Kodėl vaikinai staiga nustoja rašyti SMS žinutes? (Sužinokite dabar)

Kodėl vaikinai staiga nustoja rašyti SMS žinutes? (Sužinokite dabar)
Elmer Harper

Ne visada lengva suprasti, kodėl vaikinai staiga nustoja rašyti SMS žinutes. Tai gali būti paprasčiausia, nes vaikinas užsiėmęs kitais gyvenimo reikalais ir pamiršta apie kitą asmenį. Arba tai gali būti kažkas rimtesnio, pavyzdžiui, vaikinui pasidaro nuobodu su mergina arba ji jį gąsdina.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl vaikinas staiga nustojo jums rašyti žinutes ir ką galime padaryti, kad juos susigrąžintume.

Greitas atsakymas: Jei susidomėjote žmogumi ir jis staiga nustojo rašyti žinutes, geriausia susisiekti ir paklausti, ar viskas gerai. Jei jis neatsako, tikėtina, kad jis nesidomi, ir turėtumėte judėti toliau, nes buvote užkalbintas (angl. ghosted)!

Kodėl jis nustojo man rašyti žinutes?

Priežastys, dėl kurių vaikinas staiga nustoja rašyti žinutes, gali būti įvairios: jis gali būti užsiėmęs darbu ar kitais įsipareigojimais, gali susitikinėti su kitais žmonėmis arba paprasčiausiai jam gali būti neįdomu.

Gali būti įvairių priežasčių, kodėl vaikinas staiga nustoja jums rašyti žinutes. Tai gali būti dėl to, kad jis prarado susidomėjimą, gali būti užsiėmęs arba gali būti neįsitikinęs, kad jus sudomino.

Pirmoji jūsų reakcija bus atkirsti jam, bet turėtumėte susilaikyti nuo šios minties ir pirmiausia pabandyti suprasti, kodėl jis pasielgė taip, kaip pasielgė. Tada, prieš pasiduodami, išbandykite keletą būdų, kaip jį susigrąžinti.

10 priežasčių, kodėl jis nustojo jums rašyti žinutes.

  1. Jis užimtas.
  2. Jis yra darbe, mokykloje ar universitete.
  3. Jis nuėjo miegoti.
  4. Jis turi šeimyninių problemų.
  5. Jis labiau vertina savo draugus.
  6. Jis nori suteikti jums erdvės.
  7. Jis nenori jums įsipareigoti.
  8. Pasakėte tai, kas jam nepatinka.
  9. Jis jaučiasi kaltas dėl to, ką padarė.
  10. Jis buvo įspėtas .

Vaikinas, su kuriuo susirašinėjate, galėjo staiga nustoti rašyti žinutes dėl vienos iš daugelio priežasčių. Jis gali būti per daug užsiėmęs, kad rašytų žinutes, susidomėjęs kuo nors kitu, nusivylęs jumis arba praradęs susidomėjimą jumis. Ne visada lengva suprasti, kas vyksta vaikino galvoje ir kodėl jis nustojo bendrauti, todėl mums, merginoms, gali būti sunku tinkamai reaguoti.

1. Jis užimtas.

Jei vaikinas staiga nustojo jums rašyti žinutes, tai gali būti dėl to, kad yra užsiėmęs ir negali atsakyti. Tai gali būti dėl to, kad jis dirbo, važinėjo dviračiu ar darė daugybę kitų dalykų. Tai gali būti tiesiog dėl to, kad jis buvo užsiėmęs. Prieš darydami klaidingas išvadas, pagalvokite, ką jis veikia ir koks jo gyvenimas.

2. Jis yra darbe, mokykloje ar universitete.

Jei rašote jam žinutes dienos metu ir jis staiga nustoja, gali būti, kad jis išėjo į pamokas, išjungė telefoną ir negali atsakyti. Atkreipkite dėmesį į tai, kokiu paros metu jam rašote žinutes. Ar logiška, kad jis gali būti darbe arba pamokoje?

