Kaip susigrąžinti buvusią merginą, kai ji nori draugauti

Kaip susigrąžinti buvusią merginą, kai ji nori draugauti
Elmer Harper

Jei norite susigrąžinti buvusiąją, o ji nori draugauti, svarbu suprasti, kad tai nėra pasaulio pabaiga. Tai nereiškia, kad nesate jai pakankamai geras. Tai tiesiog reiškia, kad jai reikia laiko apdoroti tai, kas įvyko, ir jai reikia šiek tiek erdvės.

Taip pat svarbu suprasti, kodėl ji apskritai nori draugauti. Turėtumėte atsižvelgti į tai, ar yra tikimybė ateityje vėl susitikti, ar tai bus tik laikinas dalykas.

Pirmiausia turite žengti žingsnį atgal ir išanalizuoti savo santykius su buvusia mergina. Pagalvokite, kas lėmė išsiskyrimą ir ar tai galima ištaisyti.

Jei tai buvo kažkas nereikšmingo, pavyzdžiui, kova dėl kažko, ką pasakėte, tuomet turite daug šansų vėl būti kartu. Tačiau jei tai buvo kažkas rimto, pavyzdžiui, neištikimybė, tuomet galbūt norėtumėte dar kartą apsvarstyti galimybę vėl būti kartu.

Kai išanalizuosite savo santykius, laikas imtis veiksmų. Pirmiausia turėtumėte susisiekti su savo buvusia mergina ir atsiprašyti už tai, kas lėmė išsiskyrimą.

Tada stenkitės praleisti su ja daugiau laiko ir stenkitės išspręsti problemą, dėl kurios išsiskyrėme. Toliau straipsnyje giliau panagrinėsime, kaip susigrąžinti buvusią merginą, kai ji nori draugauti.

Pirmiausia iš tiesų turime suprasti, kodėl išsiskyrėte. Kai tai suprasime, galėsime pradėti taisyti tai, dėl ko išsiskyrėme.

Dažniausios poros išsiskyrimo priežastys

  • Prasti bendravimo įgūdžiai.
  • Nusivylimas.
  • Laikykite savaime suprantamu dalyku.
  • Sukčiavimas.
  • Nesugebėjimas augti.
  • Skirtingi poreikiai.

Ar galite prisiminti kurį nors iš šių pavyzdžių? Vėliau juos apžvelgsime ir išsiaiškinsime, kaip ištaisyti santykius.

Patarimas " Jūsų x galėjo meluoti apie tai, kodėl su jumis išsiskyrė", tai turite išsiaiškinti jūs.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsiskiria dauguma porų.

Pagrindinė priežastis, kodėl poros išsiskiria, yra emocinės traukos praradimas. Emocinės traukos praradimas nėra seksualinis. Jei girdėjote repliką "kaltas ne tu, kaltas aš", žinokite, kad ji bando pašalinti bet kokią kaltę nuo jūsų ir suversti ją sau.

Tačiau atsakymas į jūsų problemą yra visiškai aiškus. Kad susigrąžintumėte ją, pirmiausia turite dirbti su savimi. Tačiau kaip tai padaryti?

Pirmiausia supraskite save.

Pirmiausia turime suprasti save, o tik tada galime ugdyti savybes, kurios ją patraukė.

Yra daugybė žingsnių, kurių galite imtis, kad taptumėte geresne savęs versija. Jei jaučiate, kad jums reikia pagerinti savo asmenybę, padirbėkite su pasitikėjimu savimi ir psichine sveikata. Jei jaučiate, kad jūsų gyvenime trūksta kažko svarbaus, apsvarstykite galimybę įtraukti jus dominančią veiklą.

Kad taptumėte geresniu savimi, turite norėti įdėti darbo. Jei norite pagerinti savo sveikatą, pradėkite nuo nedidelių pokyčių, pavyzdžiui, į savo mitybą įtraukite daugiau vaisių ir daržovių. Jei norite pagerinti savo fizinę formą, pabandykite kasdien bent 30 minučių pasivaikščioti. Jei norite tapti geresniu žmogumi, nebijokite atiduoti savęs ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos.

Pagalvokite, kas ją patraukė pirmiausia, ir padarykite šiuos bruožus neatremiamus.

