Kaip pasakyti komplimentą vaikinui, kai jis atsiunčia jums nuotrauką (atsakymo būdai)

Kaip pasakyti komplimentą vaikinui, kai jis atsiunčia jums nuotrauką (atsakymo būdai)
Elmer Harper

Vaikinas atsiuntė jums nuotrauką ir nežinote, kaip į ją atsakyti. Ar turėtumėte atsiųsti nuotrauką atgal, ar apskritai neatsakyti? Šiame pranešime apžvelgsime būdus, kaip galite atsakyti, taip pat kas atsitinka, kai neatsakote į jo nuotrauką.

Taip pat žr: Kaip pasakyti vaikinui, kad jį myli (nuoširdūs būdai jam pasakyti)

Kai vaikinas atsiunčia jums nuotrauką, svarbu parodyti savo dėkingumą, jei jis jums patinka. Paprastas komplimentas gali dar labiau praskaidrinti jo dieną, leisdamas jam suprasti, kad jis jums patinka. Pradėkite nuo padėkos už atsiųstą nuotrauką ir pasakykite, kad ji praskaidrino jūsų dieną. Jei nuotraukoje pavaizduota kažkas, ką jis pasiekė ar pasiekė, būtinai pasveikinkite jį su sėkme. Jei tai asmenukė, leiskite jamžinokite, koks jis gražus, jei taip manote. Jei jums nepatinka tai, ką jis atsiuntė, galite pasakyti ką nors panašaus į "daugiau nieko panašaus man nesiųsk" arba ignoruoti žinutę ir pranešti apie jį arba kam nors pasakyti.

Pagyręs vaikiną, kai jis atsiunčia jums nuotrauką, jis jausis ypatingas ir įvertintas, o tai greičiausiai paskatins jį ateityje siųsti daugiau nuotraukų!

Toliau apžvelgsime būdus, kaip elgtis su nuotraukomis, kurių nenorite matyti. Toliau apžvelgsime būdus, kaip galite atsakyti vaikinui, kuris siunčia jums nuotraukas.

26 dalykai, kuriuos reikia pasakyti, kai vaikinas atsiunčia jums nuotrauką.

 1. Puikiai atrodote.
 2. Turite nuostabų stilių.
 3. Puikus kadras.
 4. Tai tikrai šauni poza.
 5. Turite puikią fotografijos akį.
 6. Galiu pasakyti, kad įdėjote daug pastangų.
 7. Atrodote labai gražiai.
 8. Turite tuo labai didžiuotis.
 9. Turite puikų stiliaus pojūtį.
 10. Jūsų šypsena tokia nuoširdi ir patraukli.
 11. Jūsų akys gražios.
 12. Turite puikų kūno sudėjimą.
 13. Atrodai tokia pasitikinti savimi.
 14. Tavo plaukai toje nuotraukoje atrodo puikiai.
 15. Jūsų veidas labai patrauklus.
 16. Jūsų oda atrodo tokia sveika ir švytinti.
 17. Visada sugebi atrodyti taip tvarkingai.
 18. Turite puikų mados pojūtį.
 19. Jūsų veido bruožai tokie ryškūs.
 20. Turite puikų humoro jausmą.
 21. Jūsų tokia šilta ir draugiška šypsena.
 22. Visose savo nuotraukose visada atrodote taip nušlifuotai.
 23. Patinka tavo apranga.
 24. Jūs turite tokį puikų humoro jausmą.
 25. Visada sugebi atrodyti toks šaunus ir susikaupęs.
 26. Jūs turite tokią gerą ir rūpestingą širdį.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai.

Kaip reaguoti, kai vaikinas atsiunčia tau kitos merginos nuotrauką?

