Ką reiškia, kai kas nors atsuka jums nugarą?

Ką reiškia, kai kas nors atsuka jums nugarą?
Elmer Harper

Kai kas nors atsuka jums nugarą, tai gali reikšti, kad pokalbis jo nebedomina. Tai taip pat gali būti pykčio ar nusivylimo ženklas. Asmuo gali jaustis nuskriaustas ir nebenori į jus žiūrėti.

Šiame straipsnyje panagrinėsime, kodėl žmonės nusigręžia nuo jūsų ir ką galite padaryti, kad taip nenutiktų.

Kodėl žmonės jums atsuka nugarą?

Jie nenori jūsų remti.

Turite kitokį požiūrį į gyvenimą arba viziją, kurią norite įgyvendinti, o jums nugarą atsukęs asmuo nepalaiko jūsų požiūrio ir nepadeda jums įgyvendinti svajonės.

Jie jaučiasi nuskriausti.

Viena dažniausių žmonių daromų klaidų yra paprasčiausia klaida - išsiųsti žmogui netinkamą trumpąją žinutę arba pasakyti ką nors, ko negalės atsiimti. Dėl to žmogus gali jums atsukti nugarą.

Pavydas.

Draugai ir šeimos nariai dažnai nusigręžia nuo tų, kurie pakilo karjeros laiptais ir gyvena geriau. Jie nori jaustis tokie pat sėkmingi, kaip ir jūs, bet dėl visuomenės santvarkos nesijaučia galintys to pasiekti.

Priimti pusę.

Kita galimybė - šiuo metu su kuo nors nesutariate, o kitas draugas stojo jo pusėn ir atsuko jums nugarą. Tokį elgesį nuolat matome per realybės šou, tas pats gali būti ir jūsų gyvenime.

Pereikite į naują lygį.

Sulaukėte sėkmės, bet nesugebate priversti žmonių sekti paskui jus. Tai nėra neįprasta, ir tai labiau priklauso nuo to, kokio tipo žmogus esate. Kartais tas sunkus kelias reiškia pažangą tiems, kurie jį eina, o kiti jo nemato.

Jie nebelaiko jūsų vertingu.

Asmuo, kuris nusigręžė nuo jūsų, nebemato prasmės laikyti jus šalia savęs.

Taip pat žr: Ką reiškia rankų lenkimas (kūno kalba)

Kai nuo jūsų staiga nusisuka žmogus, kurį laikėte savo draugu ar šeimos nariu, tai gali būti pats skaudžiausias dalykas, kuris jums kada nors yra nutikęs.

Nuo jūsų nusigręžęs asmuo gali taip pasielgti, nes gyvena toliau ir nebevertina jūsų kaip draugo.

Tu esi blogas draugas

Nepasirodote, kai esate kviečiamas, neatsakote į žinutes, nesistengiate bendrauti su draugais ar bendradarbiais. Paprasčiausiai esate blogas draugas.

Būti geru draugu gali būti sudėtinga, ypač kai tenka dirbti tokius darbus, įtemptą darbo grafiką ir gyventi asmeninį gyvenimą. Tačiau jei niekada nematote savo draugų ir nesistengiate su jais bendrauti, tai ne tik tinginystė ar užmaršumas, bet ir savanaudiškumas, o kuo didesnis savanaudis esate, tuo didesnė tikimybė, kad dauguma jūsų draugų pasidarys savanaudiški.nugarą.

Esate savanaudis.

Jūs galvojate tik apie save ir nesirūpinate kitais. Jūs darote tai, ką norite, kada norite, kad pasipelnytumėte ar patiktumėte sau.

Lengva daryti tai, ką norite ir kada norite, dėl savo naudos, bet kai nepaisote kitų žmonių poreikių ir galvojate tik apie save, santykiai tampa prasti ir žmonės nusigręžia nuo jūsų.

Kas yra labiausiai linkę jums atsukti nugarą?

Garsus socialinis psichologas teigia, kad trys žmonės, kurie greičiausiai atsuks jums nugarą, yra sutuoktinis, artimas draugas arba bendradarbis.

Ką daryti, kai kas nors atsuka jums nugarą?

Pirmasis žingsnis sprendžiant problemą, kai žmogus nusigręžė nuo jūsų, - išsiaiškinti, koks buvo šio žmogaus indėlis į jūsų gyvenimą ir kuo jis jums buvo geras. Kitas žingsnis - pasidomėti, ar ši problema yra didesnės problemos jo gyvenime dalis, o gal vietoj to kažkas vyksta jūsų viduje, ką reikia sutvarkyti. Kokią vertę jis iš tikrųjų jums suteikė?

Jei vis dar jaučiate, kad žmogus yra vertas būti jūsų gyvenime, tuomet metas su juo pasikalbėti ir pabandyti išspręsti problemą. Jei tai nepadeda, turėtumėte pabandyti susirasti naują draugų grupę, kuri jus labiau palaikytų. Atleiskite jiems; pirmiausia jie nebuvo jūsų draugai.

Kodėl žmonės jums atsuka nugarą?

