Ką reiškia, kai kas nors jus ignoruoja?

Ką reiškia, kai kas nors jus ignoruoja?
Elmer Harper

Yra daugybė priežasčių, kodėl kas nors gali jus ignoruoti. Apžvelgsime vieną iš populiariausių priežasčių ir paaiškinsime, kodėl ir ką turėtumėte daryti, jei atsidūrėte tokioje padėtyje.

Kai kas nors jus ignoruoja, tai reiškia, kad jam neįdomu, ką sakote. Tai gali būti dėl to, kad jis nenori su jumis kalbėti arba nenori kalbėti šia tema. Ignoruodamas žmogų, jis nori pasakyti, kad su juo neverta kalbėtis.

Tas pats, kai kas nors jus užblokuoja, pašalina iš savo socialinės žiniasklaidos platformų arba pokalbio. Tai yra būdas netyčia ignoruoti pašalintą asmenį.

Kai kas nors jus ignoruoja, tai reiškia, kad jis nekreipia į jus dėmesio. Jis nesiklauso, ką sakote, ir jam neįdomu, ką norite pasakyti.

Tai gali būti skaudu, ypač jei bandėte su juo pasikalbėti apie kažką svarbaus. Jei kas nors ir toliau jus ignoruoja, vertėtų su juo apie tai pasikalbėti ir išsiaiškinti, kas vyksta.

Kodėl kas nors pirmiausia norėtų jus ignoruoti?

Dažniausia priežastis, dėl kurios žmogus nori jus ignoruoti, yra ta, kad jis yra užsiėmęs kažkuo kitu ir nenori, kad jam trukdytų jūsų žinutės. Dabar apžvelgsime penkias svarbiausias priežastis.

Jūs neklausote kitų.

Jei daugiau kalbėsite, nei klausysitės, žmonės nuobodžiaus arba laikys jus nemandagiu. Jei nuolat kalbėsite apie save ir savo problemas ir niekada neklausinėsite apie kitus žmones, jie jus ignoruos, nes ieškos kitų, kurie galėtų su jais kalbėtis ir jais domėtis. Jei norite, kad jūsų klausytųsi, turite būti pasirengęs klausytis kitų. Bet kokiuose santykiuose reikia duoti ir imti.

Jūs pernelyg kritiškai vertinate Juos.

Pernelyg daug kritikuojate ir pastebite tik klaidas ar silpnąsias vietas, užuot suteikę draugams ir kolegoms galimybę dirbti geriau. Jei esate toks žmogus, ilgainiui žmonės pradės jus atstumti, ignoruoti ir net blokuoti iš savo gyvenimo.

Jūsų pilnas negatyvumas.

Ar esate iš tų žmonių, kurių gyvenime visada vyksta dramos, dėl visko kovojate, nuolat jaučiatės prislėgti?

Ar kada nors norėjote išvengti negatyviai nusiteikusio žmogaus? Jei atsakėte teigiamai, tuomet iš pirmų lūpų žinote, kodėl turėtumėte atidžiai stebėti savo elgesį su kitais žmonėmis. Ar visada turite problemų? Ar visada kam nors priekaištaujate arba ieškote neigiamų dalykų situacijoje?

Žemas pasitikėjimo lygis.

Jei jaučiate, kad sutikti žmonės jus ignoruoja, tai gali būti dėl jūsų kūno kalbos. Jei jaučiatės nepasitikintis savimi, jūsų kūno kalba kitiems signalizuoja, kad savęs nevertinate.

Kūno kalba yra svarbi, nes tai pirmasis kontaktas, kurį užmezgame su žmonėmis. Jei jūsų kūno kalba rodo, kad pasitikite savimi, žmogus, su kuriuo susitinkate, bus labiau linkęs klausytis ir atkreipti dėmesį į tai, ką norite pasakyti. Jei norite sužinoti daugiau apie kūno kalbą, perskaitykite šį straipsnį.

Per daug galvojate apie tai, ką ketinate pasakyti.

Visiems yra buvę, kad turėjome pasakyti tą ar aną, bet per daug galvojant pokalbis gali žlugti arba pokalbis vyksta per greitai, kad galėtumėte ką nors pridurti, ir taip yra todėl, kad per daug galvojate, o kol išdrįstame ką nors pasakyti, pokalbis jau būna pasistūmėjęs į priekį.

Žmonės tai supras kaip jūsų nesidomėjimą tuo, ką jie nori pasakyti, ir pagal nutylėjimą ignoruos jus.

Ką iš tikrųjų galiu padaryti, kad žmonės manęs neignoruotų?

Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų kūno kalba ir veido išraiška atitinka tai, ką sakote. Galite kam nors pasakoti apie savo dieną, bet jei jūsų kūno kalba neatitinka to, ką sakote, atrodys, kad meluojate arba esate nesąžiningas.

Galite galvoti apie tą žmogų, kuris jus ignoruoja, iš gerosios pusės ir stengtis būti pozityvesnis jo aplinkoje. Pagalvokite, kas jam gali nutikti. Galbūt jis jaučia stresą, o gal tiesiog turėjo blogą dieną. Suteikite jam galimybę abejoti ir pamėginkite rasti ką nors gero apie jį pasakyti.

