Kodėl mane taip lengvai erzina mama?

Kodėl mane taip lengvai erzina mama?
Elmer Harper

Gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių pykstate ant savo mamos, šiame pranešime apžvelgsime, kodėl tai jus erzina ir ką galite padaryti, kad suvaldytumėte savo emocijas.

Visiškai normalu jausti susierzinimą dėl mamos, nes tai yra įprasta tėvų ir vaikų santykių dalis. Šį susierzinimo jausmą gali sukelti daugybė dalykų, pavyzdžiui, mama nuolat jus bara, nustato taisykles, su kuriomis nesutinkate, arba jaučiate, kad jos akyse nieko negalite padaryti teisingai.

Svarbu nepamiršti, kad mama nori jums geriausio, o jos taisyklės skirtos užtikrinti jūsų saugumą ir padėti pasiekti sėkmę. Gali būti naudinga pasikalbėti su mama apie tai, kodėl jaučiatės susierzinęs, nes bendravimas gali padėti geriau suprasti ir išspręsti bet kokius nesutarimus.

Taip pat žr: Rankos už galvos (supraskite, ką tai iš tikrųjų reiškia)

24 priežastys, kodėl jus erzina.

 1. Ji nesiklauso jūsų nuomonės ir idėjų.
 2. Atrodo, kad ji nesupranta tavo emocijų.
 3. Ji pernelyg rūpestinga.
 4. Ji lygina jus su kitais.
 5. Ji turi nerealių lūkesčių jūsų atžvilgiu.
 6. Ji visada užsiėmusi ir neturi tau laiko.
 7. Ji nėra linkusi į kompromisus.
 8. Ji yra valdinga ir pernelyg kontroliuojanti.
 9. Ji jus kritikuoja.
 10. Ji dažnai jūsų neklauso.
 11. Ji teisia jus iš tikrųjų nesuprasdama situacijos.
 12. Ji dažnai kalba su jumis žemai arba elgiasi taip, tarsi būtumėte kvailas.
 13. Ji kišasi į jūsų asmeninį gyvenimą.
 14. Ji per daug kontroliuoja tai, ką darote.
 15. Ji neprisiima atsakomybės už savo veiksmus.
 16. Ji išlieja savo nusivylimą ant jūsų.
 17. Turite skirtingas vertybes ar įsitikinimus.
 18. Jaučiate, kad ji jūsų nesupranta.
 19. Ji vertina arba kritikuoja.
 20. Jaučiate, kad ji nesiklauso.
 21. Ji negerbia jūsų sprendimų.
 22. Ji per daug iš tavęs tikisi.
 23. Ji nesuteikia jums pakankamai laisvės.
 24. Nesutinkate su jos auklėjimo metodais.

Kodėl negaliu sutarti su mama?

Gali būti sunku sugyventi su bet kuriuo žmogumi, įskaitant mamą, nes skiriasi nuomonės, gyvenimo būdas, įsitikinimai ir lūkesčiai. Tokie veiksniai kaip bendravimo stilius, emocinė reguliacija ir ankstesnė patirtis taip pat gali turėti įtakos tam, kaip žmonės sugyvena.

Svarbu pripažinti, kad jūs ir jūsų mama esate du skirtingi žmonės, kurių požiūriai ar vertybės gali būti prieštaringi. Išmokę įveikti šiuos skirtumus ir veiksmingai bendrauti, galite geriau sutarti su mama.

Svarbu pripažinti, kad kiekvienas santykis yra unikalus ir kad tai, kas padeda pagerinti jūsų santykius su mama, gali neveikti kituose santykiuose.

Kaip nustoti erzinti tėvus?

Geriausias būdas nustoti pykti ant tėvų - atvirai ir sąžiningai su jais bendrauti. Pasikalbėkite su jais apie tai, kas jus erzina, kad abu geriau suprastumėte vienas kito požiūrį.