Atkurkite trauką nauju būdu. Jūsų buvusi mergina nenori, kad pasikartotų tie patys santykiai; ji nori kažko naujo ir kitokio.

Patarimas "Štai keletas klausimų, kuriuos galite užduoti sau, kad išsiaiškintumėte, kas nutiko ne taip".

1. Kodėl nutrūko jūsų santykiai?

2. Kas nutiko ne taip?

3. Kaip labai jos pasiilgstate?

4. Ką norėtumėte pakeisti, kad ją susigrąžintumėte?

5. Kaip stipriai norite ją susigrąžinti?

6. Kokių konkrečių tikslų siekiate, kad ją susigrąžintumėte?

7. Ką šį kartą darysite kitaip?

8. Kokios yra jos baimės ir nuogąstavimai?

9. Ką galite

Dėl nebuvimo širdis tampa mielesnė.

Visi esame girdėję patarlę: "Kai nėra, širdis tampa mielesnė", bet tai tiesa!

Kai jau pripažinsite, kad tai buvo ir jūsų pareiga išsiaiškinti, kodėl jūsų santykiai nesusiklostė, metas priversti ją pasiilgti jūsų.

Tai vieno mėnesio iššūkis, kurio metu jai nerašysite SMS žinučių, neskambinsite telefonu, nesiųsite el. laiškų ir nepasirodysite ten, kur ji yra, be jokių socialinių tinklų, "Instagram", "Snapchat" ar "Facebook".

Nenorite jos maldauti ar prašyti, kad ji jus priimtų atgal, suteiktų dar vieną šansą ir t. t. Emocinis ryšys dingo, todėl geriausias būdas susigrąžinti tą liepsnelę - nebūti šalia jos.

Jūsų nebuvimas suteikia buvusiai merginai laiko išgydyti santykius, tačiau šis laikas leidžia buvusiai merginai pasijusti vienišai arba pasiilgti jūsų.

Atminkite: jei norite susigrąžinti buvusiąją, nesusisiekite su ja!

Po išsiskyrimo.

Niekada nesusisiekite su buvusia mergina po to, kai išsiskyrėte. Būsite neigiamos nuotaikos ir blogos savijautos, galite pergyventi dėl to, kas buvo pasakyta ar padaryta karštą akimirką. Tačiau turite suprasti, kad tai nepadės jums ją susigrąžinti. Turite pakeisti savo mąstymą ir kalbėjimą, turite turėti teigiamą kūno kalbą ir tapti laimingesniu žmogumi.

Tavo minčių kokybė yra raktas į tai, kad susigrąžintum ją ir tave supančius žmones. Tavo draugai kalbės, todėl jokiu būdu jos nepaleisk.

Geri draugai.

Neklausykite draugų ir šeimos narių patarimų, nes jie bus tik jūsų pusėje. Geriausia bendrauti su žmonėmis, kurie jus gyvenime kelia aukštyn. Sakoma, kad kylantis potvynis kelia visus laivus, ir tiesa, kad norite būti šalia gerų, pozityvių žmonių, kad pagautumėte dalį jų nuotaikos.

Kita vertus, jūsų gyvenime yra žmonių, kurie nori jus išlaikyti žemumoje. Jie bandys įtikinti jus pasilikti situacijoje, kurioje jaučiatės tik kaip robotas, užuot atskleidę savo tikrąjį potencialą. Tačiau tiesa yra ta, kad jie nori tik to, kas geriausia jiems patiems, ir jie sakys viską, ko reikia, kad įsitikintų, jog liksite ten, kur jie gali jus stebėti. Nepamirškite laikytis atokiau nuo neigiamai nusiteikusių žmonių.

Susipažinkite su naujais žmonėmis.

Kai pradedame susitikinėti su naujais žmonėmis ar žmonių grupėmis, sužinome naujų dalykų apie save.

Pažintis su naujais žmonėmis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mes visi esame čia. Pažintis su naujais žmonėmis yra didžiulė mūsų žmogiškosios prigimties dalis ir tai yra kažkas, kas peržengia kultūros, laiko ir vietos ribas. Dalijimasis patirtimi su kitais daro gyvenimą įdomesnį - nesvarbu, ar tai būtų pažintis su kito žmogaus gyvenimu, ar bendras juokas.

