Kaip pasakyti jam, kad jo pasiilgstate, bet nesakyti, kad jis jums reikalingas (įkyrus)

Kaip pasakyti jam, kad jo pasiilgstate, bet nesakyti, kad jis jums reikalingas (įkyrus)
Elmer Harper

Taigi norite parodyti savo vaikinui, kad jums jo trūksta, bet nepasirodyti pernelyg įkyri. Šiame įraše paaiškinsime, kaip tai padaryti ir išvengti poreikio.

Kai reikia pasakyti vaikinui ar vaikinui, kad jo pasiilgstate, bet nesielgti per daug įkyriai ar įkyriai, svarbu išlaikyti tinkamą pusiausvyrą. Pradėkite išreikšti savo jausmus pozityviai, pavyzdžiui, pasiteiraukite, kaip jam sekasi, pirmiausia pradėkite pokalbį, paprašykite jo patarimo, tada, kai jau jausitės patogiai, numeskite keletą užuominų apie tai, kaip labai pasiilgote klausytis jo patarimų irpamatyti, kaip jis reaguoja.

Jei viskas klostosi gerai, palaikykite pokalbius ir būkite natūralūs. Trumpai tariant, užduokite jam klausimą, išklausykite jo patarimo, o tada pasakykite, kad pasiilgote pokalbio su juo.

5 būdai, kaip pradėti pokalbį ir nesielgti reikliai.

  1. Pagirkite ką nors, ką jis neseniai padarė.
  2. Nusiųskite jam juokingą memą apie tai, kad jo pasiilgote.
  3. Prisiminkite juokingą ar romantišką patirtį, kurią patyrėte kartu.
  4. Paklauskite, kaip praėjo jo diena.
  5. Paprašykite jo patarimo dėl kokios nors paprastos problemos.

Žodžiai, dėl kurių skamba, kad jums reikia.

Per daug kalbėti apie save pokalbiuose, siųsti per daug trumpųjų žinučių arba nuolat skambinti, norėti visą laiką praleisti su tuo asmeniu, būti per daug savininkiškam ar pavydžiam, pernelyg jautriai reaguoti į bet kokią kritiką, tikėtis, kad kitas asmuo atsakys į jūsų poreikius ir norus, kelti reikalavimus, o ne prašymus. Nekalbėkite apie jus klauskite apie jį.

Taip pat žr: Kodėl vyrai kryžiuoja kojas (viskas, ką reikia žinoti)

Kaip pasakyti vaikinui, kad jo pasiilgstate, bet nepasirodyti įkyriai ar reikliai?

Pasakyti vaikinui, kad jo pasiilgsti, bet neatrodyti įkyriai ir nereikalingai, gali būti sudėtinga. Pirmiausia svarbu prisiminti, kad nereikia įrodinėti savo meilės ar ilgesio jam nuolat kartojant, kaip jo pasiilgsti. Vietoj to savo jausmus jam išreikškite subtiliais, bet prasmingais būdais, pavyzdžiui, nusiųskite jam žinutę ar palikite raštelį su savo jausmais.

Taip pat galite nustebinti jį ypatinga dovana arba suplanuoti romantišką išvyką, kad parodytumėte, kaip jis jums rūpi ir kaip jo pasiilgstate. Be to, skirkite laiko išreikšti padėką už visas smulkmenas, kurias jis dėl jūsų daro. Galiausiai būtinai praneškite apie savo emocijas taip, kad iš jūsų sklistų pasitikėjimas, o ne neviltis.

Kaip pasakyti žmogui, kad jo pasiilgstate?

Geriausias būdas pasakyti žmogui, kad jo pasiilgstate, yra būti nuoširdžiam ir tiesiogiai išreikšti savo jausmus. Galite pasakyti ką nors panašaus į "Aš labai tavęs pasiilgau" arba "Pastaruoju metu daug apie tave galvojau. Aš tavęs pasiilgau." Taip pat galite parodyti savo dėkingumą žmogui ir išreikšti, kaip jis jums rūpi. Jei jaučiatės patogiai, taip pat galite parašyti laišką arba nusiųsti atviruką, kuriame išreikštumėte savojausmus. Nesvarbu, kaip nuspręsite apie juos papasakoti, nepamirškite sąžiningai ir atvirai pasakyti, kaip jaučiatės.

Kaip parašyti vaikinui pirmąją žinutę ir neatrodyti desperatiškai.

Geriausias būdas parašyti vaikinui pirmąją žinutę ir neatrodyti desperatiškai - paprašyti paprastos paslaugos ar patarimo. Venkite pernelyg didelio entuziazmo, nes tai gali pasirodyti kaip desperacija. Vietoj to pradėkite nuo draugiškos ir šaunios žinutės. Tegul ji būna lengva ir linksma. Be to, nerašykite per dažnai ar per daug.

Rašydama jam žinutes kiekvieną dieną arba tikėdamasi, kad tuoj pat gausite atsakymą, galite atrodyti pernelyg nekantri ar desperatiška. Leiskite jam atsakyti savo tempu. Galiausiai, nebūkite per daug pasiekiama. Venkite būti jam visada pasiekiama arba atrodyti pernelyg prieinama. Turėkite savo gyvenimą ir grafiką ir pasirūpinkite, kad turėtumėte kitų darbų ir vietų, kuriose galėtumėte būti.

Galutinės mintys.

Yra daugybė būdų, kaip galite jam pasakyti, kad jo pasiilgstate, ir tai neturi skambėti desperatiškai ar pigiai. Geriausias mūsų patarimas būtų siųsti žinutes, kuriose teirautumėtės apie jo dienas arba prašytumėte pagalbos.

Tikimės, kad šis pranešimas atsakė į klausimus, taip pat galite peržiūrėti Kaip priversti jį pasiilgti tavęs per tekstą (išsamus vadovas) daugiau patarimų ir gudrybių, bet neskambėkite kaip vargšė ar beviltiška.

Taip pat žr: Kaip pasakyti jam, kad jo pasiilgstate, bet nesakyti, kad jis jums reikalingas (įkyrus)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.