Nustatydami ribas ir tvirtai išreikšdami savo poreikius, galite padėti abiem rasti sprendimą. Taip pat galite apsvarstyti galimybę pasikalbėti su patikimu suaugusiuoju arba terapeutu, kad šis padėtų jums nustatyti ir išspręsti bet kokias pagrindines problemas, dėl kurių gali kilti trintis tarp jūsų ir tėvų.

Skirti laiko sau ir užsiimti mėgstama veikla taip pat gali padėti suvaldyti susierzinimo jausmą.

Kaip nustoti erzinti mamą?

Geriausias būdas nustoti pyktis su motina - nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti. Pasistenkite pagarbiai išsakyti savo jausmus ir išklausykite jos nuomonę.

Išsiaiškinkite, kas sukelia jūsų susierzinimo jausmą, kartu išnagrinėkite problemą ir susitarkite. Stenkitės sutelkti dėmesį į teigiamus motinos ir jūsų santykių su ja aspektus. Kai reikia, būtinai skirkite laiko sau ir išlaikykite atviras bendravimo linijas.

Taip pat žr: 99 neigiami žodžiai, prasidedantys I (su apibrėžimu)

kaip kontroliuoti savo emocijas.

Kontroliuoti savo emocijas yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti stiprios asmeninės disciplinos ir savęs pažinimo. Svarbu pradėti nuo konkrečių emocijų, kurias jaučiate, ir jas sukeliančių veiksmų ar situacijų nustatymo.

Kai suprasite savo emocijų šaltinį, galite pradėti taikyti strategijas, kurios padės kontroliuoti, kaip ir kada išreiškiate savo emocijas.

Keletas strategijų, kurios gali padėti kontroliuoti savo emocijas: - vesti dienoraštį, kad galėtumėte nustatyti savo minčių ir emocijų modelius, - praktikuoti sąmoningą kvėpavimą, kad galėtumėte sustabdyti ir nuraminti savo emocijas, - padaryti pertrauką, kai jaučiatės užvaldyti emocijų arba kai jaučiate, kad jos tampa nekontroliuojamos.

Užsiimdami fizine veikla, kuri padeda, arba kreipdamiesi į psichologą galite sustiprinti savo psichinę sveikatą ir užmegzti geresnius santykius su mama.

kas sukelia pykčio emociją?

Pyktis yra emocinė būsena, kurią gali sukelti įvairios priežastys, įskaitant jausmą, kad jums gresia pavojus, nusivylimą, neteisingą elgesį ar nepagarbą. Pyktį taip pat gali sukelti jausmas, kad kažkas ar kažkas artimas jums buvo nuskriaustas ar pažeistas, arba jausmas, kad esate bejėgis ar apleistas. Pyktį taip pat gali sukelti tam tikri fiziniai veiksniai, pavyzdžiui, nuovargis, alkis ir skausmas.

Ar galite atleisti žmogui, kuris jus erzina?

Taip, įmanoma atleisti žmogui, kuris jus erzina. Atleidimas yra pasirinkimas ir procesas. Gali prireikti darbo, tačiau gali būti naudinga praktikuoti užuojautą sau ir prisiminti, kad visi daro klaidų.

Taip pat gali padėti empatijos praktika ir elgesio priežasčių supratimas. Svarbu atleisti asmeniui, bet nepamiršti, kaip jis privertė jus jaustis.

Galiausiai, atleidimas yra asmeninis sprendimas, ir gali prireikti šiek tiek laiko, kol galėsite tai padaryti.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie tai, kodėl jus taip lengvai erzina mama, gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių pykstate ir konfliktuojate su ja.

Kartais gali atrodyti, kad ji elgiasi nepagarbiai su jumis, ir jūs abu jaučiate pyktį, su kuriuo gali būti sunku susidoroti, o jūs dažnai galite turėti nuoskaudų.

Geriausia išeitis - perimti savo emocijų kontrolę ir atimti pyktį iš mamos. Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą šiame pranešime, kurį galbūt norėsite perskaityti Akių vartymas Kūno kalba Tikroji reikšmė (ar esate įžeistas?)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.