Ką daro Narcizui visų ryšių su juo nutraukimas?

Ką daro Narcizui visų ryšių su juo nutraukimas?
Elmer Harper

Nutraukti visus ryšius su narcizu bus sunku, bet bus verta. Tai vienintelis būdas visam laikui išstumti jį iš savo gyvenimo. Tai pati galingiausia jūsų turima priemonė ir taktika.

Gali būti sunku nutraukti ryšius su narcizuojančiu asmeniu. Kartais jis gali būti svarbus jūsų gyvenime žmogus, pavyzdžiui, bendradarbis ar draugas.

Galbūt bandėte palikti juos ramybėje ir tikėjotės, kad jie galiausiai atsitokės, bet taip ir neįvyko. Šiame straipsnyje apžvelgsime 6 dalykus, kuriuos daro narcizas, nutraukdamas bet kokius ryšius.

Kas nutinka, kai nustojate reaguoti į narcizą?

Dažniausia reakcija į narcizišką prievartą yra nuolatinis reagavimas. Kartais taip nutinka dėl to, kad auka iš tiesų rūpinasi narcizu arba dėl to, kad ja buvo manipuliuojama ir ji manė, jog narcizas ja rūpinasi.

Tačiau ateina laikas, kai reikia nustoti reaguoti. Tai gali būti sunku, tačiau tai svarbu aukos psichinei ir emocinei sveikatai.

Kai auka nustoja reaguoti, narcizas yra priverstas susidurti su savo elgesiu. Dėl to narcizas dažnai tampa piktas ar agresyvus. Kai kuriais atvejais narcizas netgi gali palikti auką vieną. Štai šeši dalykai, kurie nutinka narcizui, kai su juo nutraukiamas bet koks ryšys.

Šeši dalykai, kurie nutinka narcizui po to, kai su juo nebendraujama.

Niekada nėra smagu ir niekada nėra gerai, kai narcizas bando visus įmanomus triukus, kad priverstų jus reaguoti ar kalbėtis su juo. Svarbu, kad neužmegztumėte su juo kontakto, kad nutrauktumėte šį jūsų kontrolės ciklą.

Taktikos, kurias narcizas naudos, kad vėl jus kontroliuotų.

1. Pakartokite seną taktiką.

Narcizas grįš prie numatytųjų nuostatų ir grįš prie to, kas jam veikė anksčiau, išbandydamas tai su jumis, kad pamatytų, ar gali priversti jus emociškai reaguoti. Tai pirmojo kontakto etapas, kai jis jus užburia ir priverčia manyti, kad yra malonus žmogus.

Taip pat žr: Kodėl narcizai neturi draugų (Žvilgsnis į narcizų draugystę)

Galbūt esate malonios ir rūpestingos prigimties, neapsigaukite dėl šios taktikos. Tai pirmas dalykas, kurį narcizas bandys padaryti, kad vėl jus laimėtų ir pradėtų procesą iš naujo.

2. Sustiprinkite spaudimą.

Jei pirmasis pakeitimo taktikos raundas nepadeda, jie suintensyvins savo taktiką jūsų atžvilgiu, kuri kartais vadinama meilės bombardavimu. Jie yra visur, kur tik einate, kalbasi su visais jūsų draugais ir šeimos nariais, pasirodo po darbo. Jie nuolat jums skambina, siunčia šimtus žinučių ir palieka žinutes draugams, taip pat gali pirkti jums gėlių ir dovanų, kad jus susigrąžintų.

Tai gali būti apversta aukštyn kojomis ir vėl pradėti elgtis agresyviai jūsų atžvilgiu, palikti nemalonias žinutes, rodytis vėlai vakare arba statyti automobilį prie jūsų namų.

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, yra bandymas priversti jus pasiduoti, užuot su jais kovojus, jus nuvarginti.

Noriu, kad prisimintumėte, jog nesvarbu, kaip stipriai jie bando jus įtikinti ar kaip spaudžia, tai tik taktika, kuri greitai praeis.

3. Trianguliacija.

Narcizas padarys viską, kad padidintų savo požiūrio patikimumą ir pagrįstumą, jis stengsis, kad jūs atrodytumėte kaip beprotis.

Štai kodėl žmonėms, nukentėjusiems nuo narciziško piktnaudžiavimo, paprastai sakoma, kad jų reakcijos į piktnaudžiavimą yra nepagrįstos ir kad jie turi ištirti save. Tai būdas piktnaudžiautojui nukreipti dėmesį nuo to, ką jis daro, - tokia taktika vadinama "gaslighting".

4. Pyktis.

Kai jie išbandė pirmiau minėtas ar kelias kitas taktikas ir suprato, kad niekas jiems nepadeda, kitas narcizo žingsnis yra pyktis. Taip yra todėl, kad jūs juos sužadinote ir jie nežino, ką daryti toliau.