Pasitraukimas nuo žmogaus, kuris jums rūpėjo ar kurį mylėjote, gali būti tarsi savotiška mirtis. Jei jūs esate tas, kuris buvo paliktas, taip pat gali būti, kad atsuksite nugarą jus palikusiam asmeniui.

Aš asmeniškai nusigręžiau nuo savo vyresniųjų draugų, nes jie nesistengė gyventi toliau ir buvo laiko bei energijos vartotojai.

Klausimas, kurį turėtumėte sau užduoti.

Įprasta, kad būna šiek tiek dramų, bet jei nuolat jas pradedate, verta pažvelgti į save ir išsiaiškinti, kodėl.

Dažnai tokioje situacijoje atsiduria žmonės, kurie negali prisiimti kaltės dėl bet kokios situacijos, todėl verta pasidomėti, kodėl jaučiatės taip, tarsi visi nuo jūsų nusigręžė. Labai tikėtina, kad padarėte kažką blogo arba juos įžeidėte.

Kaip sužinoti, ar kas nors jums atsuko nugarą?

Klausimai, kuriuos reikia užduoti sau, jei kas nors jums atsuko nugarą

  • Ar šis asmuo nustojo su jumis bendrauti?
  • Ar šis asmuo nustojo atsakinėti į jūsų žinutes?
  • Ar jie bandė jūsų vengti arba elgėsi taip, tarsi jūsų nematytų?
  • Ar jie nebenori būti šalia jūsų?
  • Ar taip pat yra ir su kitais žmonėmis jūsų gyvenime?

Jei į daugumą pirmiau pateiktų klausimų atsakėte teigiamai, jūsų draugas gali būti jums atsukęs nugarą.

Ar jie bando jūsų išvengti?

Negalima tiksliai žinoti, kokie yra kieno nors ketinimai, todėl neįmanoma tvirtai pasakyti, ar jie bando jūsų vengti, ar ne.

Ar jiems nebeįdomu, ką norite pasakyti?

Jei jiems nebeįdomu, ką norite pasakyti, jie gali būti visiškai praradę susidomėjimą jumis.

Ar jie mano, kad nesate verti jų laiko?

Iš to, ką galiu pasakyti, atrodo, kad jie jums abejingi.

Ką daryti, kai kas nors jums atsuka nugarą?

Kai žmogus, kuris jums rūpi, staiga nustoja su jumis bendrauti, natūralu, kad norite sužinoti, kas nutiko. Suteikite žmogui šiek tiek laiko ir erdvės ir pažiūrėkite, ar jis su jumis susisieks. Jei ne, susisiekite su juo. Pasiteiraukite, kas jam nutiko ir kodėl jis nebeskiria jums laiko.

Taip pat žr: 126 neigiami žodžiai, prasidedantys T (su aprašymais)

Jei jie jums to nepasako, turite suabejoti, ar jie apskritai buvo geri draugai. Jei taip yra, galite padaryti keletą dalykų, kad susirastumėte naujų draugų arba taptumėte simpatiškesnis.

Pakeiskite savo kūno kalbą

Galite pakeisti savo kūno kalbą, kad taptumėte pozityvesniu žmogumi. Kūno kalba yra svarbi jūsų psichinės sveikatos dalis, ir ją galima pakeisti, kad taptumėte pozityvesniu žmogumi. Skaitykite daugiau knygų, lankykitės sporto salėje ir dalyvaukite socialinėse grupėse - tai būdai tobulinti savo kūno kalbą.

Raskite naujų draugų.

Prisijungimas prie jus dominančių vietos grupių - puikus būdas užmegzti ryšius ir susirasti naujų draugų. Socialinėje žiniasklaidoje galite rasti grupių, skirtų bet kam - nuo žygių pėsčiomis iki maisto gaminimo. Asmeniškai pabandykite dalyvauti "Meetup" organizuojamuose renginiuose arba prisijungti prie vietos bėgimo klubo.

Tapkite įdomesni.

Keliaukite, užsiimkite nauju hobiu, išbandykite naujus dalykus ir susipažinkite su naujais žmonėmis.

Mažai kas taip atgaivina, kaip gyvenimo ritmo pakeitimas. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, kelionės gali būti puikus būdas tai padaryti.

Iš esmės, mąstykite nestandartiškai ir išbandykite naujus dalykus.

Santrauka

Kai žmogus atsuka jums nugarą, jis rodo, kad nenori su jumis kalbėtis. Tai gali būti tyčinis nemandagus veiksmas arba tiesiog ženklas, kad žmogus nenori su jumis kalbėtis.

Norint suprasti, kas galėjo paskatinti žmogų nuo jūsų nusigręžti, svarbu įvertinti jo poreikius, norus ir lūkesčius. Jei šių poreikių nebepatenkinate ir lūkesčių neišpildote, jis galėjo pajusti, kad santykiai su jumis jo netenkina taip, kaip jam reikia.

Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, perskaitykite šiuos panašius straipsnius.

Pamatykite, ko negalima pasakyti akių kūno kalba!Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.