mūsų kūnas ruošiasi kovai arba bėgimui ir visas kraujas yra sunaudojamas gynybai.

Kaip atrodo išsigandusi kūno kalba?

Kai esame išsigandę, pasikeičia mūsų laikysena. Esame linkę susikūprinti ir mūsų kūno kalba tampa įtempta. Pasikeičia ir mūsų išraiška. Atrodome nesaugūs ir susinervinę. Pastebėsite, kad jų natūrali kūno kalba keičiasi į kai kurias iš pirmiau išvardytų nekalbinių frazių, šiuo metu svarbu prisiminti, kad kūno kalboje nėra absoliučių dalykų.

Nervingumo požymiai & amp; Nervingumas Kūno kalba

 • Nervingumas dažnai pasireiškia kūno kalba. Susinervinę žmonės gali keisti kūno svorį, nerimauti arba vengti akių kontakto. Jie taip pat gali pradėti prakaituoti, džiūti burna arba svaigti galva. Nervingumą gali sukelti daugybė dalykų, pavyzdžiui, viešas kalbėjimas arba nežinomybės baimė. Dažnai tai yra ženklas, kad netrukus įvyks kažkas, dėl ko žmogus nesijaučia patogiai. Čia pateikiamapostas, kurį parašėme, kad gali jus sudominti Šypsokitės, kai nervinatės (kūno kalba)

Kaip įveikti nervingumą

Nervingumą galima apibrėžti kaip nerimo ar baimės būseną. Tai normali emocija, kurią tam tikru gyvenimo laikotarpiu patiria kiekvienas žmogus. Nors visiškai pašalinti nervingumo neįmanoma, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte jo poveikį.

Vienas iš būdų įveikti nervingumą - kontroliuoti savo veido išraišką ir kūno kalbą. Tai, kaip laikote savo kūną, ir veido išraiška gali parodyti kitiems, kaip jaučiatės. Jei nevaldysite kūno kalbos ir išlaikysite neutralią veido išraišką, kitiems bus sunkiau suprasti jūsų nervingumą.

Galiausiai vienas geriausių būdų įveikti nerimą - nustatyti nerimo šaltinį. Sužinoję, kas sukelia nerimą, galite imtis veiksmų, kad problemą išspręstumėte tiesiogiai. Tam gali prireikti kreiptis profesionalios pagalbos arba keisti gyvenimo būdą. Suprasdami ir šalindami nerimo šaltinį, galite gerokai sumažinti jo poveikį.

Taip pat žr: Skaitmeninės kūno kalbos reikšmė (visas vadovas)

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie išsigandusio žmogaus kūno kalbos supratimą, yra daugybė ženklų, kuriuos galime užčiuopti. Geriausia vadovautis savo nuojauta, jei matote išsigandusį žmogų ir jaučiatės saugūs, nuraminkite jį ir padėkite jam, niekada nežinote, ką jis išgyvena. Tikimės, kad šis pranešimas buvo naudingas, iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.