Kaip niekada nepritrūkti žodžių (galutinis vadovas)

Kaip niekada nepritrūkti žodžių (galutinis vadovas)
Elmer Harper

Mintis, kad niekada nepritrūksime ką pasakyti, yra mitas. Tiesa ta, kad visi pritrūkstame ką pasakyti, todėl svarbu žinoti, kaip elgtis, kai tai nutinka.

Šiame straipsnyje sužinosite, kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galėtumėte pasakyti. Jame bus pateikti metodai ir klausimai, kuriuos galite naudoti, kai esate pokalbyje ir nežinote, apie ką kalbėti toliau. Jame taip pat sužinosite, kaip išgauti informaciją iš aplinkos, kad nesvarbu, kur esate ar su kuo kalbate, visada turėtumėte ką naujo papasakoti.apie.

Tema, kurią aptarsime, kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galima pasakyti

 • Gerai supraskite savo požiūrį į globotinių kalbą.
 • Supraskite bendravimo meistro įgūdžius.
 • Giluminis klausymasis (kritinis klausymasis)
 • Supraskite savo ir savo kūno kalbą

Pirmas dalykas, kurį turime įvaldyti - požiūris ir filosofija.

Pirmas dalykas, kurį turime įvaldyti, yra mūsų požiūris ir filosofija. Kokios nuostatos ir filosofija mus nuves ten, kur norime?

Tai pirmasis mūsų kelionės žingsnis. Kitas žingsnis - sužinoti, kas mes esame, ką turime, ko mums reikia ir ką su tuo galima padaryti. Tai klausimai, kurie ves mus savęs pažinimo keliu.

Kelionės metu reikia nuspręsti, kad pokalbis įvyks.

Kai kurie žmonės bijo kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis, o tai gali tapti didele kliūtimi jų gyvenime. Baimė būti atstumtam nėra būtina, nes tereikia žengti pirmą žingsnį ir pradėti pokalbį. Užmezgę pokalbį su žmogumi galite sužinoti, ko jis nori, kas jam patinka ir kaip galite jam padėti. Viskas priklauso nuo sprendimo pradėti kalbėtis ir pamatytikur ji toliau eis.

Kai kalbama apie pokalbius, gali būti sunku rasti ką nors bendro su kitu žmogumi. Todėl geriausia kalbėti, kai susitinkate su žmogumi ir norite pasakyti ką nors, ką jis suprastų. Pokalbiams tinka ir tai, ką galvojate, ir tai, kas vyksta pasaulyje.

Leiskite pokalbiui tekėti sava vaga, palieskite temas, bet nepertraukinėkite, užsirašykite ir grįžkite prie tos temos vėliau pokalbio metu.

Pokalbis priklauso ne tik nuo to, kas sakoma, bet ir nuo to, kaip sakoma. Kai užduodate klausimą, žmonės gali suprasti, ar esate nuoširdus, iš to, kaip jį sakote. Geri klausimai kyla iš smalsumo ir susidomėjimo asmeniu, kuriam užduodamas klausimas, o ne iš noro ką nors iš jo gauti.

Jei kada nors esate dalyvavę pokalbyje, kuris tapo nepatogus ir vienpusiškas, greičiausiai taip nutiko dėl to, kad pokalbį pradėjęs asmuo pradėjo pasakoti savo istoriją nelaukdamas atsakymo. Dėl to žmonės gali jaustis nepatogiai, ignoruojami ir negerbiami. Kad taip nenutiktų, svarbu suteikti pašnekovui galimybę kalbėti. Tolesniuose skyriuose,apžvelgsime, kaip tai padaryti.

Išmanyti bendravimo meistro įgūdžius?

"Puikūs komunikacijos specialistai sako savo tiesą."

Gebėjimas veiksmingai bendrauti yra pagrindinis sėkmingo žmogaus įgūdis. Neužtenka mokėti kalbėti ir rašyti, reikia mokėti išdėstyti savo idėjas ir mintis taip, kad jos patiktų žmonėms, su kuriais bendraujate, nesvarbu, ar tai būtų jūsų viršininkas, ar potencialūs klientai.

