Kaip įžeisti vaikiną, kuris sudaužė jums širdį?

Kaip įžeisti vaikiną, kuris sudaužė jums širdį?
Elmer Harper

Ieškote būdų, kaip įžeisti vaikiną, kuris sudaužė jums širdį, todėl pataikėte į tinkamą vietą.

Po išsiskyrimo, žinoma, jausitės įskaudinta ir norėsite pasakyti dalykų, kurie jį įskaudintų ir įskaudintų. Norėsite jam atkeršyti už sudaužytą širdį. Jūs taip jausitės ir tai natūralu! Mes manome, kad svarbiausia ne tiek tai, ką sakote, kiek jūsų veiksmai.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas tave stipriai apkabina (apkabinimo tipas)

Jei neskirsi jam per daug dėmesio ir daugiau laiko skirsi sau, tai padarys didžiausią poveikį. Prenumeruok mokytis naujų, susipažinti su naujais žmonėmis, eiti į pasimatymus su naujais potencialių vaikinų dalykais ir dirbti ties savo jėgomis, jam tai atrodys didžiausias įžeidimas. Tai pakenks jo ego ir privers jį suabejoti savo paties verte ir svarba.

Gali būti, kad jūsų buvęs vaikinas net pats panorės grįžti kartu!

10 dalykų, kuriuos galima pasakyti savo buvusiajam kaip įžeidimą.

  1. "Mes baigėme."
  2. "Tu ne toks jau esi."
  3. "Tu esi bjauri asmenybė."
  4. "Aš nebenoriu kalbėti."
  5. "Bet kieno ateitis su jumis yra niūri."
  6. "Daugiau nesimatysime."
  7. "Iki pasimatymo *******."
  8. "Man amžinai reikia erdvės nuo tavęs."
  9. "Aš tavęs nebemyliu, niekada nebuvau įsimylėjęs."
  10. "Aš niekada nenorėjau būti su tavimi."

Kokiu tonu turėčiau ką nors įžeisti?

Įžeidinėjant žmogų svarbu atkreipti dėmesį į toną, kurį vartojate. Niekada neturėtumėte vartoti priešiško tono, nes tai gali paskatinti situacijos paaštrėjimą ir potencialiai pakenkti.

Geriausia naudoti sausą, sarkastišką toną, kuris būtų lengvas ir neatrodytų pernelyg agresyvus ar piktas. Tai gali padėti išsklaidyti situaciją ir aiškiai parodyti, kad juokaujate ir iš tikrųjų nenorite nieko blogo.

Kartu turėtumėte būti atidūs savo kalbai ir vengti keiksmažodžių, keiksmažodžių ar kitų įžeidžiančių žodžių. Norėdami ištraukti dainavimą iš jų uodegos.

Ar turėčiau įžeisti žmogų, kai jis yra su draugais?

Ne, niekada neturėtumėte įžeidinėti žmogaus, kai jis yra su draugais. Tai nepagarbu ir gali sugadinti nuotaiką jų kompanijoje. Tai ne tik nepagarbu, bet ir gali sukelti konfrontaciją tarp jūsų ir asmens, kurį įžeidėte, bei jo draugų.

Kaip elgtis su buvusiuoju, kai jis jus įžeidinėja?

Kai buvęs vyras jus įžeidinėja, geriausia išlikti ramiam. Neleiskite, kad jo žodžiai jus per daug paveiktų. Priminkite sau, kad jo nuomonė apie jus nelemia to, kas esate. Jei įmanoma, venkite įsitraukti į žodinį ginčą su juo; vietoj to ženkite žingsnį atgal ir sutelkite dėmesį į tai, kaip sušvelninti situaciją.

Jei jie yra atviri, pabandykite pasikalbėti ir suprasti, kodėl jie jaučiasi įskaudinti ir kodėl jų pyktis nukreiptas į jus. Atidžiai išklausykite ir būkite pagarbūs, net jei jums sunku.

Jei tai per daug emociškai sudėtinga abiem pusėms, apsvarstykite galimybę padaryti pertrauką arba nutraukti pokalbį, kol abi pusės atvės ir galės viską aptarti racionaliau.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip atkeršyti žmogui, kuris sudaužė man širdį?