Atminkite, kad ne dėl visko esate kaltas.

Svarbu nepamiršti, kad ne dėl visko esate kaltas. Kai kurie žmonės jus ignoruos tiesiog todėl, kad jiems nepatinkate arba jie nenori jūsų pažinti. Nereikia savęs keisti dėl žmonių, kurie jumis nesidomi. Vietoj to geriau susirasti naujų draugų arba žmonių, kurie jus vertina kaip žmogų.

Dažniausi klausimai ir atsakymai

1. Koks jausmas, kai kas nors jus ignoruoja?

Yra daug skirtingų būdų, kaip ką nors ignoruoti, ir kiekvienas iš jų gali sukelti skirtingus jausmus. Pavyzdžiui, jei su kuo nors kalbate, o jis staiga pradeda žiūrėti į savo telefoną arba nusisuka nuo jūsų, galite jaustis nusivylęs arba įskaudintas. Jei nuolat bandote kalbėtis su žmogumi, kuris niekada neatpažįsta jūsų, galite jaustis piktas arba ignoruojamas. Apskritai ignoruojamas žmogus gali jaustis gana blogai.

2. Ką reiškia, kai kas nors jus ignoruoja?

Kai kas nors jus ignoruoja, tai reiškia, kad jis sąmoningai nusprendžia nekreipti į jus dėmesio ir nereaguoti į jus. Tai gali būti daroma dėl įvairių priežasčių - nuo paprasto nesidomėjimo iki sudėtingesnės emocinės reakcijos, pavyzdžiui, pykčio, nuoskaudos ar apmaudo. Kai kuriais atvejais ignoravimas gali būti ir būdas nubausti žmogų už tai, ką jis padarė.

Taip pat žr: Ką reiškia, jei mergina duoda jums savo numerį?

3. Ar geriau pasipriešinti jus ignoruojančiam asmeniui, ar tiesiog palikti tai ramybėje?

Teisingo atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai priklauso nuo situacijos. Pavyzdžiui, jei jus ignoruojantis asmuo yra artimas draugas ar šeimos narys, galbūt geriau su juo pasikalbėti ir išspręsti problemą. Tačiau jei jus ignoruojantis asmuo yra asmuo, kurio gerai nepažįstate arba su kuriuo nepalaikote artimų santykių, galbūt geriau tai palikti ramybėje.

4. Kokios galimos priežastys, kodėl kas nors gali jus ignoruoti?

Gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių žmogus gali jus ignoruoti. Jis gali būti užsiėmęs kuo nors kitu ir neturėti laiko su jumis pasikalbėti. Jis gali būti užsiėmęs savo mintimis ir nekreipti į jus dėmesio. Jis gali sąmoningai vengti jūsų dėl kokių nors priežasčių. Jis gali jausti drovumą ar nerimą ir nenorėti bendrauti. Gali būti ir daugybė kitų priežasčių.

5. Kas gali nutikti, jei ignoruosite žmogų, kuris bando atkreipti jūsų dėmesį?

Jei ignoruosite žmogų, kuris bando atkreipti jūsų dėmesį, galite įžeisti jo jausmus arba jį supykdyti. Be to, žmogus gali ir toliau bandyti atkreipti jūsų dėmesį, o tai gali erzinti. Jis gali bandyti jums pasakyti kažką svarbaus.

6. Kas lemia, kad kas nors jus ignoruoja?

Kai kurios galimos priežastys, dėl kurių kas nors gali jus ignoruoti, yra šios: jei yra užsiėmęs kuo nors kitu, jei nesate jam įdomus arba jei jis sąmoningai bando jūsų išvengti.

7. Kaip vadinama, kai kas nors tyčia jus ignoruoja?

Šiam veiksmui apibūdinti vartojamas terminas "ghosting" arba "tuščiažodžiavimas". Tai įprasta rašant žinutes, tačiau norėdami to išvengti asmeniškai, pasistenkite baigti pokalbį arba paprašykite, kad jis išeitų, jei jam tai nemalonu.

Taip pat žr: Bučiavimasis atmerktomis akimis (Ar tai intymumas)

8. Kai kas nors tyčia jus ignoruoja, tai vadinama ignoravimu.

Kai kas nors sąmoningai jus ignoruoja, tai gali būti labai skaudi patirtis. Dėl to galite jaustis nusivylęs ir piktas. Ignoravimas yra pasyvios agresijos forma, kuri dažnai naudojama kaip būdas parodyti nepasitenkinimą.

Santrauka

Priežastys, dėl kurių kas nors gali jus ignoruoti, gali būti įvairios, bet gali būti, kad jie yra užsiėmę kuo nors kitu, užsiėmę savo mintimis arba sąmoningai jūsų vengia. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors jus ignoruoja, galite pasirinkti, ar bandyti atkreipti jų dėmesį, ar tiesiog eiti toliau. Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas, o jei taip, peržiūrėkite panašius straipsnius čia, jūs niekadažinokite, ką galite rasti.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.