Štai keletas patarimų, kaip tapti komunikacijos meistru.

Klausykitės giliai.

Pokalbio menas nėra prarastas, tačiau gali būti, kad jis evoliucionuoja. Skaitmeninė žiniasklaida sukūrė barjerą tarp žmonių, kuris anksčiau buvo prieinamas asmeniniam bendravimui. Norint gerai pažinti žmogų, reikia giliai klausytis ir suprasti, kas vyksta su tuo žmogumi. Geriausi bendravimo specialistai žino, kad gilus klausymasis yra vienas iš pagrindinių sėkmingo bendravimo elementų.

Žmonės pajus, kad yra išgirsti, jie užmegs su jumis gilesnį ryšį. Tai yra kažkas, kas yra įdiegta mumyse, ir mes galime tai pastebėti, kai žmonės iš tikrųjų nori mus suprasti ar pažinti.

Kritinio klausymosi temą išsamiau aptarsime vėliau šiame straipsnyje. Kol kas tiesiog nepamirškite sustoti ir įsiklausyti į tai, kas sakoma.

Ateikite iš pagarbos.

Galite sakyti, ką norite, bet yra dalykų, kuriuos turėtumėte sakyti su pagarba. Tai taip svarbu, kad verta pakartoti: "Galite sakyti, ką norite, bet yra dalykų, kuriuos turėtumėte sakyti su pagarba."

Laisvė sakyti, ką nori, yra viena iš daugelio privilegijų, kurias turime šioje šalyje. Nepaisant to, kai kuriuos dalykus vis dėlto reikėtų sakyti pagarbiai ir jautriai.

Svarbiausia - aiškus bendravimas.

Kalbėkite aiškiai, užduokite gerus, tikslius klausimus ir aiškiai supraskite, ką sako kitas asmuo.

Svarbu aiškiai suprasti, ką sako kitas asmuo, kai su juo kalbate. Tai gali būti sudėtinga, jei neužduodate gerų, tikslių klausimų. Vis dėlto taip pat nepateikite per daug užuominų ar klausimų vienu metu. Stebėkite pokalbio eigą ir įsitikinkite, kad kitam asmeniui natūralu kalbėti apie tai, apie ką jis nori kalbėti.

Natūrali pokalbio pabaiga .

Pasakyti, kad turite bėgti, gali būti lengviau pasakyti nei padaryti, tačiau yra keletas gerų gudrybių. Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos galite padaryti, yra pažvelgti į laikrodį arba jį paliesti ir pasakyti: "Turiu bėgti" arba "Neturiu daug laiko. Pasivysime vėliau".

Moksle apie žmones, kaip užbaigti pokalbį, yra keletas puikių idėjų, susipažinkite su jomis.

Giluminis klausymasis (kritinis klausymasis)

Kad niekada nepritrūktumėte ką pasakyti, turite būti geras klausytojas. Turėtumėte atidžiai klausytis kitų ir domėtis, ką jie nori pasakyti. Taip pat galite daug sužinoti apie žmogų klausydamiesi, kaip jis pasakoja apie savo pomėgius, patirtį ir nuomones. Be to, galite užduoti apgalvotų klausimų, kad pokalbis užsimegztų ir tęstųsi. Galiausiai nepamirškite, kad kiekvienas žmogus turisavo požiūrį ir kažkuo įdomiu pasidalyti, todėl vertinkite kitų indėlį ir nebijokite pasidalyti savo mintimis ir idėjomis. Būdami geri klausytojai ir įsitraukdami į apgalvotus pokalbius, niekada nepritrūksite ką pasakyti.

Kas yra kritinis klausymasis ir kaip tai daryti?

Kritiškas klausymasis reiškia, kad reikia skirti laiko atidžiai įsiklausyti į tai, ką žmogus sako, ir suprasti, kaip tai, ką jis sako, susiję su mumis ir mūsų gyvenimu. Tai klausymasis siekiant supratimo, o ne vertinimo.

