Ką reiškia, kai vaikinas pabučiuoja tau į skruostą?

Ką reiškia, kai vaikinas pabučiuoja tau į skruostą?
Elmer Harper

Taigi, bandote išsiaiškinti, ką reiškia, kai vaikinas pabučiuoja jus į skruostą? Ką gi, pataikėte ten, kur reikia. Yra 3 dažniausiai pasitaikančios priežastys, kodėl vaikinas taip elgiasi, ir jas suprasti gana paprasta.

Bučinys į skruostą paprastai naudojamas atsisveikinant arba kai džiaugiatės ką nors matydami. Taip pat gali būti bučiuojama norint parodyti dėkingumą už ką nors, ką kas nors dėl jūsų padarė ar pasakė.

Atsižvelgdami į tai, gilinsimės į 7 priežastis, dėl kurių vaikinas pabučiuos jus į skruostą.

Prieš pradėdami nagrinėti šį klausimą, apžvelkime kontekstą ir kodėl pirmiausia turime jį suprasti. Kontekstas suteiks mums duomenų, kuriuos galėsime panaudoti, kad suprastume, kodėl vaikinas apskritai taip pasielgė.

Taip pat žr: Narcizų iliuzijų pasaulio supratimas

Taigi, kas tai yra? Kaip dar galime jį naudoti? Esu įsitikinęs, kad užduodate šiuos klausimus, todėl pasinerkime į juos!

Kas yra kontekstas kūno kalbos požiūriu?

Kontekstas - tai bet kokia reikšmė, išvedama iš situacijos ar įvykio. Atsižvelgdami į esamą vietą, žmones ar kitus dalykus, galime lengviau išgauti prasmę iš to, kas vyksta.

Tai suteiks jums tvirtą pagrindą su faktiniais įrodymais ir padės suprasti, kodėl vaikinas gali pabučiuoti jus į skruostą.

Jei bandote išsiaiškinti, kodėl jis pabučiavo jus į skruostą ir ką tai gali reikšti, prisiminkite, kas buvo šalia, ką veikėte ir kiek laiko jis jus bučiavo.

7 svarbiausios priežastys, dėl kurių vaikinas pabučiuos jūsų skruostą.

Visi toliau išvardyti veiksmai priklauso nuo konteksto ir kiekvienoje situacijoje bus skirtingi.

  1. Tai meilės ženklas.
  2. Tai pagarbos ženklas.
  3. Tai padėkos ženklas.
  4. Tai susižavėjimo ženklas.
  5. Tai draugystės ženklas.
  6. Tai traukos ženklas.
  7. Tai padėkos ir susižavėjimo ženklas.

Tai meilės ženklas.

Dažniausia priežastis, dėl kurios vaikinas pabučiuotų jus į skruostą, yra ta, kad tai tiesiog meilės ženklas. Jei jis su visais sveikinasi taip pat, vadinasi, jam tai nereiškia nieko kito, tik pasisveikinimą.

Tai pagarbos ženklas.

Priklausomai nuo to, kur jis yra arba su kuo yra, bučinys į skruostą gali signalizuoti apie prisirišimą. Tai ne taip įprasta Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje, tačiau dažniau pasitaiko Europoje.

Tai padėkos ženklas.

Kai kas nors dėl jūsų ką nors padarė, jis gali reaguoti apkabindamas jus ir pabučiuodamas į skruostą. Norint suprasti šią situaciją, svarbiausia yra kontekstas.

Tai susižavėjimo ženklas.

Tai panašu į pagarbą, tačiau iš kitokio taško. Tai keistas būdas parodyti pritarimą, tačiau anksčiau taip būdavo daroma.

Tai draugystės ženklas.

Kai kurie vaikinai sveikinasi su draugais bučiuodami juos į skruostą - tai dažniau būdinga aukštesnės ir vidurinės klasės žmonėms. Tai neverbalinis pasisveikinimo būdas.

Tai traukos ženklas.

Tai gali būti painu, bet jei vaikinas ilgai bučiuoja jūsų skruostą, tai gali būti traukos ženklas. Tai gali būti todėl, kad jis nori priartėti prie jūsų ir palaikyti jus kelias sekundes ilgiau nei įprastai. Slapta jus įsimylėjusio vyro kūno kalba!

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl vaikinas gali pabučiuoti tave į skruostą, tačiau tik nuo tavęs priklauso, ką tai reiškia, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau. Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus šia tema.

Kaip atsakyti į bučinį į skruostą?

Jei kas nors pabučiuoja jus į skruostą, paprastai tai laikoma draugišku gestu. Galite atsakyti įvairiais būdais, priklausomai nuo jūsų santykių su asmeniu ir situacijos konteksto. Dauguma žmonių paprastai atsako į šį gestą.

Ką reiškia apkabinimas ir bučinys į skruostą?

Apsikabinimas ir bučinys į skruostą - tai meilės gestas, kuris gali reikšti daugybę skirtingų prasmių. Kai kuriose kultūrose tai yra pasisveikinimas arba pagarbos ženklas. Kitose kultūrose tai gali reikšti romantiškus jausmus arba būti tiesiog draugystės gestas. Nesvarbu, kokia konkreti reikšmė, apkabinimas ir bučinys į skruostą visada yra meilės ženklas.

Galutinės mintys.

Bučinys į skruostą - tai dviejų gerai vienas kitą pažįstančių žmonių pasisveikinimo forma. Lūpos gali liesti skruostą arba ne, priklausomai nuo situacijos konteksto. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir jis jums buvo naudingas. Iki kito karto būkite saugūs.

Taip pat žr: Nervinga kūno kalba (išsamus vadovas)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.