Kas laikoma neištikimybe (viskas, ką reikia žinoti)

Kas laikoma neištikimybe (viskas, ką reikia žinoti)
Elmer Harper

Neištikimybė - tai išdavystė, apgaulė ir nesąžiningumas. Dažnai ji apibrėžiama kaip taisyklės ar pažado, duoto žmogui, su kuriuo palaikote santykius, sulaužymas.

Pavyzdžiui, emocinė neištikimybė yra tada, kai jaučiate jausmus kitam asmeniui, o ne savo partneriui, ir dalijatės tais jausmais su tuo asmeniu. Finansinė neištikimybė yra tada, kai vienas iš partnerių leidžia pinigus be kito partnerio leidimo, o seksualinė neištikimybė yra tada, kai asmuo turi lytinių santykių su kitu asmeniu, o ne su savo partneriu.

Svarbiausia prisiminti, kad tai, ką vienas asmuo laiko apgaule, kitas gali nelaikyti apgaule.

Kas laikoma neištikimybe?

Atsakymas į šį klausimą gali skirtis, priklausomai nuo to, kieno klausite, tačiau paprastai yra keli dalykai, kurie visuotinai laikomi neištikimybe. Šie dalykai apima fizinį intymumą su kitu asmeniu, išskyrus partnerį, flirtavimą su kitu asmeniu arba siekimą kito asmens, kol esate santykiuose, ir dalykų, kurie gali pakenkti santykiams, slėpimą nuo partnerio.

Neištikimybė gali pasireikšti ir emociškai, pavyzdžiui, kalbantis su buvusiuoju, kai esate santuokoje, arba flirtuojant su kuo nors internete.

Taip pat žr: Kodėl nejaučiu jokio ryšio su savo šeima (šeimos nutolimas)

Visi šie dalykai gali pakenkti ir sugadinti santykius, todėl svarbu būti sąžiningam su partneriu ir bendrauti su juo apie tai, kas jums priimtina ir kokios yra jūsų ribos. Toliau išsamiau apžvelgsime, kodėl žmonės apgaudinėja.

3 sukčiavimo rūšys.

Tyrimų duomenimis, dauguma neištikimybės atvejų kyla dėl trijų biologinių poreikių santykiuose: seksualinio, fizinio ir emocinio.

Seksualinė neištikimybė.

Seksualinė neištikimybė - tai lytiniai santykiai su kitu asmeniu, išskyrus sutuoktinį, ir tai yra labiausiai paplitusi neištikimybės forma. Ji gali sukelti nepasitenkinimą santuoka ir skyrybas.

Šio tipo neištikimybė yra susijusi su miegojimu su kuo nors, nesvarbu, ar tai būtų vienos nakties nuotykis, ar ilgalaikiai fiziniai santykiai. Šio tipo neištikimybė yra geidžiamas elgesys. Tai nėra susiję su emocijomis ar santykiais - tai tik malonumas ir geismas.

Emocinė neištikimybė.

Taip pat žr: Ar vedę vyrai pasiilgsta savo meilužių (išsamūs faktai)

Emocinė neištikimybė yra tada, kai kas nors kitas, o ne jūsų sutuoktinis ar partneris, leidžia jums jaustis gerai. Tai emocinės neištikimybės rūšis, kuri gali būti tokia pat žalinga jūsų santykiams kaip ir fizinė neištikimybė.

Limercija yra intensyvaus, įkyraus įsimylėjimo būsena, kurią sukelia cheminis disbalansas smegenyse. Kartais ji vadinama "priklausomybe nuo meilės". Limerciją patiriantys žmonės paprastai būna užsiėmę asmeniu, kuris juos traukia.

Emocinis & amp; Seksualinis.

Tai trečioji neištikimybės rūšis. Ji yra galingiausia iš visų ir gali sugriauti jūsų santykius. Emocinė neištikimybė gali sukelti seksualinę neištikimybę ir yra galingiausia iš visų. paprasta draugystė gali labai greitai virsti fizine.

