Kodėl mano vaikinas manęs nekenčia (požymiai, kurių reikia ieškoti)

Kodėl mano vaikinas manęs nekenčia (požymiai, kurių reikia ieškoti)
Elmer Harper

Jei manote, kad jūsų vaikinas jūsų nekenčia, svarbu išsiaiškinti, kodėl. Tai gali būti kažkas, ką padarėte, arba tai gali būti nesusiję su jumis. Bet kuriuo atveju priežasties supratimas gali padėti pagerinti jūsų santykius.

Jūsų vaikinas gali jūsų nekęsti dėl įvairių priežasčių. Jis gali būti nepatenkintas santykiais, patirti didelį stresą arba tiesiog būti nepasirengęs rimtiems santykiams. Jei jūsų vaikinas nuolat jus nuvertina arba verčia jaustis blogai, gali būti, kad atėjo laikas iš naujo įvertinti santykius. Jei jūsų vaikinas nuolat verčia jus jaustis, kad nesate pakankamai gera, gali būti, kad atėjo laikas iš naujo įvertinti santykius.gali būti, kad laikas judėti toliau, nes tai nėra sveiki santykiai.

Yra daugybė priežasčių, kodėl tavo vaikinas gali tavęs nekęsti, todėl toliau apžvelgsime 15 iš jų.

15 priežasčių, kodėl jūsų vaikinas gali jūsų nekęsti.

 1. Visada jam priekaištauji.
 2. Visada kalbate apie save.
 3. Visada esi pasirengęs jį kritikuoti.
 4. Visada bandote jį kontroliuoti.
 5. Visada jį nuvertinate.
 6. Visada verčiate jį jaustis blogai.
 7. Visada laikote jį savaime suprantamu dalyku.
 8. Visada verčiate jį jaustis taip, tarsi jis jums būtų nepakankamai geras.
 9. Esate per daug prisirišęs.
 10. Visada ginčijatės.
 11. Jūs nesate pakankamai linksmas.
 12. Jūs nebesate patrauklus.
 13. Visada naudojatės telefonu
 14. Visada esi teisus.
 15. Jis jus apgaudinėja.

Visada jam priekaištauji.

Kodėl mano vaikinas manęs nekenčia? Gali būti, kad dėl to, jog nuolat jam priekaištaujate. Jei nuolat skundžiatės ar jį kritikuojate, nenuostabu, kad jis ima jūsų nemėgti. Pasistenkite sutelkti dėmesį į teigiamus jūsų santykių aspektus ir suteikite jam erdvės atsikvėpti.

Visada kalbate apie save.

Dar viena priežastis, kodėl jūsų vaikinas jūsų nekenčia, yra ta, kad visada kalbate apie save. Atrodo, kad niekada nesidomite tuo, ką jis nori pasakyti, ir tai tikriausiai verčia jį jaustis taip, lyg jis jums nerūpėtų. Pasistenkite labiau domėtis tuo, ką jis nori pasakyti, ir užduokite jam daugiau klausimų apie save. Taip parodysite jam, kad jis jums rūpi ir kad jis jums įdomus.

Visada esi pasirengęs jį kritikuoti.

Visada esi pasirengusi jį kritikuoti. Nežinau, kodėl tai darai, bet atrodo, kad visada ieškai, dėl ko jį paerzinti. Tarsi bandytum rasti priežasčių jo nekęsti. Nesuprantu, kodėl negali tiesiog palikti visko taip, kaip yra, ir mėgautis jūsų santykiais.

Visada bandote jį kontroliuoti.

Jūs visada bandote jį kontroliuoti, todėl jis jūsų nekenčia. Jis jaučia, kad jūs visada nurodinėjate, ką jam daryti, ir kad niekada nesate patenkinta niekuo, ką jis daro. Jis jaučiasi taip, tarsi nuolat jį kritikuotumėte, ir jūsų akyse jis nieko negali padaryti teisingai. Jis jaučia, kad negali būti savimi šalia jūsų ir kad jūs visada bandote jį pakeisti. Jis nori būti su žmogumi, kuris priima jį tokį, koks jis yra.ir nebando jo kontroliuoti.

