Ką reiškia, kai kas nors baksnoja pirštais

Ką reiškia, kai kas nors baksnoja pirštais
Elmer Harper

Kai kalbama apie bakstelėjimą pirštais, yra daugybė skirtingų priežasčių, kodėl kas nors tai daro. Šiame pranešime apžvelgsime 6 svarbiausias priežastis, kodėl kas nors bakstelėjo pirštais.

Kai kas nors baksnoja pirštais, paprastai rodo, kad yra nekantrus arba nori, kad kas nors įvyktų greičiau. Priklausomai nuo konteksto, tai gali būti interpretuojama skirtingai, tačiau paprastai tai yra nekantrumo ženklas. Kai kuriais atvejais tai taip pat gali būti nervingas įprotis arba būdas išlieti energiją.

Taip pat žr: 100 mielų klausimų, kuriuos galite užduoti savo vaikinui (partneriui ar draugei)

Norint suprasti, kodėl kas nors baksnoja pirštais, svarbiausia yra kontekstas. Kitas klausimas - kas yra kontekstas?

Pirmiausia supraskite kontekstą.

Kontekstas - tai tiesiog tai, kas vyksta aplink stebimą asmenį., Kad galėtumėte geriau atspėti, kodėl asmuo baksnoja pirštais, reikia suprasti kontekstą.

Reikėtų pagalvoti apie tai, kur jie yra? Su kuo jie yra? Apie ką kalbama? Atsižvelgę į šiuos dalykus, galėsime geriau įvertinti, kodėl kas nors gali bakstelėti pirštu.

6 Priežastis, kodėl kažkas bakstelėjo pirštais.

  1. Tai nervingas įprotis.
  2. Jie nekantrūs.
  3. Jiems nuobodu.
  4. Jie būgnuoja pagal muziką savo galvoje.
  5. Jie galvoja.
  6. Jie bando atkreipti jūsų dėmesį.

1. Tai nervingas įprotis.

Kai matome žmogų, kuris baksnoja pirštais, tai gali būti dėl nervų. Tai būdas save nuraminti arba išlieti nervinę energiją. Suprasti, ar tai yra dėl nervų, ar ne, labai padėtų kontekstas.

Pavyzdžiui, kai viršininkas įeina į kambarį, o jo kolega staiga atsisėda ir pradeda baksnoti pirštais.

2. Jie nekantrūs.

Laukimas gali varginti, ypač kai vėluojate. Pirštų bakstelėjimas pirštais yra kūno kalbos ženklas, kuris visiems parodo, kad tampate nekantrus.

3. Jiems nuobodu.

Kai žmogui darosi nuobodu, jis gali pradėti baksnoti pirštais vienas į kitą arba į stalą, norėdamas sumažinti nuobodulį. Nustatant, ar žmogui nuobodu, ar ne, svarbų vaidmenį vaidina kontekstas.

4. Jie būgnuoja pagal muziką savo galvoje.

Paprasta suprasti, kad kai kas nors baksnoja pirštais, tai gali reikšti, kad jis tiesiog klausosi muzikos ir ja mėgaujasi.

5. Jie galvoja.

Tikriausiai jie galvoja apie kažką, kas juos privertė susimąstyti, arba bando sugalvoti, ką daryti toliau!

6. Jie bando atkreipti jūsų dėmesį.

Kartais bakstelėjimas pirštais arba būgnas gali būti būdas atkreipti dėmesį. Tai gana sudėtingas judesys ir gali būti subtilus būdas atkreipti žmogaus dėmesį.

Štai šešios svarbiausios priežastys, ką reiškia, kai kas nors baksteli pirštais. Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Klausimai ir atsakymai.

Kodėl žmonės baksnoja pirštais?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmonės gali bakstelėti pirštais. Kai kurie žmonės baksnoja pirštais, kai galvoja arba susikaupia. Kiti gali baksnoti pirštais, kai jiems nuobodu arba neramu. Kai kurie žmonės gali baksnoti pirštais, norėdami išlaikyti ritmą arba norėdami padėti mąstyti.

Taip pat žr: Požymiai, kad kažkas bando jus įbauginti (Asmenybė, kuri gali tai daryti)

Ką pirštų bakstelėjimas gali atskleisti apie žmogaus asmenybę?

Pirštų stuksenimas gali atskleisti daugybę dalykų apie žmogų, pavyzdžiui, ar jis nekantrus, nusivylęs ar nuobodžiaujantis. Jis taip pat gali parodyti kitiems žmonėms, ar jam patinka grojama muzika.

Ar pirštų lietimas yra naudingas, ar žalingas įprotis?

Priklauso nuo konteksto, ar bakstelėjimas pirštais yra naudingas, ar žalingas. Vienu atveju jis gali būti naudingas, pavyzdžiui, nusiraminti, o kitu - pasakyti autoritetingiems žmonėms, kad ketinate turėti problemų.

Kaip tai vadinama, kai bakstelite pirštais?

Tai vadinama "pirštų bakstelėjimu".

Ką reiškia, kai kas nors pirštais baksnoja į stalą?

Kai kas nors baksnoja pirštais į stalą, paprastai tai reiškia, kad yra nekantrus ar neramus. Tai būdas išlieti energiją, taip pat gali būti naudojamas siekiant nusiraminti. Baksnojimas pirštais taip pat yra būdas parodyti, kad jums nuobodu ar neįdomu tai, kas vyksta aplink. Kai kurie žmonės tai daro, nes jiems tai malonu arba padeda susikaupti. Tai taip pat įprastas būdasbendrauti, kai žmogus negali kalbėti.

Ką reiškia, kai kas nors bakstelėja į galvos šoną?

Kai kas nors baksteli galvą iš šono, jis bando pranešti kažką svarbaus. Tai galima daryti viena ranka arba dviem, tačiau dažniausiai bakstelėti galvą rodomuoju pirštu. Svarbu pabandyti suprasti, ką žmogus bando pasakyti, nes tai gali būti kažkas labai svarbaus. Vaikai šį gestą gali naudoti dažniau nei suaugusieji, tačiau jį galima pastebėti visų žmoniųamžiaus.

Ką reiškia, kai bakstelite pirštais?

Bakstelėdami pirštais galite parodyti, kad nekantraujate arba apie kažką galvojate.

Kodėl kažkas nuolat baksnoja pirštais?

Kas nors iš įpročio ar nusivylimo gali nuolat baksnoti pirštais.

Santrauka

Ką reiškia, kai kas nors baksnoja pirštais? Tai gali reikšti daug įvairių dalykų, priklausomai nuo situacijos konteksto. Nė vienas kūno kalbos judesys negali reikšti ko nors gero ar blogo; pirmiausia turime įsigilinti į situaciją. Jei šis pranešimas jums pasirodė naudingas, taip pat turėtumėte perskaityti Ką reiškia rankų kūno kalba (Sužinokite daugiau) daugiau naudingų patarimų. Iki kito karto ačiū, kad skaitote.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.