Kūno kalba, kuria kalba ištekėjusi moteris, kuriai jūs patinkate (traukos ženklas)

Kūno kalba, kuria kalba ištekėjusi moteris, kuriai jūs patinkate (traukos ženklas)
Elmer Harper

Jei pastebėjote, kad ištekėjusi moteris prieina prie jūsų, bet nesate tikras, ar ji iš tikrųjų jumis domisi, nesijaudinkite. Toliau apžvelgsime 12 kūno kalbos ženklų, rodančių, kad moteris jūsų nori.

Yra keletas požymių, kad ištekėjusią moterį galite traukti. Ji gali su jumis labiau flirtuoti, gali labiau puoštis, kai žino, kad būsite šalia, ir netgi gali jus liesti dažniau nei įprastai. Jei pastebite bet kurį iš šių dalykų, gali būti, kad ištekėjusi moteris jus traukia.

Geriausias būdas perskaityti šias užuominas - per pirmąsias 10 minučių buvimo šalia jos ieškoti 3 ar 4 toliau išvardytų ženklų grupių. Jei galite, tai yra susidomėjimo ženklas.

12 Moterų kūno kalbos ženklas traukos ženklas

 1. Kalbėdama su jumis ji paliečia jūsų ranką.
 2. Kalbėdama su jumis ji visada žiūri jums į akis.
 3. Ji randa pasiteisinimų stovėti ar sėdėti šalia jūsų.
 4. Būdama šalia jūsų ji daug šypsosi ir juokiasi.
 5. Atrodo, kad ji visada džiaugiasi tave matydama.
 6. Kalbėdama su jumis ji gali pasilenkti.
 7. Ji gali žaisti su savo plaukais.
 8. Ji gali daug šypsotis.
 9. Ji gali išlaikyti jūsų žvilgsnį ilgiau nei įprastai.
 10. Ji gali flirtuoti su jumis žaisdama su savo plaukais ar papuošalais.
 11. Ji taip pat gali juoktis iš visų jūsų pokštų, net jei jie nėra tokie juokingi.
 12. Ji gali siųsti nevienareikšmiškus signalus, pavyzdžiui, vieną akimirką jumis domėtis, o kitą - atrodyti nutolusi.

Kalbėdama su jumis ji paliečia jūsų ranką.

Yra daugybė būdų sužinoti, ar kas nors jumis domisi, ir vienas iš jų - kūno kalba. Jei ištekėjusi moteris kalbėdama su jumis paliečia jūsų ranką, tikėtina, kad ji jumis domisi. Taip yra todėl, kad prisilietimu užmezgamas fizinis kontaktas, be to, taip parodomas susidomėjimas ir rūpestis. Taigi jei matote, kad ištekėjusi moteris kalbėdama su jumis liečia jūsų ranką,priimkite tai kaip teigiamą ženklą!

Kalbėdama su jumis ji visada žiūri jums į akis.

Kalbėdama su jumis, ji visada žiūri jums į akis. Tai ženklas, kad ji jumis domisi ir nori užmegzti ryšį.

Ji randa pasiteisinimų stovėti ar sėdėti šalia jūsų.

Ne paslaptis, kad kūno kalba gali būti pagrindinis rodiklis, parodantis, kaip žmogus jaučiasi. Jei ištekėjusi moteris nuolat randa pasiteisinimų stovėti ar sėdėti šalia jūsų, tikėtina, kad ji jumis domisi ir bando jums siųsti subtilius signalus, kad nori jus geriau pažinti. Jei norite atsakyti į jos jausmus, būtinai stebėkite savo kūno kalbą ir žiūrėkitear ji atkartoja tavo veiksmus. Jei taip, tai geras ženklas, kad ji tikrai tavimi domisi.

Būdama šalia jūsų ji daug šypsosi ir juokiasi.

Kai ištekėjusi moteris šalia jūsų šypsosi ir juokiasi, dažnai tai yra ženklas, kad jai patinka jūsų draugija ir ji gerai jaučiasi jūsų akivaizdoje. Ši kūno kalbos užuomina gali būti stiprus patrauklumo rodiklis, ypač jei ji užmezga akių kontaktą ir jos kūnas yra nukreiptas į jus.

Atrodo, kad ji visada džiaugiasi tave matydama.