Peržiūrėkite šią nuostabią Williamo Ury Tedo kalbą "Klausymosi galia".

Taip pat žr: 99 neigiami žodžiai, prasidedantys I (su apibrėžimu)

Supraskite savo ir savo kūno kalbą

Vienas iš būdų, kaip niekada nepritrūkti žodžių, - pokalbio metu naudoti kūno kalbą. Pavyzdžiui, galite įtraukti žmogų pakreipdami galvą į šoną ir palaikydami gerą akių kontaktą. Apie kūno kalbą ir neverbalinį bendravimą daug rašėme svetainėje bodlanaugematters.com.

20 naudingų patarimų, kaip niekada nepritrūkti žodžių

Yra daugybė patarimų, kaip palaikyti pokalbį. Pateikiame dvidešimt geriausių:

 1. Įsiklausykite į savo mintis ir naudokite jas naujiems pokalbiams pradėti.
 2. Užduokite gerų klausimų apie darbą, gyvenimą, draugus ar šeimos narius.
 3. taikyti kritinio klausymosi metodus.
 4. Leiskite pokalbiui tekėti natūraliai.
 5. Naudokite atvirus kūno kalbos gestus.
 6. Stebėkite jų neverbalinius ženklus.
 7. Atkreipkite dėmesį į pasaulio naujienas, kad įkvėptumėte naujoms temoms.
 8. Atkreipkite dėmesį į jų drabužius ar ženklelius.
 9. Pateikite stebėjimo teiginius.
 10. Užduokite aiškius klausimus.
 11. Užduokite atvirus klausimus.
 12. Dalinkitės susijusiomis idėjomis.
 13. Sužinokite, ar žmonės turi bendrų draugų ar giminaičių.
 14. Nebijokite leisti pokalbiui baigtis natūraliai.
 15. Visada būkite mandagūs.
 16. Baigti pokalbį, kai norite, kad jis baigtųsi.
 17. Nebijokite tylos.
 18. Naudokite grįžtamuosius ryšius iš ankstesnių pokalbių.
 19. Būkite savimi.
 20. Niekada neateikite iš netikros vietos ir nesistenkite ko nors įgyti.

Klausimai ir atsakymai

1. Kokie patarimai, kaip niekada nepritrūkti žodžių?

Pirma, būtinai sekite aktualijas, kad visada turėtumėte ką pasakyti apie tai, kas vyksta pasaulyje. Antra, susipažinkite su kuo daugiau žmonių ir domėkitės jų gyvenimu, kad galėtumėte užmegzti pokalbį apie viską, kas jiems gali būti įdomu. Galiausiai nebijokite būti savimi ir dalytis savo mintimis bei nuomonėmis, net jei manote, kadniekas kitas su jumis nesutiks, bet kažkas ten tikriausiai sutiks.

2. Kaip palaikyti pokalbį?

Yra keli būdai, kaip palaikyti pokalbį. Vienas iš jų - užduoti žmogui klausimų apie jį patį. Kitas būdas - rasti bendrų interesų ir apie juos kalbėti. Taip pat galite pasakoti istorijas ar juokus.

3. Kokie yra keli būdai, kaip užtikrinti, kad niekada neužsitrauktumėte nejaukios tylos?

Nemalonios tylos galima išvengti turint omenyje kelias pokalbio užuomazgas, palaikant pokalbio eigą užduodant papildomus klausimus ir aktyviai klausantis. Be to, galite pabandyti nukreipti pokalbį jums abiem rūpimomis temomis.

4. Kaip bet kokioje situacijoje visada turite ką pasakyti?

Nėra būdo, kaip visada turėti ką pasakyti kiekvienoje situacijoje. Tačiau kai kurie galimi būdai, kaip padidinti tikimybę turėti ką pasakyti daugelyje situacijų, yra šie: daug žinoti įvairiomis temomis, greitai mąstyti ir būti geru klausytoju.