3. Jo nuėjo miegoti.

Jei rašote vaikinui ir jis neatsako, tai nebūtinai reiškia, kad jis jus ignoruoja. Jis gali būti užmigęs arba jo miego grafikas nenuoseklus. Jis taip pat gali būti dirbantis arba turėti fizinį darbą. Gali būti pavojinga manyti, kad vyras jus ignoruoja vien dėl to, kad iš karto neatsako į jūsų žinutes.

4, Jis turi šeimyninių problemų.

Ne visada galite žinoti, ką žmogus išgyvena namuose. Jiems gali būti sunku išlaikyti ar rūpintis šeimos nariais. Jie gali būti priversti eiti į kitą darbą arba prižiūrėti jūsų vaikus, kai jūs grįžtate namo. Jūs tiesiog nežinote. Jei jis staiga nustoja jums rašyti žinutes po kelių mėnesių bendravimo, gali būti, kad jam kažkas atsitiko.

Taip pat žr: 99 neigiami žodžiai, prasidedantys D (su apibrėžimu)

5. Jis labiau vertina savo draugus.

Kai kurie vaikinai ir vyrai savo draugystes iškelia aukščiau už santykius. Jie tave laikys nuošalyje, bet jų draugai jiems yra prioritetas. Jei matai juos "Instagram" tinkle su savo draugais, o jis neatsako į tavo žinutę, gali būti, kad taip yra dėl to.

6. Jis nori suteikti jums erdvės.

Įprasta, kad po ginčo ar nesutarimo vaikinas nori suteikti jums erdvės. Taip yra todėl, kad jis mano, jog tai yra geriausia išeitis. Taip manoma todėl, kad suteikus erdvės ji galės nusiraminti ir tada grįžti prie pokalbio racionaliau. Jei staiga jis nustojo jums rašyti žinutes, tai gali būti dėl šios priežasties.

7. Jis nenori įsipareigoti.

Geriausiu metu vaikiną gali būti sunku suprasti, bet jei jis staiga nustojo jums rašyti žinutes, gali būti, kad taip atsitiko todėl, kad jis jaučia, jog per daug su juo suartėjote, ir nenori įsipareigoti naujiems santykiams.

8. Pasakėte kažką, kas jam nepatinka.

Visiems mums yra tekę tai patirti ir pasakyti ką nors ne vietoje, kas ką nors įžeidė. Peržvelkite savo paskutinę SMS žinutę, ar nepasakėte ko nors, kas galėjo jį įskaudinti?

9. Jis jaučiasi kaltas dėl kažko, ką padarė.

Jei jis dėl ko nors jaučiasi kaltas, jam lengviau ignoruoti jūsų SMS žinutes, nei atsakyti į jūsų klausimus apie tai. Užuot atsakęs sąžiningai, jis gali tiesiog apsimesti, kad jų negavo, arba nukreipti dėmesį neatsakydamas.

Taip pat žr: Kūno kalba Geriausia knyga (Beyond Words)

10. Jis buvo įspėtas.

Įprasta, kad šeimos narys arba asmuo, kuris jumis rūpinasi, įspėja jį, kad jis su jumis nebendrautų.

Yra daugybė priežasčių, kodėl kas nors gali norėti įspėti asmenį apie kontaktą su jumis. Jie gali bandyti jį apsaugoti arba gali turėti savų tikslų. Ar jūsų gyvenime yra kas nors, kas taip pasielgtų?

Galutinės mintys.

Yra daugybė priežasčių, kodėl vaikinas staiga gali nustoti jums rašyti žinutes. Geriausia būtų pagalvoti apie tai, kas vyksta jo gyvenime, o tada pagalvoti, kas vyksta jūsų gyvenime, ir pabandyti išsiaiškinti, ar tai dėl jūsų, ar dėl jo. Jei jis ilgą laiką jus vaiduokliškai persekioja, galbūt laikas judėti toliau.

Galų gale, vyrai yra emocionalūs padarai - ir viena bloga diena gali nulemti skirtumą tarp to, ar vyras jums rašys žinutes, ar ne. Tai tikrai gali būti taip paprasta. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, tuomet susipažinkite su šiomis 14 taisyklių, kai jis nustoja jums rašyti žinutes.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.