Kaip Sigma vyrai gauna moterų? (Sužinokite dabar)

Kaip Sigma vyrai gauna moterų? (Sužinokite dabar)
Elmer Harper

Zigmo vyrai - tai vyrų, kurie nėra alfa patinai, tipas. Jie dažnai laikomi maloniais vaikinais, kurie nėra pakankamai įtaigūs, kad gautų moteris. Tačiau iš tikrųjų jie turi labai specifinį būdą, kaip pritraukti moteris ir jas užkabinti.

Sigmos vyras turi pasitikėti savimi, bet ne per daug. Tai reiškia, kad jis turi gebėti pagrįsti savo teiginius įrodymais. Jis taip pat turi gebėti pasirūpinti savimi ir šiek tiek save gerbti. Jis turi žinoti, ko nori gyvenime ir ko yra vertas.

"Sigma" vyrai - tai vyrai, esantys visuomenės pakraštyje. Dažnai jie yra vienišiai arba atstumtieji, kurie neatitinka tradicinio supratimo apie tai, ką reiškia būti vyru.

Jie dažnai yra nesuprasti ir laikomi silpnais ar nepasiekiamais. Tačiau tai, ko sigmos vyrams trūksta socialiniuose įgūdžiuose, jie kompensuoja pasitikėjimu savimi ir nepriklausomybe.

Moteris traukia "sigma" tipo vyrai, nes jie nebijo mesti iššūkio status quo ir nesilaiko visuomenės normų.

Taip pat žr: 100 mielų klausimų, kuriuos galite užduoti savo vaikinui (partneriui ar draugei)

Žymūs vyrai dažnai būna lyderiai ir vizionieriai, jie nebijo rizikuoti. Moterys žavisi šiomis vyro savybėmis ir juos traukia.

Kaip Sigmos vyrai pritraukia moterį?

Raktas į sigmos vyrų supratimą - prisiminti, kad didžioji dauguma jų slepia savo emocijas nuo moterų. Jie parodys savo jausmus moteriai tik tuo atveju, jei ji bus pakankamai gili ir patikima.

Pirmasis kontaktas.

Ankstyvuoju santykių etapu sigma vyrai visada prieina prie moterų labai formaliai. Tai reiškia, kad jis prieina prie moters ir sustoja maždaug už dviejų pėdų nuo jos. Jis neliečia jos, kad užmegztų ryšį, jis neflirtuoja su ja, kad atkreiptų jos dėmesį.

Paprastai jis bendrauja tik tada, jei jį ir kitą asmenį sieja bendri interesai. Zigmo vyrai yra logiškai mąstantys žmonės, kurie geriausiai jaučiasi kalbėdami logiškomis temomis, pavyzdžiui, pokalbius, kurie jiems atrodo simuliuojantys. Zigmo vyrai nemėgsta dalykinių pokalbių, nes jie per šalti, vietinių naujienų ir pan.

Kai sigma randa ką nors, kas jai patinka, paprastai pokalbio metu ji apie tai užsimena, norėdama išsiaiškinti daugiau apie ją. Tikslas - ne priversti ją pamėgti jį, o labiau pabandyti išsiaiškinti, ar yra kas nors, kas galėtų juos sieti gilesniu lygmeniu.

Sigma patinas iš pradžių gali nesugebėti išreikšti susidomėjimo moterimi. Kai jam bus parodyta susidomėjimo kibirkštėlė, labai tikėtina, kad šis vaikinas pakvies jus išgerti kavos, kad sužinotų daugiau.

Zigmas vyras stengsis padaryti įspūdį moteriai, kai tarp jų bus abipusis susidomėjimas ir ryšys.

Aukšti standartai

Sigma patinas - tai vyras, kuris turi itin didelį poreikį moterims ir labai atsirenka moteris, su kuriomis susitikinėja. Moteriai gali tekti pelnyti jų dėmesį būnant jam įdomia.

Jaučiuosi patogiai šalia jo.

Sigma vyras - tai žmogus, kuris sugeba priversti moteris jaustis šalia jo patogiai, kartu gerai kontroliuodamas save, kad jai atrodytų paslaptingas. Taip yra todėl, kad sigma vyrai analizuoja pokalbius, jiems patinka galvoti, kas ir kodėl sakoma.

Pirmojo pasimatymo metu sigmos vyrai tiesiog klausysis ir nesidalins per daug informacijos apie save. Jie dažniau klausinės apie ją ir privers ją jaustis svarbia užduodami daug klausimų.

Jei moteris sugeba išlaikyti vyro susidomėjimą ilgą laiką arba visą pasimatymo laiką, yra didelė tikimybė, kad jis pakvies ją į pasimatymą dar kartą.

"Sigma" vyrų kūno kalba.