Atrodo, kad ji visada džiaugiasi jus matydama. Jos akys nušvinta ir ji šypsosi, kai įeinate į kambarį. Ji netgi gali prieiti prie jūsų pasikalbėti ar apkabinti. Tai aiškus ženklas, kad jai patinka jūsų draugija ir ji mėgsta su jumis leisti laiką.

Kalbėdama su jumis ji gali pasilenkti.

Jei ištekėjusi moteris su jumis kalbasi ir pasilenkia, tai geras ženklas, kad jūs jai patinkate. Tikriausiai jai įdomu, ką norite pasakyti, ir ji stengiasi prie jūsų priartėti. Tai teigiama kūno kalbos užuomina, kuria galite pasinaudoti norėdami įvertinti jos susidomėjimo lygį.

Taip pat žr: Kodėl jis nustojo su manimi kalbėti (staiga nustojo)

Ji gali žaisti su savo plaukais.

Kai ištekėjusiai moteriai patinkate, ji gali žaisti su savo plaukais. Tai yra flirto būdas ir paprastai rodo, kad ji jumis domisi. Jei pastebėjote, kad ji taip elgiasi, vertėtų atsakyti tuo pačiu ir flirtuoti atgal.

Ji gali daug šypsotis.

Ji gali daug šypsotis. Ji gali užmegzti akių kontaktą ir šiek tiek per ilgai jį išlaikyti. Ji gali paliesti jūsų ranką, kai juokiasi. Jei ištekėjusi moteris jumis domisi, ji greičiausiai duos jums šiuos subtilius (o kartais ne tokius subtilius) ženklus.

Ji gali išlaikyti jūsų žvilgsnį ilgiau nei įprastai.

Ji gali laikyti jūsų žvilgsnį ilgiau nei įprastai. Ji gali pasilenkti, kai kalbate, arba paliesti jūsų ranką, kai juokiasi. Jei ištekėjusi moteris jumis domisi, ji neabejotinai duos jums tai suprasti savo kūno kalba.

Ji gali flirtuoti su jumis žaisdama su savo plaukais arba papuošalais.

Ji gali flirtuoti su jumis žaisdama su savo plaukais ar papuošalais. Kūno kalbą, kurią sako ištekėjusi moteris, kuriai jūs patinkate, gali būti sunku perskaityti, tačiau tikrai yra tam tikrų ženklų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Jei ji nuolat liečia savo plaukus ar grandinėlę arba jei atrodo, kad ji visada žiūri į jus, kai kalba su kuo nors kitu, tai gali būti ženklai, kad ji jumis domisi. Žinoma, visada geriausiajei nesate tikri, paklauskite jos tiesiai - juk kūno kalbą gali būti sudėtinga interpretuoti!

Ji taip pat gali juoktis iš visų jūsų pokštų, net jei jie nėra tokie juokingi.

Jei bendraujate su ištekėjusia moterimi ir ji juokiasi iš visų jūsų juokelių, net jei jie nėra labai juokingi, tikėtina, kad ji jumis domisi. Taip yra todėl, kad juokas yra patrauklumo ir susidomėjimo ženklas, ir jei ji nuolat juokiasi iš jūsų juokelių, tai geras ženklas, kad jūs jai patinkate. Žinoma, gali būti ir kitų priežasčių, kodėl ji juokiasi (pvz.humoras), bet jei ji jus domina, tikrai verta pagalvoti apie tai, kad ir jūs ją galite traukti.

Ji gali siųsti nevienareikšmiškus signalus, pavyzdžiui, vieną akimirką jumis domėtis, o kitą - atrodyti nutolusi.

Ji gali siųsti nevienareikšmiškus signalus, pavyzdžiui, vieną akimirką ji jumis domisi, o kitą - atrodo nutolusi. Jos kūno kalba taip pat išduoda tikruosius jausmus. Jei ji jumis domisi, kalbėdama su jumis ji žiūrės į jus veidu, atspindės jūsų kūno kalbą ir užmegs daug akių kontakto. Kalbėdama su jumis ji taip pat gali paliesti jūsų ranką ar petį. Jei ji jumis nesidomi,ji vengs akių kontakto, nusisuks nuo jūsų kūnu ir sukryžiuos rankas. Paprastai tai būna jos kaltės jausmo ženklas, kova su savo jausmais.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar ji flirtuoja savo kūno kalba?

