Kūno kalba braižant galvą reikšmė (ką tai reiškia?)

Kūno kalba braižant galvą reikšmė (ką tai reiškia?)
Elmer Harper

Galvos kraipymas yra vienas iš dažniausių gestų, kuriuos atliekame, kai esame suglumę ar sutrikę. Tai taip pat ženklas, kad bandote suprasti, ką daryti toliau.

Svarbu suprasti, ką reiškia šis gestas, kad galėtumėte geriau sugalvoti puikų atsakymą. Kai kas nors kraipo galvą, paprastai tai reiškia, kad negali išspręsti problemos ir nori pagalbos. Taip pat gali būti todėl, kad jie dėl ko nors sutrikę arba bando sugalvoti, ką pasakyti.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės kraipo galvą. Skaitant žmogaus neverbalinius ženklus ar gestus, visada geriausia gauti pagrindinę informaciją apie asmenį, kad būtų galima visapusiškai suprasti, ar galvos kraipymas nukrypsta nuo jo natūralios tėkmės.

Jei norite sužinoti daugiau apie kūno kalbos skaitymą, skaitykite šį straipsnį, o jei norite sužinoti, kaip nustatyti pagrindinę asmens liniją, skaitykite šį straipsnį.

Straipsnyje aptariamas galvos kraipymo gestas ir ką tai gali reikšti.

Kūno kalba braižant galvos viršų

Kūno kalba - tai terminas, reiškiantis daugybę būdų, kuriais žmogaus kūnas gali perduoti žinutę kitiems žmonėms. Kūno kalba yra neverbalinio bendravimo forma, kuria žinutės perduodamos tiek tyčia, tiek netyčia.

Galvos kraipymas - tai ženklas, kad žmogus mąsto arba yra sutrikęs. Jei matote šį gestą pokalbio metu, geriausia paklausti savęs, ar žmogus supranta, ką sakote.

Dar kartą pakartokite pagrindinius dalykus, kuriuos norite pasakyti, kad dar kartą įsitikintumėte, jog jie suprato.

Konteksto pavyzdys:

Prašote ko nors nuspręsti ir matote, kad žmogus kraipo galvą.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas trina tavo ranką aukštyn ir žemyn (Kūno kalba)

Kai tik pastebėsite šią neverbalinę užuominą, žinosite, kad jūsų prašymas sulaukė tam tikros trinties ar prieštaravimo.

Tada galite pakoreguoti pokalbį užduodami klausimus arba galvodami, kokių prieštaravimų jie turi, ir pasiūlyti sprendimą.

Ką reiškia, kai matote, kaip kas nors vienu pirštu braižo galvą

Šio gesto reikšmė yra ta, kad žmogus nesupranta, apie ką kalbama. Jis arba per daug neišmano temos, arba nesigilina į pokalbį.

Turime skaityti situaciją kontekste, kuriame matome vieną įbrėžimą. Negalima manyti, kad vien dėl to, jog kas nors vienu pirštu įbrėžė galvą, jis yra neužtikrintas ar nekreipia dėmesio. Kūno kalbą reikia skaityti situacijos kontekste, kad teisingai suprastume visą neverbalinę žinutę.

Kai vienu pirštu braukiame galvą bet kurioje galvos vietoje - viršugalvyje, nugaroje ar šone - tai reiškia emocinę sumišimo būseną.

Ką reiškia galvos įbrėžimas

Galvos kraipymu galima išreikšti sumišimą, nusivylimą ar net pyktį.

Šio gesto reikšmė dažnai aiškinama taip: "Nežinau, kas čia vyksta. Esu suglumęs. Kažko nesuprantu. Kažkas su manimi negerai. Esu labai nusivylęs."

Yra daugybė dalykų, kuriuos gali reikšti galvos kraipymas. Pamatę šią neverbalinę užuominą, pagalvokite, kas vyksta, kas yra šalia, apie ką kalbama, ar asmuo jaučia spaudimą, ar dalijamasi sudėtingomis idėjomis.

Kai suprasite kontekstą, galėsite pasinaudoti gestu, analizuodami kūno kalbos ženklus, pvz., galvos pakrapštymą.

Vaikinas, braižantis galvą, kūno kalba

Netikrumo ženklas, dažnai pastebimas, kai žmogus nežino, ką sakyti ar kaip elgtis.

Netikrumo požymiai:

Galvos braižymas arba akių trynimas

Drabužių vilkimas ir galvos braukimas

Žvilgsnis žemyn ir galva braukimas per užpakalį

Patrinkite smakrą ar skruostą ir ranka braukite per galvą.

Kur kūno kalba matote, kad kas nors kraipo galvą

Kai kas nors kraipo galvą, tai reiškia, kad jis yra suglumęs, sutrikęs arba suglumęs.

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra; tai gali būti bet kur, kur žmogui reikia priimti sprendimą ar patirti stresą.

Galvos kraipymo gestas yra būdas parodyti sumišimą.

Tai taip pat gali būti vertinama kaip individualus mąstymas ir išvadų darymas.

Ar galvos kraipymas pokalbio metu gali būti laikomas neigiamu

Gestais dažnai perteikiame emocijas ar jausmus. Kai kurie iš jų yra universalesni, o kiti priklauso nuo kultūros ir visuomenės, kurioje gyvename.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors trina jums nugarą?

Galvos kraipymas kalbant su kitu žmogumi yra gestas, kuris gali būti vertinamas neigiamai ir sukelti nesusipratimų bei konfliktų.

Galvos kraipymo gestas reiškia nusivylimą, sumišimą, nuobodulį ir nesusikaupimą. Jis taip pat gali reikšti netikėjimą ar nuostabą. Tačiau jis ne visada yra neigiamas - galvos kraipymas kalbant gali reikšti, kad apie kažką sunkiai galvojate, arba gali būti naudojamas kaip mandagumo gestas, kai nežinote, kaip atsakyti.

Galvos kraipymas, kaip ir dauguma kūno kalbos veiksmų, dažniausiai vyksta nesąmoningai.

Santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad kūno kalba, kuria kraipoma galva, yra svarbi kūno kalbos užuomina. Ji gali parodyti, ar asmuo, su kuriuo kalbate, supranta, ką iš tikrųjų sakote, o ne tik sutinka, kad patenkintų jūsų poreikius.

Kai pokalbio metu pamatysite, kad kas nors kraipo galvą, paklauskite jo, ar jis turi kokių nors klausimų arba nori išsakyti jam rūpimus klausimus. Taip pat galime pastebėti, kad kas nors kraipo galvą, jei jam tenka rinktis arba spręsti dilemą. Žinodami šią informaciją, galime padėti jam pasiekti palankią baigtį - kad ir kokia ji būtų jums arba jam.

Jei norite daugiau sužinoti apie kūno kalbą, siūlome perskaityti mūsų vadovą apie tai, kaip teisingai skaityti kūno kalbą, ir perskaityti mūsų vadovą apie tai, kaip nustatyti asmens pagrindinę liniją, kad iš tikrųjų suprastumėte, kaip analizuoti žmones.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.