Kai vaikinas atsiunčia jums kitos merginos nuotrauką, pirmoji jūsų reakcija gali būti įskaudinimas ar išdavystė. Tačiau svarbu stengtis išlikti ramiai ir santūriai, kad galėtumėte tinkamai reaguoti. Geriausia paklausti vaikino, kodėl jis atsiuntė jums nuotrauką. Galbūt jis norėjo tai padaryti kaip pokštą arba atsiuntė netyčia. Svarbu, kad su juo aiškiai bendrautumėte.kad galėtumėte suprasti jo ketinimus prieš darydami išvadas.

Jei jis atsiprašo už atsiųstą nuotrauką ir patikina, kad tarp jo ir kitos merginos nieko nėra, pabandykite patikėti jo žodžiais. Jei jis neatrodo nuoširdžiai atsiprašantis arba vengia atsakyti į jūsų klausimus, pagalvokite, ar su tokiu žmogumi norite toliau palaikyti santykius. Gerbkite save ir neleiskite sau jaustis negerbiamai dėl kito žmogaus.veiksmai.

Kaip reaguoti, kai vaikinas atsiunčia jums savo asmeninę nuotrauką?

Gali būti nemalonu netikėtai gauti kieno nors privačių vietų nuotrauką, ypač jei nepažįstate ją atsiuntusio asmens. Svarbu nereaguoti iš karto, o skirti šiek tiek laiko pagalvoti, kaip geriausiai elgtis šioje situacijoje. Svarbiausia pranešti, kad jums nepatinka gauti tokias nuotraukas.

Galite paprasčiausiai pasakyti: "Nesijaučiu su tuo patogiai, prašau gerbti mano ribas ir daugiau nesiųsti man tokių nuotraukų." Jei jaučiatės pakankamai patogiai ir turite gerus santykius su jais, galite paaiškinti, kodėl jums tai kelia diskomfortą arba kodėl nedera siųsti jums tokių nuotraukų.

Taip pat svarbu prisiminti, kad nors jų ketinimai gali būti ir nekalti, tokių neprašytų nuotraukų siuntimas vis tiek yra netinkamas elgesys ir turėtų būti traktuojamas kaip netinkamas.

Ką turėtumėte atsakyti, jei vaikinas atsiuntė jums nepatinkančią nuotrauką?

Jei vaikinas atsiuntė nuotrauką, kuri jums nepatinka, svarbu atsakyti sąžiningai ir mandagiai. Pirmiausia padėkokite už gestą, tada paaiškinkite, kad nors vertinate jo rūpestingumą, nuotrauka neatitinka jūsų skonio ar lūkesčių.

Leiskite jiems žinoti, kad gerbiate jų nuomonę, bet negalite sutikti su nuotrauka. Taip pat svarbu paklausti, ar jie yra atviri bet kokiems pasiūlymams; tokiu būdu, jei jie yra linkę į kompromisą, galite pasiūlyti alternatyvą, kuri tiktų jums abiem. Tačiau galiausiai, jei jų ketinimai buvo švarūs ir jie nenorėjo įžeisti, geriausia tiesiog dar kartą jiems padėkoti ir pereiti nuopadėtis.

Kaip priversti vaikiną atsiųsti jums savo nuotrauką?

Jei norite, kad vaikinas atsiųstų jums savo nuotrauką, pirmiausia įsitikinkite, kad jis jaučiasi su jumis patogiai. Prieš prašydami nuotraukos pasikalbėkite su juo ir užmegzkite ryšį. Leiskite jam suprasti, kad tai jums svarbu ir kad tai padės pasijusti artimesniam.

Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jis žino, jog jei nenori siųsti jums nuotraukos, nesijausite nuskriausti ir tai visiškai gerai. Jei jis vis dėlto nuspręs atsiųsti jums savo nuotrauką, būtinai padėkokite jam, kad pakankamai jumis pasitiki, nes kai kuriems žmonėms tai gali būti didelis žingsnis.

Galiausiai leiskite jam žinoti, kad jo saugumas yra svarbus, ir patikinkite, kad visos iš jo gautos nuotraukos liks jūsų abiejų asmeninės.

Kaip reaguojate, kai vaikinas atsiunčia jums nuotrauką be marškinėlių?