Šis vaikinas, kaip sigma patinas, gali atrodyti atsiribojęs, sunkiai prieinamas ir iš pradžių net šaltas. Tačiau jis taip pat gali būti suvokiamas kaip uždaras, jis nieko neišduos savo veido išraiška ir net nepajudės link tavęs.

Tiesą sakant, sigma patinas niekada nesiartins, kol ateis tinkamas laikas - jo asmenybė to neleis.

Kaip sužinoti, ar patinkate vyriškos lyties atstovui.

Zigmo patinas nešvaistys savo laiko kalbėdamas su jumis, jei jūs jam nepatinkate. Jis leis jums suprasti, kad nori būti šalia jūsų, jo kūno kalba pradės atitikti žinutę ir atsivers, pastebėsite, kad jis labiau liečia jūsų ranką, norėdamas atkreipti jūsų dėmesį, jis žiūrės į jūsų Ilgakojinę ir kartais jaučiasi pervargęs, jei taip yra, tiesiog leiskite jam tai žinoti, jam tai normalu.

Sigma vyras atskleis savo interesus tik tada, kai bus pasirengęs aiškiai parodyti, kad nori su ja susitikinėti. Dauguma sigmų neparodys savo emocijų, kol nebus tikrai pasirengę įsipareigoti.

Visi sigmos vyrai tradiciškai yra drovūs, todėl jie sulaiko savo emocijas, kol nėra pasirengę įsipareigoti. Visiems mums vienu ar kitu metu teko išmokti būti emociškai savarankiškiems.

Jei sigma patinas yra arti jūsų arba pasilenkia prie jūsų, kai kalbate, žinokite, kad jam patinkate.

Kas "Sigma Makes" netraukia.

Sigmos patinų netraukia išvaizda, jie mano, kad gražios moterys yra patrauklios, bet tai vienas iš paskutinių dalykų, kuris sigmos patinui gali būti pažymėtas varnele. Jo netraukia moteris, kuriai reikia, kad jis būtų šalia, ir kuri nuolat kažko klausinėja ar jo variantas.

Ko sigma patinas ieško moteriai?

Zigmas labai rimtai žiūri į partnerės paieškas ir gali nemokėti flirtuoti.

Svarbiausia savybė, dėl kurios sigmos vyrai patrauklūs moterims, yra pasitikėjimas savimi. Sigmos vyrus traukia pasitikėjimas savimi, kuris kyla iš vidaus ir nėra pagrįstas išoriniais veiksniais, tokiais kaip turtas, fizinė išvaizda ar statusas.

Žymūs vyrai mėgsta savimi pasitikinčias moteris, nes jomis lengviau pasitiki, o tokios savimi pasitikinčios moterys yra geros partnerės ir vadovės darbe ir per daug juo nepasikliauja.

Klausimai ir atsakymai

1. Kas yra sigma patinas?

Sigma vyras - tai vyras, kuriam sekasi ir kuris užima aukštą padėtį visuomenėje, tačiau neatitinka visuomenės normų ir lūkesčių. Jis yra atsiskyrėlis, nepritampantis prie tradicinės socialinės hierarchijos, bet vis tiek sugebantis pasiekti didelių laimėjimų. Jis dažnai laikomas maištininku arba nonkonformistu.

Taip pat žr: Kai narcizas jus vadina narcizu (visi kiti Gaslighting)

2. Kuo sigmos patinai skiriasi nuo kitų patinų?

Sigmos tipo vyrai skiriasi nuo kitų vyrų keliais aspektais. Pirma, sigmos tipo vyrai dažnai būna vienišiai ir nebūtinai atitinka visuomenės normas ir lūkesčius. Jie taip pat paprastai būna labai sėkmingi ir patrauklūs moterims.

3. Kas traukia moteris į sigmos vyrus?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes skirtingas moteris traukia skirtingi partnerio bruožai. Vis dėlto kai kurios savybės, kurios gali patraukti moteris prie sigmos vyrų, yra pasitikėjimas savimi, nepriklausomybė ir stiprus savęs suvokimas. Sigmos vyrai taip pat dažnai laikomi labiau įtaigiais ir sėkmingais nei kiti vyrai, o tai gali būti patrauklu kai kurioms moterims.

4. Kaip sigmos vyrai bendrauja su moterimis?

Kiekvienas sigma patinas turi savitą bendravimo su moterimis būdą. Tačiau vieni sigma patinai gali būti labiau pasitikintys savimi ir panašūs į alfa patinus, o kiti - labiau intravertiški ir drovūs.

Santrauka

Sunku pasakyti, kaip sigma vyrai užkariauja moteris, nes pasimatymų ir santykių srityje yra labai daug kintamųjų. Paprastas atsakymas - pirmiausia būkite savimi, o jei jam patinkate, tegul taip ir būna, jei ne, judėkite toliau. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, susipažinkite su sigma vyrų apibrėžimu čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.