Kūno kalba liečiant plaukus (ką tai iš tikrųjų reiškia?)

Kūno kalba liečiant plaukus (ką tai iš tikrųjų reiškia?)
Elmer Harper

Kūno kalba Plaukų lietimas yra fizinis nesaugumo požymis. Tai būdas save nuraminti ir bandymas sustiprinti pasitikėjimą savimi. Asmuo gali jaustis nesaugus dėl savo išvaizdos, gebėjimų ar situacijos, kurioje jis yra.

Plaukų lietimas gali būti laikomas bandymu pasitikėti savimi ir jaustis kompetentingesniam, nes taip siekiama atrodyti patraukliau. Tai taip pat gali būti laikoma bandymu nusiraminti, kai jaučiamasi nervingai ar neramiai.

Plaukų lietimas gali būti pasąmoningas būdas pasijusti labiau kontroliuojamam. Kas nors gali liesti plaukus, kai jaučiasi nesaugiai arba dėl ko nors nervinasi. Dažnai matome, kad merginos ar moterys liečia plaukus, kai jas kas nors traukia, ir tai yra savęs puoselėjimo gestas.

Dažniausi požymiai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra plaukų sukimas, plaukų pešiojimas, plaukų čiulpimas, plaukų sukiojimas, žaidimas su plaukais siekiant pritraukti dėmesį ir pirštų braukimas per plaukus.

Moterys plaukus liečia daug kartų per dieną, o tai gali būti laikoma jų pasitikėjimo savimi ir saugumo atspindžiu.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors liečia plaukus. Dabar apžvelgsime 5 svarbiausias priežastis.

5 svarbiausios priežastys, dėl kurių kas nors liečia jų plaukus.

 1. Gali būti, kad jie liečia savo plaukus, norėdami įsitikinti, kad jie atrodo gerai.
 2. Gali būti, kad jie žaidžia su plaukais, nes nervinasi.
 3. Gali būti, kad jie koreguoja plaukus, nes jaučiasi nepatogiai.
 4. Jie gali braukti pirštais per plaukus, nes apie kažką galvoja.
 5. Jie gali būti susisukę plaukus, nes jiems nuobodu.

1. Jie gali liesti savo plaukus, kad įsitikintų, jog jie atrodo gerai.

Kai moteris bando su kuo nors flirtuoti arba padaryti įspūdį, ji dažnai nusiprausia, braukdama pirštais per plaukus. Taip pat pastebėsite kitų kūno kalbos ženklų, kurie sutampa su šiuo flirto gestu.

2. Gali būti, kad jie žaidžia su plaukais, nes nervinasi.

Kartais žmogus gali žaisti su plaukais, nes nervinasi. Kūno kalba tai vadinama raminamuoju elgesiu. Bandydami nustatyti, ar žmogus nervinasi, turite galvoti apie kontekstą, susijusį su tuo, kas įvyko ar vyksta su juo tuo metu, kai pastebėjote, kad jis žaidžia su plaukais. Kaip skaityti kūno kalbą (teisingai) daugiau informacijos apie kontekstą.

3. Gali būti, kad jie koreguoja plaukus, nes jaučiasi nepatogiai.

Tai gali būti paprasčiausia - asmuo jaučiasi nepatogiai ir jam reikia pakoreguoti plaukus arba atitraukti juos nuo veido. Jei pastebėjote, kad jis plaukus judina tik vieną kartą ir daugiau ne, galima drąsiai teigti, kad jam nepatogu.

4. Jie gali braukti pirštais per plaukus, nes apie kažką galvoja.

Kai žmogus susikaupia, kartais jis pasišiaušia, pasišiaušia ar pasišiaušia plaukus. Tai pasąmoningas judesys, kurį pastebėsite, jei būsite šalia jo pakankamai ilgai. Atkreipkite dėmesį į situacijos kontekstą, kad geriau suprastumėte, ar jis yra darbe, mokykloje, ar jam buvo užduotas klausimas.

5. Gali būti, kad jie sukasi plaukus, nes jiems nuobodu.

Taip, ar jie tiesiog nuobodžiauja? Be konteksto sunku pasakyti. Gali būti, kad jie tiesiog ieško, ką veikti, ir rado pramogą. O gali būti, kad jie tikrai nuobodžiauja ir yra nusivylę. Atkreipkite dėmesį į juos supantį kontekstą.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos įprastus prisilietimo prie plaukų požymius.

Kūno kalba Klausimai dėl prisilietimo prie plaukų.

Jei kas nors pakeičia plaukų lietimo būdą arba visai nustoja juos liesti, paprastai tam yra priežastis.

 • Plaukų išmetimas
 • Plaukų pešiojimas
 • Plaukų čiulpimas
 • Plaukų šukavimas arba šukavimas šepečiu
 • Žaidimas su plaukais
 • Pirštų vedžiojimas per plaukus
 • Plaukų sušukavimas

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Klausimai ir atsakymai

Ar liesti plaukus yra nervingumo ženklas?

