Ką reiškia, kai kas nors ignoruoja jūsų laiškus

Ką reiškia, kai kas nors ignoruoja jūsų laiškus
Elmer Harper

Išsiuntėte el. laišką ir tikitės atsakymo, bet laukiate, laukiate ir negaunate jokio atsakymo. Ką reiškia, kai kas nors visiškai ignoruoja jūsų el. laiškus? Šiame straipsnyje išnagrinėsime, ką tai iš tikrųjų reiškia, ir, tikimės, pateiksime naują požiūrį į šią dažną bendravimo problemą.

Kai kas nors ignoruoja jūsų el. laiškus, ar tai reiškia, kad jam neįdomu, ką norite pasakyti? Tai gali būti apmaudu, ypač jei manote, kad turite kažką svarbaus. Tačiau yra keletas veiksmų, kurių galite imtis, kad pabandytumėte priversti asmenį atsakyti.

Greitas atsakymas: pirma, įsitikinkite, kad jūsų el. laiškas yra aiškus ir glaustas. Antra, pabandykite susisiekti su asmeniu kitu bendravimo būdu, pavyzdžiui, per socialinę žiniasklaidą arba SMS žinutėmis. Galiausiai, jei visa kita nepavyksta, visada galite pabandyti jam paskambinti.

Tačiau skaitmeniniame amžiuje visa tai gerai; atsiranda nauja tema, vadinama skaitmenine kūno kalba arba skaitmeninio bendravimo etiketu. Skaitmeninė kūno kalba yra tema, kurią valdyti gali būti gana sudėtinga. Toliau nagrinėsime šią temą plačiau.

Suprasti naujus bendravimo būdus

Egzistuoja nauja minties mokykla, kai kalbama apie el. laiškus ir žmones, kurie neatsako į juos. Tai vadinama skaitmenine kūno kalba. Iš esmės skaitmeninė kūno kalba - tai, kaip mes pasirodome internete, naudodamiesi el. laiškais, "Zoom", komandos skambučiais, socialine žiniasklaida, DM, PM ir "Twitter" žinutėmis.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide S (su aprašymais)

Kadangi kūno kalbą sunku perskaityti neprisijungus prie interneto, svarbu apsvarstyti, kaip skaitmeninė kūno kalba gali paveikti jūsų gyvenimą. Todėl čia parašiau daugiau šia tema ir ką galite padaryti, kad išvengtumėte nesusipratimų.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas vadina tave "Sweetie"?

Be to, turime pradėti suprasti savo skaitmeninį etiketą, kad suprastume, kodėl kas nors gali mums neatsakyti.

Kas yra skaitmeninis etiketas ir kodėl jis toks svarbus?

Skaitmeninis etiketas - tai geriausios praktikos rinkinys, kurį naudojame, kad interneto pasaulis būtų pilietiškesnis ir produktyvesnis. Tai apima tokius dalykus, kaip nenaudoti visų didžiųjų raidžių el. laiškuose ir atsižvelgti į tai, ar naudojate emotikonus. Pavyzdžiui, emotikono su ginklu naudojimas laikomas smurto palaikymu arba trumpos temos antraštės, pavyzdžiui, "Susitikimas su mano biuro sąskaitų tvarkytojais rytoj 7:30 ryto".

Labai svarbu, kaip bendraujame skaitmeniniame pasaulyje, ypač elektroniniais laiškais, nes svarbu ne tai, kaip parašyta, o kaip perskaityta.

Trumpa, aštri žinutė gali būti neteisingai suprasta kaip neigiama, kaip, pavyzdžiui, pirmiau pateikta žinutė. Šiuo atveju iš tikrųjų ja norėta pasveikinti komandą su tuo, kaip patraukliai atrodo pirmojo pardavimo metų ketvirčio ataskaitos.

Kai galvojame, kodėl kas nors neatsakė, gali būti, kad taip nutiko dėl jų pačių skaitmeninio etiketo. Kita priežastis, kodėl asmuo gali neatsakyti, yra įmonės hierarchija.

Hierarchija.

Anksčiau dirbau rangovu didelėje verslo įmonėje ir niekada negalėjau priversti nieko atsakyti į mano analitines užklausas, nebent juos domintų tai, ką atradau. Jie paprasčiausiai šmėžuodavo mano el. laiškuose, kai prašydavau daugiau informacijos.

Kalbėjausi apie tai su savo viršininku, ir jis pasakė, kad mano pareigose dirbantys rangovai laikomi pavaldžiais nuolatiniams darbuotojams: "Jie dirba man, o ne atvirkščiai." Todėl buvo įprasta nereaguoti.

Bent jau verslo pasaulyje hierarchija turi reikšmės žmonėms, kurie neatsako į kitų laiškus. Taigi, kyla klausimas: koks geriausias būdas elgtis su žmogumi, kuris ignoruoja mūsų el. laiškus? Yra keletas įrankių, kuriuos galime naudoti.

Jie jūsų nemėgsta.

