Ką reiškia, kai kas nors sako DM Me (tiesioginė žinutė)

Ką reiškia, kai kas nors sako DM Me (tiesioginė žinutė)
Elmer Harper

Kai kas nors sako "DM me" arba "message me", jis prašo jūsų išsiųsti jam tiesioginę žinutę. Tai reiškia, kad jūs siunčiate jam privačią žinutę, užuot viešai paskelbę savo žinutę tokioje platformoje kaip socialinė žiniasklaida. Asmuo prašo jūsų bendrauti su juo tiesiogiai, o ne su didesne žmonių grupe.

Taip pat žr: Andrew Tate'o kūno kalbos ir elgesio analizė!

Ką reiškia DM socialinės žiniasklaidos platformoje? 📱

DM reiškia tiesioginę žinutę - tai socialinių tinklų svetainių, tokių kaip "Instagram", "Twitter" ir "Facebook", funkcija, leidžianti siųsti privačias žinutes kitiems naudotojams. Šiame straipsnyje panagrinėsime, ką reiškia DM kam nors įvairiose platformose.

DM "Instagram".

Kai kas nors "Instagram" jums liepia rašyti jam DM, jis prašo jūsų siųsti jam tiesioginę žinutę per "Instagram" programėlę. Tiesioginės žinutės - tai privačios dviejų naudotojų žinutės, kurias gali matyti tik tie du naudotojai. Norėdami siųsti tiesioginę žinutę "Instagram", pirmiausia turite rasti asmenį, kuriam norite rašyti žinutę, programėlėje ir bakstelėti jo profilio viršutiniame dešiniajame kampe esančią popierinio lėktuvėlio piktogramą.Atsidarys naujas žinutės langas, kuriame galėsite įvesti žinutę ir paspausti Siųsti.

DM "Twitter".

Panašiai ir "Twitter" tinkle, kai kas nors prašo jūsų DM, jis nori, kad siųstumėte privačią žinutę naudodamiesi platformos tiesioginių žinučių funkcija. Norėdami siųsti tiesioginę žinutę "Twitter" tinkle, turite eiti į naudotojo profilį, spustelėti voko piktogramą ir atsiradusiame lange sukurti žinutę.

DM "Facebook".

"Facebook" taip pat turi tiesioginių žinučių funkciją, vadinamą "Messenger". Kai kas nors paprašo jūsų "Facebook" paskyroje parašyti DM, jis prašo jūsų išsiųsti žinutę per "Messenger" programą. Norėdami išsiųsti tiesioginę žinutę "Facebook", eikite į asmens profilį, spustelėkite mygtuką "Žinutė" ir sukurkite žinutę.

Kitos platformos.

Yra daug kitų platformų, kuriose veikia tiesioginių žinučių funkcijos, pavyzdžiui, "LinkedIn", "Snapchat" ir "TikTok". Kai bet kurioje platformoje kas nors prašo jūsų DM, jis prašo jūsų išsiųsti privačią žinutę per platformos žinučių sistemą.

DM žargonu 🙊

Žargone DM taip pat gali būti vartojamas kaip veiksmažodis, pavyzdžiui, "I'm going to DM you." Tai reiškia, kad asmuo ketina siųsti tiesioginę žinutę.

DM su merginomis 👧🏽

Kai mergina siunčia jums DM, tai reiškia, kad ji nori su jumis bendrauti privačiai, o ne viešai rašyti savo profilyje ar grupės žinutėje. DM galima naudoti flirtui, asmeniniams klausimams užduoti ar net tiesiog greitai pasisveikinti. Jei mergina siunčia jums DM, tikėtina, kad ji nori jus geriau pažinti.

Flirtas.👌🏽

Viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurių mergina nori su jumis flirtuoti per DM, yra noras flirtuoti. Tai gali būti žaismingų žinučių siuntimas, komplimentai ar net dalijimasis asmenine patirtimi. Flirtuodamos per DM abi pusės gali jaustis patogiau ir išlaikyti privatumo lygį.

