Kodėl vaikinai bučiuojasi atmerktomis akimis (niekada nepasitikėkite vyru)

Kodėl vaikinai bučiuojasi atmerktomis akimis (niekada nepasitikėkite vyru)
Elmer Harper

Vaikinas jus bučiuoja atmerktomis akimis arba pastebėjote, kad jis bučiuoja jus atmerktomis akimis, o gal jis žiūri į jus, kai bučiuoja jūsų draugę, ir norite tai išsiaiškinti? Ką gi, pataikėte į teisingą vietą. Apžvelgsime 5 skirtingas reikšmes, kodėl jis bučiuoja atmerktomis akimis.

Kai kurie žmonės sako, kad vyrai, kurie bučiuojasi atmerktomis akimis, yra nepatikimi. Jie mano, kad taip besibučiuojantys vyrai bando patikrinti, ar moteris, su kuria jie bučiuojasi, iš tiesų juos mėgsta, ar ji tik atlieka judesius. Kiti sako, kad vyrai, kurie bučiuojasi atmerktomis akimis, tiesiog bando būti labiau esantys tuo metu ir iš tiesų užmegzti ryšį su bučiuojamu žmogumi.tikrai reikia žinoti, kai jus bučiuoja vyras atmerktomis akimis!

Toliau apžvelgsime 5 dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl kurių vaikinas bučiuodamasis su jumis atmerkia akis.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors ignoruoja jūsų laiškus

5 priežastys, dėl kurių vaikinas bučiuodamas tave atmerktų akis.

  1. Jie nori įsitikinti, kad jums tikrai patinka.
  2. Jie bando pasipuikuoti.
  3. Jie tavęs nemėgsta.
  4. Jie žiūri, kas į juos žiūri.
  5. Jiems tiesiog labai prastai sekasi bučiuotis.

Jie nori įsitikinti, kad jums tikrai patinka.

Jie nori įsitikinti, kad tikrai esate įsitraukę į bučinį.

Jie bando pasipuikuoti.

Jie bando pasipuikuoti. Jie galvoja, kad taip atrodo vyriškesni ir vyriškesni. Tačiau iš tikrųjų jie tik atrodo arogantiškesni ir egocentriškesni. Tai atstumia daugumą merginų, todėl bučiuodamiesi jie tikrai turėtų stengtis laikyti užmerktas akis.

Jie tavęs nemėgsta.

Kartais vyras bučiuoja moterį atmerktomis akimis, jei ji jam ne itin įdomi, nes stengiasi įsidėmėti ką nors įdomesnio ar stimuliuojančio jį supančioje aplinkoje.

Jie žiūri, kas į juos žiūri.

Bučinys atmerktomis akimis gali būti ženklas, kad nori pamatyti, kas į jį žiūri. Galbūt jam įdomu sužinoti, ar į jį žiūri kita mergina, kad galėtų žengti kitą žingsnį jų atžvilgiu.

Taip pat žr: Kaip prieiti prie vaikino teksto pokalbio metu (flirtuojantis)

Jiems tiesiog labai prastai sekasi bučiuotis.

Tai gali būti jo pirmasis bučinys ir jam tiesiog labai blogai sekasi tai daryti. Laikydamas akis atmerktas jis gali pažvelgti į jus ir suprasti, kas vyksta arba ką daryti toliau.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar turėtumėte pasitikėti vyru, kuris bučiuojasi atmerktomis akimis?

Kai kurie žmonės gali manyti, kad labiau pasitikima, jei kas nors bučiuojasi atmerktomis akimis, nes tai rodo, kad jie yra labiau įsitraukę į šią akimirką. Kiti gali manyti, kad intymiau yra bučiuotis užmerktomis akimis, nes tai rodo pažeidžiamumą ir pasitikėjimo lygį. Galiausiai kiekvienas pats sprendžia, kuo ir kodėl jis nori pasitikėti.

Ar keista bučiuotis atmerktomis akimis?

Kai kuriems žmonėms gali atrodyti keista bučiuotis atmerktomis akimis, tačiau iš tikrųjų tai gali būti puikus būdas parodyti intymumą su savo vaikinu. Kai bučiuojatės atmerktomis akimis, galite matyti vienas kitą ir iš tikrųjų užmegzti ryšį. Be to, tai puiki proga pasipraktikuoti bučiuojantis laikyti akis atmerktas arba užmerktas (priklausomai nuo to, kas jums labiau patinka).užmerktomis akimis, todėl tai puikus būdas parodyti jam, kad galima jas laikyti atmerktas.

Kokios galimos priežastys, dėl kurių jis bučiuodamasis su manimi negali atmerkti akių?

Yra kelios galimos priežastys, kodėl jūsų partneris bučiuodamasis gali laikyti akis atmerktas. Gali būti, kad jam tiesiog patinka stebėti jūsų veidą bučiuojantis arba kad jam intymiau matyti jūsų akis bučiuojantis. Taip pat gali būti, kad jis laiko akis atmerktas kaip preliudijos dalį, galbūt todėl, kad žino, jog jums patinka, kai jis bučiuodamasis atveria akis.Kad ir kokia būtų priežastis, dėl to tikrai nereikia nerimauti - jei ką, tai tik parodo, kaip jūsų partneriui patinka jus bučiuoti!

Ar bučiuodamasis vaikinas turėtų užmerkti akis?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra - galiausiai vaikinas (ir mergina) turi nuspręsti, kas jiems patogu. Kai kurie žmonės bučiuodamiesi nori laikyti akis atmerktas, o kitiems maloniau užmerkti akis ir leisti sau pasinerti į akimirką. Nebūtinai yra teisingas ar neteisingas atsakymas - viskas priklauso nuo to, kas jums labiausiai tinka.savo partnerį.

Ar turėtumėte niekada nepasitikėti vyru, kuris bučiuoja jus su savo vaikinu?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Vieni žmonės gali sakyti, kad niekada neturėtumėte pasitikėti vyru, kuris bučiuoja jus su savo vaikinu iš arti, nes jis gali kažką nuo jūsų slėpti. Kiti gali sakyti, kad tai nebūtinai yra blogai ir kad tiesiog turėtumėte žinoti apie galimybę, jog jis gali kažką nuo jūsų slėpti. Galiausiai jūs patys turite nuspręsti, ar noritepasitikėkite vyru, kuris bučiuoja jus su savo vaikinu iš arti.

Galutinės mintys

Kalbant apie supratimą, kodėl vaikinai bučiuojasi atmerktomis akimis, yra daugybė skirtingų interpretacijų. Kad iš tiesų suprastumėte, ką reiškia atmerktos akys, priklausys nuo situacijos konteksto - kur esate, su kuo esate ir ką darote. Nėra nieko blogo bučiuojantis atmerktomis akimis, tačiau tik jūs galite nuspręsti. Taip pat jums gali būti naudinga Kūno kalba santykiuose (pasako apie jūsų santykius)




Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.