Kaip nustoti tikrinti telefoną dėl žinučių (Padėkite nustoti įkyriai tikrinti telefoną)

Kaip nustoti tikrinti telefoną dėl žinučių (Padėkite nustoti įkyriai tikrinti telefoną)
Elmer Harper

Ar dažnai žiūrite į telefoną, kai gaunate tekstinę žinutę, ir tai atima jūsų energiją? Jei taip, tai pataikėte į idealią vietą, kur galite rasti sprendimą ir nustoti tikrinti tekstines žinutes.

Kaip nustoti tikrinti, ar telefone nėra žinučių Tikrinti, ar telefone nėra žinučių, gali būti priklausomybę sukeliantis įprotis, kuris gali lengvai atitraukti jūsų dėmesį nuo kasdienių užduočių. Norėdami padėti atsikratyti šio įpročio, pradėkite nuo to, kad per dieną nustatytumėte konkretų laiką, kada tikrinsite, ar telefone nėra žinučių, praktiškai tai skamba paprastai, tačiau dauguma žmonių patys to neišsiaiškina.

Turėtumėte išjungti pranešimus ir nustatyti telefono tylųjį arba vibravimo režimą, kad visą dieną neblaškytumėte savo dėmesio įeinančiomis žinutėmis. Jei reikia, taip pat galite ištrinti tam tikras programas arba užblokuoti tam tikrus kontaktus, kad sumažintumėte pagundą per dažnai tikrinti telefoną (yra programėlių, kurios padeda tai padaryti, žr. toliau).

Taip pat žr: Parašiau savo buvusiajam SMS žinutę su gimtadieniu ir jokio atsakymo.

Atlikę šiuos paprastus veiksmus, netrukus galėsite atsikratyti šio žalingo įpročio ir visą dieną sutelkti dėmesį į svarbesnes užduotis.

Kas skatina jus tikrinti, ar telefone nėra žinučių?

Vienas iš dažniausių dirgiklių, skatinančių mane patikrinti, ar telefone nėra žinučių, yra tada, kai išgirstu, kad jis vibruoja arba skleidžia garsą. Net jei esu susitikime, darbe ar užsiėmęs kuo nors kitu, negaliu nesidomėti, kas man galėjo išsiųsti žinutę. Tai vadinamieji dirgikliai, kurie smegenyse sužadina endorfinus - tai geros savijautos cheminės medžiagos, kuriančios įpročius.

Norėdami sulėtinti telefono netikrinimo procesą, galite išbandyti keletą toliau išvardytų veiksmų.

 • Skirkite šiek tiek laiko apmąstymams apie tai, kas jus skatina tikrinti, ar telefone nėra žinučių.
 • Ar tai nuobodulys? Nerimas? Konkretus pranešimo garsas?
 • Supratę, kas sukelia įpročius, galite rasti būdų, kaip jų atsikratyti.

Kai išsiaiškinsite, kas jus skatina, galėsite tai pašalinti iš savo gyvenimo arba sulėtinti, naudodami tam tikrą programėlę.

Kokios programos gali padėti atsikratyti įpročio tikrinti telefoną?

Yra keletas programėlių, kurios gali padėti sumažinti laiką, kurį praleidžiate prie telefono, ir nežiūrėti į jį kaskart, kai jis suskamba ar suvibruoja su pranešimu. Štai keletas pavyzdžių:

Taip pat žr: Kūno kalba, kuria kalba ištekėjusi moteris, kuriai jūs patinkate (traukos ženklas)
 1. Viena iš "Sec App" programų, padedančių susilaikyti nuo socialinės žiniasklaidos programėlių, yra priversti save padaryti pauzę ir giliai įkvėpti prieš jas atidarant. Šis paprastas metodas gali būti stebėtinai veiksmingas mažinant polinkį į išsiblaškymą.
 2. Laisvė: ši programa leidžia blokuoti dėmesį blaškančias programėles ir svetaines telefone ir nustatyti kasdienio telefono naudojimo ribas.
 3. Miškas: naudodami šią programėlę galite sodinti virtualius medžius ir kurti "mišką" nesinaudodami telefonu nustatytą laiką. Jei naudositės telefonu, kol nesibaigė laikmatis, jūsų medis "mirs".
 4. "Flipd": ši programėlė leidžia nustatytam laikui užrakinti save nuo dėmesį blaškančių programėlių ir svetainių. Joje taip pat yra funkcija "Tylusis režimas", kuri tam tikrą laiką išjungia visus pranešimus ir skambučius.
 5. Ši programėlė padeda atsijungti nuo telefono blokuodama blaškančias programėles ir pranešimus ir leisdama pritaikyti telefono naudojimą pagal savo poreikius. Joje taip pat yra funkcija, leidžianti nustatyti kasdienio telefono naudojimo ribas.

