Kaip įžeisti visus vienu metu.

Kaip įžeisti visus vienu metu.
Elmer Harper

Taigi norite sužinoti, kaip visus įžeisti arba net išvengti to daryti. Jei taip, pataikėte į tinkamą vietą. Man tai pavyko padaryti kelis kartus nesistengiant. Jei šiame įraše išsiaiškinsime, kaip tai padaryti, bet taip pat parodysime, kaip to išvengti.

Būdamas atlikėjas scenoje ir vaikščiodamas sugebėjau įžeisti visus vienu metu, darydamas aptakius pareiškimus apie tai, kur žmonės gyvena arba iš kokios šalies dalies jie yra kilę.

Minia labai greitai atsisuko prieš mane ir sunku susigrąžinti kontrolę ar pradėti iš naujo. Jei keliausite šiuo keliu, teks susidurti su pasekmėmis.

Toliau apžvelgsime 5 geriausius būdus, kaip visus įžeisti ir bandyti juos susigrąžinti.

  1. darykite plačius apibendrinimus apie žmonių grupę.
  2. Skleiskite gandus ir apkalbas.
  3. Kalbėkite autoritetingu, globėjišku ar nuolaidžiu tonu.
  4. darykite prielaidas apie kito asmens nuomonę, remdamiesi jo lytimi, amžiumi ar etnine kilme.
  5. juokaukite jautriomis temomis, pavyzdžiui, apie religiją, politiką ar psichikos sveikatą.

Kai darote bet kokius pareiškimus apie žmonių grupę, geriausia būti atsargiems ir nedaryti prielaidų, kurios gali pakenkti kitam žmogui.

darykite plačius apibendrinimus apie žmonių grupę.

Dideli apibendrinimai apie žmonių grupę - patikimas būdas įžeisti visus iš karto. Nesvarbu, ar darote prielaidas apie visą lytį, rasę, religiją ar kultūrą, tokie teiginiai gali būti skaudūs ir ne visada pagrįsti tiesa.

Svarbu prisiminti, kad nors tam tikros grupės nariai gali turėti tam tikrų panašumų, kiekvienas yra savaip unikalus ir neturėtų būti vertinamas pagal kitų nuomonę. Taip pat svarbu suvokti, kad bendri teiginiai dažnai naudojami siekiant sustiprinti savo nuomonę ir gali būti paremti stereotipais ar išankstiniu nusistatymu.

Kai darote bet kokius pareiškimus apie žmonių grupę, geriausia būti atsargiems ir nedaryti prielaidų, kurios gali pakenkti kitam žmogui.

Taip pat žr: Ar buvusios merginos grįžta po atkurtų santykių?

Skleiskite gandus ir apkalbas.

Gandų ir apkalbų skleidimas yra vienas dažniausių būdų įžeisti visus iš karto. Tai gali lengvai sugriauti santykius, pakenkti reputacijai ir sukelti daug rūpesčių.

Net jei gandai ar apkalbos nėra teisingi, jie vis tiek gali turėti neigiamą poveikį susijusiems asmenims. Žmonės visada turėtų būti atsargūs dėl to, ką sako ar rašo internete, nes dažnai tai gali greitai pasklisti ir turėti toli siekiančių pasekmių.

Žmonės turėtų gerai pagalvoti prieš kartodami gandus ar apkalbas, kurias išgirdo iš kitų žmonių. Taip elgdamiesi jie gali sugriauti draugystę ir be reikalo įskaudinti nekaltus žmones. Todėl gandų ir apkalbų skleidimas gali būti nepaprastai žalinga veikla, kurios reikėtų vengti bet kokia kaina.

Kalbėkite autoritetingu, globėjišku ar nuolaidžiu tonu.

Kalbėdami autoritetingu, globėjišku ar nuolaidžiu tonu, tikrai įžeisite visus kambaryje esančius žmones. Toks bendravimas reiškia pranašumą ir rodo, kad manote, jog žinote geriau už kitus. Dėl to žmonės gali pasijusti pažeminti, negerbiami ir net įsižeisti.

