Kūno kalba Pirmas įspūdis (padarykite gerą įspūdį)

Kūno kalba Pirmas įspūdis (padarykite gerą įspūdį)
Elmer Harper

Kyla klausimas, kaip padaryti gerą ar puikų pirmąjį įspūdį, na, yra keletas paprastų kūno kalbos taktikų, kuriomis galite pasinaudoti, kad jūsų neverbaliniai žodžiai būtų tinkami. Šiame pranešime nagrinėsime, kaip padaryti fantastišką pirmąjį įspūdį.

Labai svarbu padaryti puikų pirmąjį įspūdį, nes tam turite tik vieną progą. Tai trunka mažiau nei sekundę, todėl svarbu žinoti, kaip padaryti gerą įspūdį.

Svarbūs veiksniai, padedantys sudaryti puikų pirmąjį įspūdį, yra tai, kaip elgiatės ir kaip save pristatote. Pirmą kartą susitikę su žmogumi būtinai užmegzkite akių kontaktą ir nusišypsokite. Stovėdami tiesiai ir laikydami rankas prie šonų arba priešais save, galite atrodyti pasitikintys savimi ir lengvai prieinami. Galiausiai pasirūpinkite, kad būtumėte gerai prižiūrėti ir gerai kvepėtumėte.patarimai turėtų suteikti jums puikią galimybę padaryti fantastišką pirmąjį įspūdį.

Pirmiausia svarbu suprasti kūno kalbą.

Kas yra kūno kalba?

Kūno kalba - tai nežodinio bendravimo rūšis, kai fizinis elgesys, pavyzdžiui, laikysena, užuomina, gestai ir veido išraiška, perduoda svarbius pranešimus. Šie pranešimai gali būti teigiami, neigiami arba neutralūs.

Kūno kalba dažnai naudojama emocijoms perteikti. Pavyzdžiui, nuoširdi šypsena gali reikšti laimę, o galvos pakreipimas - susidomėjimą. Veido išraiška yra svarbi kūno kalbos dalis ir gali perteikti įvairias emocijas.

Kūno kalba taip pat galima perteikti informaciją apie asmens ketinimus. Pavyzdžiui, baksnojimas koja gali reikšti nekantrumą, o rankų sukryžiavimas - gynybiškumą.

Apskritai kūno kalba yra galingas įrankis, kuriuo galima perteikti įvairias žinutes. Svarbu žinoti įvairias mūsų kūno skleidžiamas užuominas, kad geriau suprastume aplink vykstantį bendravimą.

Kaip naudojate savo kūno kalbą?

Kūno kalba galima suprasti, ką žmogus galvoja ar jaučia, net jei jis to neišsako žodžiu. Neverbaliniai signalai gali perduoti daug informacijos, todėl bendraujant su kitais žmonėmis svarbu juos įsidėmėti. Kaip pagerinti savo kūno kalbą (galingi būdai)

7 geriausi kūno kalbos pirmieji įspūdžiai.

  1. Šypsena
  2. Geras akių kontaktas
  3. Atvira laikysena
  4. Pasilenkimas
  5. Kikenimas
  6. Veidrodinis atspindys
  7. malonus balso tonas

Šypsena.

Šypsena yra universalus laimės ženklas, be to, tai puikus būdas padaryti pirmąjį įspūdį. Kai sutinkate naują žmogų, šypsena leidžia suprasti, kad džiaugiatės jį matydami ir esate draugiški. Šypsena taip pat gali padėti žmogui jaustis patogiau, o tai svarbu, kai su žmogumi susitinkate pirmą kartą.

"Šypsena yra vienas geriausių būdų padaryti puikų pirmąjį įspūdį."

Akių kontaktas.

Akių kontaktas - tai žiūrėjimas kitam žmogui į akis. Tai yra susidomėjimo ir įsitraukimo ženklas, kuriuo galima pranešti daug įvairių dalykų. Akių kontaktas yra svarbi pirmojo įspūdžio kūrimo dalis.

Atvira laikysena.

