Kūno kalba Bosas jus mėgsta.

Kūno kalba Bosas jus mėgsta.
Elmer Harper

Jei jums įdomu, ar jūsų viršininkas jus mėgsta, ir norite tai sužinoti iš jo kūno kalbos, šis pranešimas skirtas jums.

Kūno kalba yra puikus būdas įvertinti, ar jūs patinkate viršininkui. Jei kalbėdamas su jumis jis nuolat užmezga akių kontaktą, šypsosi ir pasilenkia, tai geras ženklas, kad jam patinka, jog esate šalia. Tačiau jei jis vengia akių kontakto, sukryžiuoja rankas arba nusisuka nuo jūsų, kai kalba, galbūt laikas pradėti ieškoti naujo darbo.

Skaitydami kūno kalbą turite atlikti keletą dalykų, svarbu atsižvelgti į situacijos kontekstą. Pavyzdžiui, jei esate susitikime ir kas nors yra sukryžiavęs rankas, jis gali būti uždaras tam, apie ką kalbama. Tačiau jei esate vakarėlyje ir kas nors yra sukryžiavęs rankas, jis gali būti tiesiog šaltas. Štai ką iš tikrųjų reiškia kontekstas.

Interpretuojant kūno kalbą svarbu suprasti kontekstą, nes ta pati užuomina, priklausomai nuo situacijos, gali turėti skirtingą reikšmę. Toliau apžvelgsime 8 kūno kalbos ženklus, rodančius, kad jūs patinkate viršininkui.

8 ženklai, kad jūsų bosas jus mėgsta

  1. Jie įtraukia jus į pokalbius ir rūpinasi, kad būtumėte įtraukti į informacijos srautą.
  2. Jie užmezga su jumis akių kontaktą ir šypsosi.
  3. Kalbėdami su jumis jie pasilenkia.
  4. Jie juokiasi iš jūsų juokų.
  5. Jie klausia jūsų nuomonės.
  6. Jie sako jums komplimentus.
  7. Jie paliečia jus per ranką ar petį.
  8. Jie naudoja atvirus kūno kalbos ženklus.

Jie įtraukia jus į pokalbius ir rūpinasi, kad būtumėte įtraukti į informacijos srautą.

Jei jūsų vadovas stengiasi įtraukti jus į pokalbius ir rūpinasi, kad būtumėte informuotas, tai geras ženklas, kad jūs jam patinkate. Jis gali paliesti jus per petį ar nugarą, kad parodytų, jog jūs jam patinkate. Tai, kad jus įtraukia į pokalbius ar pokalbius, yra svarbus būdas parodyti, kad jūs jam patinkate ir jis jus gerbia.

Jie užmezga su jumis akių kontaktą ir šypsosi.

Jei viršininkas palaiko akių kontaktą ir šypsosi, tai geras ženklas, kad jam patinkate. Kūno kalba yra svarbi socialinio bendravimo dalis, todėl gebėjimas ją suprasti gali padėti suprasti, kaip jaučiasi kiti. Jei viršininkas palaiko akių kontaktą ir šypsosi, tai geras ženklas, kad jis patenkintas jūsų darbu ir džiaugiasi jūsų buvimu šalia.

Kalbėdami su jumis jie pasilenkia.

Kalbėdami su jumis jie pasilenkia. Tai klasikinis kūno kalbos ženklas, kad viršininkui patinkate. Jie nori būti arti jūsų, nori girdėti, ką sakote, ir nori įsitikinti, kad kreipiate į juos dėmesį. Tai geras ženklas, kad jūsų viršininkas domisi jumis ir tuo, ką norite pasakyti. Mes pasilenkiame, kai mums kas nors patinka, ir atsitraukiame, kai nepatinka.

Taip pat žr: Juokingi dalykai, kuriuos galima pasakyti narcizui (21 atsakas)

Jie juokiasi iš jūsų juokų.

Jei viršininkas juokiasi iš jūsų juokų, tai geras ženklas, kad jam patinkate. Jo kūno kalba parodys, kaip jis jaučiasi, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis reaguoja, kai esate šalia. Jei jis dažnai šypsosi ir juokiasi, tai geras ženklas, kad jam patinka jūsų draugija.

Jie klausia jūsų nuomonės.

