Kaip sužinoti, ar jūsų vyras neištikimas (neištikimybės požymiai)

Kaip sužinoti, ar jūsų vyras neištikimas (neištikimybės požymiai)
Elmer Harper

Yra daugybė būdų, kaip sužinoti, ar jūsų vyras neištikimas arba ką nors slepia. Nors svarbu pasitikėti savo nuojauta, yra keletas požymių, kurie gali rodyti, kad vyras yra neištikimas.

Visų pirma, jei jūsų vyras staiga ima slapčiau elgtis su savo telefonu ar kompiuteriu, tai gali būti raudona vėliava. Jei jis pradeda priiminėti skambučius kitame kambaryje arba įtartinai dažnai siunčia žinutes, tai taip pat gali būti ženklas.

Kiti požymiai gali būti staigus nesidomėjimas intymiais santykiais su jumis, daugiau laiko praleidžia ne namuose arba yra mažiau meilus ar dėmesingas nei įprastai.

Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, svarbu kuo greičiau į tai atkreipti dėmesį, reikia suplanuoti, ką ketinate pasakyti, pateikti įrodymų ir aiškių ženklų, kodėl taip galvojate (daugiau apie tai, ką sakyti, skaitykite toliau).

Galiausiai pasitikėjimas ir atviras bendravimas yra bet kokių sveikų santykių raktas, jei jo nebėra, tai daugiau ar mažiau baigta.

Kokie yra pirmieji neištikimybės požymiai?

Pirmasis neištikimybės požymis - kai asmuo pradeda elgtis kitaip. Jis gali pradėti kitaip rengtis, pakeisti savo gyvenimo būdą arba pasidaryti paslaptingesnis naudodamasis telefonu ar kompiuteriu.

Jei jie pradeda leisti laiką ne namie, nepranešdami, kur vyksta, tai taip pat gali būti neištikimybės požymis.

Kitas neištikimybės požymis yra tas, kad jis pradeda daug daugiau laiko nei anksčiau praleisti su draugais ir šeimos nariais ir apleidžia savo pareigas namuose.

Jei jūsų partneris pastaruoju metu elgiasi keistai ir turite pagrindo manyti, kad jis jus apgaudinėja, galite padaryti kelis dalykus, kad įsitikintumėte, jog tai tikrai žinote.

Greitas kontrolinis sąrašas:

Neištikimybę gali rodyti daugybė raudonų vėliavų, įskaitant:

 • Jūsų partneris su jumis praleidžia mažiau laiko.
 • Jis ne taip domisi seksu.
 • Didesnis telefono ryšio laiko aktyvumas.
 • Daug žinučių.
 • Prarandamas apetitas dalykams, kuriais jie anksčiau mėgavosi kartu.
 • Neįprastas elgesys, pavyzdžiui, nepaaiškinamas neatvykimas į darbą ir slapstymasis.

Ką turėčiau daryti, jei manau, kad mano vyras mane apgaudinėja?

Jei įtariate, kad vyras jus apgaudinėja, pirmiausia turite išlikti rami ir susikaupti. Tai gali būti itin emocinga ir sudėtinga situacija, tačiau svarbu į ją žiūrėti racionaliai.

Labai svarbu atvirai ir sąžiningai bendrauti su partneriu, išsakyti savo nuogąstavimus ir aptarti visus galimus įrodymus. Tačiau turėtumėte vengti daryti bet kokias prielaidas, kaltinti partnerį be jokių įrodymų ar daryti skubotas išvadas (žr. toliau pateiktus klausimus, kuriuos galite užduoti).

Galiausiai tik jūs galite nuspręsti, ar norite bandyti spręsti šią problemą kartu su partneriu, ar nutraukti santykius. Atminkite, kad jūsų laimė ir gerovė visada turi būti svarbiausia.

Jei manote, kad vyras jus apgaudinėja, galite padaryti keletą dalykų.

Jei jis neišduoda, gali būti, kad jį neramina kas nors kita, ir turėtumėte pabandyti išsiaiškinti, kas tai yra. ar yra problemų dėl pinigų, ar kas nors, ar kas nors jį neramina darbe? Vyrai dažnai turi sudėtingų jausmų, kuriuos jie uždaro į butelius arba bando nuslėpti. Jei manote, kad jis jus apgaudinėja, nes elgiasi kitaip, elkitės atsargiai. Mano patarimas - stebėkite.

Pirmiausia stebėkite savo jausmus ir nesaugumo jausmus bei tai, kaip jie skiriasi nuo jūsų. Duokite tam kelias savaites ir pažiūrėkite, kas iš tiesų pasikeitė.

Veiksmai, kurių galite imtis prieš apkaltindama vyrą neištikimybe su kita moterimi.

