Ką reiškia, kai vaikinas atsiunčia tau purpurinę širdį? (Visi faktai)

Ką reiškia, kai vaikinas atsiunčia tau purpurinę širdį? (Visi faktai)
Elmer Harper

Violetinė širdelė emoji dažnai naudojama meilei ar prisirišimui išreikšti, tačiau ji taip pat gali būti naudojama ir paprastesniems dalykams, pavyzdžiui, palaikymui ar dėkingumui išreikšti. Kai vaikinas siunčia jums violetinę širdelę emoji, tai paprastai reiškia, kad siuntėjas palaiko gavėją arba jam patinka. Taip pat gali būti, kad siuntėjas juokauja arba draugiškai erzina gavėją.

Kai vaikinas siunčia jums violetinę širdelę, jis gali pasakyti, kad jūs jam rūpite arba kad jis jus vertina. Siuntimo priežastis gali būti skirtinga, tačiau nesvarbu, kokia ji būtų, prasmė išlieka ta pati - jam rūpi jūs ir jūsų jausmai. .

Taip pat žr: "Crinkle Nose" reikšmė (sužinokite, ką tai iš tikrųjų reiškia)

Apie violetinę širdelę emoji taip pat galima galvoti įsimylėjus arba jaučiant stiprius jausmus kam nors. Paprastai jie siunčiami santykių pradžioje vėlgi tai priklauso nuo jūsų situacijos konteksto. Siūlyčiau, jei galvojate apie tokius dalykus, peržiūrėti mūsų įrašą apie tai, kaip skaityti kūno kalbą.

Kita violetinės širdelės reikšmė yra jautrumas ir užuojauta. Taigi tai priklausys nuo konteksto, kada jis atsiuntė jums širdelę. Pavyzdžiui, ar jis atsiuntė ją, kai turėjote blogų naujienų? O gal tik prasidėjus naujiems santykiams?

Jei nežinote, kaip atsakyti į violetinės širdelės tekstą, peržiūrėkite toliau pateiktą teksto chemijos programą!

Pilna "Teksto chemijos" programa

Toliau apžvelgsime 9 violetinės širdies emodži reikšmes ir kada naudoti violetinę širdį ar kitos spalvos širdies emodži, pvz., rožinę širdį.

9 Violetinės šilumos emodži reikšmė.

  1. Tai reiškia, kad jūs juos traukia.
  2. Jis nori užmegzti romantiškus santykius.
  3. Jis nori jus palaikyti.
  4. Jis mano, kad esate artimi draugai.
  5. Jis jumis žavisi.
  6. Jis mano, kad tau patinka k-pop.
  7. Jis jaučiasi empatiškas Apie kažką
  8. Jo mėgstamiausia spalva - violetinė
  9. Tai gali reikšti bet kurią iš šių reikšmių, priklausomai nuo konteksto, kuriame ji buvo išsiųsta.

Tai reiškia, kad jūs juos traukia.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios naudojama violetinė širdies emoji, yra patrauklumo parodymas. Širdis paprastai naudojama pačioje santykių pradžioje, kai jis nėra tikras, kaip jūs jaučiatės. Jis gali ieškoti priežasčių iš jūsų, bet apie tai vėliau.

Jis nori užmegzti romantiškus santykius.

Jei jis nuolat jums rašo žinutes su violetine širdele, tai gali reikšti, kad jis nori būti daugiau nei draugas ir bando vandenį, norėdamas sužinoti, kaip jaučiatės skirtingų spalvų širdelės emoji skirtingiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus.

Jis nori jus palaikyti.

Dar viena galima priežastis, dėl kurios vaikinas gali atsiųsti jums violetinį emoji, yra ta, kad jis jaučiasi norintis jus palaikyti. Jei jis tik dabar atsiuntė tai savo žinutėje, pagalvokite, ką išgyvenate - ar sulaukėte blogų naujienų? Ar jis bando jus palaikyti?

Jis mano, kad esate artimi draugai.

Kartais vaikinas atsiųs violetinį emoji, nes mano, kad esate geras draugas, o raudonas gali reikšti kažką daugiau. Tai tikrai gali būti taip paprasta. Norint suprasti, kas vyksta jo galvoje, svarbiausia yra kontekstas.

Ar jis galvoja, kad tau patinka k-pop?

Jei sekate k-pop grupę, tuomet jis gali siųsti violetinę širdelę būtent dėl šios ir jokios kitos priežasties. Tikiuosi, tai nesugriaus mano vilčių ir svajonių apie romantišką meilę.

Jis dėl kažko įsijaučia?

Kartais vaikinas tavęs gailisi arba liūdi dėl tavęs ir violetine širdele parodo, kad jaučia tavo skausmą 💜. Ar tau atsitiko kažkas tokio, kas priverstų jį taip jaustis?

Jo mėgstamiausia spalva - violetinė.

Gali būti, kad jo mėgstamiausia spalva yra violetinė ir jis mėgsta siųsti violetinės spalvos širdelių emotikonus. Pažįstu vaikiną, kuris dėvi tik violetinę spalvą ir taip pat rašo elektroninius laiškus, o tekstą siunčia tik violetiniais rašmenimis.