Pirmiausia supraskite neištikimybės motyvus.

Žodis "neištikimybė" kilęs iš lotyniško žodžio, reiškiančio "neištikimybę". Viena dažniausių neištikimybės priežasčių - žema savivertė. Tai gali lemti įvairūs dalykai, tačiau dažniausiai dėl to, kad žmogus negauna meilės namuose.

Tai, ką vienas asmuo laiko neištikimybe, gali būti ne tas pats, ką mano kiti. Vienas asmuo gali manyti, kad laikymasis už rankų nėra neištikimybė, tačiau jis gali manyti, kad bučinys yra neištikimybė.

Kai kurie gali manyti, kad emociniai santykiai nėra neištikimybė, nes jie nėra fiziniai.

Vienas iš klausimų, kuriuos reikia užduoti sau

Ar manote, kad jūsų partneris peržengė ribą? Jei taip, vadinasi, pagal jūsų požiūrį į pasaulį, jūs buvote apgautas?

Ar jūsų partneris peržengė jūsų santykių ribas? Galite manyti, kad esate apgaudinėjamas, jei jis intymiai bendrauja už jūsų nugaros, leidžia laiką su kitu asmeniu kaip draugas arba mažiau laiko praleidžia su jumis.

Jei taip yra, turite paklausti savęs, kodėl?

Kodėl jie jus apgaudinėjo?

Kokia yra sukčiavimo motyvacija? Kokia pagrindinė tokio elgesio problema?

Neištikimybė yra sudėtinga problema su įvairiais motyvais. Pagrindinė neištikimybės problema yra ta, kad jie negauna to, ko jiems reikia iš santykių su jumis - nesvarbu, ar tai būtų emociniai, ar fiziniai santykiai.

Neištikimybė retai būna jūsų santykių problema.

Klausimai ir atsakymai

1. Kas laikoma neištikimybe?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes skirtingi žmonės neištikimybę gali apibrėžti skirtingai. Vieni žmonės neištikimybe gali laikyti bet kokią seksualinę veiklą su kitu asmeniu, o kiti - tik tada, kai ji apima emocinį ar fizinį intymumą. Galiausiai neištikimybė laikoma pasitikėjimo išdavyste ir paprastai yra kažkas, kas yralaikoma labai skaudžia apgaudinėjančiam asmeniui.

2. Kokios yra neištikimybės pasekmės?

Neištikimybės pasekmės gali būti įvairios, priklausomai nuo to, kokio sunkumo buvo padarytas veiksmas ir kaip jis buvo atskleistas. Neištikimybė gali sukelti išdavystės, pykčio, skausmo ir nuoskaudos jausmą. Ji gali pakenkti santykiams, lemti jų nutraukimą, skyrybas ir pasitikėjimo praradimą. Neištikimybė taip pat gali sukelti kaltės, gėdos ir žemos savivertės jausmus. Kai kuriais atvejais dėl neištikimybės net gali būti iškelta baudžiamoji byla.kaltinimai, jei jie susiję su sukčiavimu ar apgaule.

3. Kokie požymiai rodo, kad kas nors jus apgaudinėja?

Kai kurie dažniausi neištikimybės pavyzdžiai yra fizinė neištikimybė, emocinė neištikimybė arba dalyvavimas veikloje, kuri laikoma pasitikėjimo išdavyste. Galiausiai, jei nerimaujate, kad jūsų partneris gali jus apgaudinėti, geriausia su juo atvirai ir sąžiningai pasikalbėti apie tai, ką jūs laikote neištikimybe.

Santrauka

Apibendrinant galima teigti, kad yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės apgaudinėja savo antrąją pusę. Šios priežastys skirtingiems žmonėms yra skirtingos, o kai kurie žmonės gali nelaikyti apgaudinėjimu to, ką kiti laiko neištikimybe. Svarbu pirmiausia suderinti savo moralės kodeksą su partneriu, kad turėtumėte tvirtą pagrindą, kuriuo galėtumėte remtis. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, peržiūrėkite kitus panašius straipsnius.čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.