Kad kalbėdami su kitais maksimaliai įžeistumėte, stenkitės vartoti tokias frazes kaip "Aš čia esu ekspertas" arba "Turėtumėte manęs klausyti, nes aš žinau geriau." Būtinai kalbėkite lėtai ir sąmoningai, pabrėždami savo žodžius taip, tarsi kalbėtumėte žemai. Pernelyg oficialios kalbos vartojimas taip pat gali veiksmingai atbaidyti žmones.

Jei reikia su kuo nors nesutikti, nebijokite to daryti tvirtai ir užtikrintai. Darydami šiuos dalykus užtikrinsite, kad visi suprastų jūsų toną ir tiksliai žinotų, ką apie juos manote.

Taip pat žr: Kai vaikinas iš nugaros uždeda rankas ant pečių (Kūno kalba)

darykite prielaidas apie kito asmens nuomonę, remdamiesi jo lytimi, amžiumi ar etnine kilme.

Daryti prielaidas apie kito asmens nuomonę, remiantis jo lytimi, amžiumi ar etnine priklausomybe, yra patikimas būdas įžeisti visus iš karto. Ne tik neteisinga manyti, kad visi tos pačios lyties, amžiaus ar etninės priklausomybės žmonės turi tokią pačią nuomonę, bet ir lengvai gali kilti nesusipratimų ir įžeisti jausmus.

Svarbu nepamiršti, kad žmonės yra unikalūs ir gali nesutarti su tais, kurie yra panašūs savo išvaizda. Svarbu siekti abipusės pagarbos dalyvaujant pokalbiuose su kitais žmonėmis ir visuomet atkreipti dėmesį į kalbą, vartojamą reiškiant savo nuomonę.

Atsižvelgdami į kitų žmonių jausmus ir vengdami daryti prielaidas vien dėl jų lyties, amžiaus ar etninės priklausomybės, galime užtikrinti, kad kiekvieno nuomonė būtų išklausyta be jokio vertinimo.

juokaukite jautriomis temomis, pavyzdžiui, apie religiją, politiką ar psichikos sveikatą.

Juokai jautriomis temomis, pavyzdžiui, apie religiją, politiką ar psichikos sveikatą, gali būti puikus būdas įžeisti visus iš karto. Juokai šiomis temomis dažnai gali būti vertinami kaip nejautrūs ir įžeidžiantys, todėl svarbu užtikrinti, kad juokai nebūtų nukreipti prieš kurią nors konkrečią grupę ar asmenį.

Aš mačiau, kad tai nueiti į šoną daugeliui žmonių patikrinti šį vaizdo įrašą iš nepavyksta buvo baisus komikas.

Taip pat svarbu prisiminti, kad ne visiems tie patys juokeliai gali pasirodyti juokingi, o kai kuriems žmonėms jie gali pasirodyti net įžeidžiantys. Todėl geriausia vengti juokauti jautriomis temomis, nebent esate tikri, kad auditorija įvertins ir supras juoką. Jei abejojate, geriau elgtis atsargiai ir apskritai vengti tokio tipo humoro.

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl žmonės taip greitai įsižeidžia?

Žmonės taip greitai įsižeidžia, nes dažnai yra labai jautrūs bet kokiai kritikai ar komentarams, kurie gali būti laikomi įžeidžiančiais. Taip gali būti ir dėl nesaugumo ir nepasitikėjimo savimi.

Žmonių jautrumo lygis gali labai skirtis, priklausomai nuo aplinkos ir kultūros, kurioje jie užaugo. Žmonės gali įsižeisti net ir tada, kai to nesiekia, tiesiog dėl to, kad jie patys interpretuoja situaciją.

Kai kuriais atvejais žmonės gali būti patyrę traumą, dėl kurios jie gali būti itin jautrūs ir linkę greitai įsižeisti. Siekiant išvengti nereikalingų konfliktų, svarbu, kad visos susijusios šalys bendraudamos išliktų pagarbios ir supratingos.