 • Rinkite įrodymus: Prieš susidurdama su vyru, surinkite kuo daugiau įrodymų, pagrindžiančių jūsų įtarimus. Tai gali būti elektroniniai laiškai, tekstinės žinutės ar telefono skambučių išklotinės.
 • Susiplanuokite, ką sakysite: Nuspręskite, ką ir kaip norite pasakyti savo vyrui. Stenkitės išlikti rami ir venkite kaltinimų ar konfrontacijos.
 • Pasirinkite tinkamą laiką ir vietą: Pasirinkite laiką ir vietą, kur galite pasikalbėti privačiai ir be trukdžių. Venkite aptarinėti problemą viešai ar kitų žmonių akivaizdoje, nebent šalia jo nesijaučiate saugiai, pagalvokite apie jo reakciją.
 • Būkite sąžiningi ir tiesūs: kai susiduriate su savo vyru, būkite sąžiningi ir atviri. Naudokite teiginius "aš", kad išreikštumėte, kaip jaučiatės, ir venkite kaltinti ar užsipulti savo partnerį.
 • Išklausykite jo atsakymą: Leiskite vyrui atsakyti į tai, ką sakote. Atidžiai išklausykite jo paaiškinimus ir pasistenkite suprasti jo požiūrį.
 • Apsvarstykite galimybę kreiptis profesionalios pagalbos: jei sunkiai susidorojate su situacija arba jums reikia paramos, apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos į terapeutą ar konsultantą.

Kokius dalykus galite sakyti, kad paklaustumėte vyro, ar jis apgaudinėja, kad jį išviliotumėte?

 • "Pastaruoju metu pastebėjau tam tikrų pokyčių mūsų santykiuose. Ar yra kas nors, apie ką norėtum pasikalbėti?"
 • "Jaučiu, kad pastaruoju metu tarp mūsų atsirado atstumas. Ar yra kas nors, kas tave neramina?"
 • "Turiu nuojautą, kad kažkas negerai. Ar galime apie tai pasikalbėti?"
 • "Myliu tave ir noriu įsitikinti, kad šiuose santykiuose abu esame laimingi. Ar tau ko nors trūksta?"
 • "Noriu tavimi visiškai pasitikėti, bet man sunku kai ką suprasti. Ar galime apie tai pasikalbėti atvirai?"

Atminkite, kad svarbu į situaciją žvelgti ramiai ir apgalvotai. Venkite konfrontacijos ar kaltinimų ir pasistenkite sukurti saugią erdvę, kurioje jūsų vyras jaustųsi patogiai jums atsiverdamas.

Sąmoningai klausykitės, įsidėmėkite visą informaciją ir tada apsispręskite. Atminkite, kad jei jis apgaudinėja, galite pasinaudoti tam tikrais kūno kalbos patarimais, kad tai išsiaiškintumėte. Daugiau informacijos rasite toliau.

Vis dar galvoju, kad jis jo apgaudinėja

Jei vis dar manote, kad jis apgaudinėja, geriausia būtų jam pareikšti savo įtarimus.

Jei manote, kad jis gali būti jums neištikimas, kitas žingsnis būtų su juo apie tai pasikalbėti. Galbūt norėsite pateikti visus įrodymus, kurie patvirtina jūsų teiginį, ir pažiūrėti, kaip jis į tai reaguos.

Geriausia tai daryti šaltai, ramiai ir kolektyviai. Nesusidurkite su juo ir nekaltinkite jo tiesiogiai, nes jis gali tiesiog užsisklęsti arba, blogiausia, supykęs atkeršyti.

Geriausias būdas yra užduoti jam keletą klausimų prieš pradedant jį zonduoti. Paklauskite, kaip praėjo jų diena, paprastų klausimų, o tada naudokite techniką iš Chriso Vosso knygos "Never Split the Difference". Sakykite: "Atrodo, kad pastaruoju metu daug galvojate." Arba kažką panašaus. Ką jie pasakė?

Ieškote ženklų, kad jie vengia jūsų arba nenori su jumis susėsti. Jei jie su jumis susėda, ar elgiasi kitaip? Dauguma meluojančių ar apgaudinėjančių žmonių vengia žiūrėti jums į akis, žiūri į šalį arba žemyn.

Jie taip pat gali trinti nosį, kai su jumis kalbasi, kai užduodate klausimus. Didelis streso požymis yra tai, kad jų mirksėjimo dažnis padidėja arba perauga į mirksėjimą (stebėkite tai pokalbio metu).

Šioje vietoje svarbu pasakyti, kad nė vienas kūno kalbos elementas negali pasakyti, ar žmogus meluoja. Reikia skaityti tarp eilučių. Gali būti, kad jie tiesiog patiria stresą.

Elgesio pokyčiai Jūsų sutuoktinio elgesio pokyčiai.

Su vyru esate kartu jau daug metų; kai kurie iš jūsų pažįstate jo kasdienybę, jo elgesį. Galite tai pastebėti instinktyviai. Staigūs jo kūno kalbos, veido išraiškos ar kalbos pokyčiai gali būti geras rodiklis, kad jo gyvenime kažkas smarkiai pasikeitė.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors stovi užsidėjęs rankas ant klubų.

Subtilūs požymiai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kai susiduriate su sutuoktiniu.

 • Akių blokavimas.
 • Atsigręžimas.
 • Nenori su jumis kalbėtis.
 • Susierzinimas.
 • Temos keitimas.
 • Vengia akių kontakto.
 • Istorija nuolat keičiasi.
 • Prakaitavimas
 • Trina jiems kaklus.
 • Klausimo pakartojimas siekiant laimėti laiko.
 • Išnykstantis šaltinis sakinio pabaigoje.
 • Vieno peties petnešėlė.