Kaip galite nustatyti ribas, susijusias su telefono naudojimu?

Nustatyti telefono naudojimo ribas gali būti sudėtinga, ypač jei naudojate įrenginį darbui, mokyklai ar kitai svarbiai veiklai.

Pirmiausia nustatykite dienos laiko limitą ir jo laikykitės. Taip pat galite išjungti tam tikrų programėlių pranešimus (žr. pirmiau), kurie blaško jūsų dėmesį arba trukdo susikaupti. Jei naudojate telefoną darbe ar mokykloje, laikykite jį kitame kambaryje, kad galėtumėte susitelkti į užduotį ir jūsų dėmesio neblaškytų įeinantys skambučiai ar žinutės.

 • Apsvarstykite galimybę nustatyti ribas, kada ir kaip dažnai tikrinate, ar telefone yra žinučių.
 • Galbūt norėsite išjungti pranešimus tam tikru paros metu arba tam tikrus laiko periodus paskirti zonomis be telefono.

Stenkitės riboti naudojimąsi socialine žiniasklaida, nes tai dažnai gali paskatinti neproduktyvų slinkimą ir lyginimąsi su kitais. Galiausiai, prieš miegą apribokite mėlynosios šviesos poveikį sumažindami ekrano ryškumą ir perjungdami įrenginį į naktinį režimą. Nustatę šias ribas dabar, galėsite išlikti susikaupę ir produktyvūs atsakingai naudodamiesi telefonu.

Koks neigiamas nuolatinio žinučių tikrinimo telefone poveikis?

Neigiamas nuolatinio žinučių tikrinimo telefone poveikis gali būti toli siekiantis.

Tyrimai parodė, kad dėl pernelyg dažno naudojimosi mobiliuoju telefonu gali padidėti stresas ir nerimas, nes nuolat ieškome naujų žinučių ar pranešimų. Dėl to dažnai trūksta susikaupimo, nes mūsų dėmesys nuolat krypsta pirmyn ir atgal tarp telefono ir kitų užduočių. Taip elgdamiesi kas kelias minutes praleidžiame svarbias gyvenimo akimirkas.kuriais galėjome mėgautis, jei būtume padėję telefonus į šalį.

 • Šis įprotis gali neigiamai paveikti jūsų dėmesį, produktyvumą ir bendrą savijautą.

Tyrimai taip pat rodo, kad tai gali turėti neigiamą poveikį mūsų miego ciklui, nes prietaiso skleidžiama mėlyna šviesa gali trukdyti melatonino gamybai. Nuolatinis tekstinių žinučių tikrinimas telefone gali turėti neigiamų pasekmių tiek mūsų psichinei, tiek fizinei sveikatai.

Kaip galite kreiptis pagalbos, kad atsikratytumėte įpročio?

Atsisakyti bet kokio įpročio gali būti sunku, todėl kitų žmonių parama gali padėti palengvinti šį procesą.

Draugai, šeima ir kiti patikimi žmonės yra puikūs paramos šaltiniai, nes jie gali jus padrąsinti ir įpareigoti. Taip pat galite apsvarstyti galimybę prisijungti prie paramos grupės arba apsilankyti pas terapeutą, jei manote, kad jums reikia papildomos pagalbos.

Ieškodami reikiamos pagalbos, galėsite lengviau pasiekti savo tikslus ir sėkmingai atsikratyti įpročio.

Galutinės mintys

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių išsiugdėte įprotį tikrinti mobilųjį telefoną, ar negaunate tekstinės žinutės, tačiau yra programėlių, kurios gali padėti mažiau tikrinti telefoną.

Galite išbandyti paprastą būdą - kelioms valandoms padėti telefoną į šalį arba išimti jį iš rankų, arba pasinaudoti išmaniuosiuose telefonuose įdiegtomis funkcijomis, pavyzdžiui, ekrano laiku "iPhone" telefone arba skaitmenine gerove "Android" telefone.

Tikimės, kad šiame pranešime radote atsakymus į savo klausimus, taip pat galite peržiūrėti Kodėl žmonės ignoruoja žinutes (sužinokite tikrąją priežastį)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.