Vienas iš būdų susipažinti su naujais žmonėmis - prisijungti prie grupės. Tai lengvas būdas užmegzti reikiamą socialinį ryšį. Grupės gali būti jūsų draugai, šeima, mokyklos ar darbo kolegos, ir visos jos yra nedidelės grupės žmonių, turinčių panašių interesų.

Pradėkite susitikinėti.

Daugelis žmonių mano, kad sveika pradėti susitikinėti per mėnesį, kai nepalaikomi ryšiai. Niekada nežinai, kada sutiksi žmogų, kuris tau tinka, ir galbūt nenorėsi grįžti prie buvusiojo. Be to, tai būdas priversti buvusįjį pavydėti ir stebėtis, ką veiki su savo naujuoju potencialiu meilės draugu.

Dauguma porų dalijasi draugų grupėmis, todėl netruks ilgai, kol žodis sugrįš į jūsų buvusįjį, kad jūs vėl matėte pažinčių grupę.

Taip pat žr: Mirksėjimo greitis Kūno kalba (Pastebėkite nepastebėtą slaptą galią.)

Pakeiskite išvaizdą.

Norint susigrąžinti buvusią merginą, reikia susitvarkyti garderobą ir nueiti į sporto salę, kad atrodytumėte kuo geriau. Gerai atrodydami jaučiamės gerai, o kai jaučiamės gerai, judame pozityviau ir taip pritraukiame žmones.

Taigi sugalvokite naują mitybos planą, dažniau eikite į sporto salę ir sustiprėkite. Tada, kai kitą kartą pamatysite savo buvusią merginą, ji bus priblokšta jūsų išvaizdos.

Prisiminkite tai.

Geriausia, ką galite padaryti, kai išsiskiriate, yra suteikti buvusiai moteriai erdvės. Norite, kad ji pasiilgtų jūsų kaip reikiant, o kai pagaliau vėl užmegsite ryšį, bus jumis sužavėta.

Vėl prisijungti.

Prisijunkite dar kartą tik po 30 dienų, kai pakeisite savo mąstymą, išvaizdą ir judėjimą.

Tai tikra istorija, kurią man papasakojo vienas žmogus, kurio gyvenimas po 30 dienų, kai nebendravo su buvusia mergina, kardinaliai pasikeitė. Šis žmogus sakė, kad jaučiasi pozityvesnis ir labiau patenkintas, nei kada nors įsivaizdavo, ir yra pasiruošęs vėl užmegzti ryšį, kad pamatytų, kaip toliau elgtis.

Siųsti teksto žinutę.

Siųsiu tekstinę žinutę. Socialiniuose tinkluose nesiųskite DM ar PM. Tekstinės žinutės yra asmeniškesnės nei el. laiškai, be to, jos veiksmingesnės. Patikrinkite skaitmeninę kūno lanauge čia........................................

Siųsdami tekstą norite, kad jis būtų nuoširdus ir primintų apie smagų laiką, kurį kažkada praleidote. Pavyzdžiui: "Prisimeni, kai ėjome į tą restoraną Niujorke, ar prisimeni jo pavadinimą?"

Ši žinutė turėtų sukelti prisiminimus ir linksmybes, kurias kažkada turėjote. Norite įsirėžti į jos mintis. Gavę informaciją, nepersistenkite su žinute. Padėkokite jai ir palikite tai savaitei.

Taip pat žr: Ar keista šypsotis nerodant dantų (šypsenos tipas)

Jei negaunate atgalinio teksto.

Nesusisiekite su ja dar savaitę. Norite palikti laiko, kad parodytumėte, jog nesate dėl to pernelyg susirūpinęs ir neatrodote beviltiškai trokštantis su ja grįžti. Po savaitės pabandykite ką nors kita, prisiminkite laiką, kai jums buvo taip smagu kartu.

Susitikite su ja pirmą kartą per mėnesį.

Jei gausite atsakymą, kitas žingsnis - paprašyti jos pagalbos. Tai galite padaryti prašydami jos pagalbos ruošiant namų darbus ar net prašydami patarimo dėl projekto, prie kurio dirbate.

