Ką reiškia, kai kas nors jus vadina Karena?

Ką reiškia, kai kas nors jus vadina Karena?
Elmer Harper

Galbūt girdėjote žmones sakant į akis "ji yra Karen", "tai yra Karen" ar net "tu esi Karen". Galbūt norite sužinoti, ką reiškia būti vadinamam Karen arba ką nors vadinti Karen. Šiame įraše apžvelgsime visas skirtingas vardo "Karen" reikšmes.

Kad visiškai suprastume memu Karen idėją, turime pasidomėti, kodėl jis tapo toks populiarus. Galbūt dėl to, kad jis yra patrauklus arba juokingas, tačiau yra daug įvairių priežasčių, kodėl memu Karen tapo virusiniu.

Iš kur atsirado Karen memas?

Kokia Karen memo kilmė? Kai pagalvojame apie Karen vardą, dažniausiai pagalvojame apie vidutinio amžiaus, baltą moterį trumpais šviesiais plaukais, kaip 2000-ųjų pradžioje.

Ji yra kilusi iš privilegijuotos aplinkos ir, kai būna nepatenkinta, paprastai skundžiasi vadovams. Paprastai ji yra savimi patenkinta ir nesuvokia savo gyvenimo privilegijų.

Kodėl Karen yra vidutinio amžiaus?

Vardo Karen populiarumas Jungtinėse Amerikos Valstijose smarkiai sumažėjo ir dabar jis yra maždaug 600 vietoje mergaičių vardų populiarumo lentelėje. 1960-aisiais vardas Karen buvo populiariausių vardų dešimtuke, todėl dabar yra daug Karenų, kurioms yra apie 50-60 metų.

Kodėl nenaudojame kitų tos pačios epochos pavadinimų?

Kiti populiarūs šio laikotarpio vardai buvo Linda, Patrica ar net Debra? Kai kurie žmonės mano, kad Karen vardas kilo iš filmo "Geri vyrukai" (Goodfellas), kuriame Lorraine Bracco atliko Karen Hill vaidmenį, o jos vyras Henry Hill teigė, kad ji visada viską sugadindavo.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors sako "Būk palaimintas"?

Kita teorija teigia, kad Danas Kukas išpopuliarino žodį "Karen", sakydamas: "Kiekvienoje grupėje yra Karen, ir ji visada būna kekšė!"

Karen darbą matome ir 2004 m. filme "Mean Girls", kai ji klausia mergaitės: "Kodėl tu esi balta?"

"YouTube" klipai apie Karens elgesį!

Kodėl Karen atvejai tapo populiaresni?

Bėgant metams Karen indentiškumai tapo vis populiaresni, nes jie yra puikus žmonių tarpusavio santykių ir ginčų derinys, įrašomas ir įkeliamas į socialinę žiniasklaidą. Galite pamatyti žmonių, kurie kitus vadina Karen, kai jiems atrodo, kad vidutinio amžiaus baltaodė moteris elgiasi keistai. Tai kūdikių bumo kartos moterys, kurios visą gyvenimą turėjo teisę ir mano, kad pasaulis joms kažką skolingas.

Taip pat žr: Psichologija, kodėl vyrai žiūri į moteris

Ar Karenai kviečia policiją ir kodėl?

Karen paskambins į policiją, nes manys, kad darote kažką blogo arba verčiate ją jaustis nesaugiai. Iš tikrųjų jūs tiesiog nedarote nieko, dėl ko ji jaustųsi nesaugiai, arba nieko neteisėto. Ji tik daro prielaidą ir rašo, kas, jos manymu, yra blogai.

Ką reiškia, kai kas nors mane pavadina Karen?

Kai kas nors jus pavadina Karen, tai yra menkinantis terminas, kuriuo vadinama moteris, kuri naudojasi savo privilegijuota padėtimi, kad įsiveltų į bėdą arba sukeltų triukšmą, nors yra visiškai neteisi. Jei praeityje buvote pavadintas Karen, pagalvokite, kaip elgėtės, ir apsvarstykite, ar neperdėtai sureikšminote faktus.

Ką atsakyti, kai kas nors jus pavadina Karen?

Ką sakyti, kai kas nors jus pavadina Karen?

  • Kodėl vadini mane Karen?
  • Jei aš esu Karen, tu esi .....
  • Aš esu Karen? Ką?

Galite pabandyti pasitraukti į šalį, parodyti į vietą, kurioje stovėjote, ir pasakyti: "Tas žmogus yra Karen, tikrai?", pasielgti lengvabūdiškai ir pasitraukti.

Galutinės mintys.

Frazė "tu tokia Karen" turi daugybę skirtingų reikšmių. Ji gali reikšti, kad esate neprotingas, arba gali būti pasakyta kaip pokštas. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir sužinoti, ką iš tikrųjų reiškia būti vadinamam Karen.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.