Kaip įbauginti žmogų kūno kalbos ženklais (asertyvumas)

Kaip įbauginti žmogų kūno kalbos ženklais (asertyvumas)
Elmer Harper

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių galite norėti atrodyti agresyvus ar gąsdinantis savo kūno kalba, pavyzdžiui, norėdami deeskaluoti kovą arba dominuoti prieš kitą žmogų savo neverbaliniais ženklais. Išmokę šį įgūdį dabar, įgysite pranašumą, kai reikės gąsdinti kūno kalba. Jei sugebėsite atpažinti agresyvios ir gąsdinančios kūno kalbos požymius, taip pat galėsite tuo pasinaudoti, kad atsitrauktumėte ar atsistotumėteir kovoti.

Apžvelgsime 8 agresyvius ir gąsdinančius kūno kalbos signalus ir kaip prireikus juos deeskaluoti. Taigi prieš pasinerdami į šią temą, svarbu žinoti, kad jei naudosite šiuos kūno kalbos signalus, kai kurie žmonės reaguos neigiamai, priims tai asmeniškai ir manys, kad esate agresyvus Jei naudosite bet kurį iš šių signalų, greičiausiai pateksite į kokią nors bėdą.Toliau pateikti metodai. Prieš pradėdami rodyti toliau nurodytus neverbalinius ženklus, įsitikinkite, kad tai suprantate.

8 geriausi agresyvūs ir bauginantys kūno kalbos ženklai.

  1. Žandikaulių trauka.
  2. Akių kontaktas
  3. Nosies šnervių išsiplėtimas.
  4. Krūtinės ląsta.
  5. Mokinių išsiplėtimas.
  6. Atsigręžimas į šoną.
  7. Įtempimas.
  8. Kvėpavimo poslinkis.

Žandikaulių trauka.

"Žandikaulio išstūmimas" dar vadinamas "smakro iškišimu", kai smakras išstumiamas į priekį, o dantys suspaudžiami. Matysite, kad smakras atidengiamas, o kaklas - atidengiamas. Kaklo atidengimas yra dominavimo demonstravimas. Žmonės tai daro instinktyviai ir natūraliai, kai yra agresyvūs kito atžvilgiu, tai yra būdas neverbaliai pasakyti: "Nagi, eikite toliau".

Įtikinamas akių kontaktas.

Kai žmogus turi problemų su jumis ar kuo nors kitu, jis į jus įsmeigs intensyvias akis. Jis neatitrauks nuo jūsų akių; jis yra sutelkęs dėmesį į jus lazeriu. Jei norite ką nors išgąsdinti, žvelgdamas į jį susiraukęs sudarysite įspūdį, kad esate piktas ir norite pradėti kovą.

Taip pat žr: Kodėl vaikinai, rašydami žinutes, naudoja šauktukus?

Nosies šnervių išsiplėtimas.

Kai kas nors elgiasi agresyviai, šnervės išsiplečia, išsiplečia abiejose nosies pusėse. Šnervių išsiplėtimas tą pačią akimirką, kai jie į jus pažvelgia, bus signalas jiems, kad esate pasiruošę. Žmonės daro šnervių išsiplėtimą, kad įsiurbtų kuo daugiau deguonies, kad galėtume kovoti.

Krūtinės ląsta.

Vienas iš būdų atrodyti agresyviau - padidinti savo kūno dydį. Tai galima padaryti stovint tiesiai ir išpučiant krūtinę - taip, kaip daro gorilos, norėdamos įtvirtinti savo būrio dominavimą, užimdamos kuo daugiau erdvės savo kūnu. Tai galima padaryti stovint aukštai ir išpučiant krūtinę.

Mokinių išsiplėtimas.

Labiausiai tikėtina, kad mokinių vyzdžiai išsiplės, kai kas nors ruošiasi kautis, nes jie tai daro norėdami surinkti kuo daugiau informacijos ir įvertinti situaciją. To negalite kontroliuoti, bet jei tai pastebite, žinokite, kad atėjo žaidimo metas.

Taip pat žr: 25 sudėtingi asmenybės bruožai (žvilgsnis iš arčiau)

Pasisukimas į šoną (agresyvi pozicija)

Pamatysite, kad žmogus pasisuka į šoną, kai tampa agresyvesnis ir ruošiasi su kuo nors kovoti. Taip yra todėl, kad agresyvus žmogus nori apsisaugoti ir neatskleisti gyvybiškai svarbių organų. Jūsų dominuojanti koja atsitrauks atgal, todėl užimsite tvirtesnę poziciją ir galėsite geriau smūgiuoti iš šono. Naudokite savo laikyseną savo naudai, nesvarbu, ar bandotegąsdinti kitą asmenį arba jei jaučiate grėsmę.

Įsitempimas (atkreipkite dėmesį į kumštį)

Kai matote, kad žmogus įsitempia, tai ženklas, kad jis pasirengęs kovoti arba bėgti. Taip yra todėl, kad raumenys aplink minkštuosius audinius turi būti apsaugoti ir turi būti pasirengę tam, kas bus toliau. Taip pat galite pamatyti, kaip rankos suspaudžiamos į kumštį, o tai yra ženklas, kad žmogus su jumis kovos. Taip pat pamatysite, kaip įsitempia akiduobės sritis aplink akis. Jei norite įbauginti žmogų savokūno kalbos ženklais užmegzti akių kontaktą ir parodyti tvirtumą.

Kvėpavimo poslinkis.

Kad atrodytumėte agresyviau, turite kontroliuoti, kur kvėpuojate. Giliai įkvėpdami suteiksite daugiau energijos ir parodysite kitam asmeniui, kad esate pasirengę tam, kas bus toliau.

Kaip sužinoti, ar kas nors bando jus įbauginti

Yra keletas požymių, rodančių, kad kas nors gali bandyti jus įbauginti. Jie gali stovėti per arti jūsų, įsibrauti į jūsų asmeninę erdvę arba išsakyti grasinančius ar įžeidžiančius komentarus. Jie taip pat gali bandyti jus išgąsdinti agresyviais gestais ar išraiškomis. Jei jaučiate, kad kas nors bando jus įbauginti, svarbu išlikti ramiam ir tvirtam. Galite bandyti sušvelninti situaciją.Jei gąsdinimai nesiliauja, gali tekti pasitraukti arba kreiptis pagalbos.

Galutinės mintys.

Yra daugybė būdų, kaip kūno kalba atrodyti agresyviai ir bauginančiai, tačiau tikimės, kad niekada neprireiks jais pasinaudoti. Jei taip nutiks, įsitikinkite, kad galite paremti save, kad ir kas bus toliau. Šios priemonės ir metodai pasąmonės lygmeniu veikia kasdien, tačiau žmonės nesupras, ką darote, ir reaguos emociškai bei instinktyviai, jei juos demonstruosite. Tikimės, kad radote šįpostas naudingas, jums taip pat gali patikti skaityti Agresyvi kūno kalba (nepalikite vietos klaidingoms interpretacijoms)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.