Išmokti tinkamai aptarti temas yra labai svarbu, kad įžeidimas nebūtų priimtas per greitai.

Kaip elgiatės su lengvai įžeidžiamais žmonėmis?

Bendraujant su žmogumi, kurį lengva įžeisti, svarbu išlaikyti pagarbų ir supratingą požiūrį. Venkite bet kokių komentarų ar juokelių, kurie gali būti neteisingai suprasti, kad ir kokie nekalti būtų jų ketinimai.

Vietoj to sutelkite dėmesį į tai, kad suprastumėte, kodėl asmuo jaučiasi jautrus, ir būkite užjaučiantys ir empatiški. Bendraudami su juo būkite sąžiningi ir atviri ir pasistenkite susitarti taip, kad abu būtumėte patenkinti.

Kantrybė ir geranoriškumas gali padėti sušvelninti įtemptą situaciją ir sustiprinti pasitikėjimą tarp jūsų ir kito asmens. Jei reikia, ramiai paaiškinkite savo poziciją, bet nepradėkite gintis, nes tai gali tik pabloginti situaciją.

Jei įtampa didelė, taip pat gali būti naudinga skirti laiko atvėsti - tai leis abiem šalims į pokalbį pažvelgti aiškiau. Jei negalite to padaryti, pasitraukite nuo to asmens ar žmonių grupės. Nepamirškite, kad skirtingų kultūrų, pavyzdžiui, Artimųjų Rytų, pasaulėžiūra skirtingai toleruoja įžeidimą.

Kokia yra įžeidimo šaknis?

Įžeidimo priežastis dažnai yra supratimo ar empatijos stoka. Kai kas nors pasako ką nors, kas neatitinka mūsų vertybių ar įsitikinimų, gali būti sunku tai išgirsti ir lengva įsižeisti.

Galime jaustis teisiami ar puolami, todėl galime reaguoti gynybiškai. Ši instinktyvi reakcija dažnai kyla iš baimės - baimės suklysti ar baimės nepritapti. Kad taip lengvai neįsižeistume, prieš reaguodami turime pabandyti įsijausti į kito asmens padėtį ir suprasti, iš kur jis ateina.

Praktikuodami galime tapti atviresni ir tolerantiškesni, taip sumažindami tikimybę pasijusti įžeistiems dėl kito žmogaus žodžių ar veiksmų.

Ką sakyti, kai ką nors įžeidžiate? Rekomenduojame imtis šių veiksmų.

Kai ką nors įžeidžiate, svarbu prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus. Pripažindami, kad įskaudinote, ir iš karto atsiprašydami galite labai padėti atkurti santykius.

Atsiprašymą pradėkite išreikšdami apgailestavimą dėl to, kas įvyko, tada paaiškinkite, kas buvo negerai ir kaip ketinate ateityje išvengti panašių situacijų. Venkite teisintis ar rodyti pirštais į kitus susijusius asmenis; vietoj to sutelkite dėmesį į tai, kaip jūsų žodžiai ar elgesys paveikė kitą asmenį, ir nuoširdžiai apgailestaukite dėl skausmo ar nepatogumų, kuriuos galėjote jam sukelti.

Galiausiai paprašykite atleidimo ir, jei įmanoma, pasiūlykite atlyginti žalą. Galiausiai, sąžiningai pripažindami savo klaidą ir prisiimdami atsakomybę už ją, galite pataisyti nutrūkusius tiltus tarp savęs ir asmens, kurį įžeidėte.

Galutinės mintys

Yra daugybė būdų, kaip galite įžeisti visus iš karto, bet kodėl to norite? Geriausia saugoti savo reputaciją Prieš bandydami įžeisti žmones, pagalvokite apie tai, nes tai gali būti pavojinga, nes nežinote, kaip žmonės reaguos. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir radote atsakymą, taip pat galbūt norėsite patikrinti "Dalykai, dėl kurių žmonės jūsų nemėgsta".informacijos šia tema.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.