Narcizas gali bandyti jums nurodyti, ką turite daryti arba kaip elgtis jo atžvilgiu ir ko jis nori.

Buvimas su narcizu labai panašus į nesibaigiančią kovą. Jei esate patekęs į jų agresiją, žinote, kad tai nėra smagu ir gali varginti. Tačiau neatsisakykite laikytis savo kontaktų draudimo taisyklės.

Ilgainiui narcizas parodys savo tikrąjį veidą. Jis pradės daryti klaidas, kurios atskleis pasauliui jo tikrąjį charakterį - kaip jis visą laiką darė su jumis. Kai taip atsitiks, žinokite, kad esate teisingame kelyje.

Nepasiduokite; narcizai paprastai būna blogiausi būtent tada, kai jau ruošiasi pasiduoti.

Taip pat žr: 15 svarbiausių paslaptingos asmenybės požymių

5. Narcizo implozija.

Žinosite, kad viskas beveik baigėsi, kai tapsite narcizo implozijos liudininkais. Narcizo implozija - tai žiaurus griuvimas į vidų. Jie patys save sunaikina, bandydami suprasti pasaulį. Tai vyksta ne tik jų galvoje, bet ir juos supančioje aplinkoje, kur jie padarys bet ką, kad sulauktų gero ar blogo dėmesio.

6. Raskite naują asmenį.

Kai narcizas randa kitą galios ar emocijų šaltinį, žinokite, kad viskas galutinai baigta. Narcizas galiausiai pasiduos, nes jam reikia naujo šaltinio, kuriuo galėtų maitintis. Jis supranta, kad ankstesnė auka nebepajėgia užtikrinti senojo šaltinio ir persikėlė į kitą vietą.

Klausimai ir atsakymai.

Kokią naudą duoda tai, kad nustojate reaguoti į narcizą?

Jei nustosite reaguoti į narcizą, tai duos daug naudos. Viena nauda yra ta, kad tai padės sumažinti dramos kiekį jūsų gyvenime. Kita nauda yra ta, kad tai padės jums išsaugoti sveiką protą ir emocinę gerovę. Be to, tai padės jums apsisaugoti nuo tolesnės emocinės ir (arba) fizinės žalos.

Su kokiais iššūkiais galite susidurti bandydami nustoti reaguoti į narcizą?

Narcizai moka manipuliuoti žmonėmis ir priversti juos reaguoti į juos. Jie gali naudoti įvairias taktikas, pavyzdžiui, kaltės suvertimą, aukos vaidinimą arba pykčio kurstymą, kad priverstų jus reaguoti į juos. Gali būti sunku nutraukti šį reagavimo į narcizą modelį, tačiau tai įmanoma. Kai kurie patarimai, kaip nustoti reaguoti į narcizą, yra šie:

  • Atpažinti narcizo taktiką ir išmokti ją atpažinti.
  • Nustatyti ribas narcizui ir reikalauti, kad jis būtų atsakingas už savo elgesį.
  • sutelkti dėmesį į savo poreikius ir norus, o ne reaguoti į narcizą.
  • Atsiskyrimas nuo narcizo apribojant.

Kaip sužinoti, ar sėkmingai nustojate reaguoti į narcizą?

Vienintelis būdas įsitikinti, kad sėkmingai nustojote reaguoti į narcizą, yra niekada daugiau su juo nebendrauti. Jei reaguodami į ką nors, ką jis pasakė ar padarė, supykstate ar ginatės, vadinasi, vis dar į jį reaguojate.

Kokios yra kelios strategijos, kaip nustoti reaguoti į narcizą?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausi būdai, kaip elgtis su narcizu, gali skirtis priklausomai nuo konkrečios situacijos. Tačiau siūloma keletas strategijų, kaip suvaldyti ar sustabdyti reakcijas į narcizą:

  • Nustatyti ir pripažinti savo asmeninius dirgiklius ir stengtis vengti situacijų, kurios gali juos sukelti, arba mažinti jų poveikį.
  • Nustatyti ir išlaikyti aiškias ribas su narcizuojančiu asmeniu ir ryžtingai pranešti jam apie šias ribas.
  • rūpintis savimi, įskaitant laiko sau ir savo interesams, nesusijusiems su santykiais su narcizu.
  • Kreipkitės paramos į patikimus draugus ar šeimos narius arba kreipkitės profesionalios pagalbos į terapeutą ar konsultantą.

Santrauka

Ką reiškia nutraukti visus ryšius su narcizuojančiu asmeniu, kad jis išprotės ir galiausiai paliks jus ramybėje, jei turėsite tinkamą strategiją. Svarbiausia nutraukti visus ryšius su narcizuojančiu asmeniu - daryti tai palaipsniui. Nenorite sukelti scenos ir priversti jį keršyti.

Jei jums patiko skaityti šį straipsnį apie narcizišką elgesį, skaitykite panašius straipsnius čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.