Užduoti asmeninius klausimus. 🙋‍♀️

Kita priežastis, dėl kurios mergina gali jums užduoti asmeninių klausimų, yra DM. Šie klausimai gali būti įvairūs - nuo bendro pobūdžio klausimų apie jūsų gyvenimą iki konkretesnių klausimų apie jūsų pomėgius ar patirtį. Užduodama asmeninius klausimus per DM, mergina gali jus pažinti giliau, neskelbdama pokalbio viešai.

Draugiškos žinutės 👯‍♂️

Kartais mergina gali atsiųsti jums DM tiesiog norėdama būti draugiška arba pradėti pokalbį. Tai gali būti paprastas "labas" arba žinutė, kurioje teiraujamasi apie jūsų dieną. Tokiu atveju DM naudojamas kaip būdas užmegzti ryšį ir palaikyti pokalbį privačiai.

DM pavyzdžiai pokalbio žinutėje. 💬

Tiesioginė žinutė (DM) "Instagram" yra privati žinutė, kurią siunčiate kitam platformos naudotojui. Šios žinutės nėra viešai matomos ir jas gali matyti tik pokalbyje dalyvaujantys asmenys.

Taip pat žr: Kodėl žmonės nešiojasi du telefonus ir ar tai patogu?

Štai pavyzdys, kaip gali atrodyti berniuko ir mergaitės tiesioginė žinutė "Instagram":

Vaikinas: Ei, mačiau tavo įrašą apie pėsčiųjų žygius Josemituose. Kitą mėnesį planuoju ten keliauti, gal turi kokių nors patarimų? Mergina: Sveiki! Taip, Josemitai yra nuostabūs. Rekomenduočiau stovyklauti Upper Pines stovyklavietėje - tai puiki vieta. Ir būtinai keliaukite į Half Dome žygį, jei norite! Vaikinas: Ačiū už patarimus! Pasidomėsiu ta stovyklaviete. O Half Dome žygis skamba nuostabiai, įtrauksiu jį į savo darbų sąrašą.

Šiame pavyzdyje berniukas ir mergaitė privačiai kalbasi "Instagram" tiesiogine žinute. Jie aptaria kelionę į Josemičio nacionalinį parką ir keičiasi patarimais bei rekomendacijomis.

Kaip DM 🤠

Norėdami kam nors siųsti tiesioginę žinutę, pirmiausia turite būti platformoje, kurioje yra žinučių funkcija, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos svetainėje arba žinučių siuntimo programėlėje. Įėję į platformą, galite atlikti šiuos veiksmus, kad išsiųstumėte tiesioginę žinutę:

 1. Raskite asmenį, kuriam norite rašyti žinutę, platformoje ieškodami jo vartotojo vardo arba pavardės.
 2. Eikite į jų profilio puslapį ir ieškokite galimybės tiesiogiai parašyti jiems žinutę. Tai gali būti mygtukas su užrašu "Žinutė", "DM" ar panašiai.
 3. Spustelėkite mygtuką , kad atidarytumėte naują pranešimo langą.
 4. Į teksto lauką įveskite žinutę ir spauskite Siųsti.

Atminkite, kad asmuo, kuriam rašote žinutę, turės priimti jūsų žinutę, kad galėtų ją pamatyti. Kai kuriose platformose taip pat gali būti nustatyti apribojimai, kam galite rašyti žinutes, pvz., leidžiama rašyti žinutes tik tiems žmonėms, su kuriais draugaujate arba kurie jus seka.

Pradėti DM su kuo nors 🎬

Norėdami pradėti rašyti tiesioginę žinutę su žmogumi, su kuriuo dar nesate susitikę, pirmiausia turite būti platformoje, kurioje yra žinučių funkcija, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos svetainėje arba žinučių siuntimo programėlėje. Kai būsite platformoje, atlikite šiuos veiksmus ir išsiųskite tiesioginę žinutę:

 1. Raskite asmenį, kuriam norite rašyti žinutę, platformoje ieškodami jo vartotojo vardo arba pavardės.
 2. Eikite į jų profilio puslapį ir ieškokite galimybės tiesiogiai parašyti jiems žinutę. Tai gali būti mygtukas su užrašu "Žinutė", "DM" ar panašiai.
 3. Spustelėkite mygtuką , kad atidarytumėte naują pranešimo langą.
 4. 4. Prisistatykite ir paaiškinkite, kodėl kreipiatės. Pavyzdžiui, galite sakyti maždaug taip: "Sveiki, mano vardas [jūsų vardas], užtikau jūsų profilį ir pamaniau, kad galėtume turėti bendrų interesų. Norėčiau užmegzti ryšį ir geriau jus pažinti." 5. Išsiųskite žinutę ir laukite, kol asmuo atsakys.