Kai prašote patarimo, kaip susitikti su jumis išgerti kavos, kad aptartumėte detales, bet ateikite iš tiesos, jūs tikrai norite kažką išsiaiškinti. Tai nėra susiję su jos apgaudinėjimu, kad ji su jumis susitiktų, nes kitaip galite visam laikui viską sugadinti.

Atkurti trauką.

Norite pradėti atkurti tą trauką po mėnesio treniruočių, šukuosenų ir naujų drabužių? Laikas pasirodyti geriausiu savimi. Norite vėl pradėti su ja flirtuoti ir atkurti tą ryšį.

Nepamirškite išlaikyti žaismingumo ir pozityvumo. Norite, kad vėl atsirastų patrauklumas. Jei nesate tikras, kokie ženklai jai vėl patinka, perskaitykite šį straipsnį apie ženklus, kad jūs jai patinkate.

Jūsų galutinis žingsnis.

Gerai, jei viskas praėjo gerai ir esate jos gerose knygose, ji jaučiasi gerai su jumis ir rodo ženklus, kad vėl nori būti šalia jūsų. Laikas ją pakviesti pas save.

Paklauskite jos, ar ji nenorėtų ateiti pavalgyti ir padėkoti už pagalbą įgyvendinant projektą. Pasimatymas jūsų namuose - puikus būdas ją susigrąžinti ir priminti jai gerus laikus bei tai, kad norite keistis.

Klausimai ir atsakymai

1. Kaip susigrąžinti buvusią merginą?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas susigrąžinti buvusią merginą gali skirtis priklausomai nuo situacijos. Tačiau keletas patarimų, kaip susigrąžinti buvusią merginą, gali būti šie: būti supratingas ir suprasti jos jausmus, palaikyti ją ir suprasti jos poreikius, būti nuoširdus ir nuoširdžiai ją mylėti, galvoti apie tai, kodėl su ja išsiskyrėte.požiūrį, pakeisti save ir vėl emociškai susieti.

2. Kaip susigrąžinti buvusią merginą?

Geriausias būdas susigrąžinti buvusią merginą gali skirtis priklausomai nuo situacijos. Tačiau keletas bendrų patarimų, kaip susigrąžinti buvusios merginos meilę ir atleidimą, gali būti šie: praleisti su ja mažiau laiko, praleidus su ja mažiau laiko, įsitraukti į apgalvotus pokalbius, būti komunikabiliam ir supratingam jos atžvilgiu, jautriai reaguoti į jos jausmus ir poreikius. Be to, darytirūpestingi gestai ar staigmenos jai taip pat gali padėti parodyti, kad ji jums vis dar rūpi ir norite, kad viskas būtų gerai.

3. Kaip priversti buvusią merginą jus susigrąžinti?

Keletas patarimų, kaip įgyti buvusios merginos atleidimą ir vėl susitikti, galėtų būti nuoširdus atsiprašymas už bet kokias padarytas skriaudas, įsitraukimas į apgalvotus pokalbius apie tai, kas santykiuose buvo negerai ir kaip tai ištaisyti, bendravimas, supratimas ir palaikymas. Galiausiai buvusi mergina turės nuspręsti, ar ji nori jus priimti, ar ne.atgal, tačiau jei vadovausitės šiais patarimais, galite padidinti savo šansus.

4. Ką galite padaryti, kad buvusi mergina jums atleistų?

Geriausias būdas pasiekti, kad buvusi mergina jums atleistų, priklauso nuo situacijos ir jūsų santykių su ja. Tačiau kai kurie dalykai, kuriuos galite padaryti, kad užsitarnautumėte jos atleidimą, gali būti šie: išreikšti gailestį ir nuoširdžiai atsiprašyti, stengtis ištaisyti ar pakeisti savo elgesį, kurio ji prašė, arba tiesiog praleisti su ja laiką ir bandyti atkurti jūsų santykius.santykiai.

6. Kaip susigrąžinti buvusią merginą?

Keletas bendrų patarimų, kaip vėl patraukti buvusios merginos dėmesį ir susidomėjimą, gali būti tokie: įsitraukti į apgalvotus ir nuoširdžius pokalbius, būti komunikabilus ir supratingas jos atžvilgiu, užsiimti bendra veikla ar pomėgiais, kurie jums abiem patinka. Be to, gali būti naudinga žodžiais ir veiksmais išreikšti savo jausmus ir prieraišumą jai, nes tai gali padėti parodyti jaikad ji jums vis dar labai rūpi.

