Ką reiškia, kai vaikinas vadina tave "Sweetie"?

Ką reiškia, kai vaikinas vadina tave "Sweetie"?
Elmer Harper

Vaikinas jus vadina "mielasis" ir jūs norite išsiaiškinti, ką tai iš tikrųjų reiškia? Šiame įraše pabandysime tai išsiaiškinti kartu. Pirmiausia apžvelgsime dažniausiai pasitaikančias reikšmes.

Priklausomai nuo konteksto ir vaikino kūno kalbos, tai gali reikšti skirtingus dalykus. Jei jis elgiasi globėjiškai, tai gali reikšti, kad mano, jog esate naivi ar nekalta. Jei jis ir kitas moteris vadina mielosiomis, tai gali būti tiesiog terminas, kurį jis vartoja norėdamas jus pradžiuginti. Jei jis nori jus pradžiuginti, tai yra gerai. Bet jei jis vadina jus mielosiomis tik todėl, kad kažko iš jūsų nori, tai nėra toks geras dalykas.geras dalykas. paprastai pagal jo kūno kalbos signalus galite pasakyti, ar jis jumis domisi romantiškai, ar ne. jei jis pradeda jus nuolat vadinti meiluže, tai tikriausiai todėl, kad jūs jam patinkate.

Kad įsivaizduotumėte, ką kūno kalboje reiškia kontekstas, pasakysiu, kad tai yra tai, kas vyksta aplink žmogų ir apie ką jis kalba. Tai yra faktai ir duomenys, kuriais galite pasinaudoti bandydami išsiaiškinti, kodėl jis jus vadina meiluže.

Pavyzdžiui, jei jis jus vadina "mieloji" ir esate vienintelė, kurią jis taip vadina, tai gali būti jo naminis jūsų vardas. Todėl svarbu pirmiausia suprasti, kaip skaityti kūno kalbą.

Toliau apžvelgsime 7 svarbiausias priežastis, dėl kurių vaikinas jus vadina meiluže.

7 priežastys, dėl kurių vaikinas vadins jus "Sweetie"!

Visi toliau nurodyti žodžiai priklauso nuo konteksto, todėl pagalvokite, kur esate, kai jis jus vadina "mieloji", ir kas yra aplink jus, kad suteiktų jums užuominų.

  1. Jis mano, kad esi mielas.
  2. Jis bando būti flirtuojantis.
  3. Jis stengiasi būti draugiškas.
  4. Jis bando būti mielas.
  5. Jis bando būti romantiškas.
  6. Jis stengiasi būti apsaugotas.
  7. Jis bando būti savininku.

Jis mano, kad esi mielas.

Kai vaikinas jus vadina "mieloji", tai gali reikšti, kad jis mano, jog esate miela. Pavyzdžiui, jei dėl ko nors maloniai ir maloniai pasielgiate, jis gali vadinti jus "mieląja" dėl šios priežasties.

Jis bando būti flirtuojantis.

Gali būti, kad norėdamas atkreipti jūsų dėmesį bando su jumis flirtuoti ir vadina jus naminiu vardu, pavyzdžiui, "mieloji" arba "mielasis".

Jis stengiasi būti draugiškas.

Kartais vaikinas, norėdamas būti jūsų draugu, vadina jus "mieloji". Turėtumėte atkreipti dėmesį, ar ir kitus jis vadina "mieloji". Jei taip, tai gali būti jo kasdienės kalbos dalis.

Jis bando būti mielas.

Vaikinas, kuris bando būti mielas, gali vadinti jus vardu, pavyzdžiui, mielasis, kad jūs manytumėte, jog jis yra mielas. Atkreipkite dėmesį, ar jis daug šypsosi, kai esate šalia, ir ar nori prie jūsų priartėti. Atkreipkite dėmesį į kontekstą.

Taip pat žr: Kodėl narcizai perrašo istoriją, kad išvengtų atsakomybės? (Crazy one)

Jis bando būti romantiškas.

Vaikinai mėgsta turėti naminius vardus, kuriais gali jus vadinti, kad užmegztų romantišką ryšį - vienas iš jų galėtų būti "sweety".

Jis stengiasi būti apsaugotas.

Vaikinas gali bandyti jus nuraminti ir vadinti "mielasis".

Taip pat žr: Ką reiškia, kai mergina tave ignoruoja? (Pagrindinės priežastys

Jis bando būti savininku.

Jei vaikinas nori būti valdingas, jis gali vadinti tave "sweetie", kai kartu darote ką nors smagaus. Tai švelnus terminas.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl jis vis vadina tave meiluže?

Kodėl jis nuolat vadina jus "sweetie"? Galbūt jis tai vadina jūsų pravarde arba mano, kad tai švelnus žodis. Jei jums tai nepatinka, galite jam apie tai pasakyti.

Kaip reaguoti, kai kas nors jus vadina "Sweetie"?

Kai kas nors jus pavadina "mielasis", tai priklauso nuo to, kas tai per žmogus ir kokie jūsų santykiai su juo. Jei tai artimas žmogus, pavyzdžiui, šeimos narys ar draugas, galite tiesiog nusišypsoti ir padėkoti. Tačiau jei tai žmogus, kurio gerai nepažįstate arba kuris jūsų nedomina, galite jam pasakyti, kad jums nepatinka, kai jus vadina "mielasis".

Ar vadinti žmogų mylimuoju yra flirtas?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvienas flirtuoja skirtingai ir tai, ką vienas žmogus laiko flirtu, kitas gali nelaikyti flirtu. Tačiau apskritai, jei reguliariai vadinate žmogų mylimuoju ir nesate su juo užmezgę santykių, tikėtina, kad su juo flirtuojate.

Kodėl vaikinai suteikia jums pravardes?

Vaikinai suteikia jums pravardes, nes mano, kad jos mielos arba juokingos. Kartais pravardė yra būdas parodyti meilę.

Ar romantiška pravardė, kurią gavote, yra susijusi su jumis?

Ne, tikrai ne. Partneris man davė pravardę "Baby", bet ji nėra susijusi su manimi. Nesu itin vaikiška ar panašiai. Manau, jie tiesiog manė, kad tai mielas vardas.

Galutinės mintys.

Kai vaikinas jus vadina mieloji, yra daugybė priežasčių, kodėl taip elgiasi. Dažniausia yra ta, kad jis tiesiog vartoja šį žodį kaip kasdienės kalbos dalį. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir iš jo ko nors išmokote. Iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.