Atminkite, kad asmuo, su kuriuo susirašinėjate, gali neatsakyti į jūsų žinutę, ypač jei jis jūsų nepažįsta ir neturi priežasties į ją atsakyti. Visada patartina būti mandagiam ir pagarbiam kreipiantis į nepažįstamą asmenį.

DM rašymas kam nors "Instagram

Jei norite kam nors rašyti tiesioginę žinutę "Instagram", atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite "Instagram" programėlę savo prietaise ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Eikite į asmens, kuriam norite rašyti žinutę, profilį bakstelėdami jo naudotojo vardą arba profilio nuotrauką.
 3. Kai būsite jų profilio puslapyje, bakstelėkite popierinio lėktuvėlio piktogramą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Taip atsidarys naujas tiesioginės žinutės langas.
 4. Teksto lauke įveskite žinutę ir bakstelėkite mygtuką siųsti, kad ją išsiųstumėte.

Tiesioginę žinutę taip pat galite pradėti rašyti iš savo profilio puslapio bakstelėję popierinio lėktuvėlio piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe ir pasirinkę asmenį, kuriam norite rašyti žinutę, iš sekamų arba neseniai bendravusių žmonių sąrašo.

Atminkite, kad asmuo, su kuriuo susirašinėjate, turės priimti jūsų žinutę, kad galėtų ją pamatyti. Kai kurių žmonių tiesioginės žinutės gali būti nustatytos kaip privačios, tokiu atveju negalėsite jiems siųsti žinutės, kol jie nepriims jūsų prašymo rašyti žinutę.

Dažnai užduodami klausimai

Ką reiškia, kai kas nors sako DM me?

Kai kas nors pasako "DM me", jis prašo atsiųsti jam tiesioginę žinutę. Tai reiškia, kad siunčiate jam privačią žinutę, o ne viešai skelbiate savo žinutę tokioje platformoje kaip socialinė žiniasklaida.

Ką žargonu reiškia DM?

"DM" reiškia tiesioginę žinutę. Žargone jis taip pat gali būti vartojamas kaip veiksmažodis, pvz., "I'm going to DM you".

Kaip "Instagram" kam nors pateikti DM?

Jei "Instagram" paskyroje norite kam nors parašyti DM, eikite į jo profilio puslapį, bakstelėkite popierinio lėktuvėlio piktogramą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, teksto laukelyje įveskite žinutę ir bakstelėkite mygtuką siųsti.

Ką reiškia, kai mergina tau parašo DM?

Kai mergina jums rašo DM, tai reiškia, kad ji nori su jumis bendrauti privačiai, o ne viešai skelbti savo profilyje ar grupės žinutėje. DM galima naudoti flirtui, asmeniniams klausimams užduoti ar net tiesiog greitai pasisveikinti.

Kaip su kuo nors pradėti DM?

Jei norite pradėti DM žinutę su kuo nors, platformoje raskite asmenį, kuriam norite rašyti žinutę, eikite į jo profilio puslapį, spustelėkite mygtuką atidaryti naują žinutės langą, prisistatykite ir paaiškinkite, kodėl kreipiatės.

Galutinės mintys

Tiesioginė žinutė - tai privatus bendravimo su žmogumi socialinės žiniasklaidos platformoje arba žinučių programėlėje būdas. Tai būdas su žmogumi kalbėtis vienas prieš vieną, o ne dalytis savo mintimis ir žinutėmis su didesne auditorija. Jei kas nors prašo jūsų siųsti DM, jis prašo jūsų siųsti jam tiesioginę žinutę.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.