Kai vaikinas atsiunčia jums nuotrauką be marškinėlių, galite pasijusti priblokšti ir nežinoti, kaip į tai reaguoti. Priklausomai nuo jūsų santykių su tuo asmeniu, galite norėti būti mandagūs arba pranešti, kad tai nėra tinkama. Svarbu prisiminti, kad nepaisant to, ką sakote, niekada neturėtumėte jaustis įpareigoti ar verčiami reaguoti kokiu nors konkrečiu būdu.

Taip pat žr: Kodėl mano vaikino telefonas eina tiesiai į balso paštą?

Galite jiems pasakyti, kad dėl to pasijutote nejaukiai, arba tiesiog paklausti, kodėl jie apskritai atsiuntė nuotrauką. Jei jie atrodo pagarbūs ir atsiprašo, vertėtų pasikalbėti apie situaciją ir nustatyti tolesnio bendravimo ribas. Galiausiai pasirinkimą turite priimti patys ir nėra teisingo atsakymo, ką sakyti, kai kas nors atsiunčia nuotrauką be marškinėlių.

Ar turėtumėte atsakyti vaikinui, kuris atsiuntė jums nuotrauką, jei jis jums nepatinka?

Ar atsakyti vaikinui, kuris atsiuntė jums nuotrauką, kai jis jums nepatinka, priklauso tik nuo jūsų. Svarbu prisiminti, kad priimti sprendimus dėl savo saugumo, komforto ir gerovės yra jūsų, kaip asmens, teisė. Jei nuotrauka yra netinkama arba verčia jus jaustis nepatogiai, visiškai priimtina ją ignoruoti ir į ją neatsakyti. Tačiau jei nuotrauka yra netinkama arba verčia jus jaustis nepatogiai, visiškai priimtina ją ignoruoti ir į ją neatsakyti.nėra įžeidžiantis ir nesukelia nesaugumo jausmo, tuomet atsakyti į jį gali būti tinkamas variantas.

Galite mandagiai pranešti jam, kad jo užuominos yra nepageidaujamos ir kad nesate suinteresuota toliau su juo bendrauti. Galiausiai visada geriausia pasitikėti savo instinktais ir imtis veiksmų, kurie šiuo metu jums atrodo patogiausi.

Ką daryti, jei vaikinas atsiuntė jums nuotrauką, kuri, jūsų manymu, nėra tinkama?

Jei vaikinas atsiuntė jums nuotrauką, kuri, jūsų manymu, yra netinkama, svarbu elgtis pagarbiai, bet tvirtai. Pirmiausia nesiųskite jokių nuotraukų atgal ir neatsakykite į žinutę. Taip pat nebūtina versti jį jaustis blogai ar neteisingai dėl to, kad atsiuntė nuotrauką; vietoj to tiesiog paaiškinkite, kad nuotrauka buvo netinkama, ir paprašykite jo daugiau nesiųsti jokių nuotraukų.panašiai ateityje.

Priklausomai nuo jūsų santykių su šiuo asmeniu, gali būti geriausia ignoruoti arba visiškai blokuoti žinutę. Galiausiai svarbu išlaikyti savo ribas ir užtikrinti, kad dalytumėtės tik tuo, kas jums patogu.

Galutinės mintys

Kai vaikinas atsiunčia jums nuotrauką, ji gali būti flirtuojanti arba siūlanti. Turėtumėte apsvarstyti, ar norite tęsti pokalbį, jei jis jums patinka; arba, jei nejaučiate to paties, galite atsakyti kažką panašaus į: "Nejaučiu tau jausmų, todėl prašau daugiau nesiųsti man jokių nuotraukų." Galiausiai sprendimas priklauso nuo jūsų ir jūsų aplinkybių. Tikimės, kad radoteatsakymą į savo klausimą pranešime, taip pat galite patikrinti Ką reiškia, kai vaikinas sako, kad nori su jumis bendrauti (galimos priežastys)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.