Kūno kalbą liečiantis vėrinys (sužinokite, kodėl)

Kūno kalbą liečiantis vėrinys (sužinokite, kodėl)
Elmer Harper

Kaklo vėrinio lietimas yra įprastas kūno kalbos ženklas, kuris gali reikšti įvairius dalykus. Pavyzdžiui, jei nerūpestingai liečiate savo vėrinį, tai gali būti ženklas, kad dėl ko nors nervinatės ar nerimaujate. Arba, jei nesąmoningai liečiate savo vėrinį giliai susimąstę, tai gali būti ženklas, kad giliai susikaupėte. Tačiau kai kuriais atvejais vėrinio lietimas gali būti ženklas, kad esate susikaupę.gali būti tiesiog ženklas, kad aplinkoje jaučiatės patogiai ir atsipalaidavę. Nesvarbu, dėl kokios priežasties, prisilietimas prie grandinėlės tikrai yra kūno kalbos ženklas, į kurį verta atkreipti dėmesį.

4 svarbiausios priežastys liesti arba trinti vėrinį Kūno kalba.

  1. Ji rodo, kad yra nervinga arba nerami.
  2. Ji žaidžia su savo vėriniu, nes jai nuobodu.
  3. Ji gali būti, kad maigo savo vėrinį, nes apie ką nors galvoja.
  4. Galbūt ji liečia savo vėrinį, kad nusiramintų arba nusiramintų.

Prieš pradėdami nagrinėti, kodėl reikėtų liesti kaklą ar kaklo vėrinį, dauguma žmonių nemėgsta apnuoginti kaklo, todėl, kai jie tai daro, galime tai priimti kaip teigiamą gestą. Tačiau, jei matote, kad kas nors braukia kaklo šoną, tai gali būti visai kas kita. Taigi labai svarbu suprasti kontekstą. Taigi koks yra kontekstas? Netrukus sužinosite.

Kas yra kontekstas?

Kontekstas - tai būdas, kuriuo remdamiesi ankstesne patirtimi ir situacijomis darome išvadas apie kitus žmones. Kalbėdami apie kontekstą kūno kalbos požiūriu, turime galvoti apie tai, kur asmuo yra, su kuo jis kalba ir kokioje aplinkoje jis yra, pavyzdžiui, darbe, mokykloje ar socialinėje aplinkoje. Tai mums suteiks užuominų apie tai, kas vyksta. Svarbu prisiminti, kadnė vienas kūno kalbos judesys nėra absoliutus, todėl vieno elgesio negalima suprasti kaip vieno dalyko.

Kai galime suprasti, o šiuo atveju - suprasti, kodėl ji liečia savo vėrinį, galime gana gerai atspėti, kokie yra jo vidiniai motyvai.

Ką reiškia, kai moteris žaidžia savo vėriniu?

Dauguma kūno kalbos ekspertų sutinka, kad moteris, žaidžianti su savo vėriniu, gali būti ženklas, kad ji nervinasi arba bando su kuo nors flirtuoti. Toks elgesys dažnai laikomas patraukliu, nes kaklas yra pažeidžiama kūno dalis, o papuošalai šioje srityje gali būti laikomi patrauklumo ženklu. Tačiau visada priklauso nuo situacijos konteksto ir nuo to, kaip ją perskaitote arba neperskaitote. nr.viena neverbalinė užuomina gali tiksliai pasakyti, ką ji iš tikrųjų reiškia, prieš priimdami sprendimą turite perskaityti informacijos klasterius. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Kaip skaityti kūno kalbą (teisingas būdas).

Taip pat žr: Žmona apgaudinėja su bendradarbiu ženklai

Ką reiškia, kai kas nors kalbėdamas paliečia savo grandinėlę?

Kai žmogus kalbėdamas liečia savo kaklą, tai yra ženklas, kad jis jaučiasi pažeidžiamas. Toks elgesys gali siųsti signalą kitam pokalbyje dalyvaujančiam asmeniui, kad jis yra atviras būti paliestas.

Ką reiškia, kai ji šypsosi ir tuo pačiu metu liečia savo vėrinį?

Kai moteris šypsosi ir tuo pačiu metu liečia savo kaklo vėrinį, paprastai tai reiškia, kad ji su jumis flirtuoja. Ji bando atkreipti jūsų dėmesį ir parodyti, kad jumis domisi. Tai įprasta kūno kalbos užuomina, kurią moterys naudoja norėdamos pranešti vyrams, kad jos jas traukia. Taigi, jei pastebėjote taip besielgiančią moterį, verta flirtuoti atgal ir pažiūrėti, kaip viskas klostysis toliau!

Dažnai užduodami klausimai

Ar skiriasi reikšmė, jei kas nors paliečia savo vėrinį

Gali skirtis reikšmė, jei kas nors dažnai ar retai liečia savo grandinėlę. Pavyzdžiui, jei kas nors dažnai liečia savo grandinėlę, jis gali būti nervingas arba neramus. Jei kas nors retai liečia savo grandinėlę, jis gali būti ramus arba atsipalaidavęs.

Ką gali atskleisti kieno nors kūno kalba, jei jis liečia savo grandinėlę?

Kūno kalba gali rodyti, kad kas nors nervingai liečia savo vėrinį arba su juo maivosi, jei bando ką nors nuslėpti, jaučiasi dėl ko nors kaltas arba jaučia nerimą.

Ar prisilietimas prie vėrinio taip pat gali būti būdas parodyti meilę ar paguodą?

Taip, kai kuriais atvejais grandinėlės lietimas gali būti būdas parodyti meilę ar paguodą. Pavyzdžiui, jei žmogus nešioja mylimo žmogaus dovanotą grandinėlę, jis gali dažnai ją liesti, kad jaustųsi artimas tam žmogui. Be to, kai kurie žmonės gali naudoti papuošalus kaip savęs raminimo būdą, pavyzdžiui, kai jaučia nerimą, jie gali jais maivytis arba juos trinti.

Gali skirtis reikšmė, jei kas nors dažnai ar retai liečia savo grandinėlę.

Kūno kalba gali rodyti, kad kas nors nervingai liečia savo vėrinį arba su juo maivosi, jei bando ką nors nuslėpti, jaučiasi dėl ko nors kaltas arba jaučia nerimą.

Ką reiškia, kai vaikinas liečia savo kaklą?

Tai gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo vaikino ir situacijos konteksto. Tačiau kai kurios galimos interpretacijos gali būti tokios: jį traukia ir jis pasąmoningai bando atkreipti jūsų dėmesį į savo kaklą (kuris dažnai laikomas labai seksualia kūno dalimi) arba jis nervinasi ir (arba) jaučiasi nesmagiai ir liečia savo kaklą norėdamas save paguosti.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai mergina tave ignoruoja? (Pagrindinės priežastys

Galutinės mintys.

Kai matote, kad kas nors liečia savo kaklo vėrinį, tai gali reikšti daug įvairių dalykų. Pavyzdžiui, tai gali būti intymumo ženklas arba būdas sumažinti įtampą. Tai taip pat gali būti nesaugumo ar streso ženklas. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu stebėti ir klausytis, kad gautumėte reikiamus atsakymus. Tikimės, kad šis pranešimas jums buvo naudingas, daugiau informacijos rasite straipsnyje Suprasti kaklo kūno kalbą.informacija.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.