Tai gali reikšti bet kurią iš šių reikšmių, priklausomai nuo konteksto, kuriame ji buvo išsiųsta.

Tekstas gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo konteksto, kuriame jis buvo išsiųstas. Visa tai gali būti atsakymas į klausimą, kodėl jis siunčia violetinę širdelę. Atsižvelkite į savo pokalbių turinį ir atsakymas bus akivaizdus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia širdies emotikonų spalvos?

Širdies emodži spalvos turi skirtingas reikšmes. Geltonos spalvos širdies emodži reiškia, kad su kuo nors draugaujate. Violetinės spalvos širdies emodži reiškia, kad jus su kuo nors sieja artimas ryšys. Žalios spalvos širdies emodži reiškia, kad ką nors įsimylėjote. Juodos spalvos širdies emodži reiškia, kad jaučiatės liūdnas arba nusiminęs.

Kuo skiriasi Purpurinė širdis nuo raudonos širdies emodži? ❤️

Raudona širdelė emoji yra meilės simbolis. Violetinė širdelė emoji gali turėti skirtingas reikšmes, priklausomai nuo konteksto. Svarbu jų nepainioti.

Kuo skiriasi Purpurinė širdis nuo Žaliosios širdies? 💚

Žalia širdis emjoi simbolizuoja meilė, parama, glaudūs ryšiai ir susižavėjimas dalykais, kurie yra susiję su žalia spalva, pradedant gamta ir baigiant sporto komandomis, kurios naudoja žalią spalvą.

Taip pat žr: 99 neigiami žodžiai, prasidedantys raide F (su apibrėžimu)

su savo uniformomis.

Žalia širdelė emoji gali reikšti meilę, palaikymą, artimus ryšius ir komandos spalvą. Skirtumas tas, kad valgoma širdelė paprastai naudojama komandai reikšti, o 💜 violetinė širdelė - meilei ar susižavėjimui.

Kuo skiriasi Purpurinė širdis nuo juodosios širdies? 🖤

Juoda širdis reiškia, kad jūsų meilė yra liūdna arba turi juodą sielą, o violetinė širdis reiškia meilę arba meilės ženklą.

Kuo skiriasi Purpurinė širdis nuo rudosios širdies? 🤎

Sakoma, kad ruda širdies emodži simbolizuoja juodą gyvą reikalą ir meilę, o violetinė emodži siunčiama tik tuo atveju, jei jums kas nors rūpi, o ne organizacijai atstovaujanti emodži.

Kuo skiriasi Purpurinė širdis nuo mėlynosios širdies? 💙

Mėlyna širdis emodži simbolizuoja meilę, paramą, susižavėjimą, laimę ir susijaudinimą, tačiau mėlyna širdis taip pat gali reikšti šaltą širdį, palyginti su violetine širdimi, kuri reiškia grynesnes emocijas.

Kuo skiriasi Purpurinė širdis nuo geltonosios širdies?💛

Geltonos širdies emodži 💛 dažnai naudojamas simpatijai ir draugystei parodyti, tačiau jis taip pat gali išreikšti meilę, kaip ir bet kuris kitas širdies simbolis ar emodži. Kaip ir violetinė širdis, geltona širdis reiškia meilę ir draugystę.

Koks skirtumas tarp Purpurinės širdies ir sudaužytos širdies emodži?💔

Sudaužyta širdis emodži simbolizuoja žmogų, kuris jaučiasi praradęs meilę, palyginti su violetine širdimi, sudaužyta širdis turi visiškai kitokią reikšmę.

Koks skirtumas tarp Purpurinės širdies ir besišypsančio veido? 😊

Violetinė širdelė reiškia meilę ir dėkingumą, o šypsenėlė - laimę ir šypsenas.

Kitos violetinės širdies reikšmės

Purpurinės širdies medalis yra fizinis ir emocinis pasiaukojimo simbolis, kuris buvo įteiktas dar 1782 m. Juo apdovanojami asmenys, kurie žuvo arba buvo sužeisti mūšyje tarnaudami Jungtinių Valstijų labui.

Purpurinė širdis - tai medalis, kuriuo apdovanojami JAV kariuomenės nariai, sužeisti mūšyje.

Purpurinė širdis kartais dar vadinama "didvyrio širdimi". Purpurinė širdis yra vienas prestižiškiausių medalių, kuriuos gali pelnyti kariuomenės narys, ir simbolizuoja šių vyrų ir moterų pasiaukojimą ginant savo šalį.

Galutinės mintys

Violetinės širdelės reikšmė gali būti įvairi: nuo "man labai rūpi" iki "mane traukia" ar "aš galvoju apie tave". Viskas priklauso nuo situacijos konteksto, ką ji iš tikrųjų reiškia. Jei šis įrašas jums pasirodė naudingas, turėtumėte peržiūrėti mūsų skaitmeninės kūno kalbos įrašą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.