5. Ką galite padaryti, kad niekada nepritrūktumėte žodžių?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad niekada nepritrūktumėte žodžių:

 • Skaitykite, skaitykite ir dar kartą skaitykite. Kuo daugiau susipažinsite su įvairiais rašymo būdais, tuo daugiau sužinosite, kaip veiksmingai bendrauti.
 • Rašykite žurnalą. Reguliarus rašymas padės pagerinti rašymo įgūdžius ir suteiks jums nuolatinę galimybę išreikšti save.
 • Ieškokite galimybių praktikuoti rašymą. Nesvarbu, ar tai būtų rašymas tinklaraštyje, ar kūrybinio rašymo pamokos, savo įgūdžių panaudojimas padės jums tapti geresniu rašytoju.

6. Kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galima pasakyti merginai

Nėra patikimo būdo, kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galėtumėte pasakyti merginai, bet yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad tai būtų mažiau tikėtina. Pirma, stenkitės vengti kalbėti tokiomis temomis, kurios gali sukelti nepatogią tylą, pavyzdžiui, apie orą ar naujienas.

Vietoj to sutelkite dėmesį į temas, kurios domina jus abu ir kuriomis, kaip žinote, ji galės prisidėti prie pokalbio. Be to, stenkitės, kad pokalbis būtų lengvas ir žaismingas, o ne pernelyg rimtas.

Galiausiai, jei pritrūksite ką pasakyti, nebijokite užduoti jai klausimų apie save - dauguma žmonių mėgsta kalbėti apie save ir tai puikus būdas geriau ją pažinti.

7. Kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galėtumėte pasakyti savo simpatijai

Nėra patikimo būdo, kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galėtumėte pasakyti savo simpatijai, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte tikimybę, jog turėsite liežuvio trūkumų. Pirma, susipažinkite su juo kaip su asmenybe, užduodami jam klausimus apie save ir atidžiai klausydamiesi jo atsakymų.

Antra, prieš pradėdami pokalbį su jais būtinai turėkite galvoje kelias pokalbio užuomazgas, kad nebūtumėte užklupti netikėtai, jei pokalbis nutrūktų.

Galiausiai nebijokite būti savimi - jūsų simpatija greičiausiai susidomės jumis, jei matys tikrąją jūsų asmenybę.

8. Kaip niekada nepritrūkti dalykų, kuriuos galite pasakyti rašydami SMS žinutes

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas, kaip niekada nepritrūkti žodžių, kuriuos galite pasakyti rašydami žinutes, priklauso nuo asmens, su kuriuo rašote žinutę, ir pokalbio konteksto.

Vis dėlto, norint, kad rašant žinutes nepritrūktų ką pasakyti, patariama nuolat įsitraukti į pokalbį užduodant klausimus, pateikiant pastabas, dalijantis istorijomis, patirtimi ir mintimis.

Be to, gali būti naudinga turėti keletą temų, kuriomis galėsite pasinaudoti, jei pokalbis ims strigti.

9. Kaip kalbant su nepažįstamais žmonėmis niekada nepritrūkti žodžių

Taip pat žr: Rankos gestas (kūno kalba)

Geriausias būdas niekada nepritrūkti žodžių kalbant su nepažįstamaisiais - nuoširdžiai domėtis kitu žmogumi ir klausti apie jį. Taip pat stenkitės rasti bendrų temų, pavyzdžiui, bendrų interesų, patirties ar vertybių.

Be to, pasistenkite būti geras klausytojas ir būkite atidus kito asmens kūno kalbai bei užuominoms. Galiausiai venkite per daug kalbėti apie save ir nukreipkite pokalbį temomis, kurios domina kitą asmenį.

Santrauka

Geriausias būdas išvengti, kad nepritrūktų ką pasakyti, yra pasiruošti. Tai reiškia, kad turite galvoje kelias temas, apie kurias galite kalbėti bet kuriuo metu. Taip pat tai reiškia, kad reikia būti geru klausytoju ir domėtis, ką sako kiti žmonės. Jei sugebėsite tai padaryti, niekada neatsidursite situacijoje, kai neturėsite ką pasakyti.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.