Atvira laikysena - tai tokia laikysena, kai jūsų kūnas yra nukreiptas į kalbantį asmenį, o jūs laikotės atviros, atsipalaidavusios pozos. Dėl tokios laikysenos atrodote prieinamas ir pasitikintis savimi, o tai svarbu norint padaryti puikų pirmąjį įspūdį.

Pasilenkimas.

Yra daugybė priežasčių, kodėl pasilenkimas gali padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Pirma, tai rodo, kad jus domina žmogus, su kuriuo kalbate, ir kad norite įsitraukti į pokalbį. Be to, pasilenkęs galite atrodyti labiau pasitikintis savimi ir įtaigus, o tai gali būti teigiamos pirmojo įspūdžio savybės. Galiausiai, pasilenkęs taip pat galite suteikti šiltumo ir šiltumo jausmą.draugiškumas, rodantis, kad esate prieinamas ir lengvai bendraujantis žmogus. Visi šie veiksniai kartu gali sukurti stiprų ir palankų pirmąjį įspūdį.

Kikenimas

Kikenimas - tai gestas, kuriuo parodote, kad esate susidomėjęs ir įsitraukęs į tai, ką sako kitas asmuo. Tai nežodinis ženklas, kuriuo parodote norą klausytis ir užmegzti ryšį su kitu asmeniu. Kai padarysite gerą pirmąjį įspūdį, tai gali atverti galimybes tolesniam pokalbiui ir santykių užmezgimui.

Veidrodinis atspindys

Atspindėjimas - tai nežodinio bendravimo forma, kai vienas asmuo kopijuoja kito asmens kūno kalbą. Jis dažnai naudojamas kaip būdas užmegzti ryšį ir sukurti abipusio supratimo jausmą. Tinkamai atliktas atspindėjimas gali padėti sudaryti puikų pirmąjį įspūdį ir padėti kitam asmeniui jaustis patogiau.

malonus balso tonas.

Malonus balso tonas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių susidaryti gerą pirmąjį įspūdį. Pirmą kartą susitikę su žmogumi susidarėme įspūdį apie jį pagal daugelį veiksnių, įskaitant jo išvaizdą ir kalbėjimo būdą. Malonus balso tonas gali padėti žmogui atrodyti draugiškesniam ir prieinamesniam, todėl tikėtina, kad pirmasis įspūdis bus teigiamas.

Taip pat žr: Kodėl mano vaikino telefonas eina tiesiai į balso paštą?

Dabar apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Kas sudaro pirmąjį įspūdį?

Dažnai sakoma, kad pirmas įspūdis yra svarbus, nes iš jo žmonės gali suprasti, kas yra žmogus ir koks jis gali būti. Kai žmonės pirmą kartą susitinka su žmogumi, jie paprastai atkreipia dėmesį į jo kūno kalbą ir į tai, kaip jis save perteikia. Iš to žmonės gali susidaryti įspūdį apie žmogų. Pirmas įspūdis ne visada yra tikslus, tačiau jis gali padėti žmonėms susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kas yra žmogus.kas nors yra.

Įspūdžiui apie žmogų susidaryti užtenka sekundės, todėl pasistenkite, kad jis būtų įvertintas.

Kodėl pirmas įspūdis yra svarbus?

Pirmasis įspūdis yra svarbus, nes leidžia susidaryti nuomonę apie žmogų pagal jo pradinį elgesį ar išvaizdą. Tai gali būti naudinga socialinėse situacijose, nes nuo jo galima pradėti pokalbį ir įvertinti, ar norime toliau su juo bendrauti.

Pirmasis įspūdis taip pat gali būti svarbus profesinėje veikloje, nes iš jo darbdavys gali susidaryti nuomonę apie mūsų asmenybę ir apie tai, kaip galėtume pritapti jo organizacijoje.

Svarbu žinoti, kokį įspūdį darome kitiems, nes mūsų veido išraiška ir kūno kalba gali padėti suprasti mūsų mintis ir jausmus.

