Ką reiškia, jei vaikinas kiša rankas į kišenes?

Ką reiškia, jei vaikinas kiša rankas į kišenes?
Elmer Harper

Yra daugybė įvairių priežasčių, kodėl vaikinas nuolat kiša rankas į kišenes. Šiame įraše apžvelgsime 4 svarbiausias priežastis, kad pabandytume išsiaiškinti, kas iš tikrųjų su juo vyksta.

Greitas atsakymas būtų toks: tai priklauso nuo situacijos konteksto. Pavyzdžiui, tai gali reikšti, kad jis jaučiasi nervingas ar drovus, arba tai gali būti dominavimo ženklas, tačiau viskas priklauso nuo konteksto, kuriame matote vaikiną, kišantį rankas į kišenes.

Taigi, kas yra kontekstas ir kaip galime juo pasinaudoti, kad suprastume, kas vyksta su šiuo vaikinu?

Kas yra kontekstas ir kodėl pirmiausia turime jį suprasti.

Kontekstas - tai aplinkinės aplinkybės, sudarančios aplinką, kurioje kas nors vyksta. Kai matote vaikiną, susikišusį rankas į kišenes, turite atsižvelgti į tai, kas vyksta aplinkui, su kuo jis yra ir kur jie yra.

Pavyzdžiui, jei vaikinas yra lauke ir jam šalta, jis gali susikišti rankas į kišenes, kad joms būtų šilta. Tai gana geras spėjimas; mes būsime teisūs.

Toliau apžvelgsime 5 svarbiausias priežastis, dėl kurių vaikinas kiša rankas į kišenes.

5 svarbiausios priežastys, kodėl vaikinai kiša rankas į kišenes.

  1. Jis arba šaltas.
  2. Jis nervinasi.
  3. Jis įžūlus ir stengiasi atrodyti kietas.
  4. Jis žaidžia saugiai ir nenori atrodyti pernelyg uolus.
  5. Jis kažką slepia arba nenori, kad matytumėte jo rankas.

1. Jis arba šaltas.

Kaip ir pirmiau pateiktame pavyzdyje, jam paprasčiausiai šalta. Jei pastebėjote, kad jis kiša rankas į kišenes, paklauskite savęs, ar lauke šalta. Jei taip, vadinasi, turite atsakymą.

2. Jis nervinasi.

Kartais vaikinas gali susinervinęs susikišti rankas į kišenes. Tai pasyvus kūno kalbos elgesys, kuris vadinamas raminamuoju elgesiu, kad nusiramintų arba nušluostytų prakaitą nuo rankų.

3. Jis įžūlus ir bando atrodyti kietas.

Kartais vaikinas bando atrodyti šaunus, susikišdamas rankas į kišenes ir atsiremdamas į sieną, tarsi jam niekas nerūpėtų. Tai daroma norint padaryti įspūdį jums arba jūsų draugams.

4. Jis žaidžia saugiai ir nenori atrodyti pernelyg uolus.

Rankos dėjimas į kišenę gali būti vertinamas kaip būdas pasitraukti iš pokalbio arba užsidaryti. Jei matote, kad jis deda ranką į kišenę, o jūs ginčijatės, tai yra savęs raminimo būdas ir bandymas išlaikyti kontrolę.

5. Jis kažką slepia arba nenori, kad matytumėte jo rankas.

Akivaizdžiausias iš jų yra tas, kad jis nori kažką paslėpti, o rankas susikišęs į kišenes daikto nemato. Kartais matome, kad vaikinas rankas į kišenes susikiša tada, kai meluoja. Viskas priklauso nuo pokalbio konteksto ir supratimo, kas vyksta su įkalčiais, kuriuos turime aplink save, kad galėtume padaryti gerą išvadą.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Klausimai ir atsakymai

Ar tai reiškia, kad jis atsipalaidavęs, ar nervingas?

Taip, tai gali reikšti, kad jis abu priklauso nuo konteksto, kuriame matote, kaip jis deda rankas į kišenes.

Ar tai reiškia, kad jis stengiasi būti ne grėsmingas?

Gali būti, kad asmuo bando atrodyti nepavojingas, nors gali būti ir kitų priežasčių, dėl kurių jis taip elgiasi.

Ar tai reiškia, kad jis bando ką nors nuslėpti?

Tai gali reikšti, kad jis bando kažką paslėpti. Viskas priklauso nuo konteksto, ką jūs darote, kai matote vaikiną, susikišusį rankas į kišenes.

Ar tai reiškia, kad jam šalta?