Tai geras ženklas, kad viršininkui patinkate ir jis gerbia jūsų nuomonę. Tai reiškia, kad jis vertina jūsų indėlį ir pasitiki jūsų nuomone. Tai puiki proga užmegzti tvirtus santykius su viršininku ir parodyti jam, kad esate komandos turtas.

Jie sako jums komplimentus.

Jei viršininkas sako jums komplimentus, tai geras ženklas, kad jūs jam patinkate. Jis gali bandyti užmegzti su jumis ryšį arba tiesiog vertinti jūsų darbą. Bet kokiu atveju tai teigiamas ženklas, kad esate jam palankus.

Jie paliečia jus per ranką ar petį.

Paliečia jums ranką ar petį - tai aiškus ženklas, kad viršininkui patinkate ir jis jumis domisi. Jis gali bandyti užmegzti su jumis asmeniškesnį ryšį arba tiesiog parodyti savo palaikymą. Bet kuriuo atveju tai geras ženklas!

Jie naudoja atvirus kūno kalbos ženklus.

Jei jūsų viršininkas naudoja atvirus kūno kalbos ženklus, tai geras ženklas, kad jūs jam patinkate. Atvira kūno kalba - tai tokie dalykai kaip akių kontaktas, pasilenkimas į jus kalbant, nesukryžiuotos rankos ir kojos. Jei jūsų viršininkas daro šiuos dalykus, tai geras ženklas, kad jis domisi tuo, ką sakote, ir vertina jus teigiamai.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su kūno kalbos ženklais, rodančiais, kad jūs patinkate viršininkui.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip žinoti, kad jūsų viršininkas slapta jus traukia?

Yra keletas požymių, rodančių, kad jūsų viršininkas slapta jus traukia. Jis gali pradėti kreipti į jus daugiau dėmesio nei įprastai arba gali išeiti iš kelio, kad būtų šalia jūsų. Taip pat jis gali dažniau nei įprastai sakyti jums komplimentus arba rasti pretekstą jus paliesti. Jei jūsų viršininkas elgiasi kitaip šalia jūsų, tai gali būti dėl to, kad jį traukiate. Nuo jūsų priklauso, kaip prie jo prieisite.tai.

Kodėl mano viršininkas flirtuoja su manimi?

Gali būti kelios priežastys, kodėl jūsų viršininkas su jumis flirtuoja. Galbūt jūs jam patinkate ir jis nori užmegzti romantiškus santykius. Arba jis gali bandyti jumis pasinaudoti ir pasinaudoti savo padėtimi, kad gautų tai, ko nori. Jei jūsų viršininkas nesidomi jūsų romantiškais santykiais, geriausia aiškiai pasakyti, kad jums tai neįdomu, ir nutraukti flirtą.

Ką turėčiau daryti?

Paprasto atsakymo į šį klausimą nėra. Jei jus traukia ir jūsų viršininkas, galbūt norėsite ištirti galimus santykius. Tačiau jei jūsų viršininkas jūsų nedomina, turėsite atsargiai elgtis su šia situacija.

Taip pat žr: Alfa vyrų kūno kalbos flirtas (pagrindinis vadovas)

Jei nuspręsite užmegzti santykius su savo viršininku, svarbu įsitikinti, kad sugebėsite palaikyti profesinius ir asmeninius santykius. Turėsite sugebėti nustatyti ribas ir atskirti savo darbo ir asmeninį gyvenimą.

Jei nenorite užmegzti santykių su savo viršininke, turite būti atsargus bendraudamas su ja. Venkite flirtuoti ar duoti jai suprasti, kad jus domina kas nors kita nei profesiniai santykiai. Jei ji atkakliai reikalauja, gali tekti su ja pasikalbėti apie abipuses ribas.

Ką turėčiau daryti, jei mano viršininkas man patinka ir su manimi flirtuoja?

Jei manote, kad jūsų viršininkas jus traukia arba su jumis flirtuoja, galite padaryti keletą dalykų. Galite bandyti nekreipti į tai dėmesio ir tikėtis, kad tai praeis, pasikalbėti su patikimu bendradarbiu apie tai, kaip jaučiatės, arba tiesiogiai pasikalbėti su viršininku. Tačiau turėkite omenyje, kad pokalbis su viršininku gali padaryti situaciją dar keblesnę. Jei jaučiatės nepatogiai, tikriausiai geriausia apskritai vengti situacijos. mesprimygtinai rekomenduojame patikrinti Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas) kad iš tikrųjų suprastumėte, kaip teisingai skaityti žmones.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.