Kas kelia nerimą narcizui?

Kas kelia nerimą narcizui?
Elmer Harper

Yra daug dalykų, dėl kurių narcizas gali jaustis nepatogiai. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių dirgiklių yra tai, kai kas nors jį pavadina dėl jo elgesio arba pasako, kad jis klysta. Gilinsimės į tai, dėl ko narcizas jaučiasi nepatogiai, kad galėtumėte gerai suprasti, kas iš tikrųjų su juo vyksta.

Narcizai nemėgsta, kai jiems metami iššūkiai ar abejojama jų autoritetu, todėl jie dažnai jaučiasi gynybiškai ir tampa susijaudinę ar net agresyvūs. Kiti dalykai, dėl kurių narcizas gali jaustis nejaukiai, yra jausmas, kad jis nekontroliuoja situacijos, nėra dėmesio centre, yra ignoruojamas ar atstumiamas.

Narcizai jaučiasi nepatogiai, kai jaučia, kad kas nors neskiria jiems reikiamo dėmesio arba kai jie nėra dėmesio centre. Jie taip pat jaučiasi nepatogiai, kai kas nors abejoja jų autoritetu, kompetencija arba juos kaip nors kritikuoja.

Taip pat žr: Pasyvaus agresyvumo apibrėžimas (Suprasti daugiau)

10 būdų, kaip priversti narcizą jaustis nepatogiai.

1, nesutikite su jais.

Narcizai labai ginasi, kai nesutaria su kitais. Kai nesutinkate su narcizu, jis priverstas gintis, net jei nesupranta temos arba tai yra atgyvenęs variantas. Čia galite jį nustelbti arba įstumti narcizą į kampą.

Jei jie nesupranta pokalbio temos ir jūs jiems metate iššūkį, galiausiai jie parodys savo tikrąjį veidą ir bus atskleisti visiems. Nerekomenduojame to daryti, nes tai gali paskatinti narcizą imtis dar agresyvesnių veiksmų.

2. Pastatykite juos į situaciją, kurioje jie nėra dėmesio centre.

Vienas iš labiausiai paplitusių narcizų bruožų yra poreikis būti dėmesio centre, todėl jie padarys viską, kad tai pasiektų. Šis bruožas išryškėja, kai jie atsiduria situacijoje, kurioje visai nėra dėmesio centre, pavyzdžiui, vakarėlyje ar darbo konferencijoje.

Jie ne tik kalba garsiau už kitus, bet ir daro tokius dalykus kaip keičia žodžius ir pertraukinėja žmones, kad išliktų dėmesio centre. Narcizai dažnai garsėja savo teisių jausmu, kuris yra daugiau nei tik išdykęs vaikas, visada gaunantis tai, ko nori.

3. Kelia grėsmę jų įvaizdžiui.

Vienas dalykas, kurį narcizas būtinai turi visada turėti, yra geras įvaizdis. Jie padarys viską, kad tą įvaizdį apsaugotų, ir jei jiems paprieštarausite ar mestelsite šešėlį ant jų charakterio, jie būtinai atkeršys pačiais piktybiškiausiais ir klastingiausiais būdais. Tai būdas juos išryškinti ir atskleisti visam pasauliui.

4. Nekreipkite į juos dėmesio.

Narcizas tiki, kad visi kiti jį stebi ir pritaria kiekvienam jo žingsniui. Jiems reikia jūsų energijos, jūsų emocijų, kuriomis galėtų maitintis, ir jei jūs jiems nieko neduosite arba iš viso jų atsisakysite, tai prives juos prie proto. Pasaulis jiems atrodys tuščias, nes jie negalės maitintis jūsų emocijomis. Tai viena geriausių taktikų, kurią galite naudoti, kad tikraipriversti narcizą jaustis nepatogiai.

Taip pat žr: Kaip sužinoti, ar jūsų vyras neištikimas (neištikimybės požymiai)

5. Priverskite juos jaustis nesaugiai.

Kartais gali būti sunku pasakyti, kada narcizas jaučiasi nesaugiai, o kada tiesiog elgiasi kaip kvailys. Taigi, kokie yra keli būdai, kaip galite neleisti jam jaustis nesaugiai?

Galite visiškai juos ištuštinti ir socialiniuose tinkluose skelbti, koks puikus jūsų gyvenimas be jų. Paimkite tai, kas jiems padeda jaustis saugiai, tai gali būti drabužiai, automobilis ar kas nors, dėl ko jie jaučiasi gerai.

Jei norite, kad narcizas jaustųsi nepatogiai, tobulėkite tame dalyke, dėl kurio jis jus nuvertina. Neleiskite jam sužinoti, ką darote, kol nebus per vėlu. Tai privers jį pasijusti nesaugiai ir pradės šiek tiek sukrėsti jo pasaulį.