Tai gali reikšti, kad jis peršalęs, o tai tikriausiai yra dažniausia priežastis, dėl kurios rankas kišate į kišenę.

Kodėl vaikinai vaikšto su rankomis kišenėse?

Yra keletas priežasčių, kodėl vaikinai vaikšto susikišę rankas į kišenes. Tai gali būti dėl to, kad jie jaučiasi nervingi ar drovūs, o rankų kišenėse laikymas yra būdas jaustis patogiau ir atsipalaidavus.

Taip pat tai gali būti būdas atrodyti patraukliau - vaikščiodami su rankomis kišenėse galite atrodyti labiau atsipalaidavę ir pasitikintys savimi.

Tai taip pat gali būti būdas atrodyti labiau gynybiškam ir atsargiam - tarsi nenorėtumėte, kad prie jūsų priartėtų ar jus užkalbintų. Kad ir kokia būtų priežastis, akivaizdu, kad vaikinai renkasi vaikščioti susikišę rankas į kišenes - ir nėra vieno teisingo atsakymo, kodėl jie taip elgiasi.

Taip pat žr: 25 sudėtingi asmenybės bruožai (žvilgsnis iš arčiau)

Ką reiškia laikyti rankas kišenėje?

Kai rankas laikote kišenėse, paprastai tai reiškia, kad jaučiatės gynybiškai arba nervingai. Tai natūralus drovių arba nesaugiai besijaučiančių žmonių gestas, nes taip jie gali paslėpti rankas ir plaštakas. Laikydami rankas paslėptas, jie jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir mažiau pažeidžiami.

Tačiau rankų laikymas kišenėse turi ir teigiamą atspalvį. Pavyzdžiui, jei kišate ranką į kišenę, kad ją sušildytumėte, tai reiškia, kad aplinkoje jaučiatės patogiai ir pasitikite savimi.

Arba, jei pamatysite kitą žmogų su rankomis kišenėse, tai gali būti draugiškas gestas, rodantis, kad jis nori pasikalbėti ir geriau jus pažinti.

Ar vaikinui atrodysite patraukli, jei jis laikys rankas kišenėse?

Vaikinui galite pasirodyti patraukli, jei jis laiko rankas kišenėse, tačiau tai nebūtinai yra ženklas, kad jis jumis domisi. Jei vaikinas laiko rankas kišenėse, tai gali reikšti, kad jis jaučiasi nervingas arba ginasi. Taip pat tai gali būti tik būdas jam sušilti. Jei norite sužinoti, ar vaikinas jumis domisi, ieškokite kitų ženklų, pavyzdžiui, akių kontakto ir kūno kalbos.

Rankos kišenėse Kūno kalba Flirtas ar nekaltumas?

Kai kas nors įkiša ranką į kišenę, gali būti sunku pasakyti, ar jis flirtuoja, ar tai nekaltas gestas. Jei asmens kūno kalba taip pat flirtuoja, labiau tikėtina, kad jis flirtuoja. Tačiau jei asmuo atrodo nesuvokiantis savo elgesio arba jei jis įkišo ranką į kišenę, tai gali būti labiau gynybinis gestas.

Ar keista vaikščioti su rankomis kišenėse?

Ne, vaikščioti su rankomis kišenėse nėra keista. Tiesą sakant, tai gali būti gana patogu ir atrodyti pozityviai bei užtikrintai. Gera laikysena reiškia, kad stovite tiesiai, pečiai atlošti atgal, o rankos prie šonų. Rankos kišenėje gali padėti išlaikyti tokią laikyseną. Tai taip pat siunčia žinutę, kad jaučiatės patogiai ir nenorite nieko blogo.

Taip pat žr: Kas nutinka, kai ignoruojate narcizą (kodėl jie nekenčia būti ignoruojami!)

Galutinės mintys.

Vaikinas, kuris kiša rankas į kišenes, paprastai yra arba nervingas, arba šaltas. Kartais gali būti ir viena, ir kita. Kai vaikinas nervinasi, jis gali taip elgtis norėdamas nusiraminti arba paslėpti nerimastingumą. Jei vaikinui šalta, jis greičiausiai kiš rankas į kišenes norėdamas jas sušildyti. Bet kokiu atveju tai paprastai nėra geras ženklas, tačiau tai priklauso nuo konteksto, kartais gali būti sunku pasakyti. Jei norite.išsamų supratimą apie rankas kišenėse patikrinkite Rankos kišenėse Atraskite tikrąją kūno kalbos reikšmę . Dėkojame, kad perskaitėte šį pranešimą. Tikimės, kad jis jums buvo naudingas.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.