Visada jį nuvertinate.

Panašu, kad jūsų vaikinas gali jausti, jog jūs jį nuolat žeminate. Galbūt jam atrodo, kad jūs jį nuolat kritikuojate arba iš jo šaipotės. Jei taip yra, nenuostabu, kad jis pradeda jūsų nekęsti. Pasistenkite būti pozityvesni ir labiau jį padrąsinantys ir pažiūrėkite, ar tai padės pagerinti jūsų tarpusavio santykius.

Visada verčiate jį jaustis blogai.

Gali būti, kad netyčia verčiate savo vaikiną blogai jaustis. Gali būti, kad nuolat jį nuvertinate arba nuolat kritikuojate. Jei nuolat verčiate jį jaustis nepakankamai geru, nenuostabu, kad jis pradeda jūsų nekęsti. Pasistenkite jį kurti, užuot griaudami, ir pažiūrėkite, ar tai pakeis jo požiūrį į jus.

Visada laikote jį savaime suprantamu dalyku. kodėl mano bf manęs nekenčia

Visada laikote jį savaime suprantamu dalyku. Kodėl mano bf manęs nekenčia?

Manau, kad jūsų vaikinas gali jūsų nekęsti dėl to, kad nuolat laikote jį savaime suprantamu dalyku. Atrodo, kad niekada neįvertinate visko, ką jis dėl jūsų daro, o vietoj to sutelkiate dėmesį tik į neigiamus jūsų santykių aspektus. Galbūt, jei pradėtumėte rodyti dėkingumą, jis pradėtų geriau jaustis dėl savęs ir santykių.

Visada verčiate jį jaustis taip, tarsi jis jums būtų nepakankamai geras.

Ar kada nors susimąstei, kaip dėl tavo žodžių ir veiksmų jaučiasi tavo vaikinas? Nuolat jį žemini, verti jį jaustis, kad jis tau nepakankamai geras. Nenuostabu, kad jis tavęs nekenčia. Galbūt turėtum pabandyti jį labiau palaikyti ir teigiamai nuteikti, užuot nuolat jį griovusi.

Esate per daug prisirišęs.

Gali būti, kad jūsų vaikinas jums sako, jog esate per daug lipni, nes jaučiasi dusinamas jūsų nuolatinio dėmesio poreikio. Galbūt jam reikia erdvės atsikvėpti ir jis jaučiasi dusinamas jūsų lipnumo. Jei jums nuolat reikia būti šalia jo ir reikalauti jo laiko, jį tai gali atstumti. Pabandykite suteikti jam šiek tiek erdvės ir pažiūrėkite, ar tai padės pagerinti situaciją.

Visada ginčijatės.

Jūs nuolat ginčijatės. Ar manote, kad jūsų vaikinas jūsų nekenčia? Galbūt taip nėra, bet nuolatiniai ginčai negali būti naudingi jūsų santykiams. pabandykite žengti žingsnį atgal ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta. Ar yra kažkas, dėl ko jūs abu esate nelaimingi? Nustačius problemą, galite pradėti kartu ieškoti sprendimo.

Taip pat žr: Kaip įbauginti žmogų kūno kalbos ženklais (asertyvumas)

Jūs nesate pakankamai linksmas.

Gali būti, kad jūsų vaikinas jums sako, jog esate nepakankamai linksmas, nes jaučiasi nuobodžiaujantis arba neišsipildęs santykiuose. Gali būti, kad jis nori daugiau įspūdžių ir nuotykių ir jaučia, kad jūs jam to nesuteikiate. Jei nežinote, ką daryti, galite pabandyti pasikalbėti su juo apie tai, ko jis nori, ir pažiūrėti, ar galite ką nors padaryti, kad jums abiem būtų smagiau.

Jūs nebesate patrauklus.