Kad ir kaip paprastai tai skamba, taip gali būti todėl, kad jūs jiems nepatinkate. Kartais žmonės nemėgsta kokio nors žmogaus tik dėl jo asmenybės arba pavydi jūsų padėties organizacijoje ir nenori atsakyti į jūsų klausimus.

Kaip geriausia elgtis su žmogumi, kuris ignoruoja jūsų el. laiškus?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvienas žmogus skirtingai išgyvena el. laiškų ignoravimą. Vieni gali jaustis ignoruojami arba nesvarbūs, kiti tai gali vertinti kaip būdą tęsti pokalbį, kuris jų nedomino.

Geriausias būdas elgtis su asmeniu, kuris ignoruoja jūsų el. laiškus, priklauso nuo jūsų asmeninių jausmų ir aplinkybių.

Dėl kokių priežasčių kas nors gali ignoruoti jūsų el. laiškus?

Toliau išvardytos kelios priežastys, kodėl kas nors gali ignoruoti jūsų el. laiškus.

 • Asmuo yra per daug užsiėmęs, kad atsakytų į jūsų el. laišką.
 • Žmogui neįdomu, ką norite pasakyti.
 • Asmuo reguliariai netikrina savo el. pašto.
 • Asmeniui nepatinkate nei jūs, nei jūsų žinutė.
 • Asmuo mano, kad jūsų el. laiškas yra šlamštas.

Supratus, kodėl kas nors gali ignoruoti mūsų el. laiškus, laikas pagalvoti, kaip pirmiausia išvengti problemos.

Kaip išvengti laiškų ignoravimo.

 • Laiškus rašykite trumpai ir dalykiškai.
 • Naudokite įdomią temos eilutę, kuri išsiskirtų perpildytoje pašto dėžutėje.
 • Laiško tekste greitai pereikite prie esmės.
 • Kad atkreiptumėte dėmesį, el. laiške naudokite akį traukiančius vaizdinius.
 • Naudokite patrauklią kalbą, kuri paskatins žmones skaityti jūsų el. laišką.
 • El. laiške nenaudokite visų didžiųjų raidžių ir per daug skyrybos ženklų.
 • Kad el. laiškas būtų perskaitytas, naudokite personalizavimą.
 • Išbandykite skirtingą el. laiško siuntimo laiką ir dienas, kad sužinotumėte, kada jis greičiausiai bus atidarytas.

Ką daryti, jei visa kita nepavyksta ir negaunate jokio atsakymo?

Kaip elgtis su žmonėmis, kurie neatsako į el. laiškus?

Jei kas nors neatsako į el. laišką, geriausia siųsti tolesnį el. laišką. Jei negaunate atsakymo į žinutę, parašykite jiems SMS žinutę. Jei negaunate atsakymo į SMS žinutę, paskambinkite jiems. Jei po viso to negaunate jokio atsakymo, laikas judėti toliau. Jūs bandėte - jie paprasčiausiai nenori su jumis kalbėti dėl kokių nors priežasčių.

Kokios yra kieno nors laiškų ignoravimo pasekmės?

Kieno nors laiškų ignoravimo pasekmės gali skirtis priklausomai nuo konteksto. Kai kuriais atvejais dėl laiškų ignoravimo asmuo gali pasijusti ignoruojamas arba nesvarbus. Be to, dėl laiškų ignoravimo gali kilti problemų arba nesusipratimų, nes gali būti praleista svarbi informacija. Kitais atvejais laiškų ignoravimas gali neturėti jokių pasekmių.

Kaip sužinoti, ar kas nors ignoruoja jūsų el. laiškus?

Geriausias būdas nustatyti, ar kas nors ignoruoja jūsų el. laiškus, yra kartu su pirmuoju el. laišku išsiųsti skaitymo gavimo patvirtinimą. Jei jie nuolat neatidaro jūsų el. laiškų, tikėtina, kad jie ignoruoja jūsų el. laiškus. Jei jie atidaro jūsų el. laiškus ir jūs gaunate skaitymo gavimo patvirtinimą, žinote, kad jie tikrai ignoruoja jūsų el. laiškus.

Kaip elgtis su tokiais žmonėmis? Tai gali būti sunku ir priklauso nuo daugelio kintamųjų.

Kaip elgtis su žmonėmis, kurie neatsako į el. laiškus?

Jei kas nors neatsako į el. laišką po to, kai pabandėte atlikti pirmiau nurodytus veiksmus, siūlome tęsti toliau. Jei tai tikrai svarbu ir jums reikia, kad jis atsakytų, pabandykite jam paskambinti arba net susitarti dėl susitikimo.

Santrauka

Jei kas nors neatsako į jūsų el. laišką, geriausia siųsti pakartotinį el. laišką. Jei jie vis tiek neatsako, galbūt norėsite su jais pasikalbėti ir paklausti, kodėl jie nusprendė jus ignoruoti. Tačiau taip pat svarbu gerbti kito asmens privatumą ir erdvę, todėl jei jie nenori kalbėti apie problemą, jums gali tekti gerbti jų norus. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį straipsnį.straipsnį apie tai, ką reiškia, kai kas nors ignoruoja jūsų el. laišką.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.