(Kūno kalba Paliečia plaukus Nervina.)

Žmonės, kurie nervingai liečiasi prie plaukų, tai daro todėl, kad, vis labiau nervindamiesi, naudoja savęs raminimo būdus, kad save sureguliuotų.

Šiuolaikinėje visuomenėje natūralu, kad socialinėse situacijose nerimaujame. Nuo kalbėjimo prieš didelę minią iki pirmo susitikimo su nauju žmogumi - šie jausmai yra normalūs ir jų nereikia gėdytis.

Svarbu atkreipti dėmesį į šiuos nervingumo požymius savyje, o jei pradedate juos pastebėti, turėtumėte stengtis pažaboti šį įprotį. Nepamirškite, kad kūno kalba dažnai parodo žmogaus emocijas ir tai, kaip mes projektuojame save kitiems.

Jei nervindamiesi pradedate liesti plaukus ir tai pastebite, pabandykite vietoj to sukti kojų pirštus. Tai padės sutelkti mintis ir atsikratyti energijos pertekliaus.

Kodėl kalbėdami žmonės liečia plaukus?

(Kūno kalba Paliečiant plaukus kalbant)

Kai kurių kūno kalbos ekspertų teigimu, žmonės, kurie kalbėdami liečia savo plaukus, paprastai stengiasi, kad jie atrodytų patrauklesni asmeniui, su kuriuo kalbasi.

Iš vieno gesto dažnai sunku suprasti, ar žmogus su jumis flirtuoja, ar savigrauža. Tik atminkite, kad nė vienas gestas negali būti laikomas geriausiu būdu perskaityti ketinimus - gali tekti perskaityti ir kitus signalus, kad tiksliai nuspręstumėte, ar šiam žmogui patinkate.

Taip pat žr: Požymiai, kad jūsų simpatija jus mėgsta, bet stengiasi to neparodyti (geras ženklas)

Paliesti plaukus judesiu į viršų arba pakelti juos į viršų kalbant yra ženklas, kad asmuo yra laimingas ir pasitikintis savimi, tai geras ženklas, kad jam patinkate, tačiau, kaip ir anksčiau, turime analizuoti grupėmis.

Ar plaukų lietimas yra flirto ženklas?

(Ar liečiant plaukus su jumis flirtuojama?)

Priklausomai nuo situacijos konteksto, plaukų glostymas laikomas flirto požymiu, jei tai daroma jausmingai. Pavyzdžiui, jei kas nors glosto jūsų plaukus erotiškai arba glosto plaukus tuo metu, kai intensyviai į jus žiūri, ir tai nėra jūsų sutuoktinis ar kitas žmogus, tai gali būti laikoma flirtu.

Tai gali būti laikoma flirto forma, tačiau taip yra ne visada. Pavyzdžiui, natūralu, kad kas nors paliečia plaukus, jei pasijuto šiek tiek prislėgtas, jaučiasi ne savo vietoje arba tiesiog bando susikaupti.

Pavyzdžiui, kai lyja ar pučia vėjas, dauguma moterų nori pakoreguoti plaukus, nes jie pirmiausia atrodo ne vietoje.

Kodėl jaučiuosi taip, tarsi kas nors liestų mano plaukus?

Jaučiuosi taip, tarsi kas nors liestų mano plaukus, nes taip interpretuoju tai, kas vyksta pasaulyje.

Manau, kad esame linkę interpretuoti tai, ką matome savo aplinkoje. Todėl neretai žmonėms atrodo, kad kažkas liečia jų plaukus, nors iš tikrųjų ten nieko nėra.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kieno nors telefonas patenka tiesiai į balso paštą?

Santrauka

Žaidimas su savo plaukais gali būti daugelio skirtingų dalykų ženklas, tačiau pagrindiniai iš jų yra savęs priežiūra, dėmesio siekimas arba flirtas. Galvojant apie plaukų lietimą kontaktas, kurį galite rasti, yra pažintys ir bendros iteracijos.

Kai moteris žaidžia su plaukais, norėdama atkreipti į juos vyro dėmesį, plaukų šukavimas - tai būdas parodyti savo jaunatviškumą, rodantį vaisingumą. Yra žinoma, kad vyrai flirtuoja susipainioję plaukuose arba šukuodami juos nuo akių.

Kai matote, kad pokalbio metu kas nors liečia savo plaukus, reikia į daug ką atsižvelgti. Svarbiausia prisiminti, kokiame kontekste tai matote.

Jei jums patiko šis įrašas apie plaukų lietimą, turėtumėte peržiūrėti kitus mano tinklaraščius apie kūno kalbą ir įtikinėjimą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.