Geriausias būdas tai padaryti - sutelkti dėmesį į save ir panaudoti jų padarytą skriaudą kaip motyvaciją tapti geresne savo versija.

Venkite keršyti bet kokiu būdu, kuris reikštų fizinę ar emocinę žalą, nes tai tik dar labiau padidins skausmą ir skriaudą. Vietoj to sutelkite dėmesį į save ir pasinaudokite šia patirtimi kaip galimybe asmeniškai tobulėti.

Taip pat žr: Ar po skyrybų vėl rasiu meilę (sužinokite dabar!)

Įrodykite jiems, kad jie suklydo jus įskaudindami. Jo apgailestavimas, kad jus prarado, yra geriausias kerštas!

Kokie žodžiai išgydo sudaužytą širdį?

Sudaužytą širdį gydo žodžiai, kurie suteikia paguodą, meilę ir supratimą. Jie gali būti iš draugo, šeimos nario ar net visiškai nepažįstamo žmogaus, kuris išgyveno kažką panašaus. Tai gali būti taip paprasta, kaip išklausymas, padrąsinimo žodžiai ar malonūs komplimentai. Žinojimas, kad kažkas mus palaiko ir tiki mumis, yra stiprus vaistas sudaužytai širdžiai.širdis.

Išsakyti savo jausmus su žmogumi, kuriuo pasitikime, gali būti gydantis veiksnys, leidžiantis mums apdoroti savo emocijas ir sužinoti, kaip kuo geriau judėti į priekį. Visų pirma svarbu būti geranoriškiems ir užjaučiantiems save, kai mums skauda.

Kaip nubausti žmogų, kuris sudaužė jūsų širdį?

Nubausti žmogų, kuris sudaužė jūsų širdį, gali būti sunku. Tai priklausys nuo konkrečios situacijos ir patirto įžeidimo laipsnio.

Vienas iš būdų juos nubausti - apriboti bendravimą su jais, nes tai siunčia žinią, kad nenorite toleruoti jų elgesio, be to, jie jaučiasi taip, tarsi nesijaudintumėte jų netekę, o tai žeidžia jų jausmus.

Kad ir ką nuspręstumėte daryti, įsitikinkite, kad tai yra teisinga, pagrįsta ir atitinka tai, kas jums patinka. Atminkite, kad bausdami kitą žmogų nebūtinai išspręsite savo problemas; tai gali tik laikinai palengvinti skausmą.

Ką sakyti vaikinui, kuris sudaužė jums širdį?

Niekada nėra lengva sudaužyti kam nors širdį, todėl gali būti sunku žinoti, ką pasakyti tokioje situacijoje. Geriausia, ką galite padaryti, tai stengtis nuoširdžiai ir atvirai išreikšti savo jausmus.

Jei jaučiatės įskaudinta, pasakykite jam apie tai ir paaiškinkite, kodėl. Nebijokite išreikšti savo emocijų; jei jam tikrai rūpite, jis supras ir gerbs jūsų jausmus.

Taip pat nereikia jaustis įsipareigojusiam atleisti jam iš karto; prieš priimdami bet kokius sprendimus, skirkite laiko pasveikti. Visų pirma įsitikinkite, kad jis žino, jog nors dabar išsiskyrimas skaudina, abu nusipelnėte būti laimingi ateityje.

Galutinės mintys.

Suprantama, kad norite įskaudinti savo buvusįjį įžeidinėjimais, tačiau geriausia išbandyti kitokį požiūrį!

Tau sudaužyta širdis ir tai gali padėti tau laikinai pasijusti geriau, bet baigsis tik nusivylimu! Geriausias būdas jį iš tikrųjų įskaudinti - parodyti jam savo abejingumą jam.

Dirbkite, kad taptumėte geriausia savo versija, ir stebėkite, kaip jam reikia jus susigrąžinti. Turite pranašumą, kuris bus geriausias įžeidimas / kerštas!

Taip pat galbūt norėsite perskaityti, ką reiškia, kai vaikinas atsiunčia jums purpurinę širdį? (Visi faktai)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.