7. Ar buvusios merginos sugrįžta?

Kai kurios buvusios merginos gali grįžti, jei supranta, kad padarė klaidą išeidamos, arba jei yra vienišos ir pasiilgsta buvusio partnerio. Tačiau kitais atvejais buvusios merginos gali nenorėti grįžti, nes yra patenkintos nauja padėtimi arba nenori turėti reikalų su emociniu bagažu, susijusiu su ankstesniais santykiais.

8. Kokios yra pagrindinės priežastys, kodėl buvusios draugės grįžta?

Yra daug priežasčių, kodėl buvusi mergina gali grįžti į jūsų gyvenimą. Ji gali norėti atnaujinti santykius, jai gali prireikti pagalbos ar paramos, arba ji tiesiog nori draugauti. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu gerbti ir atsižvelgti į jos jausmus.

9. Kaip sužinoti, ar jūsų buvusi mergina galvoja apie sugrįžimą?

Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau yra keletas ženklų, rodančių, kad jūsų buvusi mergina gali svarstyti galimybę vėl su jumis susitikti. Tai, be kita ko, yra ryšių palaikymas, pokalbiai apie gerus kartu praleistus laikus ir gailestis dėl išsiskyrimo. Jei jūsų buvusi mergina daro šiuos dalykus, tai geras ženklas, kad ji vis dar jumis domisi ir gali norėti dar kartą pabandyti.

10. Kokie geriausi būdai priversti buvusią merginą sugrįžti?

Nėra garantuotų būdų, kaip priversti buvusią merginą sugrįžti, tačiau yra keletas dalykų, kurie gali padidinti šansus. Pirma, pabandykite užmegzti su ja ryšį ir išreikšti savo jausmus. Paskui pabandykite padaryti ką nors, ko ji tikrai nori arba ko jai reikia. Galiausiai pabandykite veiksmingai bendrauti ir parodyti nuoširdų gailestį.

11. Kaip užtikrinti, kad buvusi mergina negrįžtų?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas užkirsti kelią buvusios merginos sugrįžimui gali skirtis priklausomai nuo situacijos. Tačiau kai kurios galimos priemonės, kurių galima imtis siekiant sumažinti buvusios merginos sugrįžimo tikimybę, gali būti bendravimas ir atviras pokalbis apie išsiskyrimo priežastis, platoniški draugai arba susitikinėjimas.kiti žmonės.

12. Kokios yra buvusios merginos sugrįžimo pasekmės?

Buvusios merginos sugrįžimo pasekmės gali būti labai įvairios, priklausomai nuo situacijos. Jei buvusi mergina sugrįžta, nes nori vėl susitikti su asmeniu, su kuriuo išsiskyrė, tuomet pasekmės greičiausiai bus teigiamos. Tačiau jei buvusi mergina sugrįžta norėdama sugriauti dabartinius asmens santykius arba keršyti, pasekmės gali būti tokios.neigiamas.

13. Per kiek laiko grįžta buvusi mergina?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, santykių trukmės, išsiskyrimo priežasties ir jausmų lygio. Apskritai buvusi mergina gali sugrįžti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, o gali ir visai negrįžti.

14. Kaip susigrąžinti buvusią merginą, jei tai neįmanoma?

Yra keletas patarimų, kaip susigrąžinti buvusią merginą, pavyzdžiui, kaip būti supratingam ir suprasti jos jausmus, kaip palaikyti ir suprasti jos poreikius, kaip būti nuoširdžiam, kad ją mylite.

Santrauka.

Susigrąžinti buvusią merginą, kai ji nori draugauti, reikia sunkaus darbo ir atsidavimo, tačiau tai įmanoma. Jei ji tave atstumia, turi išmokti judėti pirmyn ir susirasti kitą žmogų, kuris vertina tave už tai, kad esi tu. Ačiū, kad skyrei laiko šiam straipsniui perskaityti, jei patiko skaityti, peržiūrėk kitus mūsų įrašus čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.