Ką reiškia, kai vaikinas vadina tave "mažyle"?

Ką reiškia, kai vaikinas vadina tave "mažyle"?
Elmer Harper

Vaikinas pavadino jus "mažyle" ir jūs norite išsiaiškinti, ką tai iš tikrųjų reiškia, tiesa? Ką gi, pataikėte ten, kur reikia. Yra kelios skirtingos reikšmės, kodėl jis jus pavadino "mažyle" - visos jos yra teigiamos.

Taip pat žr: Kaip įsakyti gerbti moterį (patarimai ir gudrybės)

Kai vaikinas jus vadina "mažyle", tai gali reikšti daug ką. Jis gali bandyti su jumis flirtuoti arba tiesiog norėti su jumis susitikinėti. Kai kurie vaikinai vadina jus "mažyle" kaip ypatingą jūsųdviejų vardą. Viskas priklauso nuo vaikino ir konteksto, kuriame jis jus vadina "mažyle".

Prieš pereidami prie 6 svarbiausių priežasčių, kodėl vaikinas gali jus vadinti "mažute", pirmiausia turime apsvarstyti kontekstą. Kas yra kontekstas ir kodėl jį svarbu suprasti?

Kodėl svarbus kontekstas?

Kūno kalbos požiūriu kontekstas yra tai, kas vyksta aplink jus, su kuo esate ir kokie pokalbiai vyksta. Apie kontekstą reikia galvoti todėl, kad tai mums suteiks faktinių duomenų, kuriuos galėsime panaudoti norėdami išsiaiškinti, kodėl vaikinas mus vadina "mažyte".

Pavyzdžiui, jei vaikinas vadina jus "mažyte", kai esate tik dviese, tai reiškia, kad jam patinkate ir jis nori jus vadinti kitaip nei vardu. Tai įprastas porų pravardžiavimas.

Toliau turime suprasti žodį "kūdikis", kad suprastume, kodėl vaikinas mus taip vadina.

Ką reiškia žodis kūdikis?

Pagal Oksfordo anglų kalbos žodyną

daiktavardis

INFORMACINIS

seksualiai patraukli jauna moteris.

"jis didina savo krūtinės ląstą, kad padarytų įspūdį merginoms"

INFORMACINIS

švelnus kreipinys, kuriuo paprastai kreipiamasi į asmenį, su kuriuo palaikomi seksualiniai ar romantiniai santykiai.

"Ei, vaikeliai, žinau, kad tai nesąžininga ir nepadoru, bet nekaltinkite manęs!"

Toliau pateikiame šešias dažniausiai pasitaikančias priežastis, kodėl vaikinas jus vadina "mažyle" arba "kūdikiu".

6 priežastys, kodėl vaikinas jus vadina "Babe" arba "Baby"

Visi toliau išvardyti veiksniai priklauso nuo konteksto, todėl prieš priimdami sprendimą turėtumėte į tai atsižvelgti.

  1. Gali būti, kad jis bando jums paglostyti.
  2. Galbūt jis bando būti draugiškas.
  3. Jis gali jumis susidomėti.
  4. Jis gali bandyti užmegzti pokalbį.
  5. Jis gali bandyti parodyti, kad jam rūpi.
  6. Jis gali bandyti priversti jus pasijusti ypatinga.

Gali būti, kad jis bando jums paglostyti.

Vyrai kartais vartoja "mažutė", kai bando patekti į jūsų gerąją pusę arba iš jūsų gauti komplimentą. Jie žino, kad tai terminas, galintis turėti bet kurią reikšmę.

Galbūt jis bando būti draugiškas.

Kartais vaikinas pavadins jus "mažyte" tik dėl to, kad yra draugiškas - taip nutinka nedažnai, nes žodis "mažylė" yra labiau poros santykių kalba. Turite skaityti kontekstą, kad suprastumėte, ar jis yra draugiškas, ar nori daugiau.

Jis gali jumis susidomėti.

