Kaip prieiti prie vaikino teksto pokalbio metu (flirtuojantis)

Kaip prieiti prie vaikino teksto pokalbio metu (flirtuojantis)
Elmer Harper

Kai bandote išsiaiškinti, kaip kreiptis į vaikiną SMS žinute, svarbu prisiminti kelis svarbiausius dalykus. Pirma, būkite lengvi ir draugiški. Nenorite būti pernelyg stiprūs ar pernelyg įžūlūs. Antra, būkite savimi. Bendraudami būkite nuoširdūs ir sąžiningi. Galiausiai, nebijokite šiek tiek flirtuoti.

Šiek tiek žaismingo juokelio gali padėti vaikinui atsakyti į jūsų klausimą. Todėl kitą kartą, kai bandysite išsiaiškinti, kaip kreiptis į vaikiną teksto žinute, pateikite savo geriausią pavyzdį.

 • Atkreipkite jo dėmesį sakydami komplimentus arba siųsdami jam juokingą memą.
 • Pradėkite nuo paprasto "Sveiki" arba "Kaip sekasi?".
 • Būkite koketiški, bet ne per daug įžūlūs.
 • Užduokite jam klausimų apie save, kad jis prabiltų.
 • Siųskite jam savo nuotrauką, kad jį sudomintumėte.
 • Priverskite jį juoktis.
 • Užduokite atvirus klausimus.
 • Paprašykite, kad jis jums ko nors parūpintų.
 • Pasakykite jam, kad jus domina.

Po to turėtumėte leisti pokalbiui tekėti natūraliai ir laukti, kol jis atrašys po pirmosios žinutės.

Yra keli standartiniai būdai, kaip geriau pažinti vaikiną. Jei nori sužinoti tikrąsias jo paslaptis, skaityk toliau.

3 paslaptys, kaip kreiptis į vaikiną tekstu.

Tikroji paslaptis, kaip kreiptis į vaikiną tekstu, yra tokia:

 1. Bendrumas.
 2. Iššūkis.
 3. Lengvas humoras.

Šiais trimis dalykais galite pradėti pokalbį ir jį tęsti norima linkme.

Bendrumas Tekstinė žinutė.

Kai kreipiatės į vaikiną SMS žinute, kaip pagrindinį kabliuką galite naudoti bendrumą. Jei pažįstate vaikiną ir žinote, kuo jis užsiima, galite parašyti jam apie jo pomėgius arba jei žinote, kur jis buvo savaitgalį, galite paklausti apie jo savaitgalį.

Pavyzdys: "Mačiau jus ................., ar dažnai ten lankotės?"

Arba: "Kaip vakar vyko žaidimas, jis atrodė nuostabiai".

Norint užmegzti pokalbį, dažnai svarbiausia yra laikytis paprastumo ir tai yra natūralu.

Dar vienas šaunus patarimas - parašykite žinutę "patinka tavo profilio nuotrauka" arba kažką panašaus į "kur buvai, kai darydavai šią nuotrauką". Taip parodysite, kad domitės jų gyvenimu, o kas nemėgsta kalbėti apie save?

Iššūkis Tekstinė žinutė.

Jei ieškote naujo požiūrio į vaikiną per tekstą, galite pasakyti ką nors panašaus į "Neįsivaizduoju, ar mes sutarsime Tavo akiniai nuo saulės yra žingsnis teisinga linkme." Taip parodysite vieną iš dviejų dalykų: parodysite savo susidomėjimą tuo, kaip jis atrodo, taip pat suintriguosite jį sužinoti apie jus daugiau.

Taip pat žr: Kodėl mergina sėdėtų jums ant kelių (Kūno kalba)

Šviesaus humoro tekstinė žinutė.

Siūlome kreiptis į vaikiną teksto žinute, pasitelkiant lengvą humorą, pavyzdžiui, galite pasakyti ką nors kvailo, pavyzdžiui, "stukt stukt". Jei jis atsakys, galite atsakyti savo vardu. Taip pradėdami pokalbį teksto žinute išlaikysite lengvabūdiškumą.

Vienintelis dalykas, kurį reikia prisiminti pirmą kartą rašant vaikinui SMS žinutę.

Kreipiantis į vaikiną teksto žinute reikia nepamiršti, kad reikia turėti tvirtą pagrindą ir pagrindinį nusiteikimą. Pasitikėjimas savimi yra svarbiausia. Jei būsime atstumti, norime žinoti, kaip su tuo elgtis. Jei ateinate iš egoizmo vietos, nesiųsite tos žinutės, nes nenorite, kad atmetimas keltų grėsmę jūsų savivokai.

Taip pat žr: Ar atsitiktinis prisilietimas yra traukos ženklas (sužinokite daugiau)

Ką galime padaryti vietoj to? Galime pašalinti ego ir vadovautis tikrąja priežastimi, dėl kurios rašote žinutes - rasti meilę.

Taigi neišsigąskite. Atminkite, kad gyvenimas kartais yra lošimas, ir tam, kad apskritai dalyvautumėte žaidime, turite mesti kauliuką.

kaip kreiptis į berniuką per tekstą

Kai kreipiatės į vaikiną SMS žinute, svarbu pasitikėti savimi ir elgtis tiesiai. Norite atrodyti draugiški ir susidomėję, bet nebūti pernelyg įžūlūs. Pradėkite nuo paprasto pasisveikinimo ir pažiūrėkite, kaip jis reaguos. Jei jis atrodo imlus, galite užduoti jam klausimų apie jo pomėgius arba pasidalyti kažkuo apie save. Būtinai palaikykite pokalbį, rašydami trumpas žinutes.saldus.

Galutinės mintys

Kai teksto žinute kreipiatės į patinkantį vaikiną, turėtumėte nepamiršti keleto dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad laikas yra tinkamas - nenorite pasirodyti pernelyg nekantrūs ar desperatiški. Antra, elkitės neįpareigojančiai - nepradėkite per daug stipriai ir nesistenkite iš karto užmegzti gilaus pokalbio. Gerai būtų tiesiog pasisveikinti ir pradėti pokalbį apie ką nors lengvo ir nekalto.užmezgę pokalbį, galite pradėti atviresnį flirtą.

Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir sužinojote, kad nėra taip sunku kreiptis į vaikiną ar bet kurį kitą asmenį per tekstą, jei turite, prašome patikrinti Skaitmeninės kūno kalbos reikšmė (visas vadovas) daugiau informacijos apie tekstinių žinučių rašymą ir bendravimą su žmonėmis internete.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.