Gali būti daug priežasčių, kodėl jūsų vaikinas staiga nusprendė, kad nebesate patraukli. Tai gali būti paprastas dalykas, pavyzdžiui, kad priaugote kelis kilogramus, arba tiesiog nebepatinkate jam taip, kaip anksčiau. Jei nerimaujate, kodėl jūsų vaikinas gali prarasti susidomėjimą, pabandykite su juo apie tai pasikalbėti ir pažiūrėkite, ar jam kyla kokių nors abejonių.

Taip pat žr: Kai narcizas mato, kad verkiate (Išsamūs faktai apie narcizą)

Visada naudojatės telefonu.

Jūsų vaikinas gali jausti, kad nuolat kalbate telefonu, nes neskiriate jam dėmesio, kurio jis nusipelno. Jis gali jausti, kad jums nėra svarbus ir kad verčiau kalbate su kitais žmonėmis arba rašote jiems žinutes. Tai gali būti didelė problema santykiuose, dėl kurios gali kilti daug ginčų ir net išsiskyrimų. Jei jūsų vaikinas jaučiasi taip, tarsi nuolat būtų ignoruojamas, svarbustenkitės daugiau laiko praleisti su juo be telefono. Padėkite jį į šalį vakarienės, pokalbių ir kitos veiklos, kai galite skirti jam visą savo dėmesį, metu.

Visada esi teisus.

Jūsų vaikinas gali Jūsų nekęsti, nes jam atrodo, kad visada esate teisus. Jam gali atrodyti, kad nuolat nurodinėjate, ką daryti, ir kad niekada jo neklausote. Tai gali jį erzinti ir versti jaustis taip, tarsi Jūsų akyse jis nieko negali padaryti teisingai. Pasistenkite būti supratingesni ir išklausykite, ką jis nori pasakyti. Galbūt jam tiesiog reikia šiek tiek laiko atvėsti.

Jis jus apgaudinėja.

Jūsų vaikinas gali jus apgaudinėti, jei nuolat elgiasi baisiai, nepasirodo ir smukdo jūsų savivertę. Jei kartu nepraleidžiate kokybiško laiko, gali būti, kad jis susitikinėja su kita.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sustabdyti vaikino neapykantą jums?

Jei jūsų vaikinas jūsų nekenčia, galite padaryti keletą dalykų, kad pabandytumėte tai sustabdyti. Pirmiausia pabandykite su juo bendrauti ir išsiaiškinti, kokia yra problemos priežastis. Jei jis tiesiog patiria stresą ar yra pervargęs, pažiūrėkite, ar galite jam padėti išspręsti bet kokią problemą. Jei darote kažką konkretaus, kas jam nepatinka, pabandykite nustoti tai daryti. Kartais poros tiesiog nesusišneka ir tai yrane dėl kieno nors kaltės; tokiu atveju geriausia būtų išsiskirti.

Ką daryti, kai vaikinas tavęs nekenčia?

Jei jaučiate, kad jūsų vaikinas jūsų nekenčia, svarbu išsiaiškinti problemos esmę. Pasikalbėkite su savo vaikinu ir pasistenkite, kad jis jaustųsi patogiai išreikšdamas savo jausmus. Gali būti, kad jis tiesiog išgyvena sunkų laikotarpį ir iš tikrųjų jūsų nekenčia. Tačiau jei jo neapykantos jausmai nukreipti į jus, svarbu pasikalbėti. Pasistenkite padėti jam pamatyti, kad jis klysta.ir kokie skaudūs gali būti jo žodžiai.

Kodėl man atrodo, kad mano vaikinas manęs nekenčia?

Jei jums kyla klausimas, kodėl man atrodo, kad mano vaikinas manęs nekenčia, gali būti, kad tai kenkia jūsų psichinei sveikatai. Svarbu išsiaiškinti jo elgesio esmę ir išsiaiškinti, ar nėra kokių nors esminių problemų. Jei jūsų vaikinas nuolat jus nuvertina arba ignoruoja jūsų poreikius, natūralu, kad jaučiatės taip, tarsi jis jūsų nekenčia. Pasikalbėkite su juo apie tai, kaip jaučiatės, ir pasistenkite išsiaiškinti jo elgesio esmę.elgesys.

Ar galiu priversti buvusį vaikiną mane mylėti?