Yra labai svari priežastis, dėl kurios vaikinas pradėtų jus vadinti "mažyte", jei dar nesate užmezgę santykių ir kad jis jumis domisi. Turite pagalvoti, kokius kitus ženklus jis rodo. Daugiau informacijos apie tai rasite Slapta jus įsimylėjusio vyro kūno kalba!

Jis gali bandyti užmegzti pokalbį.

Priklausomai nuo konteksto, tai gali būti paprastas būdas atkreipti jūsų dėmesį.

Jis gali bandyti parodyti, kad jam rūpi.

Tai pastebėjau su pažįstamais žmonėmis; jie vadina vienas kitą "mažyliu", ir tai rodo, kad jie rūpinasi vienas kitu, ir tai yra jų bendravimo kalba.

Jis gali bandyti priversti jus pasijusti ypatinga.

Kai iš draugų zonos pereinate į santykius ir vaikinas jus vadina "mažyte", jis taip elgiasi, nes mano, kad tai verčia jus jaustis ypatingai, ir taip nori pasakyti, kad jam tikrai patinkate.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galite vadinti žmogų kūdikiu, jei su juo nesusitikinėjate?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai gali skirtis priklausomai nuo dviejų susijusių žmonių santykių. Jei su kuo nors artimai draugaujate, galbūt galėsite vadinti jį mažyliu ir tai nebus keista. Tačiau jei su kuo nors nesimatote ar kitaip nesate artimi, vadinti jį mažyliu gali pasirodyti keista ar net baisu. Galiausiai abu susiję žmonės turi nuspręsti, arnuspręsti, ar dera vadinti vienas kitą mažyliu, ar ne.

Ką reiškia, kai jis vadina tave mažyle?

Ką reiškia, kai jis tave vadina mažyle? Tai gali priversti tave pasijusti ypatinga, tarsi jis norėtų padaryti tave savo mergina ir pradėtų nuolat vadinti tave mažyle. Tai - naminis vardas, meilės žodis, o kartais net flirto pravardė. Kiekvienai merginai patinka, kai jos vaikinas draugų akivaizdoje vadina ją mažyle, nes tai reiškia, kad ji jam patinka ir jis nori, kad visi tai žinotų.

Kaip turėtumėte reaguoti, kai jis jus vadina "mažyle"?

Jei jums patinka, kad jis jus vadina mažyle, turėtumėte jam atsilyginti ir vadinti jį mažyle. Jei jums nepatinka, kad jis jus vadina mažyle, turėtumėte jam apie tai pranešti ir jis galbūt nustos tai daryti.

Taip pat žr: 25 sudėtingi asmenybės bruožai (žvilgsnis iš arčiau)

Ar jis tikisi, kad jūs jį vadinsite "Babe"?

Ne, jis nesitiki, kad vadinsite jį mažyliu. Pagarba yra tai, ką sakote žmogui, kuris jums rūpi, o ne tai, ko iš jo reikalaujate. Jei pradėsite vadinti jį mažyliu, tai turėtų būti dėl to, kad norite, o ne dėl to, kad manote, jog privalote.

Ką daryti, jei jis vadina tave mažyle, kai nesate susitikę?

Ką daryti, jei jis vadina jus "babe", kai nesate susitikę? Tai gali reikšti kelis dalykus. Galbūt jis tiesiog elgiasi draugiškai ir nieko tuo nesiekia. Arba tai gali būti ženklas, kad jis jumis domisi ir bando su jumis flirtuoti. Jei nesate tikri, kokie jo ketinimai, visada galite paklausti jo tiesiogiai. Tačiau jei jis jūsų nedomina, galbūt norėsite leisti jam tai žinoti, kad jisnesuprastų klaidingai.

Galutinės mintys.

Kai vaikinas jus vadina "mažyte", paprastai manome, kad tai teigiamas jo žingsnis. Jei jums patinka toks dėmesys, galite pradėti vadinti jį "mažyte" atgal. Jei ne, paprašykite jo taip jūsų nevadinti, nes neketinate pradėti su juo santykių. Tikimės, kad atsakėme į jūsų klausimus, dėkojame, kad skyrėte laiko skaitymui, iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.