6. Įspėkite juos dėl jų melo.

Kai sakome, kad reikia juos įvardyti dėl jų melo, nedarykite to iš karto. Pradėkite užsirašinėti jų melą, o kai turėsite svarių įrodymų, išmeskite juos, kai jie bus pažeidžiamiausi. Kai tik pradėsite įvardyti narcizą tarp savo draugų ar šeimos narių, jie nebeturės kur trauktis ir patys susinaikins.

7. Priverskite juos pasijusti ne tokiais puikiais, kaip jie mano.

Galite juos tiesiog paraginti: "Pasakykite, kuo jūs tokie puikūs!" Tada pasinaudokite tyla, kad atsakytumėte, jei jie apskritai atsako. Jūsų atsakymas turėtų būti: "Jūs tikrai taip manote?" ir palikite tai. Tai sukels minčių jų galvoje ir jie pradės abejoti savimi.

8. Duokite jiems paragauti jų pačių vaistų.

Kurkite ir planuokite, kaip įveikti narcizą.

Parodykite jiems, kad daugiau nesiruošiate taikstytis su jų nesąmonėmis, ir pradėkite priešintis. Atspindėkite jų veiksmus, o tada juos 10 kartų padidinkite.

9. Viešai juos demaskuokite.

Tai siejasi su sąrašo 6 numeriu. Atskleiskite juos viešai. Tai gali būti jų melas arba tai, kaip blogai jie su jumis elgiasi. Įrašykite jų elgesį ir, jei galite, atskleiskite juos viešai. Arba bent jau veskite jų elgesio su jumis žurnalą. Niekada nežinote, kada jums to prireiks.

Klausimai ir atsakymai.

1. Dėl ko narcizas jaučiasi nepatogiai?

Yra daug dalykų, dėl kurių narcizas gali jaustis nepatogiai. Vienas dalykas gali būti, jei kas nors suabejotų jo narcizišku elgesiu arba jį įvardytų. Kitas dalykas gali būti, jei kas nors jį parodytų arba priverstų pasijusti prastesniu. Be to, narcizui gali būti nemalonu viskas, kas kelia grėsmę jo ego arba verčia jį jaustis nesaugiai.

2. Kaip atpažinti, kad narcizas jaučiasi nepatogiai?

Yra keli pagrindiniai būdai, kaip pasakyti, kad narcizas jaučiasi nepatogiai. Vienas iš jų - jei jis staiga nustoja kalbėti arba bando su jumis bendrauti. Kitas būdas - jei narcizas pradeda teisintis arba bando jus diskredituoti. Pamatysite, kad pasikeičia jo kūno kalba, o jo judesiai ar kvėpavimas tampa labiau sujaudinti.

3. Kokie dažniausi narcizo diskomfortą sukeliantys veiksniai?

Narcizų diskomfortą sukelia daugybė veiksnių, tačiau vieni iš dažniausių yra jausmas, kad jiems neskiriama pakankamai dėmesio, jausmas, kad jie nepakankamai vertinami, ir jausmas, kad jie nepakankamai gerbiami.

4. Kaip galite padėti narcizui jaustis patogiau?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas padėti narcizui jaustis patogiau gali skirtis priklausomai nuo konkretaus žmogaus. Tačiau kai kurie galimi būdai, kaip padėti narcizui jaustis patogiau, gali būti supratimas ir kantrybė, parama ir padrąsinimas, pagarba jo privatumo ir erdvės poreikiui.

5. Ko turėtumėte vengti, jei nenorite, kad narcizas pasijustų nepatogiai?

Yra keletas dalykų, kurių reikėtų vengti, jei nenorite, kad narcizas jaustųsi nepatogiai. Pirma, venkite visko, kas gali kelti grėsmę jo ego ar savivertės jausmui. Antra, venkite visko, kas gali būti vertinama kaip kritika, net jei ji konstruktyvi ar geranoriška. Galiausiai venkite visko, kas gali priversti jį pasijusti prastesniu ar mažiau išskirtiniu.

Santrauka.

Nerekomenduojame priversti narcizą jaustis nepatogiai, bet jei vis dėlto turite ką, tuomet aukščiau pateikta keletas gerų idėjų. Geriausia taktika, kurią galite naudoti su bet kokiu narcizu, - pasitraukti nuo jo kuo toliau. Ištrinkite jį iš savo gyvenimo ir vėl atraskite save.

Tikimės, kad straipsnyje radote tai, ko ieškojote, kad sužinotumėte daugiau temų apie narcisizmą. Peržiūrėkite jas čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.