Nėra patikimo būdo sužinoti, ar kas nors su jumis flirtuoja, tačiau yra keletas požymių, kurie gali rodyti, kad jis jumis domisi. Jei kas nors su jumis užmezga akių kontaktą ir šypsosi, tai paprastai yra geras ženklas, kad jį traukia. Be to, jei kas nors jus liečia arba prie jūsų artėja, tai taip pat gali būti flirto požymiai.Gali būti, kad žmogus tiesiog elgiasi draugiškai, todėl prieš darant bet kokias prielaidas svarbu įvertinti situaciją ir visą žmogaus kūno kalbą.

Kaip suprasti moters kūno kalbą?

Kad teisingai suprastumėte moters kūno kalbą, turite žinoti fizinius patrauklumo ženklus. Kiekviena moteris yra skirtinga, tačiau yra keletas bendrų kūno kalbos ženklų, rodančių, kad moteris yra susidomėjusi. Kai kurie bendri fiziniai ženklai, rodantys, kad moteris yra susidomėjusi, yra šie: akių kontaktas, šypsena, pasilenkimas prie jūsų, prisilietimas prie jūsų ir žaismingas erzinimas.kalbos požymių, tai geras ženklas, kad moteris jumis domisi.

Kaip sužinoti, ar patinkate merginai darbe?

Jei merginai patinkate darbe, ji tikriausiai dažnai užmegs su jumis akių kontaktą. Ji taip pat gali bandyti užmegzti su jumis pokalbį arba būti draugiškesnė ir atviresnė nei įprastai. Jei pastebite šiuos dalykus, tai geras ženklas, kad merginai patinkate.

Kaip nustatyti, ar moteris jus traukia iš akių?

Kai moteris jus traukia, ji paprastai užmezga su jumis akių kontaktą. Taip ji nori parodyti, kad esate jai įdomus. Ji taip pat gali mirksėti akimis dažniau nei įprastai arba laikyti jūsų žvilgsnį ilgiau nei įprastai.

ar galima įsimylėti ištekėjusią moterį?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai labai priklauso nuo kiekvieno konkretaus atvejo aplinkybių. Vieni žmonės gali nematyti nieko blogo, kad žavisi ištekėjusia moterimi, o kiti gali manyti, kad tai moraliai neteisinga ar netinkama. Galiausiai kiekvienas pats sprendžia, ar, jo manymu, žavėtis ištekėjusia moterimi yra priimtina, ar ne.

ką reiškia, kai ištekėjusi moteris jums šypsosi

Kai ištekėjusi moteris jums šypsosi, paprastai tai reiškia, kad ji jumis domisi ir nori jus geriau pažinti. Tai taip pat gali reikšti, kad ji su jumis flirtuoja ir jus traukia. Jei ji jus domina, atsakykite jai į šypseną ir žiūrėkite, kaip toliau klostysis pokalbis.

kaip sužinoti, ar slapta patinki ištekėjusiai moteriai?

Jei ištekėjusi moteris slapta Jumis domisi, ji gali rodyti subtilius dėmesio ženklus. Ji gali žiūrėti į Jus dažniau nei į kitus kambaryje esančius žmones arba ieškoti pretekstų Jus paliesti. Ji taip pat gali rasti būdų būti šalia Jūsų arba įtraukti Jus į pokalbį. Jei ištekėjusi moteris Jumis domisi, ji tikriausiai stengsis rasti būdų praleisti su Jumis laiką ir geriau Jus pažinti.

Taip pat žr: Kaip atsakyti į buvusio vyro sveikinimą su gimtadieniu?

Galutinės mintys.

Kai patinkate ištekėjusiai moteriai, dažniausiai tai susiję su tuo, kad jos pasaulyje kažkas vyksta. Galite suprasti jus traukiančios moters kūno kalbą stebėdami atvirus kūno kalbos ženklus. Gali būti sunku užmegzti santykius su ištekėjusia moterimi, nes jos dažnai turi daug bagažo. Geriausias mūsų patarimas - vengti jos, nebent ji jums tikrai patinka ir matote ateitį.Tikimės, kad radote atsakymą, kurio ieškojote, taip pat gali būti įdomu perskaityti Kūno kalba vestuvinis žiedas (viskas, ką reikia žinoti), kur rasite daugiau pavyzdžių. Iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.