Kūno kalba Ranka aplink petį ir juosmenį

Kūno kalba Ranka aplink petį ir juosmenį
Elmer Harper

Kūno kalba ranka aplink petį ir liemuo turi kelias skirtingas reikšmes. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokios jos yra ir dar daugiau.

Greitas atsakymas: kai du žmonės stovi arti vienas kito ir vienas iš jų uždeda ranką ant kito peties, paprastai tai reiškia, kad jie yra draugai.

Taip pat žr: Atraskite rankų kūno kalbą (Get A Grip)

Jei kas nors apglėbia kitą žmogų per juosmenį, paprastai tai reiškia, kad jie susitikinėja arba yra susituokę.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas atsiunčia tau purpurinę širdį? (Visi faktai)

Kūno kalbos skaitymas yra įgūdis, kurį galite greitai įgyti. Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas) įgyti šių unikalių įgūdžių.

Tai priklauso nuo situacijos konteksto. Prisilietimas prie juosmens nebūtinai reiškia, kad jie palaiko santykius, tai gali reikšti, kad jie domisi kitu asmeniu arba rodo ženklus, kad jiems patinka.

Ar turite bėdų?

Jei matote, kad jūsų partneris liečia kito asmens liemenį, turite problemų.

Neleiskite, kad liemens linija jus apgaudinėtų.

Neleiskite, kad liemens linija jus apgautų. Prisilietimas prie kito asmens liemens signalizuoja, kad jūsų partneris juo domisi labiau nei santykiais su jumis.

Pirmiausia turime galvoti apie kontekstą - kas vyksta, ką matote, kur jie yra ir kas juos supa?

Kas yra kontekstas

Kontekstas gali būti bet koks - nuo kambario iki situacijos. Analizuodami kontekstą norime gauti kuo daugiau duomenų ir atkreipti dėmesį į pokalbį, jo vietą ir kambaryje ar aplink esančius žmones.

Supratę kontekstą, galime geriau suprasti, kas iš tikrųjų vyksta su skaitomu žmogumi.

Klausimai ir atsakymai

1. Kuo skiriasi kūno kalba, kai kas nors apkabina jus per petį, o ne per juosmenį?

Yra keli esminiai kūno kalbos skirtumai, kai kas nors apkabina jus per petį, o ne per liemenį.

Pirma, kai kas nors apkabina jus per petį, paprastai tai yra labiau atsitiktinis gestas ir dažniau pasitaiko tarp draugų ar šeimos narių.

Kita vertus, kai kas nors apkabina jus per juosmenį, tai paprastai yra intymesnis gestas, dažniau pasitaikantis tarp romantiškų partnerių.

Antra, kai kas nors apkabina jūsų petį, paprastai jis stovi toliau nuo jūsų nei tada, kai apkabina jūsų liemenį.

Taip yra todėl, kad petys yra toliau nuo kūno nei liemuo, todėl žmogus turi stovėti toliau, kad pasiektų jūsų petį.

Kai kas nors apkabina jus per liemenį, jie rodo jums prieraišumo ir tam asmeniui ženklą. Jie sako jums, kad jiems patinkate neversliai, jie yra arčiau jūsų tarpuvaldžio.

2. Ką reiškia, jei kas nors apkabina jūsų petį?

Asmuo apkabinęs jus per petį reiškia, kad jam su jumis patogu ir jis nori būti šalia.

3. Ką reiškia, jei kas nors apkabina jus per juosmenį?

Yra kelios skirtingos interpretacijos, ką reiškia, jei kas nors apkabina jus per juosmenį. Tai gali būti meilės ženklas, t. y. jis jus apkabina arba laiko šalia.

Tai taip pat gali būti nuosavybės ženklas, tarsi jie laikytų jus savo nuosavybe. Be to, tai gali būti paguodos ar paramos ženklas, tarsi jie jus ramiai apkabintų.

4. Kokią kūno kalbą bandoma perteikti, kai kas nors apkabina jūsų petį, o ne liemenį?

Kūno kalba stengiamasi parodyti, kad asmuo jaučiasi patogiai ir nori būti šalia jūsų.

Kai kas nors apkabina jūsų petį, tai yra labiau įprastas gestas nei tada, kai kas nors apkabina jūsų liemenį.

5. Kaip atskirti žmogų, kuris tiesiog draugauja, nuo žmogaus, kuris jumis domisi?

Nėra patikimo būdo, kaip atskirti draugišką žmogų nuo to, kuris jumis domisi, tačiau yra keletas bendrų elgesio bruožų, kurie gali būti užuomina.

Pavyzdžiui, žmogus, kuris jumis domisi, gali stovėti arčiau jūsų nei tas, kuris tiesiog draugauja, arba gali užduoti jums asmeninių klausimų ir atrodyti nuoširdžiai susidomėjęs jūsų atsakymais.

Be to, žmogus, kuris jumis domisi, gali jus liesti dažniau nei tas, kuris tiesiog draugauja.

Galutinės mintys

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad ranka aplink juosmenį yra intymesnė nei ranka aplink petį. Atrodo, kad ranka aplink juosmenį labiau reiškia turėjimą ir apsaugą, o ranka aplink petį - draugystę ir komfortą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.