Kaubojaus kūno kalba (viskas, ką reikia žinoti)

Kaubojaus kūno kalba (viskas, ką reikia žinoti)
Elmer Harper

Svarbu suprasti kaubojaus kūno kalbos laikyseną Žmonės natūraliai priima tokį elgesį, per daug nesigilindami, kodėl taip elgiasi. Apžvelgsime, kodėl žmonės taip stovi ir kaip galime tai panaudoti savo naudai. Taigi, kas yra kaubojaus laikysena?

Kas yra kaubojaus pozicija?

Kaubojaus poza - tai kūno kalbos galios judesys, kuriuo galima parodyti dominavimą. Ji dažnai naudojama verslo derybose ir pardavimuose. Šią pozą pasirinkęs asmuo stovi išskėstomis kojomis ir rankomis ant klubų.

Taip pat žr: Neigiamos kūno kalbos pavyzdžiai (nebūtina sakyti)

Šia laikysena siekiama, kad žmogus atrodytų didesnis, nei yra, ir labiau gąsdinantis. Tai galima pasiekti užimant plačiapadę padėtį, kad atrodytų aukštesnis, nei yra iš tikrųjų, ir rankas laikant ant klubų, kad liemuo taptų platesnis.

Kai matote žmogų, kurio kojos išskėstos ir rankos padėtos ant klubų, matote kaubojaus laikyseną. Tai labai paplitusi laikysena, kurią žmonės užima norėdami atrodyti stiprūs, pasitikintys savimi ir kontroliuojantys situaciją.

Kas naudoja kaubojaus poziciją?

Politikai ir kiti vieši asmenys dažnai naudoja kaubojaus pozą, kai nori išreikšti šias savybes. Nors kaubojaus poza gali būti veiksmingas būdas išreikšti pasitikėjimą savimi, svarbu žinoti, kad ji taip pat gali atrodyti arogantiška ar agresyvi.

Jei naudojate kaubojaus poziciją, būtinai tai darykite užtikrintai ir taip, kad išreikštumėte savo teigiamus ketinimus.

Apibūdinkite kaubojaus laikyseną.

Kaubojaus stovėsena - tai veiksmų seka, kurią daugiausia naudoja vyrai, norėdami įtvirtinti savo dominavimą. Pavyzdžiui, ji gali būti įgyvendinama, kai nykščiai yra diržo aukštyje arba dirže, o rankos įrėmina genitalijas.

Kūno kalbos gestas atliekamas nykščiais užkišus už diržo kilpos arba juosmens, o pirštus nukreipus arba pakišus link tarpkojo srities. Tai paprastai vyriškas neverbalinis gestas.

Kur ir kokiame kontekste matote kaubojišką kūno kalbą?

Kaubojaus laikysena gali būti naudojama derybose, pokalbiuose, pokalbiuose dėl darbo ir pristatymuose, siekiant parodyti pasitikėjimą savimi, kontrolę ar dominavimą. Šią laikyseną dažnai naudoja policijos pareigūnai, apsaugininkai ar aukšto rango kariškiai.

Kaip naudoti kaubojaus laikysenos kūno kalbos ženklą.

Šią poziciją dažnai naudoja žmonės, kurie nori atrodyti pasitikintys savimi ar dominuojantys, nes taip jie atrodo valdingi ir nebijo parodyti savo pažeidžiamų kūno dalių.

Tai taip pat naudinga norint parodyti, kad kontroliuojate teritoriją, pavyzdžiui, kai policijos pareigūnas taip stovi nusikaltimo vietoje, norėdamas parodyti, kad jis vadovauja, nėra išsigandęs ir yra pasirengęs veikti.

Taip pat žr: 100 neigiamų žodžių, prasidedančių raide A (sąrašas)

Jei tikrai norite naudoti šią kūno kalbos užuominą, turėtumėte stengtis jos nenaudoti, kad neatkreiptumėte dėmesio į tas vietas, į kurias nori, kad žiūrėtų mažiau žmonių.

Ko turėtume vengti, kai naudojame kaubojaus poziciją?

Turėtume susilaikyti nuo kaubojiškos pozicijos, kai yra aiškios aukštesnio lygio struktūros, pavyzdžiui, darbovietėje, kariuomenėje ar aplink policijos pareigūnus. Tai gali sukelti konfliktą ir emocines abiejų šalių reakcijas, o tai gali sukelti neigiamų padarinių.

Klausimai ir atsakymai.

1. Ką kaubojaus laikysena sako apie žmogaus pasitikėjimą savimi?

Kaubojaus laikysena - tai plati ir stabili laikysena, kuri rodo, kad asmuo pasitiki savimi ir yra pajėgus. Ši laikysena dažnai naudojama, kai susiduriama su priešininku ar iššūkiu, nes ji perteikia pasirengimo ir jėgos jausmą.

2. Kaip galite naudoti kaubojaus laikyseną, kad išreikštumėte autoritetą?

Kaubojaus stovėsena - tai stovėjimo būdas, dažnai naudojamas autoritetui išreikšti. Tai stovėjimas išskėstomis kojomis ir rankomis ant klubų. Tokia stovėsena parodo jautrią vyrų sritį ir demonstruoja jų dominavimą.

3. Kokie yra kiti kaubojaus pozos privalumai?

Be didesnio tikslumo ir mažesnio atatrankos poveikio, kaubojaus stovėsena turi ir kitų privalumų. Šie privalumai apima didesnį stabilumą ir geresnį dominavimo jausmą, rodantį, kad asmuo nesinervina ir nesijaudina dėl nieko ir nieko, jis kontroliuoja vietovę.

4. Ką reiškia "nykštys, įkištas į kelnes"?

Tai patikimumo, galios ir valdžios ženklas. Tai taip pat gali būti arogancijos ženklas.

Santrauka

Kaubojiška kūno kalbos pozicija neabejotinai yra galios demonstravimas, tačiau kai kurie žmonės gali ją neteisingai interpretuoti ir ja piktnaudžiauti, nes gali suprasti kaip aroganciją ar gudrumą.

Jei esate valdžioje arba norite parodyti, kad dominuojate žmonių atžvilgiu, turėtumėte naudoti šią kūno kalbos užuominą, tačiau prieš tai atsižvelkite į situaciją. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, peržiūrėkite kitus čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.