Pasiruoškite pirmajam įspūdžiui

Pirmasis įspūdis yra svarbus. Jis gali būti skirtumas tarp to, ar gausite darbą, ar ne, ar susirasite naują draugą, ar būsite laikomas nemandagiu ar neprofesionaliu. Pirmą kartą sutikę žmogų, jie susidarys įspūdį apie jus pagal jūsų išvaizdą, kūno kalbą ir tai, kaip su jais bendraujate.

Jums labai rūpi padaryti gerą pirmąjį įspūdį, todėl gražiai apsirenkite, būtinai šypsokitės ir užmegzkite akių kontaktą. Norite atrodyti pasitikintys savimi, draugiški ir atviri. Jūsų kūno kalba taip pat perteikia šiuos dalykus - jei jūsų laikysena ir gestais rodysite, kad jums įdomu, ką sako kitas asmuo, jis tai supras.

Bendravimas su žmogumi - tai ne tik tai, ką sakote, bet ir tai, kaip tai sakote. Jūsų balso tonas, veido išraiška ir net žodžių pasirinkimas - visa tai turi įtakos tam, kaip žmogus jus supranta. Taigi, kai susitinkate su nauju žmogumi, atsižvelkite į visus šiuos dalykus ir stenkitės kuo geriau pasirodyti.

Taip pat žr: Miegojimo su vedusiu vyru taisyklės

Kaip kūno kalba veikia pirmąjį įspūdį?

Pirmąjį įspūdį dažnai lemia kūno kalba, todėl jį sunku pakeisti. Jei norite padaryti gerą pirmąjį įspūdį, svarbu žinoti savo kūno kalbą ir tai, ką ji apie jus sako.

Šypsena, akių kontakto palaikymas ir atvira laikysena yra pasitikėjimo savimi ir prieinamumo požymiai. Kita vertus, rankų ar kojų sukryžiavimas, žvilgsnis žemyn ar vengimas akių kontakto gali sudaryti įspūdį, kad esate nesuinteresuotas ar nepasitikintis savimi. Atkreipdami dėmesį į savo kūno kalbą galite sudaryti geresnį pirmąjį įspūdį ir užtikrinti, kad perduodate norimą žinią.siųsti.

Kokie yra 3 pirmojo įspūdžio pavyzdžiai?

Štai trys pirmojo įspūdžio pavyzdžiai:

1. Jūsų apranga - jei gražiai apsirengsite, žmonės jus supras kaip profesionalų ir tvarkingą. Kita vertus, jei apsirengsite nerūpestingai, žmonės gali jus suprasti kaip nerūpestingą ir neįdomų.

2. Kalbėjimo maniera - jei kalbėsite užtikrintai ir aiškiai, žmonės jus supras kaip kompetentingą ir vertą pasitikėjimo. Tačiau jei murmėsite ar kalbėsite neužtikrintai, žmonės gali jus suprasti kaip nervingą ar nepasitikintį savimi.

3. Elgesys - jei elgsitės draugiškai ir prieinamai, žmonės jus suvoks kaip draugišką ir lengvai bendraujantį. Tačiau jei elgsitės atsainiai ar atokiai, žmonės gali jus suvokti kaip nesuinteresuotą ar neprieinamą.

Kas sudaro blogą pirmąjį įspūdį?

Yra keletas dalykų, kurie gali sudaryti blogą pirmąjį įspūdį, pavyzdžiui, pavėlavimas, netvarkingumas arba neįdomumas. Pirmasis įspūdis yra svarbus, nes jis gali užduoti toną likusiai bendravimo daliai. Jei padarysite blogą pirmąjį įspūdį, gali būti sunku jį atkurti.

Stenkitės nekryžiuoti rankų ar kojų, nes dėl to galite atrodyti užsidarę. Vietoj to laikykitės atviros laikysenos, nesukryžiuokite rankų ir kojų ir žiūrėkite į kalbantį asmenį.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie tai, kaip kūno kalba padaryti gerą pirmąjį įspūdį, yra keletas priemonių ir metodų, kuriuos galite naudoti, kad kuo geriau pasirodytumėte. Tikimės, kad šis pranešimas atsakė į jūsų klausimus ir jums patiko jį skaityti. Iki kito karto ačiū, kad skaitėte.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.