Iš karto paklauskite, ar jūsų vyras apgaudinėja.

Tol, kol jaučiatės saugi ir tikrai norite išsiaiškinti jo elgesio esmę ir jau išbandėte visa kita. Paklauskite jo: "Ar tu mane apgaudinėji?" Atsakymas, kurio ieškote, yra "NE" ir kokia nors emocinė reakcija. Atsakymo "NE" priežastis yra ta, kad jis galėtų jums įteigti, jog yra sąžiningas.

Tačiau, jei jie atsako: "Aš niekada to nepadaryčiau", "Turiu per daug ką prarasti", "Negaliu patikėti, kad tu galvoji, jog aš taip pasielgčiau", arba "Mano prigimtis ne tokia, kad taip daryčiau", "Aš tave myliu, niekada tau nieko panašaus nepadaryčiau", "Niekada tavęs neapgaudinėčiau", o tada pradeda įtikinamų teiginių virtinę, deja, turite atsakymą.

Jei tai nepadeda, metas imtis detektyvinio darbo.

Kokie požymiai rodo, kad jūsų vyras jus apgavo?

Ženklus, rodančius, kad jūsų vyras jus apgavo, ne visada lengva pastebėti. Turite žinoti raudonas vėliavėles, kad atpažintumėte dažniausiai pasitaikančius neištikimybės požymius.

Kai kurie iš dažniausių požymių, rodančių, kad jūsų vyras jus apgavo, yra šie:

 • Jei jis staiga ima slėpti savo telefono ar kompiuterio naudojimą.
 • Jei jis lauke praleidžia daugiau laiko nei įprastai
 • Jei jis staiga susidomėjo seksu labiau nei anksčiau
 • Jei jis apsirengia kitaip nei anksčiau

Kokie yra dažniausi jūsų įtarimai, kai vyro nėra namie?

Daugelis moterų turi įtarimų dėl savo vyrų, kai jie išvyksta. Tačiau dažniausiai įtarimai kyla dėl jų ištikimybės.

Vyrai gali būti labai dėmesingi ir rūpestingi, kai jų nėra žmonų. Jie gali siųsti meilės laiškelius ar dovanas, kad parodytų, jog rūpinasi jomis. Tačiau sunku tiksliai žinoti, ar vyras yra ištikimas, kai yra išvykęs.

Jei jį mylite, turite juo pasitikėti. Jei juo nepasitikite, turite savęs paklausti, kodėl. Ar esate nesaugi? Ar jis anksčiau jus apgaudinėjo? Kas nutiko, kad taip jaučiatės?

Pirmiausia pasikalbėkite su juo tik tada, jei jaučiate, kad jo elgesys yra kažkoks negeras, arba jei turite kokių nors įrodymų. Venkite prievartinės konfrontacijos, nes tai gali baigtis atvirkštine jūsų santykių baigtimi.

Kaip kovoti su įtarimais?

Svarbu sugebėti sveikai spręsti savo įtarimus. Jei įtariate, kad kas nors jus apgaudinėja, geriausia apie tai su juo pasikalbėti ir pabandyti viską išsiaiškinti. Leiskite jam žinoti, kad jis jums rūpi, ir norėkite žinoti, kad jis taip pat jaučiasi jums.

Dažnai keliauju ilgas valandas ir būnu išvykęs kelioms dienoms. Išvykęs nuolat skambinu žmonai vakare arba pasikalbu su ja per "FaceTime" ar telefonu.

Nieko nesakydami ir bandydami rasti įrodymų tik pabloginsite padėtį.

Taip pat žr: Pursed Lips reikšmė (siunčiant neteisingą žinutę?)

Galutinės mintys

Kaip sužinoti, ar jūsų vyras jus apgaudinėja, yra sudėtinga tema Tiesa ta, kad yra labai daug požymių, jog jūsų vyras gali jus apgaudinėti. Gali būti sunku pasakyti, ar jūs tiesiog esate paranojikė, ar jis iš tikrųjų jus apgaudinėja.

Geras būdas tai išsiaiškinti yra vadovautis savo nuojauta, taip pat turėti patikimų įrodymų, pvz., kad jis praleidžia mažiau laiko su jumis nei įprastai, apie naujas moteris sužinote iš jo socialinės žiniasklaidos paskyrų, jis pradeda praleidinėti svarbius jūsų gyvenimo įvykius, pvz., gimtadienius ar šeimos vakarienes, jis pradeda grįžti namo vėliau nei įprastai ir niekaip nepaaiškina, kodėl pradeda nuo jūsų slėpti tokius dalykus kaip telefonas.numerius ar slaptažodžius.

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums buvo naudingas ir kad jūsų vyras manęs neišduos, jei šis įrašas jums buvo naudingas, peržiūrėkite straipsnį Kokie yra požymiai, kad jis vėl mane apgaus? (Raudona vėliava)

Jei taip, tai jo nuostolis, nes jūroje yra daug daugiau žuvų. Sėkmės!
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.