Kaip atsakyti į buvusio vyro sveikinimą su gimtadieniu?

Kaip atsakyti į buvusio vyro sveikinimą su gimtadieniu?
Elmer Harper

Taigi jūsų buvusioji parašė jums žinutę "Su gimtadieniu", o jūs nežinote, kaip atsakyti Šiame pranešime apžvelgsime keletą geriausių būdų, kaip galite atsakyti ir ką pasakyti.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys D

Jei galvojate, kaip atsakyti į buvusio vyro sveikinimą su gimtadieniu, geriausia, ką galite padaryti, tai būti malonus ir atsakyti paprastu "ačiū". Jei buvęs vyras yra "Facebook" paskyroje, galite atsakyti ant jo sienos. Kad ir ką darytumėte, atsispirkite norui įsivelti į ginčą ar pasakyti ką nors pikto. Juk tai jūsų gimtadienis, o jis tik bando būti malonus.

Kitas aspektas - kaip baigėte santykius. Jei tai buvo blogas išsiskyrimas arba jūsų santykiai buvo blogi, geriausia būtų apskritai juos ignoruoti. Tačiau jei išsiskyrimas buvo abipusis, būkite malonūs ir padėkokite jiems.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius atsakymo į "su gimtadieniu" būdus.

Pilna "Teksto chemijos" programa

Taip pat žr: Mano buvusioji iš karto persikėlė (atrodo laiminga)

4 būdai, kaip atsakyti savo buvusiajam, kai jis sveikina su gimtadieniu.

  1. Padėkokite jiems.
  2. Ignoruokite juos.
  3. Būkite trumpi ir malonūs.
  4. Būkite nekonkretūs.

Padėkokite jiems.

Jei esate geros emocinės ar fizinės būklės, turbūt geriausia būtų padėkoti.

Ignoruokite juos.

Nuo to, kokią nuomonę apie juos susidarysite, priklausys, ar kreipsite į juos dėmesį, ar ne. Jei jie buvo pernelyg kontroliuojantys ar manipuliuojantys, patariame tiesiog ištrinti žinutę ir judėti pirmyn.

Būkite trumpi ir malonūs.

Norint parodyti, kad esate dėkingi už gimtadienio žinutę, užtenka paprasto "ačiū".

Būkite nekonkretūs.

Jei norite su jais pažaisti, verčiau būkite nekonkretūs. Galbūt atsakykite po savaitės arba tiesiog atsiųskite klausimo ženklą kaip atsakymą.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip atsakyti, jei jūsų buvęs vyras pageidauja jūsų po ilgo išsiskyrimo?

Jei iš buvusio vyro gavote žinutę ar skambutį su gimtadieniu, galite nuoširdžiai atsakyti. Padėkokite už gestą ir leiskite suprasti, kad tai vertinate. Tačiau jei nenorite toliau su juo bendrauti, galite tiesiog padėkoti ir baigti pokalbį.

Ar turėčiau atsakyti į savo buvusiosios gimtadienio žinutę?

Pasirinkimas, ar atsakyti į buvusio asmens žinutę su gimtadieniu, ar ne, priklauso nuo jūsų. Jei jūsų santykiai su juo vis dar geri, galite atsakyti, pavyzdžiui, "Ačiū, kaip sekasi?". Tačiau jei jūsų santykiai su buvusiuoju nėra geri, galite nenorėti atsakyti į jo žinutę.

Ar normalu, kad buvęs vyras sveikina su gimtadieniu?

Nėra neįprasta, kad buvęs vyras sveikina jus su gimtadieniu, nes greičiausiai jam vis dar rūpite ir jis nori, kad būtumėte laimingas, nors ir nebesate kartu. Gali būti, kad jis ir vėl jums kvaršina galvą, tačiau geriausia būtų prisiminti, kokie buvo jūsų santykiai prieš išsiskiriant. Tai turėtų duoti jums visus reikiamus atsakymus.

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie tai, kaip atsakyti į savo buvusiojo linkėjimą pasveikinti mane su gimtadieniu, iš tikrųjų priklauso nuo to, ką jūs jaučiate jiems ir kaip suprantate jų motyvus. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį pranešimą ir radote atsakymą, kurio ieškojote, iki kito karto dar kartą ačiū. Jums taip pat gali patikti perskaityti Aš parašiau savo buvusiajam SMS žinutę su gimtadieniu ir jokio atsakymo.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.