Ne, negalite priversti buvusio vaikino vėl jus pamilti, jei jis jūsų nekenčia. Gali būti, kad galiausiai jis jums atleis ir gyvens toliau, tačiau labai mažai tikėtina, kad jis dar kada nors pajus jums tą patį. Jei buvęs vaikinas jaučiasi taip, lyg būtumėte jį kažkaip išdavęs, bus dar sunkiau susigrąžinti jo pasitikėjimą ir meilę.

kodėl mano vaikino katė manęs nekenčia?

Gali būti kelios priežastys, kodėl jūsų draugo katė jūsų nekenčia. Tai gali būti dėl to, kad nesate įpratęs būti šalia kačių, ir katė tai jaučia. Taip pat gali būti dėl to, kad jūsų kvapas skiriasi nuo jūsų draugo kvapo, ir katė jus sieja su kažkuo, kas jai nepažįstama. Jei nuolat bandote katę glostyti ar pakelti, tai taip pat gali būti priežastis, kodėl ji jūsų nemėgsta. Katėsnemėgsta būti prievarta verčiama, todėl jei nuolat bandote su ja bendrauti, gali būti, kad ją tai tiesiog erzina. Geriausia būtų suteikti katei šiek tiek erdvės ir leisti jai ateiti pas jus pačiai.

kodėl mano vaikinas manęs nekenčia, kai yra girtas?

Gali būti daug priežasčių, dėl kurių jūsų vaikinas jūsų nekenčia, kai yra išgėręs. Gali būti, kad jis neįpratęs gerti, todėl lengvai supyksta, arba gali būti, kad jis turi neišspręstų pykčio problemų, kurios išryškėja, kai yra apsvaigęs. Taip pat gali būti, kad jam paprasčiausiai nepatinka, kaip elgiatės, kai esate apsvaigę nuo alkoholio. Jei jūsų vaikinas nuolat pyksta ant jūsų, kai išgeria, greičiausiai tai yrageriausia su juo apie tai pasikalbėti, kad galėtumėte pabandyti išsiaiškinti problemos priežastį.

kodėl mano vaikinas manęs nekenčia, kai esu nėščia?

Jūsų vaikinas gali jausti įvairias emocijas, įskaitant baimę, nerimą ir sumišimą. Jis gali jausti, kad praranda savo gyvenimo kontrolę ir kad viskas keičiasi. Jis taip pat gali pavydėti kūdikio ir bijoti, kad nebebus jūsų dėmesio centre. Visos šios emocijos yra normalios, todėl svarbu pabandyti pasikalbėti su juo apie tai, kaip jis jaučiasi. Galimakad jam tiesiog reikia šiek tiek laiko prisitaikyti prie naujienų ir jis galiausiai atsitokės.

kodėl mano vaikinas manęs nemėgsta

Gali būti daug priežasčių, kodėl jūsų vaikinas jūsų nemėgsta. Tai gali būti kažkas, ką jūs pasakėte ar padarėte, kas jam nepatiko, arba jis tiesiog nesuderinamas su jumis. Jei nesate tikri, kodėl jūsų vaikinas jūsų nemėgsta, pabandykite jo tiesiai paklausti. Jis gali jums tiesiai neatsakyti, bet bent jau suprasite, kokia yra problema. Jei po pokalbio vis dar taip jaučiatės, laikasjudėti toliau.

Galutinės mintys.

Yra daugybė ženklų, kad jūsų vaikinas gali jūsų nekęsti. Svarbu, kad pirmiausia susitvarkytumėte su savo jausmais, o tada bandytumėte išsiaiškinti jo. Geriausias mūsų patarimas būtų toks: jei jis ir toliau jūsų nekenčia arba verčia jaustis kaip šiukšlei, laikas nutraukti santykius ir judėti toliau. Tikimės, kad radote atsakymą, kurio ieškojote, ir pradėjote patys aiškintis, kodėljūsų dabartinis vaikinas taip jaučiasi. Taip pat galite paskaityti "Rolling Eyes Body Language True Meaning (Are You Offended)", kad geriau suprastumėte panieką.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.