Kodėl vyrai kryžiuoja kojas (viskas, ką reikia žinoti)

Kodėl vyrai kryžiuoja kojas (viskas, ką reikia žinoti)
Elmer Harper

Jau daug metų diskutuojama, kodėl vyrai kryžiuoja kojas. Kai kurie žmonės mano, kad taip jie parodo savo pranašumą, o kiti sako, kad tai tiesiog įprotis.

Tiesa ta, kad yra daug įvairių priežasčių, kodėl vyrai kryžiuoja kojas, ir jos priklauso nuo situacijos.

Kai kurie vyrai sukryžiuoja kojas sėdėdami biuro kėdėje, nes tai padeda jiems jaustis patogiau ir atsipalaidavusiems. Kiti vyrai tai daro norėdami atrodyti svarbesni, galingesni arba norėdami nukreipti dėmesį nuo savęs.

Taigi atsakymas gali būti ne toks paprastas, kaip jums atrodo. Toks elgesys prasideda dar vaikystėje, kai berniukams liepiama sėdėti sukryžiavus kojas, tačiau berniukams tapus vyrais jie dažniau sėdėdavo sukryžiavę kojas. Tai gali būti būdas parodyti, kad jiems patogu ir kad jie viską kontroliuoja. Kai kurie vyrai tai daro iš įpročio, o kiti - norėdami parodyti dominavimą. Kad ir kokia būtų priežastis, tai įprasta praktika.tarp vyrų.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys T (su apibrėžimu)

Norėdami suprasti, kas iš tikrųjų vyksta, plačiau panagrinėsime, kodėl vyrai kryžiuoja kojas.

Kodėl vyrai sukryžiuoja kojas?

Dažniausia priežastis, dėl kurios vyrai kryžiuoja kojas, yra paprasčiausias patogumas. Taip pat yra daug medicininių priežasčių, dėl kurių vyrai kryžiuoja kojas, pvz., gerina kraujotaką, mažina skausmą ir apsaugo nuo giliųjų venų trombozės. Be to, vyrai gali būti išmokę NLP ir paprasčiausiai atspindi jus.

Taigi, kaip mes galime pasakyti, ką jis iš tikrųjų daro, kai sukryžiuoja kojas? Pirmiausia turime suprasti, kas iš tikrųjų vyksta. Klausiu, koks yra kontekstas, - tuoj sužinosite.

Taip pat žr: 99 neigiami žodžiai, prasidedantys I (su apibrėžimu)

Pirmiausia supraskite kontekstą.

Greita "Google" paieška "kas yra kontekstas?" suteikia mums atsakymą, kaip suprasti kontekstą. "Aplinkybės, kurios sudaro įvykio, teiginio ar idėjos aplinką ir kurių dėka jis gali būti visiškai suprastas."

Geriausias būdas perskaityti asmens kontekstą - atkreipti dėmesį į smulkmenas. Pavyzdžiui, kaip jis sėdi? Ar jo kūno kalba atvira, ar uždara? Taip pat gali būti naudinga, jei gerai pažįstate asmenį, kad galėtumėte suprasti, ką reiškia jo reakcijos. Pavyzdžiui, jei draugas staiga atsistoja ir pradeda žingsniuoti, tai gali būti todėl, kad jis nervinasi dėl kažko, ką pasakėte.

Todėl svarbu suprasti, kodėl žmogus sukryžiuoja kojas. Pavyzdžiui, jei matote, kad vyras sukryžiuoja kojas po to, kai užduodamas sunkus klausimas, tai gali būti laikoma gynybiniu kūno kalbos gestu. Jis bando apsisaugoti, sukryžiuodamas koją virš kirkšnies, kad apsaugotų savo lytinius organus.

Taip pat turėtume atsižvelgti į aplinką ir jos įtaką žmogaus kojų sukryžiavimui, kad geriau suprastume, kas vyksta.

Aplinkos vaidmuo.

Kai kalbame apie aplinką, turime galvoti apie tai, kur vyras yra, pavyzdžiui, verslo susitikime, traukinyje, per pasimatymą ir t. t. Tai mums padės suprasti, kodėl jis sukryžiuoja kojas. Pavyzdžiui, jei jis yra pasimatyme ir sėdi priešais žmogų, kuris jam patinka, jis gali sukryžiuoti kojas, norėdamas parodyti, kad jam šalia jo jauku. Kita vertus, jei jis su jumis ginčijasi, jis gali sukryžiuoti kojas.gali sukryžiuoti kojas, kad apsigintų arba atrodytų mažesnis.

Jei norite sužinoti daugiau apie kūno kalbos skaitymą, skaitykite šį straipsnį, kad geriau suprastumėte.

Geriausias patarimas.

"Viskas, kas plečiasi, laikoma teigiama kūno kalbos užuomina".

Kur dažniausiai vyras sukryžiuoja kojas?

Dabar, kai jau šiek tiek daugiau sužinojome apie kontekstą ir aplinką, pažvelkime, kur matysime tokį elgesį.

Vyras dažniausiai sukryžiuoja kojas, kai jaučiasi patogiai šalia jūsų.

Antroji vieta, kur galite pamatyti vyrą sukryžiavusį kojas, yra tada, kai jis jaučiasi spaudžiamas. Kūno kalbos kalbose tai kartais vadinama "pacifikatoriumi". Tačiau atminkite, kad viskas priklauso nuo konteksto, kuriame matote šią kūno kalbos užuominą.

Daugiausia naudos Vyras sukryžiuos kojas.

Kojų sukryžiavimas turi daug privalumų, įskaitant:

  • Geresnė kraujotaka
  • Mažesnė giliųjų venų trombozės rizika
  • Geresnė laikysena
  • Sumažėjusi raumenų įtampa
  • Didesnis komfortas

Ar vyrai turėtų sukryžiuoti kojas?

Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo į šį klausimą, tai tik asmeninių pageidavimų reikalas. Kai kurie vyrai mano, kad patogiau sukryžiuoti kojas, o kiti mieliau laiko kojas nesukryžiuotas. Nėra teisingo sėdėjimo būdo, todėl sėdėkite taip, kaip jums patogiau.

Kodėl vaikinai neturėtų kryžiuoti kojų?

Yra daugybė priežasčių, kodėl vaikinai neturėtų sukryžiuoti kojų, pavyzdžiui, kai reikia greitai judėti blogoje situacijoje arba kai nenorima atrodyti pernelyg patogiai.

Kodėl vaikinai sėdėdami išskleidžia kojas?

Atsakymas gali skirtis priklausomai nuo asmens, tačiau viena iš priežasčių, kodėl kai kurie vaikinai sėdėdami gali išskėsti kojas, yra ta, kad taip jie jaučiasi patogiau. Tai gali padėti jiems atsipalaiduoti arba mažiau nerimauti tam tikroje situacijoje. Be to, kojų sukryžiavimas gali padėti pagerinti laikyseną.

Kada vaikinai sukryžiuoja kojas stovėdami?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes taip galima elgtis dėl įvairių priežasčių. Vieni žmonės taip elgiasi norėdami atrodyti labiau atsipalaidavę ar patogesni, kiti - norėdami užimti mažiau vietos. Be to, sukryžiavus kojas stovint taip pat gali būti lengviau išlaikyti pusiausvyrą.

Galutinės mintys

Vyrai yra linkę sukryžiuoti kojas kaip komforto gestą, ypač kai jie jaučiasi patogiai arba kontroliuoja situaciją šalia ko nors. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius apie sukryžiuotas kojas čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.